Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
no co je Vladka, nejaka si vysmiata :-D :-D jaj baby moje, mam za sebou pracovnu sobotu, este zajtra do prace a potom 2 dni volnoooo. dnes som aj nadchu dostala, chytila som ju od brata. a nadchova sezona jesen-zima sa moze zacat, dnes som ju "uspesne" zahajila :-| totizto od zaciatku jesene az zhruba do jari mam kazdy mesiac nadchu
Odpovedať
miška, tak to ti veru nezávidím, byť aj cez víkendy v práci a ešte k tomu s nádchou...sa ti to strieda? že máš 2 dni pracovné a dva dni volno? a ozaj, tie šatičky si mala krásne..ani sa nezdá, že by si mala veľkosť 40.. kočka z teba ;-) inak, kočky, rozmýšlali ste už nad prvým svadobným tancom.....???? nam dnes trošku harašilo a mali sme tanečný večer, sme si nacvičovali svadobný valčík :-D :-D :-D
Odpovedať
Ivka, tak sa nam to zhruba strieda, ze 2 dni v praci a 2 dni volno. ale kazdy druhy vikend mam volny. my sme spolu este ani netancovali :-D :-D na prvy tanec bude skor asi len nejaky sladak alebo neviem co, a az potom valcik, lebo ten trapas, co tam zazijeme...uz potom, ked bude valcik, sa stratime v dave :-D alebo dalsia moznost: naucime sa do svadby valcik. akoze ja ho viem, len musim mat dobreho partnera, ktory vedie. a tym teda moj bzuco nie je :-D
Odpovedať
:-) Miska to s tou nadchou ti nezavidim.... aj ja som zvedava ako dopadne prvy tanec u nas, lebo ten moj nevie tancovat :-D ale tak do svadby ho snad nieco naucim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby vcera som videla rozvrh hodin az mi je do placu, neviem ako to zvladnem tento rok, ani cas nebudem mat na pomyslenie co sa tyka svadby a od noveho roka ideme prerabat domcek ach jaj bude to velmi zaujimave, co som sa chcela zucastnovat na prerabke tak neviem ako to pojde kedze ma cakaju statnice a este k tomu kvoli rozvrhu blbemu musim operaciu prelozit asi az na novy rok lebo v skole nas nespravedlnuju aj ked mame od lekara potvrdenie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Barbora ja ti síce verím, ale čo je to za blbosť veď keď máš potvrdenie od lekára tak sa možu aj na hlavu postaviť ! ]-( =-) treba bojovať proti takým veciam, lebo si to vedenie myslí o sebe veľa... a aj keby tak predsa možeš aspoň jednu hodinu chýbať, zdravie je prednejšie ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja si to myslim ;-) ale uvidime ako to cele potom dopadne
Odpovedať
to je fakt riadna blbost ...dufam,ze ti to dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka my budeme mať na prvý tanec asi Roba Girgorova buď Modlitbu lásky alebo Povedzme... :-) mne by sa ešte páčilo Van Goghovo ucho od Elánu... plus ešte od Urge Overkill- Girl you'll be a woman soon, je to soundtrack z Pulp fiction, isto to poznáte :-) len neviem či to je tak úplne vhodné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som zabudla od Grigorova- Dvaja
Odpovedať
caffte baby, ako ste vikendovali? so mnou je to cim dalej, tym horsie, uz ledva dycham, resp.funim. nos sama chrasta....chvalabohu, ze mam 2 dni volno, aspn sa trocha preliecim. do vikendu musim byt fit. v sobotu ma priatel narodeniny...okruhlych 30...bude oslava. v nedelu mame stretnutie s pani majitelkou restauracie a uz dufam, ze si restiku rezervujeme
Odpovedať
baby, ste registrovane aj na FB?? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miška nezávidím, len pekne lež v posteli a lieč sa ;-) samozrejme že sme registrované :-D Vladimíra Šturmankinová
Odpovedať
pridavam :-D Michaela Vilinova Piterkova
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj veľmi vám to spolu pristane s priteľom, hodíte sa k sebe :-) inak, trochu mi pripomínaš Jennifer Aniston ;-) a vyzeráte tak dospelo, ja som popri tebe ako maturantka :-D :-D
Odpovedať
Vladka, akurat si prezeram 1 tvoj album. Zaujali ma tie fotky z oravskeho hradu...aj my sme tam boli v juli. a v ten vecer som aj bola poziadana o ruku :-D a foto z tury...to ste boli na Rohacoch?
Odpovedať
Profilova fotka
ježiš, to vyznelo ako že vyzeráš staro =-) =-) :-x to som tak nemyslela, to skor že ja vyzerámm ako decko :-N
Odpovedať
v pohode Vladka, priatelovi som minule nasla par sedivych vlasov :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej Roháčské plesá je tam ozaj krásne :-)
Odpovedať
dobre som si tipla :-D kedy ste tam boli?
Odpovedať
Profilova fotka
prelom september október minulý rok :-) vystihli sme ozaj dobré počasie
Odpovedať
my sme boli tento rok v juli a tiez bolo uzasne pocasie. predtym sice prsalo, ale tento den bolo nadherne. a zastihla nas riadna burka len par metrov pred parkoviskom, ked sme sa uz vracali.
Odpovedať
ahojte baby...tento víkend bol u mna celkom kludný, ale od buduceho týždna mi začína škola, takže povinností bude zasa o niečo viac.... jasne, fb mám....idem si vás pridať, ak teda môžem......:)
Odpovedať
cakam Ivka, cakam.... :-D
Odpovedať
Vladka, to budete mať sladáčiky...my sme rozmýšlali normálne nad klasickým valčíkom.. :-D dneska sme trochu trenovali, a veru, bolia ma trochu prsty na nohách, čo sú také dostupkané :-D ale tak, snad sa to za ten rok naučíme :)
Odpovedať
miška, poslala som autorizáciu :)
Odpovedať
super, už vás tu mám :)
Odpovedať
a nemoze sa hostina zacat metlovym tancom? :-D tam sa nic nepokazi....
Odpovedať
ja si myslím, že by sa mohlo....bolo by to určite niečo iné a netradičné :-D
Odpovedať
tak to aby som si kupila novu metlu :-D ale nemyslite si, ze chcem na nej uletiet :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?