Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
a inak nevestičky, kde ste? ani nepíšete....máte toho vela?
Odpovedať
Profilova fotka
Radka dakujem, tesim sa, ked sa niekomu pacia fotocky. No tie moje vlasy to je kapitola sama o sebe. Su strasne jemne a dost mi padaju:( Ale ja som vzdy mavala dlhe vlasy, kratke sa mi vobec nehodia. Len raz ked som bola prvacka na zakladnej tak ma mamina dala ostrihat na kratko. To som ani vonku nechcela chodit:D vcielka, tu som, len mam toho teraz dost aj v skole aj doma a tak.
Odpovedať
ahojte kočky :) katka, tak fotky sú fakt úžasne :) pekne vám vyšli.... ;-) miška, ja mám toho teraz fakt vela.....v robote vela roboty, škola a písanie diplomovky, doma tiež povinnosti, takže som tu fakt len na skok.....dneska ideme "dláviť" kapustu :-D :-D , tak snad to pôjde rýchlo.... momentálne som bez priatela, išiel na školenie, tak mi je smutno, ale už v piatok príde, tak sa mooooc na neho teším.... :-)
Odpovedať
ved jasne baby, ked je toho vela, neda sa tu stale vysedavat ;-) uplne vas chapem, ked este aj skolu mate....a aj ine, samozrejme tak dnes sme koooonecne rezervovali restiku, takze vcielka uz ma dusu na mieste :-D alkohol sme boli kupit. kupili sme hruskovicu a gin, a neskor sa este kupi fernet. a na stoloch bude este aj biele a cervene vino, a usudili sme, ze to bude uplne stacit :-)
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa tu aj ja k Vam, tiez budeme mat svadbu 17.9.2011 a vobec netusim ani kde zacat s vybavovanim, ani ako to prebieha, ani co treba nic, a sme v zahranici takze na dialku to bude asi dost zaujimave.. takze ako tak citam uz by sme aj mohli zacat vybavovat :-)
Odpovedať
Miska, super,ze to mate vybavene :-) ... ja som dnes bola v praci sme vyskladnovali tovar v Auparku a ma boli cely chrbat, ale inak bolo v pohode, tolka radost s tych hraciek :-D ... a inak co som vam spominala ten halloween, tak bude, velmi sa na to tesim 8-) tak uz som nakupila nejake veci na vyzdobu a aj na internete som nasla dobry drink :-D ... aj latku na masku mam kupenu ....budem carodejnica :-D kailinka2 ahoj, zacala by som salou a miestom obradu ;-)
Odpovedať
Radka dakujem pekne, skusime tie saly pozriet a obvolat, az v decembri sa chystame domov tak dufam, ze nebude neskoro... akurat kameramana sme si rezervovali lebo ma na buduci rok uz len tri volne terminy...tak sme sa podla neho zariadili aj my :-)
Odpovedať
Kailinka2 aj ja som zo Ziliny a my mame rezervovanu salu v hoteli slovakia :-) ideme tam prveho novembra, dat zalohu...ja som nad inou salou ani neuvazovala, ale zalezi samozrejme co ocakavas ;-)
Odpovedať
Radka to je super ked si zo ZA :) tiez som pozerala hotel Slovakia, hotel Inn, stale pozerame ci su aj dake ine, budeme mat cca 70 ludi, keby mozem hned to idem pobehat a popozerat si osobne... Asi tam posleme niekoho z rodicov nech nam to zistia ako to bude cenovo a potom sa rozhodneme kde... paci sa nam aj Villa Necas...Na dialku je to tazko... musime to cim skor zajednat nech sa aj nam ujde daka pekna volna sala :))) a co sa tyka siat uz mas dake vybrate? alebo to nechavas na potom... ani neviem kedy sa chodia vyberat v akom predstihu :)) dufam, ze sa coskoro do toho organizovania dostanem :)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja ahoj,no mame raceka ten ma svojho dj aj harmonikara.no nejakych kameramanov aj fotografov som tu pozerala,dokonca mi aj samy napisali mail, ale ťažko sa vybera :-D šaty už maš nejake vybrate?ja pozeram všetky možne stranky a pačia sa mi len jedny zatial a bojim sa že mi ich niekto vyfukne :) ale zas ked ich teraz zajednam čo potom ked najdem ešte krajšie :-) ťažke rozhodovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám - 3.9.2011 =)
Odpovedať
ahojte, špeciálne zdravím a vítam nové nevestičky ;-) kailinka2: máte to o to ťažšie, že ste v zahraničí, ale myslím si, že keby ste poprosili o pomoc rodičov, nech vám zistia ceny v reštauráciách, tak by to bolo jednoduchšie, a potom čím skôr to rezervovať. neboj, zvládnete to ;-) vždy sa nájde riešenie...držím palce, aby všetko dobre dopadlo. keďže máte svadbu tak ako my 17.9.2011, tak na všetky prípravy máte ešte čas 11 mesiacov a 3 dni :-D ale reštiku je najvyšší čas už rezervovať :-) tanicka696: mne sa ozval 1 kameraman, ale nakoniec sme si povedali, že kameramana nechceme, hoci nás na to niektorí silno prehovárajú. tak sme to povedali už na začiatku, že kameru nechceme...potom sme aj chvílu váhali...a nakoniec sme skončili pri pôvodnom pláne, že kameru nie... šaty ešte nemám vybraté. bola som minulý týždeň skúšať s kamoškou ( také neplánované skúšanie) a hoci šatičky boli velmi pekné a ak si nevyberiem inde, tak sa určite vrátim do toho prvého salonu. chcem pobehať s kamoškou a maminou ešte dalšie svadobné salóny...v klude, v pohode si poskúšať a nakoniec sa rozhodnúť. ale to bude trocha dlhšia "exkurzia", kedže salonov tu a na okolí je veľa :-D preto by som s tým chcela začať už v novembri. hoci budúci rok vo februári je v Nitre svadobný veltrh, ale minulý rok som tam bola s kamoškou (lebo vtedy oni plánovali svadbu, z ktorej nakoniec zišlo a rozišli sa), tak moc sa tam ani nedalo skúšať. všade plno ludí, na skúšanie sa čakalo aj pol hodinu...no des.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kailinka2 :-) ...villa necas som pocula,ze sa tam zmesti malo ludi,ale nie som si ista, takze bude najlepsie prezistit...ja ti mozem poskytnut info o slovakii ked tam pojdeme dat zalohu lebo nam cenu este nevedeli povedat lebo ich maju zvysovat...a co sa tyka siat uz som obehala par salonov a mam aj nejake favoritky, ale nemam ich rezervovane ..niektore rezervuju pol roka dopredu ine tristvrte roka ......pridu im este nove kolekcie,tak zalezi od teba kedy(napr.ja chcem mat v tomto roku vybavenu salu, kostol a saty, ostatne po novom roku ..( a samozrejme foto a kamera ale to su znami,tak to beriem ako samozrejmost) ... ;-)
Odpovedať
radka, nám povedal včera riaditeľ hotela, kde máme svadbu, že aj napriek tomu, že sa budú zvyšovať ceny, tak nám garantuje, že suma 28 eur na osobu (tak ako sme sa s ním dohodli), bude nezmenená aj v budúcom roku. že nám garantuje túto sumu, aj keby krokodíly mali padať.
Odpovedať
Radka ked budes mat cas napis mi potom o Slovakii, tam to bude asi najlepsie, pozrela som vela fotiek a paci sa mi to...je to aj dost velke.. tak a poslem tam potom niekoho z rodicov nech to rezervuju... Ked prideme domov budeme sa snazit co najviac toho vybavit aby sme nemali potom vela stresu :)) Vcielkamaja: dakujem pekne, este ze je na to vsetko cas, horsie to bude ked bude pred datumom a ja nebudem doma, keby som si chcela nieco pozriet :)) ale kazdopadne sa tesim velmi... uvidim ako sa to da na dialku vsetko zvladnut :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak aj sa k vam pridavam, my mame svadbu 17 septembra, tak sa velmi tesime.. Mame zatial kameramana, fotografa, hudbu,starejsiehoa este nemame salu a kostol, lebo sme v zahranici, tak to bude trosku tazke. Ja letim domov v novembri, tak pojdem kuknut salu. Tak hadam nam vsetko vyjde tak ako ma. cmuk
Odpovedať
ahoj maruska711, ako pozeram, tiez si z NR, tak budeme v tento den svadbovat spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, vitam nove nevesticky, zacina sa to tu trosku rozrastat:) Maruska, tak to mas toho uz zarezervovaneho celkom dost.
Odpovedať
Kailinka2, jasne napisem :) Miska, tak to je super,ze to mate tak :-)
Odpovedať
tiez sa pridavam :) ja mam svadbu 3.9.2011 a zatial mam salu, fotografa kameramana zbezne vybrateho. Najvedsi problem mam teraz vybrat starejsieho alebo niekoho kto bude viest celu zabavu... vsetci dobry su chyteny co je skoda a ja zacinam byt zufala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misel, so starejsim mam aj ja problem. Ja planujem svadbu uz od februara a doteraz sa mi nepodarilo dobreho starejsieho vobec najst:( Takze to bude asi najvacsi problem:(
Odpovedať
Mna dost mrzi ze od zaciatku roka som vedela kedy ma byt svadba a prislo mi to vsetko strasne skoro vybavovat a teraz uz najlepsi su zajednany :(
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, u nas to vzdy brzdil priatel, vzdy hovoril, ze je dost casu. Niekedy buduci mesiac pojdeme do kostola, tak ma svacne ak nebudu mat uz volne terminy. Zatial mame len fotografa a salu a ja svadobne saty. par veci nakupenych ale veci ku ktorych potrebujem priatela tak viaznu. Kamera, kostol, hudba, starejsi:D
Odpovedať
to uz mas aj saty??? Mna zasa brzdi praca...nie a nie napasovat dobre volno :( niekedy som uz s toho zufala
Odpovedať
Ahojte kacennnka a misel1988 ak Vam mozem poradit ohladne starejsieho alebo kto Vam bude viest celu zabavu, nasla som na nete hudobnu skupinu Notečka a oni ponukaju všetko stačí si to len pozriet alebo vyhladat ineho... tiež budem mat buduci rok svadbu a uvazujem o nich, chodia po celom Slovensku... zatial som ineho nenasla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si saty kupila v jednom salone, pretoze robili vypredaj znackovych siat za super ceny. Mali aj moje vysnivane, takze som nevahala.:)
Odpovedať
kailinka vdaka za radu....mne sa pacili dvaja a obaja zajednany.dokonca jeden na 2 roky dopredu...to uz je co povedat ked tak niekto v predstihu vybavuje
Odpovedať
Profilova fotka
tak je tu uz aj tema svadba v roku 2013, takze niektore baby to riesia aj 3 roky vopred.
Odpovedať
to sa aj da?? ved to ani kalendar este nieje :-D
Odpovedať
baby, kedy treba ísť na faru zajednať si termín? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?