Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak uvidím ako nám vyjdu počty... nevieš ako sa to robí s pierkami?komu ide aké?
Odpovedať
ako myslis, ze komu ake? ja planujem len 4 vacsie pierka pre rodicov a nieco mensie pre svadobcanov. a viac sa s tym netrapim. viem, ze aj starejsi by mal mat "specialne" pierko, ale ak ja predpokladam, ze ten starejsi, koho bueme mat my, robi svadby stale, tak snad bude mat svoje pierko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a pre svedkov tiež nejaké nevieš? ale ďakujem, to som chcela vedieť :-)
Odpovedať
niektori davaju aj pre svedkov zvlast, velkostou ako taky stred medzi pierkami pre rodicov a svadobcanov. je to na tebe, nasi svedkovia budu mat rovnake pierka ako svadobcania ;-) myslis, ze svedkovia si potrpia na specialne pierka?
Odpovedať
Profilova fotka
no verím že moja svedkyňa by najradšej nemala pierko, lebo jej to pokazí róbu :-D tak konečne prišiel mail zo školy a termíny sú až od 4.10. takže huráááá domov :-D :-D tak sa teším
Odpovedať
a kedy ides domov? nasi svedkovia tiez maju pierka tazko na haku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v piatok večer odchádzame, keď príde Peťo z roboty, takže domov dojdeme okolo jednej-druhej v noci už teraz sa neteším na cestu :-|
Odpovedať
fuuuha, tak cestu vam teda vobec nezavidim. lucim sa na dnes, dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú noc, my si ideme zapnúť filmík, lebo priateľ doniesol z roboty burčiak :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D to bude vesela noc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
minni, tak to vas caka dllha cesta...my sa chystame tiez cestovat z Brna v piatok vecer... ten autobus to je nieco straaasneee, cesta domov skoro 7 hodin, uz teraz sa netesim...
Odpovedať
baby, tak to cestovanie vám veru nezávidím..... inak, ak by ste si chceli zlepšiť náladu, našla som hned na ploche jednu tému, že zvláštne priezviská....no ja sa tu idem ucikať od smiechu, ked to čítam...vrelo odporúčam... :-D :-D :-D :-D ozaj a vy sa ako budete volať po svadbe?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivi tú tému mám prečítanú tiež som sa váľala po zemi :-D :-D no my našťastie chodíme autom, lebo vlakom s batohmi a psom 9 hodín to bola teda sila ]-( ja budem Vladimíra Majerčáková, iste chápete že je to zmena k lepšiemu :-D a vy?
Odpovedať
no ja sa tu na tom strasne pučím :D :D niektorí tie priezviská tým babám vôbec nezávidím..... :-D :-D ja mám momentálne uplne kratke priezvisko na 4 písmenká a po svadbe budem Čerňanská :) vždy som chcela mať príponu -ová v priezvisku, neviem prečo...vždy sa mi to páčilo, lebo všetci to tak mali....ale bohužial, už to nebude možne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej veď som aj pozerala že máš zvláštne priezvisko, alebo či to nie je prezývka :-D ivana čerňanská, to znie super :-)
Odpovedať
hihi :-D :-D , že prezývka....nie nie, to je priezvisko....to si vieš predstaviť niektorých hajzlíkov zo školy, ako si robili srandičky.... :-D :-D :-D no to buduce priezvisko je jednoznačne lepšie....ale tak za tým prvým mi bude smutno :-( a čo sa týka tvojho priezviska, to terajšie máš riadne krkolomné, ja som ho čítala asi na 4-krát... :-D ale to budúce už bude parádne : vladimíra Majerčáková....fíha, uplne iná osoba....
Odpovedať
Profilova fotka
moje meno každý číta na štyrikrát, ale čechom to ide všeobecne lepšie :-) no viem si predstaviť, hlavne v období na základnej keď sme sa navzájo volali priezviskami :-D keď sme už pri menách, aké máte vybraté pre deti? :-D :-D
Odpovedať
no asi tak... na základnej boli niektorí fakt krutí...ale zasa ja som sa tiež nedala, a patrične som im to vrátila :-D :-D lebo niektorí neboli na tom o nič lepšie s tými priezviskami ... no keby sme mali dievčatko, tak by sa volala asi Dianka alebo Simonka a chlapec by bol Richard alebo Filip :) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Filipa chcem aj jaaa :-D alebo ešte Davida.. ale radšej dievčatko a to buď Lucia, Natália alebo Laura :-) Dianka je veeeeeľmi pekné, sesternica sa tak volá a Filip je krajší ako Richard- veveričiak Riško :-D
Odpovedať
jaaaj, to bola taká rozprávka... to si pamätám....o takom ryšavo-červenom veveričiakovi..... :-D ja som tiež chcela Natálku, to je tiež krásne meno..... ale ked sme boli na dovolenke, tak tam bola jedna baba, ktorá pokukovala po mojom priatelovi a tá sa volala natália...tak už nechcem natáliu :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
chápem :-D :-D najviac sa nám pozdáva Laura, no ešte si na to počkáme :-) mne sa páči aj Katarína ale priateľova ex sa tak volala čiže nepripadá do úvahy :-D
Odpovedať
aj môjho priatela ex sa tak volala...... :-D tiež nepripadá do úvahy.....
Odpovedať
Profilova fotka
už len kvoli tomu že zjavne s nikým nevydržia :-D
Odpovedať
no tak to potom majú naše polovičky asi rovnaké ex :-D :-D :-D :-D ale fakt...... vladka, ako si na tom so žiarlivosťou? si veľmi žiarlivá alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
práveže nie som moc žiarlivá :-) samozrejme len do určitej hranice, ale také že flirt a podobne by som tolerovala a chcela by som aby to toleroval aj mne :-) nevravím že s niekým flirtujeme ale keby, tak by mi to asi tak nevadilo.. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
mini...pozor na slova..ja som Katarina:D
Odpovedať
Profilova fotka
katka myslela som že napíšeš ale myslela som len na expriateľky našich snúbencov :-D :-D
Odpovedať
a tak ja si myslím, že som tak stredne žiarlivá...... nerobím žiarlivostné scény, ale zasa nie je mi lahostajné, keby srandičkoval s nejakou dlhonohou blondýnou s mierami 90-60-90.....na stupnici žiarlivosti od 1-10 som myslím na 6-ke...... katka a ty si na tom ako so žiarlivosťou? to s tým menom katarína sme mysleli fakt len na mená našich ex :) inak máš pekne meno :) ;-) sranda ale, že človek dáva meno svojmu dieťaťu aj podla osob ktoré už pozná a podla toho ,či sú mu sympatické alebo nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj tak dlhonohá blondína s mierami by asi vadila aj mne :-D no s tými menami to presne tak je, raz rom stretla v tábore babu-Lauru a bola neskutočne pekná, taka jemná, trochu ako z iného sveta, také sa mi páči, a Lucky poznám len samé milé a zlaté :-)
Odpovedať
presne tak...:) to ked človek vyberá meno , tak zastaví sa pri nejakom a povie si, toto nie, poznal som toho a toho...ten bol taký a taký.....a máme to také vsugerované, že ten náš potomok by mohol mať nie tie dobre ale tie zlé vlastnosti toho dotyčného...... baby a kedy plánujete detičky? hned po svadbe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?