Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
a ked chcete, prinesiem so sebou aj bzuca :-D
Odpovedať
Vladka tak tomu hovorim fakt neutralna poda :-D
Odpovedať
a co tak priamo na hraniciach??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) ale nie, ja dojdem hocikam, žilinu mám blízko, v nitre mám kamošku, brno je blízko, je to fuk
Odpovedať
ano.... aby sme boli na dvoch miestach naraz.. takze jedna noha bude v Cechach a druha na Slovensku :-D
Odpovedať
mne by nerobil problem ist do nitry by som isla s kamoskou co tam chodi do skoly ako som uz spominala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak neviem čo si mám vybrať, lesy pri Trenčíne ale horský priesmyk Makov? :-D
Odpovedať
vyber si lesy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tá Nitra by fakt nebol problém
Odpovedať
a tak pridite do Nitry, ak chcete. a Radka si moze aj topanky hned vybrat :-)
Odpovedať
babky ja idem do postele lebo na mna cosi lezie :-| dufam,ze to bude len nadcha... tak sa majte 8-) a lesy budu lepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
radka dobrú, nieže budeš chorá :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobru noc Radka
Odpovedať
Profilova fotka
dneska som premýšľala o hudbe na moj nástup v kostole..lebo nikdy sa mi nepáčil svadobný pochod, tak zatiaľ som vybrala Johann Pachelbel -Canon in D, je to ozaj nádherné x-) http://www.youtube.com/watch?v=K9jcYB...
Odpovedať
ahojte kočky, ste sa riadne rozkecali...nestíham ani čítať....ja som trošku snorila po nete a našla som pár zaujímavých šatičiek a botičiek....mám to v albume, tak ak bude čas, kuknite :) vladka, tá pesnička je nádherná...... :)
Odpovedať
Profilova fotka
hejže, myslím že ju poznám z nejakého filmu ale neviem si spomenúť :-| idem kuknúť :-)
Odpovedať
ja ju vôbec nepoznám .... ale je krásna, a hodí sa na obrad :)
Odpovedať
Profilova fotka
tie balerínky sú úplne božské x-) x-) tie by som aj ja brala a šatičky sa mi páčia najviac na obrázku 12 a posledné :-)
Odpovedať
no to ano, tie su suprové..... musím mať aj rezervné, ak by nôžky boleli :-S no mne sa páčia také s tým ružovým nádychom, ale oni sú vlastne biele a potom aj tie na obrázku 12 a tie posledne, tie si myslím že mi budu najviac sedieť a budu najviac pohodlne, pretože majú ramienka a trošku aj odhalia dekolt...len aby mi to nekypelo odtial a nedíval sa každý len do výstrihu :-D inak, my sme si vybrali už svadobný valčík : tento - http://www.youtube.com/watch?v=qSFv_A... dneska sme pocitvo cvičili a môžem povedať, že môjmu drahému to išlo slušne :) som sa sama čudovala ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech sa pozerajú do výstrihu keď chcú, pozri aký mám ja výstrih na tých najkrajších..do kostola niečo navrch a hotovo :-D hej aj ja by som rada balerínky keby sa niečo dialo s nohami.. to je super aj taká klasika, keď vám to ide :-) moj nerád tancuje, takže musím len slaďák aby sa len kýval :-D no nič idem spať, zajtra tá jazda, cítim sa ako pred skúškou, a druhá v piatok :-S ešte že potom ideme domov..dobrú nooooc :-)
Odpovedať
tak držím palce na zajtra :) neboj, to zvládneš....ja som tiež začínala nejako, tiež mi to furt skapínalo a tiež som chytila inštruktora(presne ako miška) tam kde som nemala - za stehno, potom bol vyše ččervený ako ja : :-D a zvládla som to...takže ničoho sa neboj..v prahe to budeš mať o niečo zložitejšie ale ty to určite zvládneš...tak držím palce :) papa a dobrú noc....
Odpovedať
dobre ranecko, ivka, hned zrana ma doslova ohurila kytica, ktoru mas v albume. vcera som akurat nad takou premyslala,lebo podobnu som videlu tuv 1 svadobnom albume ...len bola bielo-oranzova a este som si vravela, ze v ruzovom prevedeni by bola krajsia. a dnes rano si mi to ruzove prevedenie doslova naservirovala ...dakujem ;-) :-D takze nielen ja som "obchytkavala" nechtiac instruktora :-D
Odpovedať
a este som zabudla: Vladka, drzim palce na jazde ;-)
Odpovedať
ahoj miška, tak tá kytica je fakt krásna....fakt presne takú si predstavujem, len neviem, či budem mať ružovú výzdobu.... chcela by som to pekne tak zladiť....myslíš ,že kebyže je kytička takáto ružová, a ja mám výzdobu inej farby, že by to niekomu vadilo? :-D či skor asi ide o ten môj pocit, že všetko nebude tip top.... ]-( no veru, ja som tiež bola taký "obchytkávač", ale mala som super inštruktora, doteraz mi kýva , ked ho vidím v aute s neajkým buducim šoférom..:)
Odpovedať
ozaj, miška, kde si našla tu oranžovú kytičku? rada by som ju videla :-D lebo ak by som mala marhulovú výzdobu, tak taká orange by bola ideálna :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky:) krasna je ta ruzova kyticka, aj mne sa moooc paci:) ja budem mat ruzovu vyzdobu tak by sa mi aj hodila.. budeme mat nakoniec vsetky rovnake kytice:D
Odpovedať
no mne by to teda vôbec nevadilo...aj keby sme mali šaty rovnaké :-D
Odpovedať
ahojte :-) ...Vladka ta pesnicka je uzasna a drzim palce na jazde ...Ivka ta kyticka je velmi pekna aj balerinky ...zo siat sa mi paci 11 a 15.. :-)....
Odpovedať
radka, dakujem za názor :) možno si vyberiem uplne niečo ine, podla toho, aké mi budu sedieť....ono tie šatičky inak vyzerajú na obrázku a inak vyzerajú na mne..... :-p
Odpovedať
ivka nemas za co :-) ..no ono vyzeraju inak na obrazku,inak nazivo a uplne inak na nas :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?