Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
awojte aj my planujeme svadbu v septembri 2011 :)
Odpovedať
ahoj bea tak ta tu vytam tak co uz mas vybavene pochval sa nam
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bea, vitaj medzi nami:)
Odpovedať
ahojte, ako ste travili nedelu? ;-) ja pracovne, dnes a zajtra mám volno. idem s kamoškou pre obrúčky x-)
Odpovedať
radka, spoločný podbradník skús popozerať v českých e-shopoch, tam som ich videla...tuším :-D
Odpovedať
ahoj, ja som sa liecila zo soboty :-D ... ja som videla aj na slovenskych, len tie sa mi moc nepacia, si dam na seba plachtu a bude :-D
Odpovedať
radka, ťažká sobota bola?? :-D :-D :-D
Odpovedať
miska, velmi tazka :-D ....inak zas rozmyslam nad odcepcovanim,zeby sme zavolali na to nejaky subor ... lebo som videla jedno video a tam to vyzeralo velmi pekne ...ale nechcem take pol hodinove spievanie okolo toho,hmm
Odpovedať
noooo...odčepčovanie so súborom môže byť pekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je to pekne, tiez som nad tym rozmyslala, ale nakoniec som to nechala tak.Budeme mat starejsieho ten to pekne zorganizuje a spolu s nim budu spievat zeny z rodiny. Takze subor ani nebude potrebny
Odpovedať
my tiež budeme mať starejšieho, ktorý bude mať pod palcom aj odčepčovanie.
Odpovedať
uvidime po konzultacii s polovickou :-) ... svagrinka bola teraz na jednej svadbe a pacilo sa jej odcepcovanie, mali nejaky subor a ze to bolo velmi pekne... :-) ..a co inak mate dnes v plane? okrem misky,ktora ide pre obrucky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja idem o 11 na plavanie a potom do skoly a pridem az o 6 domov. A potom musim este dokoncit seminarku z financnych trhov. No to bude zase zabava...:D
Odpovedať
Katka,tak ty to mas velmi nabite ...
Odpovedať
Profilova fotka
vzdy lepsie ako streda. Od pol 8 praca do pol 6, medzitym si musim odbehnut do skoly na dve hodinky. Od 6 mam zase skolu do pol 8 a od 8 do 10 budeme chodit na tanecnu:D
Odpovedať
fuha...a to uz teraz idete chodit na tanecnu ....mne drahy povedal,ze ucit tancovat sa zacne az tak na jar
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme ist teraz, pretoze to skonci akurat v zime a to budu plesy tak si to aj precvicime... bol to jeho napad, ze teraz:)
Odpovedať
čaute baby tak ja dneska idem na to kožne, asi okolo 11-tej, dovtedy som v práci a potom poobede sa chystám do fitka.... vypotiť špeky :-D :-D katka, to s tou tanečnou nie je zlý nápad :) to vlatne chodíte na také niečo ako venček?
Odpovedať
Profilova fotka
este nechodime az o dva tyzdne zaciname. ALe bude to nieco ako vencek, bude tam 9 dvojhodinovych tanecnych lekcii a potom jeden zaverecny ples. A pre studentov to stoji 699 Kc, takze si myslim, ze aj super cena.
Odpovedať
tak to je fakt super cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam je tanecna treba ako sol. Sme uplne lavi do tancovania, teda hlavne ja:D
Odpovedať
u nas je na tom horsie priatel, ale obaja potrebujeme potrenovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, tak aj my planuje svadbu na september 2011, presne 10 ;-)
Odpovedať
ahoj agelica :-) ... co mate uz zajednane ?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute dámy ;-) ..tak sa vám po nechutnom pracovnom víkende opäť hlásim 8-) dnes idem s kamoškou skúsiť omrknúť jeden svadobný salón,tu v Prahe..tak som zvedavá.. potom tu hodím dojmy :-) zatiaľ pekný deň.
Odpovedať
takze som naspat....bola som s kamoskou pre obrucky, su krasne x-) cestou sme este skocili do 1 svad.salona, kde som si poskusala saticky a zda sa, ze aj vybrala :-D potom sme boli este v 1 svad.salone. buduci tyzden, ak to vyjde, by sme chceli ist este popozerat do inych salonov, ale uz aj spolu s mojou maminou. drahemu som kupila manzetove gombiky...takze celkom uspesny den :-)
Odpovedať
ahoj Miska vyskusala si krasne saty :-)
Odpovedať
ahoj radka, este pojdem skusat, ale v podstate na 90% som rozhodnuta, ktore saty by to mali byt ;-)
Odpovedať
jasne a ktore sa ti najviac pacili ?
Odpovedať
tie tretie. su uplne jednoduche, ziadny kamienok, ziadna perlicka...su cisto biele, lahucke. jedinou ozdobou je ruza na sukni....presne tak, ako som si to predstavovala. jednoduche, aby som k nim mohla doladit vyraznejsie doplnky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?