Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
pavie pera nooo tak, tomu hovorim kreativny napad :-D
Odpovedať
kebyže viem, že stretnem na ceste hentakú prezdobenú kreatúru, aj foťák so sebou zoberiem :-D ešte môj bzučo vravel, že "preboha, hento čo ide oproti nám?" a išlo to normalne do výšky, to sa asi k Pánu Bohu ťahalo :-D
Odpovedať
miska to preto aby boli k nemu blizsie :-D :-D :-D
Odpovedať
...alebo aby ukázali, na čo všetko majú :-D :-D
Odpovedať
no niektorí ludia už sa mi zdá nevedia, ako by zaujali a uputali pozornosť... 8-) ]-(
Odpovedať
ivka mas uplnu pravdu :-) .... ja si to iste myslim aj o ohnostroji na svadbu
Odpovedať
baby, kedy by ste na svadbe použili vystrelovacie konfety?
Odpovedať
Profilova fotka
pávie perá ?hmmmm :-o aj videl na cestu? no zatiaľ že ktoré sa mi najviac páčia že jej tie 3 ky.. som rada že aspoň takto
Odpovedať
pocas prveho tanca .... ty?
Odpovedať
Vladka, považuj to za dobrú správu. mamina mohla aj inak zareagovať ...
Odpovedať
Vladka ja byt na tvojom mieste vezmem ju na skusku siat ;-)
Odpovedať
radka, no ja neviem, preto sa pýtam :-) ja by som ich použila aj počas tanca po polnoci, ked novomanželia tancujú už prezlečení na nejaký slaďáčik. mne sa velmi páči, keď sú okolo nich sviečky uložené do tvaru srdiečka. len do toho by konfety moc nepasovali...obavam sa požiaru :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmm tvoje obavy su na mieste :-D .... tak konfety na prvy a na popolncny sviecky aby si mala to aj to :-) ...inak baby ja sa po polnoci prezliekat nebudem ....vy sa budete?
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem konfety tiež na prvý tanec :-) radka si ju vezmem, keď budeme ma Vianoce doma..
Odpovedať
Radka, ja sa budem prezliekať :-)
Odpovedať
:-) bude rada uvidis... ja na dalsiu skusku urcite tiez vezmem maminu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiež budem prezliekať :-)
Odpovedať
lebo ja som nad tym rozmyslala a som tak uvazovala,ze dam za saty okolo 400 eur a este dalsie popolnocky minimalne za 100 eur mi pride trocha moc dat 100 eur za saty ktore budem mat na sebe iba par hodin..... neviem no uvidim este ako sa rozhodnem ale asi by mi bolo luto dat saty dole
Odpovedať
a šaty na prezlečenie si budete požičiavať či kupovať nové? plánujete niečo jednoduchšie či nejaké velké róby?
Odpovedať
ja sa tiež budem prezliekať... vladka, super správa.... isto bude nadšená, uvidíš :) ;-) no tie konfenty by som dala tiež na ten prvý tanec .... a potom aj na ten o polnoci.... myslíte si, že by sa to hodilo aj po obrade? ked my máme na úrade....atk potom ,ked budeme odtial vychádzať.... mne sa inak veľmi páči, ked je urobene na podlahe také srdenko s lupienkou...a novomanželia v nom tancujú..fakt super
Odpovedať
Profilova fotka
dávam do albumu, aké sa mi páčia popolnočné... ivi aj po obrade to bude pekné, ja chcem aby na nás hádzali lupienky :-) a srdiečko na podlahe mám už dlho rozhodnuté, aj vybraté fialové lupienky :-)
Odpovedať
vladka velmi pekne popolnocne :-) ... ivka to srdiecko na podlahe sa aj mne paci .... :-)
Odpovedať
tie predposledné bledučko fialové sú úplne úžasné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa najviac páčia tie posledné :-) každopádne si ich dávam šiť u našej krajčírky, spolieham sa na ňu :-)
Odpovedať
no u nás v svadobk,e odkial si chcem aj ja požičiavať, majú takú akciu, že ak si požičam od nich šaty, tak popolnočné šaty v hodnote 33 eur si budem môcť požičiať....a tam u nich je to tak, že aj tie najnovšie modely spoločneských šiat požičiavajú za 50 eur, takže už len doplatím.....ale tiež mi bude lúto, že už ich nebudem mať na sebe, tie svadobne :-(
Odpovedať
vladka, mne sa najviac páčia tie prvé popolnočné šatky :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to bude ľúto, stavím sa že keď ich budem vracať do salónu, pekne si poplačem :-N
Odpovedať
popolnočné šaty by som si chcela požičať. chcela by som mať väčšiu róbu...resp.sukňu, pod ktorú ide kruhová spodnička.
Odpovedať
Profilova fotka
mne to bude stačiť pod svadobnými šatami :-D bola som prekvapená že pod tie tretie šaty ala morská panna šiel kruh.. vraj by sa inak zle chodilo :-)
Odpovedať
vladka to asi kazdej padne slzicka...inak sme boli dnes v meste a natrafila som na par veciciek co by som ani nepovedala :-D tak skusim to dat nejak dokopy a dam foto do albumu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?