Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inac dnes mi prisli tie fialove saty a priatel ma uplne zvozil, ze sa mu vobec nepacia. Mam nervy na neho. Narocny chlap.
Odpovedať
katka, a co sa mu na nich nepaci? hod do eteru nazor chlapa...
Odpovedať
Profilova fotka
nic sa mu nepaci na nich:D ze su ako zaclona, ze sa mu nepaci ten styl, ked je to bez ramienok, lebo to tak blbo stoji a zakryva to prsia a co ja viem co este. Ach:(
Odpovedať
Profilova fotka
hlavné je,že sa mu páči tá osôbka,ktorej prišli :-) ..neboj,ten môj mi tiež občas niečo zhnusí... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D resp.zhaní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to su ti chlapi. Esteze svadobne videl, a viem, ze sa mu budu pacit. Lebo keby len po mne zazrel pred oltarom ze co to mam na sebe tak by som sa asi ani nevydala od nervov
Odpovedať
Profilova fotka
som si to teraz predstavila naživo...ako ideš k oltáru,on hodí psycho pohľad a ty mu pycneš kyticu o hlavu :-D
Odpovedať
...a este doplnim...k tomu este bomba do cela a obrad sa moze zacat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
a mlady sa len otrase a povie ANO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tvrdá romantika :-D
Odpovedať
chlapec nema vymyslat a vsetko dobre dopadne :-p :-D v pondelok si asi pojdem s kamoskou skusat saty...pokukat po salonoch, kde co maju
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ty si chceš šatky požičať,či nechať šiť??..ja ešte neviem,zvažujem,čo by bol naj..vo všetkých smeroch :-) ..a možno skočím kuknuť aj do Pl.Těšína..kamoška si tam minuý rok kúpila také šaty,že až ;-)
Odpovedať
Oli, saty si chcem len pozicat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,vieš,pýtam sa zato,že ja som bola v Čadci a ako šaty tam mali viac než 4-ročné a chceli za to pomaly 9000...ma skoro vystrelo ]-(do druhého,z dvoch svadobných salónov,ktoré tam sú,som z preventívnych dôvodov ani nevošla :-D ..ale predpokladám,že v Nr nie je len 1 svadobný salón a ponuka je širšia..
Odpovedať
tak tu ich je podstatne viac a podla mna je z coho vyberat. no ved v pondelok ti poviem :-D
Odpovedať
ahojte, som rada,ze sa vam pacia :-) Katka velmi pekne a kde si ich videla a za kolko? :-) ... Oli saty prvotny dojem,ze su pekne, ale to priesvitne nie je moj styl.... :-) .... a s tou tvrdou romantikou ste to riadne zabili :-D :-D :-D :-D :-D som sa fajne zasmiala do monitoru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
určite áno..a inak Nitra je fajn mesto,strávila som tam takmer rok a rada na to spomínam :-) som zvedavá,na čo natrafíš,rozhodne sem daj potom echo,ako si dopadla :-) .. nazvala by som to :hardcore pred oltárom.. :-D :-D ti poviem,som sa smiala,že som sa skoro zahryzla do klávesnice :-D a dikes za vaše názory ohľadne šiat a optiky... 8-) ..
Odpovedať
:-D iba skoro? priznaj sa,ze si z nej ochutnala :-D ... nemas za co a aj ja dakujem za tie vase ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo,tak o.k. ..už nemám písmenko A a medzerník :-D
Odpovedať
myslela som si :-D .... ja uz pojdem, tak prajem pekny vecer atd... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe..pa a zas niekedy ;-)
Odpovedať
Oli, a Enter si preco nezjedla? ja by som zacala najprv Enterom, aby som dalsie pismenka v bruchu pekne potvrdila v style "vhodne na travenie" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky:)
Odpovedať
Dobre, dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, zajtra sa ideme fotit, poradte mi nejake rekvizity co zobrat aby to bolo zaujimavejsie.
Odpovedať
klaunov nos, clovece nehnevaj sa, balony :-D (psa, macku, prasa,kona, suseda :-D ) ja by som zobrala nieco co radi robite alebo nieco co vas spojuje :-)....
Odpovedať
Profilova fotka
radka, postel?:D
Odpovedať
tak nafukovaci matrac, ten by bol jednoduchsi na prepravu :-D ... a tak realne nad cim uvazujes,cim by ste to okraslili? :-) (nemyslim postel :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
no ved praveze fakt neviem. Jedina vec co ma napada, ze si tam vezmeme vinko a pohare a budeme mat fotku akoze si pripijame, nejaku deku a tak.... ale nieco originalne by to chcelo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?