Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi keby bol na mne, tak hneď o svadobnej noci by som chcela skúsiť ale bohužiaľ asi až po škole, takže o tri roky.... booože neviem ako to vydržím :-(
Odpovedať
vladka, ja som na tom rovnako...ja len buduci rok skončím školu, bude treba sa trochu finančne zabezpečiť, svadba nás bude stáť tiež nemalé peniažky, budeme bývať v 1izbovom byte a v podnájme, takže dieťatko až tak za 3 roky....a šak stále sme ešte mladé , a aj za tie 3 roky, takže nič nam neujde...:)) vladka, idem už spať, ráno vstávam do práce..tak dobrú noc...a zajtra pokecáme znova :) pa
Odpovedať
Profilova fotka
dobre moja dobrú nocku :-)
Odpovedať
joooj ste tu stihli toho popisat :-D .... co sa tyka tych pierok tak vacsie pre otca, svokra, svedka ...normalne pre vsetkych ostatnych ...chcem este kvietok na ruku pre svedkynu a rozmyslala som jedinemu dievcatku co bude na svadbe tak maly kvietok(malu gerberu) na ruku a aj kosicek
Odpovedať
Dobré ránko klebetnice, to ste tu toho riadne popísali. hneď zrána som mala čitateľský krúžok :-D priezviská: ja už mám uvedené nové priezvisko aj na FB. to prvé je nové priezvisko a to druhé moje terajšie. čiže o rok po novom - Michaela Vilinová. ale toto nové sa mi páči viac ako moje terajšie :-) mená pre deťúrence: je zaujímavé, že mám vybraté len meno pre dievčatko a pre chlapca vôbec. U mňa na plnej čiare vedie meno Laura. Keď sme sa s priateľom bavili o menách, tak chlapčenské meno sa mu páči Adrián. Akože celkom aj mne, takže som proti tomu neprotestovala. dieťa by sme chceli hneď po svadbe, ak sa podarí ;-) Už nemáme na čo čakať. po škole už máme, vekovo sa tiež na to cítim, priateľ to isté.
Odpovedať
dobre rano :-) zo mna bude Radka Mičicová Miska s tou Laurou si robis srandu :-D to meno sa aj mne veeeeeeeeeeelmi paci :-) dobra nahoda ...raz mi na to mama povedala,ze je to ako larva :-D, ale aj tak sa mi stale paci
Odpovedať
mne sa velmi páčilo aj meno Vanesa. ale odkedy priateľ na to vymyslel rým, tak už som od toho upustila: "Vanesa, čo vyšla z pralesa..." :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D dakujem hned z rana som sa tak dobre zasmiala.....co ti chlapi nevymyslia :-D ... a mne sa paci este Jakub pre chlapca...
Odpovedať
aj Jakub je velmi pekné meno :-) keď sa švagrinej narodila pred 2 rokmi dcéra, dala jej meno Ela. a priateľ hneď sfleku na meno vymyslel rým: " Ela, kukáš jak tela" .
Odpovedať
:-) .... ty to musis mat doma vesele :-D a svagrina sa na to nenahnevala? lebo ta moja by sa na to nahnevala :-D
Odpovedať
dobré ránko dievčence :-D :-D hned z rána a takéto foriky :-D :-D miška, tvoj priateľ je ako môj otec..ked sme vyberali meno pre bratovho syna, tak na každé mal nejaký rým, alebo nejakú historku..... :-D :-D :-D
Odpovedať
doma to mám riadne veselé :-D aj na meno Laura mal historku, ale kebyže sa mám riadiť týmito historkami a rýmami, tak naše deti by sa volali iba XX Vilinová a XY Vilina. radka, švagrina sa aj trocha hnevala, lebo je trocha vážnejšia povaha, jej manžel ešte viac. niekedy nechápu fórom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
miska vsak jasne :-) ale keby sa volali XY tak by ti zas niekto povedal,ze je to ako sustava suradnic :-D :-D vzdy sa da nieco vymysliet ...
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby my mame meno tiez vybrate aj ked je to este daleko ako hovori moja mamka takze pre dievcatko mame Amelia a pre chlapceka bud Marco alebo Andrej
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, konečne som vstala :-D tak vidím že Laura je obľúbené, ale Amelia je tiež krásne, mne sa celkovo páčia francúzské mená :-)
Odpovedať
Vladka, ty keď si vstala, tak ja som už okná umývala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
išli sme pozde spať, a ja fakt nie som ranné vtáča :-) ježiš ešte že ja neumývam okná, našťastie to robí priateľ lebo nie je to moja obľúbená činnosť.. ale zase on neumýva riad :-) mám strašnú chuť si niečo urobiť s vlasmi ale neviem čo... nechcem veľmi skracovať kvoli svadbe tak neviem čo :-S
Odpovedať
ja zasa vydržím max.do 22.00 a ráno skoro vstávam. mám obavy, ako zvládnem vlastnú svadbu...asi sa budem iba Redbullom nalievať :-D Vladka, zajdi ku kaderníčke, nech ti poradí. aj ja som mala chuť niečo si urobiť s vlasmi...pred 2 týždňami. tak som si kúpila farbu a kamoška mi zafarbila vlasy. a teraz to straaašne lutujem, lebo farba nechytila tak ako som chcela a niekde je tmavšia, inde bledšia, takže teraz som ako chodiaci vzorkovník farieb.
Odpovedať
Profilova fotka
no to určite len ku kaderníčke, sama by som sa neodvážila...párkrát ma tiež farbila kamoška ale nikdy to nie je ono... keď ja by som strašne chcela nejaký zaujímavý strih, lenže s mojimi vlasmi to nejde..ostrihá ma a po umytí strih zmizne, lebo sa stočia úplne inak atď ]-( tak ale aspoň to máš zaujímavejšie než jednoliatu farbu :-D neboj sa podľa mňa budeme mať v tele dosť adrenalínu a vydržíme...aj na stužkovej bol človek dlho hore, my sme končili o pol siedmej ráno a všetci sme strašne nadávali nikto nechcel ísť domov :-D
Odpovedať
ahojte,ja som prisla z dalsieho pohovoru a zas z toho asi nic nebude :-| strasne vela ludi je bez prace ... a vsetci chodia vsade .... ach jo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
radka to mi je ľúto :-( je to dneska ťažké, netreba vešať hlavu
Odpovedať
dakujem vladka ale uz mi to ide trocha na nervy ked niekam pridem, tak na kazde mieso "milion" ludi a beru jedneho....ma to nastve ... hned ako pridem sa citim bez sance ...nevesiam hlavu len ma to stve...zmema temy ..pierka idete vyrabat ci objednavat? :-D
Odpovedať
Radka, hlavne to netreba vzdávať a verím tomu, že sa to podarí nájsť prácu. chceš ísť brigádne či na trvalý pracovný pomer?
Odpovedať
oprava: miesto ;-(
Odpovedať
no ja tiež rozmýšlam, že zmením farbu vlasov...trošku tmavšie to chcem.....len vždy ked idem ku kaderníčke, tak tie vlasy nie sú nikdy podla mojich predstav.....a čo sa týka toho strihu vlasov, no ja mám rovnaký problem.... mna tiež ostrihá, a po umytí mi nadskočia vlasy a kudrny....takže ak chcem učes, musím to vyfúkať, resp. vyžehliť a st ým je oštara.... radka, musíš skúšať dalej, a ked ti môžem poradiť, skús najskro zavolať do tej firmy, v ktorej ponúkajú danú pozíciu, aspon si ťa lepšie zapamätajú...ono im príde neskutočné množstvo životopisov a je ťažké z toho vybrať 5 resp. 10 ludí, ktorých pozvú na pohovor....ale ked tam zavoláš a potom si budu vyberať , tak si povedia, aha jasne, táto nam volala, tak tu pozveme.....ja som to tiež tak urobila, hned ako som uvidela inzerát, tak som zavolala, šéf si ma zapamätal a potom som už len životopis poslala.... a bolo :)
Odpovedať
Radka, pierka pre hostí budem vyrábať a pierka pre rodičov kúpim, lebo tie by som asi už nezvládla :-N :-D
Odpovedať
pierka asi budem objednávať, ešte nviem, aká bude výzdoba, tak podla toho sa zariadim...dneska som sa dozvedela, že krstná bude oslavovať 60-ku presne tam, kde budeme mať svadbu, tak aspon okukám priestory, papanie, celkovo, ako to tam funguje :) teším sa už..... len neviem, čo si obliecť....čo si myslíte, čo by sa hodilo????
Odpovedať
Ivka, mám podobný problém, svokrovci budú tiež obaja oslavovať 60-ku a neviem, čo na seba :-N
Odpovedať
Ivka, ja si asi oblečiem čierne spoločenské šaty, sú krátke tak po kolená, jednoduché. aj minulý rok som ich mala na 60-ke, ked ujo oslavoval
Odpovedať
baby ak mozem poradit na otcovej 50 som mala oblecenu satenovu bluzku a satenovu suknu po kolena, bolo to pekne a elegantne ....a ostatne baby mali vacsinou nohavice a nejaky elegantny top.. sesternica si dala cierne nohavice a k tomu korzet zo spolocenskych siat, bolo to velmi pekne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?