Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka to je dobrý nápad s tým telefonátom :-) radka určite objednávať, ja som na také veci ľavá...a hlavne lenivá :-D ja som mala na 80 tke priatelovho deda čiernu kostýmovú sukňu, podtým čiernu saténovú blúzku ( možno s príliš veľkým výstrihom a na to čierne sako.. kostýmček mi šila krajčírka na maturitu.. takže skor by som volila klasiku ale nie takú ala stará tetka ;-)
Odpovedať
miska prepac som si az teraz vsimla ...na hlavny pracovny.. vladka ani ja nie som takze tiez budem objednavat :-D
Odpovedať
a ivku som si tiez az teraz vsimla :-D som akasi slepa ..dobry napad, dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.salonsarka.cz/cs/kategorie... tieto sa mi zatiaľ najviac páčia :-) asi ich aj objednám keď budeme mať približný počet hostí.. keď už hovoríme o slepote :-D nenosí niektorá z vás šošovky? lebo som premýšľala ako v nich prežijem celý deň aj noc, veď budem mať oči ako angorák
Odpovedať
velmi pekny odtien fialovej :-) ... ja nenosim ....
Odpovedať
Profilova fotka
akurát pozerám že nemajú na sklade, no raz hádam budú mať :-) buď rada :-D
Odpovedať
isto hej :-) .. to som :-D mam okuliare ale slabucke dioptrie takze to uplne v pohode bez nich vydrzim :-) ....
Odpovedať
Vladka, ja som nosila dlhé roky okuliare a potom šošovky, a prežila som s nimi pár prebdených nocí, prežili sme spolu aj cestu a pobyt v USA :-D a minulý rok som bola na operácii, odstraňovali mi dioptrie a vtedy som sa so šošovkami definitívne rozlúčila. a myslím si, že svadbu so šošovkami v pohode zvládneš. prípadne maj pri sebe očné kvapky, až by si mala suché oči. ja používam doteraz tzv.umelé slzy.
Odpovedať
a čo sa týka pierok, posielam Vám IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
páni ja sa na operáciu neodvážim :-( aké to bolo?? lebo počula som rozne historky, a teda nie som si istá či to chcem zažiť.. tie očné kvapky si asi kúpim, len sa bojím aby mi to nespravilo nič s makeupom, ale budem musieť, keď si nechcem vyškriabať oči už o druhej ráno :-D
Odpovedať
myslím, že kvapky tvojmu make-upu neublížia. aké to bolo??? ako keď to robia zaživa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuj tak to teda asi nikam nejdem :-D nerobí mi síce problém keď sa mi niekto vŕta v oku, veď za tie roky som si už zvykla a desím tým ľudí :-D ale...asi by som odpadla a to by nebolo dobré ... a potom prvé týždne? kamoš hovoril že mal také suché oči že myslel že umrie
Odpovedať
Článok sa načítava...
fuuu neprijemna tema....miskla klobuk dole,ze si to zvladla :-)
Odpovedať
Vladka, na operáciu ma nahovoril priateľ a doteraz nelutujem, že som sa dala nahovoriť. na moje počudovanie som sa vôbec nebála. zatial, čo tam ostatní pomaly kolabovali, keď čakali na operáciu spolu so mnou, ja som si tam pokojne sedela, žiadne stresy, proste nič. celé to trvalo cca 15 minút aj s hladaním doktora, vôbec to nebolelo, lebo oči mi tak umŕtvili, že som nemala potrebu ani žmurkať :-D a z operačky som vyšla vysmiata s "novými" očami. ešte hneď po operácii som stihla sms-ku napísať kamoške :-D a asi 10 minut po operácii sa to celé začalo, čo neprajem nikomu...tá bolesť očí sa nedala vydržať. strašne mi slzili, slzy mi išli hadam aj cez uši. oči som vobec nemohla otvoriť, strašne mi vadilo svetlo, nepomáhala ani tabletka od bolesti a takto to trvalo 3-4 dni.
Odpovedať
Vladka, veď od toho sú kvapky, aby neboli oči suché :-D ja som už mala dosť silné dioptrie -4,75 na obe oči
Odpovedať
Profilova fotka
bože mne prišlo zle, len som si to predstavila..som strašná padavka a pritom mám aj tetovanie :-D ale to som nevidela...myslím že toto by som videla lepšie než čokoľvek ostatné :-D ja mám -2,0 a -2,75 tak neviem či to je veľa či nie
Odpovedať
booženko, vo velkom tu debatujem a uplne som zabudla, že sa mi zemiaky varia :-N :-D chúdence, z toho môžem rovno zemiakové pyré urobiť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D a čo fajné robíš?
Odpovedať
chcela som varené zemiaky...len bude zemiakové pyré :-D a idem k tomu vysmažiť rybu
Odpovedať
Profilova fotka
ja kur. prsia v jogurte, ryža :-) ale rybku by som si ozaj dala, dojdem na večeru :-)
Odpovedať
noo teda Miska sa nehanbis? Taaa to co si za gazdinuuu :-D :-D :-D
Odpovedať
akurát včera som na označila na FB, že sa mi páči "odkedy mi zapojili net, zrazu nič nestíham" :-D Vladka, ak chceš prísť na večeru, tak sa poponáhlaj, lebo onedlho prídu z roboty 3 hladoši, tak aby sa ti ušlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to aby som bežala, mám to pár kilometrov :-D a to teda neviem s 3 hladoši, ja dokážem zjesť viac než niektorí chlapi :-D :-D
Odpovedať
neboj, si tu o chvílku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale musíš počkať, práve robím to maso a dopadlo by horšie ako zemiaky :-D
Odpovedať
dnes som uvažovala nad tým, že počas svadobnej hostiny nebude žiadny únos nevesty... prísne to zakážem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja by zas únos aj chcela, ale Peťo povedal že v žiadnom prípade :-D že čo by tam samotný robil, ale ešte by sa niekto opil atď ..ale mne by sa páčilo byť na diske za nevestu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa pridavam aj ja:)konecne som prisla domov, bola som od rana v skole a potom v meste nieco vybavovat a tak. Ako sa mate?
Odpovedať
my by sme museli cestovat na najblizsiu diskoteku do mesta, co je cca 15-20 min. svadba bude na dedine a cestovat kvoli tomu do mesta...ee, to nie. radšej ten čas strávim s hosťami
Odpovedať
ahoj Katka :-) vitaj doma :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?