Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to určite vždycky platí že menej je viac.. no musím ísť, dneska ideme na strelnicu, priateľ si chce vyskúšať strielať som zvedavá ako ďaleko ho to odhodí :-D a ideme sa kúpať do vitálneho sveta na Prednú horu x-) pekný deň prajem baby :-)
Odpovedať
aj tebe pekný deň Vladka, a uži si to ;-) ...hlavne to strielanie :-D
Odpovedať
my odobierku tiez moc nechceme ....aj tebe pekny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak po 4 dnoch sa hlasim znovu. Ako sa mate baby?
Odpovedať
caff Katka, ale ujde to, diky za opytanie. a ty sa ako máš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Celkom to ujde, cez vikend sme boli na birmovke priatelovmu bratovi, tak sme sa dobre zabavili, napapali a tak. Vcera sme ale cestovali naspat do brna, vystartovali sme pred 1 a prisli sme do bytiku az o pol 10, takze skoro 9 hodin cesty, z toho sme este 3 hodiny stali v napratanom buse. No uzasny zazitok. Ale inak to ujde. V pondelok mi uz prisli saticky tie kratke flialove ale este som nestihla ist na postu, tak som zvedava ake budu. A v sobotu sa ideme fotit. Pride fotografka co ju budeme mat na svadbe, maju akciu, ze pri celodennom foteni(ktore stoji len 200 euro) je predsvadobne zadarmo. Takze supeeer. Dufam, ze budeme spokojni.
Odpovedať
tak to je velmi dobra akcia :-) a ešte lepšia cena...a pri celodennom foteni...no uplna paradička.
Odpovedať
Profilova fotka
ale asi vynechame fotenie priprav, pretoze to by tu musela byt uz od skoreho rana a ani to nepotrebujem mat nafotene. Takze to bude len 170 eur plus doprava samozrejme.
Odpovedať
a nás vyjde len samotné fotenie profi fotografií pred obradom 180 eur a ty máš za tú sumu nafotený celý deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis:) tak zmen fotografa:D a tito su dokonca dvaja, takze raz tolko fotiek a zachyteny kazdy pekny okamih.:)
Odpovedať
meniť fotografa určite nebudeme. v sobotu si kupil priatel svadobný oblek. pôvodne sme išli hladať pre neho kabát. našli sme ho v 1 butiku, zaplatil ho a zrazu sme na figurine zbadali nadherny leskly, tmavosivý oblek. a sako, nohavice + vesta vyšli dokopy 150 eur. takže pevne dufam, že dovtedy nepriberie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mas aj foto toho obleku? My rozmyslame, ze ci bude mat drahy klasicky cierny oblek alebo svetlo kremovy. koho mate fotografa?
Odpovedať
Článok sa načítava...
bude nás fotiť Dita Fiebigová :-) foto obleku nemám, priatel má doma iba vestu, sako aj nohavice sa mu skracujú. ale odfotím budúci týždeň :-)
Odpovedať
Katka, aky alkohol ste to kupovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka prajem pekné fotenie, to musí byť super, aspoň si to vyskúšate :-) a potom napíš aké sú tie šaty lebo sa mi vážne páčia tak či sú kvalitné. miška gratulujem k obleku,ale musí si dávať bacha aby mu sedel o rok, presne preto si moj ešte nechce ani obzerať obleky, chce ešte schudnúť do svadby :-)aj keď neviem načo inak musím sa pochváliť aj ja som si zastrieľala a trafila som najviac zo všetkých :-D :-D 4 z 5 rán som trafila do terča... ale priateľ strieľal aj z Magnuma, to už som radšej neriskovala lebo to dosť odhodí a pri mojej váhe a výške by som možno spadla :-p ale v ušiach mi hučí ešte teraz..
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, kupovali sme konak 2 druhy-od stocku a cezar, potom finlandiu, fernet citrus, vino biele a cervene a este asi kupime hrusku a to bude vsetko.
Odpovedať
lebo uvazujem nad: fernet citrus, vodka, hruskovica, konak, prip.metaxaa este nejaky liker, asi klasicky vajecny liker. no a samozrejme cervene a biele vino, ale kupujeme iba cervene, lebo bieleho vina ma svokor v pivnici plne sudy
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby..vidím,že nás je dosť,čo plánujeme svadbu na september :-) ..máte tu už intenzívne rozbehnuté diskusie,tak dúfam,že vám nebude vadiť,že sa sem-tam pridám aj ja ;-) ..inak,ja osobne,sa momentálne snažím vydolovať nejakého kameramana..a vzhľadom na to,že bývam v Prahe,500km od domova,to bude určite dostatočne výživné :-D ..keď som kukala staršie príspevky,všimla som si,že máte aspoň nejakú konkrétnejšiu predstavu o šatách,a podobne...mňa nič nenapadá,mám hlavu ako medicinbal...asi som outsider :-D
Odpovedať
ahoj chuckybaby...tesi ma, ja som Michaela a vitam ta medzi nami septembrovymi nevestami :-) s planovanim svadby na dialku si budes mat co povedat s Vladkou a s Katkou, tiez su v Cechach. predstavy uz mam celkom jasne...ved za tie roky, co som tu registrovana uz musim mat viac ako len konkretnu predstavu :-D neboj, vsetko zvladnes, vsetko stihnes, casu este dost. utvoris a ucelis si predstavu o svadbe aj ty, tomu verim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, tak to s tym alkom mate podobne ako my. Tiez sme rozmyslali nad metaxou, v makre mali super cenu. 5 hviezdickovu za nejakych 320 Kc alebo dako tak. Ale nakoniec sme to nechali tak a kupili iny konak. ahoj chuckybaby, vitaj medzi nami nevestami. Ja to tiez riesim na dialku, som zo stredneho Slovenska ale byvam v Brne. Ale vsetko sa da zvladat. A taketo zitie v dvoch statoch ma obrovsku vyhodu, ze mozes veci pozhanat co najvyhodnejsie.:)
Odpovedať
dnes sa mi dostal do ruk Metro katalog a tam maju metaxu***** za cca 10 eur
Odpovedať
Profilova fotka
pockat nie, za vyse 300 bohla 7. Tak uz neviem presne, asi tiez tak podobne vysla v prepocte. Uz si to nepamatam.
Odpovedať
a chcem sa spytat { kedze ja nepijem alkohol, maximalne vin}. chutovo sa odlisuju 5 a 7 hviezdickova metaxa? alebo preco tie hviezdicky...co znamenaju? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tie hviezdicky by mali znamenat kolko rocne su... cize cim starsia tym kvalitnejsia:D
Odpovedať
Profilova fotka
o konakoch by vedel moj priatel rozpravat:D ten ich miluje:D
Odpovedať
my maximalne vinko, ine nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja najradse vinko, ale nepohrdnem ani vodkou s dzusom, alebo fernet s kolou...ale uplne najradsej mam miesane napoje ako mojito, pina colada atd...
Odpovedať
Profilova fotka
jee,ďakujem za prijatie do klubu..ja som tieto stránky objavila len nedávno :-) ..a miešané drinky aj ja ľúbim ;-) ..inak my už máme nejaké fľašky koniferky-lebo že Kysuce,a tam to strebe hádam každý :-D ..a tiež bude vínko,nejaký štok..a asi vodka...myslím si,že je to dostačujúce,hádam si každý vyberie,čo rád sosne..ale zas nestojím o to,aby to tam po polnoci pripomínalo sambergfest :-D :-D
Odpovedať
ahojte dievčence :) vítam medzi nami chuckybaby :) ako sa voláš??? pýtam sa preto, aby sme ťa nemuseli oslovovať prezývkou ale normálne tvojim menom ;-) :) nie si sama, ktorá kupuje koniferku.. my už sme kúpili asi 6 flaší borovičiek a už máme vlasgtne všetok alkohol kupený, červene, biele víno, fernet citrus, klasický fernet, už spomínanú koniferku, demänovku, becherovku, vodku, hruškovicu, slivovicu, nejaký líker.....a ešte treba kupiť gin a to je asi tak všetko..... no čo sa týka tej výzdoby, ja som už rozmýšlala tiež nad výzdobou vchodu, tam dám tiež nejaký tyl + ružičky, nech sa aspon vie, že sa vydávam :-D :-D ... a samozrejme vyzdobiť dvere.... ozaj a budete mať aj nejakú dychovku pred vchodom? ja by som chcela, nech je veselo, ale viem, že niekto to veľmi nemá rád..... odobierku chcem mať, ale žiadne kľačanie, ani nič podobne, svokor povedal, že nám nejde dávať posledné pomazanei, aby sme si pred neho museli klačať..... ale tak aspon také symbolické to urobíme...my spolu nebývame, tak si myslím ,že by sa to hodilo a patrilo, vypýtať sa od rodičov .....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka,ďakujeem :-) ...volám sa Oľga,ale radšej Oli.. ;-) .. no,m& máme zatiaľ len tú spomínanú KF..ale pomaly to tiež budeme zhromažďovať.. čo sa týka hudby,tak asi áno,bude nám robiť tzv. ,,chodníky,,..a mne sa to celkom páči..ako si povedala,nech je veselo.. a odobierku asi budeme robiť,ale tiež nechcem nejaké veľké ceremónie okolo toho.. my už 2. rok spolu bývame a ako sa poznám,revala by som ako tur.. |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?