Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
ahoj Oli , teší ma :) a čo už máš všetko zajednané? ja tiež nechcem mať nejaké bakoty, ved budem pekne nalíčená a nechcem aby mi to za jednu odobierku zišlo dole :) inak, akurát v sobotu sa chystám ku kozmetičke, o ktorej viem, že krásne líči, tak som zvedavá..idem na čistenie pleti, nakoľko mám problematickú pleť... nemôžem sa toho zbaviť, niekedy je toho viac, niekedy menej..... nepoznáte niektorá z vásn ejaký recept????? účinný, ktorý by mi aj pomohol..... lebo som už zúfalá.. už som toho fakt vyskúšala vela, a aj sa o pleť si myslím že dobre stará,.....nemám to až také hrozne, a ked si dám make-up, tak to nevidno, ale ked sa odlíčim vidno pár červených virážok... :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám teda hudbu,o krorú sa teda postarali nastávajúci svokrovci ;-) ..a budúci týždeň ideme s frajerom domov na SR omrknúť sálu,skočiť na faru-pretože to chceme mať v kostole a tak..a ešte by som chcela tú kameru zajednať..až mesiac pred svadbou nestresujem,že to budem točiť na mobil :-D presne,s tým plačom líčením si to trafila ;-) a čo sa týka pleti,ani ja ju nemám 100%-ne dokonalú..keď ,,to,, mám dostať,vyzerám občas ako keby na mňa išla puberta :-D ..neviem,tiež som na tom rovnako..od uhorkových masiek,až po naparovanie..baby hovoria,že pomáha aj antikoncepcia..ale myslím si,že je to individuálne..
Odpovedať
no tak ja som už skúsila kadečo fakt...dám sa nahovoriť na každú hovadinu, od tej najlacnejšej masti až po tú najdrahšiu, ale nepomáha..dokonca som aj upravila stravu, nejem vyprážane veci, aj menej sladkého, aj ked odolať je ťažké :-D no ja ked to mám dostať, tak vyzerám ako muchotrávka, bez make-upu resp. púdru, by som sa vtedy nepohla ani na krok, ale inak si na pleť nič nedávam, myslím žiadny krycí krém, ani nič podobne.... najviac zo všetkého, čo mám aj overene, mi pomohlo dosť solárko...lenže tam chodiť je trošku riziko kvôli rakovine...má to svoje výhody ale hlavne nevýhody..človek sa musí rozhodnut, či byť pekný alebo zdravý...čo sa týka tej antiky, tak ja neberiem nič, a nikdy som ani nebrala....s priatelom sme spolu skoro 5 rokov, a dávame si pozor, ja mu verím, a nepotrebujem k tomu lieky, piodla mna zbytočná chémia, ale na pleť zaberajú ukážkovo....kamoška skúsila a doteraz ju berie, a má pleť jak bábätko...... ak b udem zúfala, tak možno skúsim aj ja, len sa bojím, že potom, ked budem chcieť, tak neotehotniem..poznám vela takých prípadov....a rizkovať to kvôli pár virážkam...to veru nie..nestojí to zato...
Odpovedať
Ahojte baby :-) Oli vitaj :-) .. k tej odobierke... my si to predstavujeme asi tak,ze priatel s rodicimi a jeho svedkom pridu k nam a ostatni hostia ostanu vonku(aj moja rodina aj priatelova).. kedze do bytu by bolo nerealne sa zmestit ....a bude to asi tak,ze moj svedok prenesie len nejaky "prihovor" ,nejake to podakovanie rodicom(pride mi to pekne a chcem mat pri tom iba ich a svedkov a nie celu rodinu) ..chceme taku vlastno rucne upravenu odobierku, bez klacania :-D ...co sa tyka hudby urcite ano, pride mi to take veselsie, bez hudby by to bolo pre mna take "suche" :-D
Odpovedať
radka, uplne s tebou súhlasím, nejakú takú odobierku budeme mať aj my :)
Odpovedať
:-) ...ivka mna napadla este taka vec,zeby sme rodicom pri tej odobierke dali pernikove srdcia v duchu podakovania za vsetko co pre nas urobili, ako prekvapenie pre nich ...co ty na to?
Odpovedať
no podla mna sa patrí tiež niečo dať...a tie srdiečka sú dobrý nápad..... my kupime kytičky pre moju aj dankovu maminu.... to by sa tiež hodilo či?
Odpovedať
inak, akurát pozerám obrúčky na nete a neviem sa akosi rozhodnúť..... teda ešte ma žiadne z nich nejako neokúzlili...nemáš náhodou nejakú stránku, kde sú fakt pekné obrúčky?
Odpovedať
urcite ano, kvet sa aj viac hodi pre maminy ....mozno to spravime tak,ze dame mamam kyticky a otcom pernicky :-D uvidime :-)
Odpovedať
to by bolo fakt mile :)
Odpovedať
a tie obrucky...ci dobra stranka musis posudit sama, zalezi od toho ci sa ti tam nieco zapaci ...mne sa paci celkom nieco taketo http://www.obrucky.sk/index.php?do=12...
Odpovedať
no tie sú suprové...:) aj my chceme z kombinovaného..... hladám totižto inšpiráciu, lebo si ideme dať robiť jednému pánovi zlatníkovi, je to ručná práca a cena je taká ako aj v obhcode, a urobí obrúčky podla predstavy.....urobí nákres a podla toho vyhotoví....takže hladám niečo, čo by sa mi páčilo..mne by sa možno aj niečo takéto: http://www.vyzdoby.sk/?mid=69&p=2&akc... len keby ten stred bol lesklý :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
velmi pekne :-) ... u nas uplne vyhrava styl kombinovaneho zlata ... a kedy k nemu idete a kam ?
Odpovedať
no ideme tam až buduci rok , asi tak v marci, on ma aj kadejaké katalogy, ak by sme sami nemali nápady, tak si snad čosi vyberieme..... ten pán je z jasenice...a vola sa grbal....dufam že mi to tu nezmažú... :-D
Odpovedať
my pojdeme tiez az buduci rok ... pojdeme do Rajca k nejakemu zlatnikovi, ktory tiez robi podla predstavy :-) ...od neho pochadza aj moj snubny prstienok :-)
Odpovedať
no tak to je super..... :))) tak dufam že si niečo vyberieme podla našich predstáv :) radka, idem už spať, tak dobrú noc prajem :) papapa
Odpovedať
ivka, dnes sa nejako velmi zhodujeme, to iste som ti chcela napisat aj ja :-D tak dobru noc, pa :-)
Odpovedať
ahojte, ako tak čítam, dávate super nápady na odobierku...možno si z nich niečo zoberiem a vytvoríme vlastnú odobierku podla seba tak, aby nám to vyhovovalo...čiže žiadny plač a roztečený make up, žiadna zablokovaná ulica s autami, žiadny hostia...len snúbenec, rodičia, svedkovia, starejší, súrodenci...ostatní pôjdu priamo do kostola. to aby som spísala zoznam, kto sa na odobierke zúčastní a kto pôjde priamo do kostola :-D Ivka, spomínala si pleť...ja ju mám 100 % nedokonalú a nepomáha nič. ani ja neberiem HAK a ani ju nemienim brať, a kvôli pleti už vôbec nie. kamoške to na pleť velmi pomohlo. chodím síce ku kozmetičke, na chvílku je to ok, ale potom sa to opäť začne zhoršovať...a tak dokola...potom nejaká tá vyrážka ako červená blikajúca kontrolka signalizujúca, že sa blížia moje "úžasné dni"...no proste nekonečný príbeh. u nás v NR robia aj to, že s nejakými prístrojmi odstraňujú akné, sú tu na to 2 špecializované štúdia či kliniky, ani neviem...nuž ale to aj riadne stojí =-) krásne obrúčky sú na linkoch, ktoré ste sem dali. ale ak môžem poradiť, tak si ich radšej choďte pozrieť priamo do zlatníctva "naživo". aj ja som si tak vybrala tie naše. na nete ma vôbec nezaujali, v reále sú nádherné. choďte poskúšať, či by vám aj hrúbka vyhovovala ( viem, že to teraz sprosto vyznelo :-D )...za to nič nedáte, keď pôjdete poskúšať. to máte ako so svadobnými šatami...skúšate, skúšate a nakoniec si vyberiete tie, ktoré vám sadnú najviac. na nete sa vám súce páčili iné, ale nakoniec si vyberiete niečo úplne inšie..takže s chuťou do toho. a ak nemáte pri sebe chlapov ako je ten môj ( mne pri vyberaní a skúšaní obrúčok povedal "vyber si" a vyberala som len ja a on stál za mnou, nepovedal ani slovo, a keď som vybrala, tak sa mi prispôsobil ), tak vezmite so sebou aj ich. v pondelok idem pre obrúčky...a myslíte, že s mojim priatelom??? to iste...idem s naj kamoškou, mojou družičkou :-D prišiel mi na mail katalóg svadobných pohárov...konečne niečo, čo ma zaujalo...snáď si aj niečo vyberiem. keďže aj totot je môjmu priatelovi jedno a povedal mi "vyber si". aaaaaaaaale....v nedelu sa ma opýtal, či môže ísť so mnou vyberať svadobné šaty :-D skoro som odpadla. reku "čože??!!" naposledy, keď som si vyberala letné šaty na jeho promocie, stál pred obchodom. no musel čakať snáď 10 minut, čo bolo extra mega rýchle skúšanie šiat a tých 10 minút bolo už aj s platením pri pokladni. a on chce ísť teraz so mnou vyberať šaty a behať po salónoch. akože tomuto vôbec nerozumiem. vlastne dá sa chlapom vôbec rozumieť???
Odpovedať
a ešte som chcela dodať, že keď priatel čakal tých 10 minút pred obchodom, tak sa potom 2 dni každému sťažoval, že tam čakal a že to bolo utrpenie...chlapi.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, tak to musel byt riadny sok:D priatel so mnou bol tiez v jednom salone, nevyzeral ze by pri tom nejak extra trpel ale dobrovolne by hadam nesiel. Ak neplanujes priatela prekvapit so satami, tak ho vezmi so sebou ked chce ist.
Odpovedať
Katka, šaty chce ísť so mnou skúšať mamina, naj kamoška, priateľ. nepôjdem s celou "družinou" :-D
Odpovedať
Dobré ránko :) miška, ja tiež chodím na kozmetiku, každý mesiac tam necham 15 eur, pleť je krásna, hladká, síce tie vytlačené virážky sú pár dní červene, ale potom je to ok....podla mna je to aj stravou.... som si všimla, že ked nejem vyprážané veci (čo som cez víkend jedla), ttak je to ok....alebo ked nejedávam jogurty a inémliečne dobroty, aj ked ich velmi zbožnujem..... asi pôjdem na alergologiu, tam vedia zistiť aj alergiu na laktozu.... ale snad to nemam.... :-S :-S my už sme boli skúšať obrúčky v zlatníctvach, vôbec mi neesedia tie hrané, skor také zaoblene klasické....a také sa mi aj viac páčia....dneska ideme do TN, tak si čosi vyskúšame :) .... miška, môj priatel je tiež taký, že v neiktorých veciach mi povedia ako chceš, ako sa tebe páči, ved sa rozhodni ty, mne je jedno..... :-D :-D :-D ale musím povedať, že ččo sa týka svadby, tak mi povie svoj názor, čo sa mu páči, aj obrúčky spolu vyberáme, skúša aj on, aj on má nejakú predstavu o tom, ako aj o výzdobe, dokonca mi povedal, že aké by sa mu páčili na mne šaty, a aj vlasy....že ako by som to mala pekne..... :-D :-D :-D :-D ja som tiež nechápala, ale bola som rada, že len nemávol rukou , a že mu to nie je jedno :) ale chlapi su už raz taký.....miška, tak ako aj ten tvoj, ani môj neznáša, kedm usí ísť so mnou do obchodu,ž e si chcem niečo kupiť.... aj včera sme boli v ZA, v jednom butiku a som si skúšala šaty, také koktailky, vyskúšala som dvoje a už mi hovoril, že kolko tu ešte budeme..podme už...atd atd... takže myslím si, že v takýchto veciach sú vážne rovnakí 8-)
Odpovedať
baby moje, mňa asi porazí. písal mi DJ, ktorého som včera rezervovala, že či má brať náš termín ako záväzný, lebo že mu včera prišiel ešte 1 mail s rezerváciou na tento termín ( ale ja som bola prvá :-p ). mňa asi šlahne, keď to zruší... ]-(
Odpovedať
ahojte, miska, tak to musel byt fakt sok s tymi satami :-D .... co sa tyka tych chlapov, tak ten moj mi povie ohladom svadby ako chces na nejake malickosti, ale take veci ako obrucky, tortu, kyticu a podobne, budeme vyberat spolu ...dokonca sme sa zhodli na tom,ze ja mu ulozim par obrazkov kytic, ktore sa mi pacia a on z nich vyberie, ale ktoru ja nebudem vediet, aku vybral uvidim az na svadbe :-D ...nemoze vam to zrusit ked si bolo prva :-)
Odpovedať
ale behat s nim po obchodoch kvoli nejakemu obleceniu sa tiez neoplati :-D :-D
Odpovedať
je to naše...uaaaaaaaaaaa....kameň mi padol zo srdca :-D
Odpovedať
miška, podla mna ti to tiež nezruší....len sa chce uistiť, či naozaj ho chcete záväzne objednať, lebo ak nie, tak zobere iných, aby neprišiel o kšeft :) takže ak mu napíšeš, že ano, na 100 percent vás chceme, tak to vezme.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekné predpoludnie,dievčence :-) ..no,tak dnes som sa zobudila fakt že so skvostom na tvári..vyzerám ako jednorožec :-D čo sa týka antiky,ani ja neberiem..vzhľadom na to,že kamoška pribrala pomaly 30kg,a to jej dávali samé také,že ,,po týchto sa pribrať nedá,, som to nechcela riskovať..ale tvár má dokonalú 8-) a čo sa týka môjho priateľa,je to podobné ako u vás..hold,je to asi raz jeden živočíšny druh :-D A pri tej odobierke chcem tiež len rodičov a svedkov..čo tam budem robiť divadlo pre celú družinu.. ja som si dnes na ne nete pozerala nejaké šaty a došla som k záveru,že viem,čo určite nechcem :-D ..teraz už len nejako skombinovať,čo by som rada..a hlavne,či by sa mi to hodilo na postavu..
Odpovedať
ahoj oli :) no to priberanie, to je další efekt antiky, ale zasa niektoré baby schudnú, čo je ten lepší prípad, si neviem, predstaviť, že by som pribrala 30 kg... ]-( ]-( panebože.... ved by som bola ako hroch...fujto...teraz mám dosť a nie ešte s tolkými kg naviac ... a to všetko len kvôli antike.... :-S isto nie a aké šatičky by si vôbec nechcela? ono je podstatné ako ti sadnú....na obrázku môžu niektoré vyzerať úžasne a pri tom na postave nič moc a zasa naopak
Odpovedať
Oli treba si spravit urcite nejaku tu predstavu o satach :-) ... len si netreba moc saty idealizovat lebo by sme boli potom sklamane,ze nam nesedia ...baby a ked tu uz bola rec o tej odobierka napadlo ma odcepcovanie..ako si to predstavujete ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?