Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
mna napadlo,zeby priatel mohol kupit aj ruzicku a tak nejake foto s nou by sa dali vymysliet ;-) ...napr. my radi hravame clovece moze to zniet blbo, ale fakt je to sranda :-D ...pripadne mozte zobrat nejaky casopis(napr.svadobny) a ty mu budes v nom nieco ukazovat ....neviem no ...pripadne ide halloween tak nejake skrabosky by sa dali zohnat ..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem...s tou ruzickou je to super napad. Este ma napadlo, ze na dake decke ihrisko skocime a na hojdacky.:D
Odpovedať
za malo :-) ..hojdacky su super :-D ...ja chcem svadobne foto na hojdackach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) a kde mame ostatne kocky?
Odpovedať
v praci alebo vybavuju nieco ohladom svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to uz len my dve sme take maniacky?:D
Odpovedať
asi ano :-D ....katka ma tak napadlo,ze ci nevies o nejakych peknych naramkoch lebo ja rukavicky mat nebudem (mozno len na par fotiek)..a tak nieco na ruku by sa zislo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aku mas predstavu?
Odpovedať
nieco jemne, ale nie perlickove, to by sa nehodilo k nasniciam a nahrdelniku, urcite nie strasove .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk album... nieco taketo?
Odpovedať
nie nie... "retiazkove" skor
Odpovedať
Profilova fotka
skusim pokukat:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som kukala uz po vselijakych strankach a nic sa mi nepacilo ..dakujem :-) ..a tak keby sa nic nenaslo, tak by som na ruke nemala nic ...myslim,zeby to az tak tragedia nebola :-)
Odpovedať
hlásim príchod z práce :-) a predomnou ešte dalšie 2 pracovné dni. dnes ma drahý prekvapil. prišiel za mnou do práce a priniesol mi kyticu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočeny..aj ja hlásim návrat z otroctva 8-) ..a pre veľký úspech takisto ešte 2x...takže s tebou 100%-ne súcitím :-S .. jeej,tak to bolo od neho pekné gesto,to sa hneď lepšie pracuje :-) a inak,aj ja rozmýšľam nad tými fotkami...ja nechcem také tie sterilné,kde budem sedieť na imaginárnej hojdačke a tváriť sa ako kuko.. :-D ..chcem,aby tá fotka mala dušu..keď sa na ňu pozriem za nejaký čas,aby som si povedala ,,aa,tak tu sa smejeme na tom,že...,, :-) ;-) ..ale konkrétne křoví ešte takisto vymyslené nemám :-D
Odpovedať
Oli, on tu kyticu priniesol 15 min pred zaverecnou, ale hned sa islo lepsie z roboty :-D a zas na druhej strane...z roboty sa stale ide dobre,uz ked padla...no nie? :-D
Odpovedať
a s tym fotenim...ja som zasa premyslala, kam sa ist fotit vo svadobny den... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahote, tak ja sa vam hlasim. Dnesne fotenie bolo uzasne, strasne dobre sme sa bavili.S Miskou sme sa stretli uz od 12, prediskutovali sme nejake detaily a tak a od pol 2 sme sa uz fotili az do 6. Nafotili nam asi 600 fotiek:D Super pristup, zabava... dokonca aj priatel sa bavil coho som sa najviac bala, ze bude frflat a po dvoch fotkach hovorit, ze staci a ideme domov:)
Odpovedať
Katka, tak to je super, ze sa vam obom fotenie pacilo a ze ste si ho uzili ;-) tesime sa na fotky :-p :-D baby moje, pred chvilkou som sa vratila z prace a ked som analyzovala, kolko alkoholu sa za posledne 2 dni predalo...no des...cela nitra je asi ponorena v chlaste :-D mame dilemu z restauraciami, stale nijaku nemame :-|
Odpovedať
ahojte baby dlho som tu nebola.... furt mi čosi do toho prišlo, tak nebolo kedy....dneska som bola na kozmetiku, a bolo mi povedane, že moja problematická pleť môže byť spôsobená tzv. helicobakterom v žalúdku, lebo mám tie virážky hlavne na brade a pri ústach, tak cez týžden musím skočiť na kožné, nech mi povie, čo mi je...trošku sa obávam, lebo ak mi by robili testy, tak by mi vopchali tu hadičku až do žalúdka a už teraz mám z toho nočné mory, ked si to predstavím.... :-( :-( :-( miška, tak to je od neho naozaj krásny prejav lásky, ked ti len tak donesie kytičku...ticho závidím ;-) katka, ked budeš mať fotečky, tak šup sem s nimi, som zvedavá :)
Odpovedať
ivka, kyticku som dostala na meniny :-) myslim, ze uz teraz, ked ti zavadzaju hadicku do zaludka, tak ta mozu aj uspat....za poplatok samozrejme
Odpovedať
miška, jasne, len mi to akosi nedocvaklo :-D no ono to vyšetrenie je možne bud normálne, klasicky, že si privedomí a nastriekajú ti do úst nejakú emulziu na znecitlivenie ..alebo to môže byť dychovým testom, alebo ešte rozborom stolice.... ten prvý spôsob je bezplatný, za ostatné sa platí, lebo to neuhrádza sociálna poistovna.... no ale ja dufam že nič takéto mi nehrozí....uvidím zajtra, idem na kožne....
Odpovedať
Ivka.. budem drzat palce, aby ti to dobre dopadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak nech ti to dobre dopadne, drzime palceky:) Na fotocky sa uz tesim aj ja, budu urobene do tyzdna. Zopar som ich uz videla a su krasne:)
Odpovedať
Katka, tak dufam,ze par ich das aj tu, aby sme videli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite,ked budu vsetky komplet hotove,tak ich pridam na FB a uvidite ich. Kazdopadne,kto nemate vybrateho fotografa alebo rozmyslate tak odporucam:) Cela svadba o rana (cca 10:00 - 1:30 rana) za 200 euro a predsvadobne fotenie zdarma. Super pristup a zabava,krasne fotky, talent.
Odpovedať
dakujem za info ale fotografa uz mame vyrieseneho :-)
Odpovedať
baby nevideli ste niektora na nete spolocny podpradnik? l
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6...
Odpovedať
vdaka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?