Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
tak v gumakoch by som ani ja bezne nechodila...ale do zahrady by boli dobre :-D
Odpovedať
baby, budete riesit aj darceky pre hosti? =-)
Odpovedať
Ahojte :-) .. gumaky supeeeeeeeeeeer :-D to by mohlo byt nase poznavacie znamenie :-D :-D :-D .. som urcite za.. iked sa mi moc nepacia ale za tu srandu mi to nerobi problem :-D ... a taka foto s gumakmi sa bude krasne vynimat v svadobnom albume ;-) :-D
Odpovedať
miska .. darceky pre hosti este neviem, uvazovala som nad pernikmi...brat bol pred mesiacom na svadbe a tam to urobili tak,ze ked im davali peniaze ,,na tanier", tak im zenich nalial a nevesta dala pernik(v tvare srdca a boli na nom napisane ich mena a datum svadby) ...prislo mi to mile, tak uvidim ako sa este dohodnem so zenichom ;-) .. ty ides davat darceky pre hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ja darceky pre hosti davat nebudem. U nas sa to na ziadnej svadbe nerobilo, hostia by sa akurat tak cudovali:D
Odpovedať
čaute baby :) nebola som tu 1 deň, a čítania na pol hodinu :D :D rozoberali ste tu alkohol, tak my sme už čosi pokupovali...už máme 32 fliaš hruškovice do výslužiek a na hostinu máme 15 pol litrových fernetov, nejaké becherovky, demänovky a ešte asi 6 fliaš vodky nicolausky...a ešte plánuneje kupiť asi 3 litre ginu, 5 l borovičky, 5 litrov domoviny, a ešte snad 25 litrov vína....je to pre cca 60 ludí, tak hadam to bude stačiť :) sme tak počítali , že pol litra na jedného , ale zasa kopec ludí nepije, sú tam zahrnuté aj detúrence a nesmiem zabúdať nato, že vela ludí príde na svadbu aj s flaškou....takže tak.... ja som o darčekoch pre hostí vôbec nerozmýšlala.....u nás sa to tiež nedáva.....už som to niekde počula, že niekto dával koláčiky s menami ženícha a nevesty a dátumom svadby....je to milé, ale môj názor je, že je to zbytočný náklad.... včera sme sa s drahým rozprávali aj o tom kameramanovi, že by nás to vyšlo asi na 300 eur, čo je fatk dosť penazí, tak neviem, ako to budeme riešiť..ten rozpočet nemáme až taký velký, aby sme si to mohli dovoliť....:(
Odpovedať
ozaj kočky, dnes ma napadlo, že tie, čo majú svadbu 10.9.2011 :) čiže aj ja, tak presne za rok budú z nás manželky :)
Odpovedať
u nas sa tiez nedavaju darceky... len ked mi brat rozpraval ako to mali oni, tak mi to prislo mile :-) a k tomu alkoholu my budeme kupovat biele a cervene vino.. nejaky stock a nieco biele vodka alebo borovicka a pripadne par flias hrusky inak vela druhov alkohol urcite nebudeme kupovat ... max.5 druhov alkoholu .. podla mna vyhoviet kazdemu je tazke ...4 druhy alkoholu boli aj na otcovej 50-ke a nikto sa nestazoval a hostia boli velmi ,,veseli" :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved jasne:) ja som sa už tak informovala u hostí, ktorí sú ppozvaní na svadbu, že čo budu piť a skoro každý z nich mi povedal, že to, čo bude na stole, to si dajú :)
Odpovedať
:-) ...baby a budete robit menovky? ...lebo mne to pride ako samozrejme aj z priatelovej strany su na to zvyknuti ale moja rodina moc nie...ja ich urcite budem mat aj ked to bude niekomu asi vadit :-D .. ja chcem menovky v tvare motyla na pohar...pacia sa mi hlavne preto,ze nezaberaju miesto na stole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, písala som referát z knihy do šiestej rána a cítim sa sa po opici :-| úplne mimo ja budem objednávať asi svadobné čokoládky, poprípade nejaké kúpime a obalíme našim obalom, dám tam dátum a mená.. čokoládky chcem nechať každému v tanieri, nech si nájde :-) my sme na poslednej svadbe dostali také cukrové broskyne, ale bolo to dosť nepraktické.. ivi to je moc za kameramana, podľa mňa stačí keď ti niekto natočí odobierku, obrad poprípade prvý tanec, viac je zbytočné. už som spomínala že nás bude točiť brat- kameraman ale zase je taký neistý, on si s priateľkou žije taký svoj život, termíny, faktúry a podobne mu veľa nehovorí, takže mu otec bude volať každý týždeň aby nezabudol :-D páni už len rok, my si musíme ešte týždeň počkať, ale je to super :-) aj keď stále príliš ďaleko ]-( radka výborne, dalšia slečna s gumákmi, tak keby ste nietorá priebežne nejaké kúpila, ukážte :-D ja pojdem asi niekde do čiňáku, možno budú mať fajnové :-D raz za život tam možem niečo kúpiť, lebo sa bojím že normálne budú dosť drahé
Odpovedať
Profilova fotka
ešte doplním, menovky objednávam určite obľúbené motýliky, vo fialkovej farbe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jj cinak to isti :-D ..my kameramana neviem ako to presne bude ale nieco na doporucenie fotografa potom dam info,ze kolko nas vyjde :-) ... a mena na tie motyliky si budes objednavat s vytlačenymi menami alebo ručne pisat?
Odpovedať
Profilova fotka
to ešte neviem, ja píšem otrasne, zdedila som po tatovi čudné písmo, bruchaté a do ľava naklonené, priateľ píše ako 10 ročný, tak neviem :-D :-D ja teda dúfam že sa dá objednať už s vytlačenými menami, aj keď teraz pozerám na stránky a tam že nie.. hmmm
Odpovedať
kukni toto http://www.svadobnedekoracie.eu/index... ale mne to pride,ze ked je to vytlacene,tak je to dost male ... ja tiez pisem hnusne, ale moja mamina pekne, tak mozno to dam jej za ulohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej je to dosť malinké... vidíš aj moja mamka má krasopis, to je zaujímavé s tými mamkami, všetky píšu pekne :-D
Odpovedať
to veru je :-D mamky vedia vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes večer budem sama doma :-( priateľ ide na rozlúčku s ex kolegom..ale nevadi musím robiť ďalší referát, aspoň ma nikto nebude vyrušovať :-D momentálne oddychujem a pozerám Nekonečný príbeh..
Odpovedať
uz len rok a budeme mat ine priezviska jupi
Odpovedať
ja si to poviem o týždeň v piatok, že ešte rok a mám iné priezvisko :-D menovky asi budem robiť, resp.objednávať. hrozne sa mi páčia už tu spomínané motýliky ;-) a tie darčeky pre hostí..no ja neviem...ak by som ich dávala, tak len určite nejaké malé čokoládky...v práci máme také čokoládové lienky tak pekne zabalené v červenom papieri. sú to švajčiarske pralinky. en to musím počkať do budúceho roka, aby bola na nich dobrá trvanlivosť.silno nad nimi uvažujem. len tak položiť ich pri tanier, veľa miesta nezaberú.
Odpovedať
Profilova fotka
jj my ešte 7 dní :-D ale treba to oslaviť, -1 výročie :-D inak, našla som ďalšie šatičky, kuk
Odpovedať
Vladka, pekne saticky si nasla. ja ani nehladam, co najdem v salonoch, tie budu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja hľadám pre prípad že sa mi žiadne nebudú páčiť.. tak ktovie, možno si dám aj ušiť.. uvidíme uvidíme, rada obzerám :-D
Odpovedať
mna uz ani nebavi obzerat saty, radsej obkukavam kyticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja obkukávam všetko :-D :-D namiesto toho aby som písala do školy, tak čumím na net... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
minnie, my uz sme mali 3.9 rok do svadby. Tesila som sa, ze oslavime -1 vyrocie svadby (tiez som to tak nazvala). Rano drahemu vravim, ze vsetko najlepsie...a on na mna iba nechapavo pozera co co od neho chcem, ze to kto videl nieco take oslavovat... tak sme sa hned z rana trosku pochytili... ale tak jeho smola.. planovala som romanticku veceru a tak, ale nakoniec z toho nic nebolo... ach ti chlapi, taketo veci nechapu....
Odpovedať
Profilova fotka
katka moj tiež nepochopil prečo by sme mali niečo osláviť.. a ja že veď presne rok do svadby, nepochodila som :-D a ešte tvrdil že to nie je -1 ale nulté, no nechápem ]-(
Odpovedať
dievcence, tak ja to vyskusam aj na mojom chlapovi, ze co povie na taketo "vyrocie" :-D ale on na toto neni. mna sa po 2,5 roku opytal, ze kedy sme sa dali vlastne dokopy ....cisty chlap :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D:D:D prepac ze sa smejem... ale pride mi to vtipne, pretoze vsetci chlapi su asi fakt v tomto rovnakiiii. A ja potom mojmu hovorim, tak sa aspon trosku mozes tesit so mnou nie? a on mi na to hovori, ze ci chcem aby z neho bola zena a rovno vynimocna zena, lebo kazdu toto ani nenapadne...:D no co uz... proste chlapi to beru inak... a nulte to nieje rozhodne,to bude svadobny den....
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka, tak to som zvedava ako dopadnes:) dufam, ze lepsie ako my... no co uz... moj svojou reakciou prisiel o pekny vecer a oblubene jedlo...:D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?