Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
kraaaaasna take by som chcela :-) .... vidis vladka ja som na tu villu necas uplne zabudla :-D :-D :-D :-D dakujem :-)
Odpovedať
vladka, tak tá fotka je inááááá pecka :) nádhera fakt...
Odpovedať
radka, ty ked si zo Žiliny ,nemáš nejaké info o obradoch v sobášnom paláci v bytči?
Odpovedať
ivka my sme nad nim velmi uvazovali a jedine co som si zistila od jednej baby z MS,ze hostiny tam uz nerobia ale obrad ano... a my sme to tam chceli ale len keby sa tam konala hostina aj obrad.... pretoze ist zo ziliny do bytcel len kvoli obradu mi pride zbytocne...cesta tam sice netrva dlho ale aj tak sa mi ta cesta nepozdava ....a k tomu priatel je z dediny pri ziline takze on a jeho rodina by sa teda nacestovali.... :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, ja sice nebudem mat svadbu v septembri ale 1.oktobra 2011. No ak by ste mi mohli poradit kde maj peknu salu alebo restauraciu v PP alebo okoli kde by boli okruhle stoly. len nie reduta ta je onicom.
Odpovedať
majka ahoj :-).. kedze nie som z pp ani okolia nedokazem ti poradit... baby idem na dalsi pohovor, drzte palce 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka IP radka držíme :-) mňa čaká zase veselá noc pri knihe :-S ale čo už..
Odpovedať
vladka dakujem :-) ... ale mam z toho uz nerv nedari sa mi nic zohnat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja vidím aj tu že poklesla možnosť brigády, ale neboj určite sa ti podarí niečo zohnať :-)
Odpovedať
snad ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akot o chcete urobiť s jedlom? máte už nejakú predstavu o menu?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata kolko alkoholu idete kupovat? a ake druhy? my to ideme riesit asi buduci tyzden a neviem ci to nebude vela resp. malo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
katka ja kúpim asi 30 fliaš vína a zopár fliaš tvrdého asi fernet, bechera a možno vodku, plus otvoríme na bare účet na pivko pre hostí, samozrejme do určitej sumy, potom už nebudú nalievať :-)
Odpovedať
ja mam100flias triumfky ostatne potom
Odpovedať
Profilova fotka
100 flias trimfky? 0,5 l alebo 0,7? a to pre kolkych hosti pusinocka?
Odpovedať
Profilova fotka
nieje to strasne vela? my budeme mat tiez 100 hosti a vodky kupime asi finlandiu ale iba cca 10 flias, 25 flias konaku, 100 litrov vina, 10 l fernetu, 10 flias hruskovice, a este dakych 10 flias niecoho sladkeho.
Odpovedať
Profilova fotka
čo je to triumfka? som mimo :-D katka mne sa zdá veľa aj to tvoje, podľa mňa je toľko alkoholu zbytočné kupovať.. teda aspoň my sme rodina, čo moc nepije..
Odpovedať
Profilova fotka
trumfka je vodka no u nas sa toho viac popije... hlavne vino a konak...a co ostane sa neskazi.
Odpovedať
caffte krasavice, ako vidim, debatujete vo velkom :-D no a ako tak citam, kolko ste kupili alkoholu, tak mi napada otazka: idete robit "ozran party"? :-D sorry za moju uprimnost, ale neda mi to :-D my este nemame vyrieseny alkohol, ani neviem, co a kolko sa ide kupovat. a so zajednanim saly je to tiez vselijake, lebo ak tam chcem ist so snubencom, tak ten bude mat cas asi az tak o 3 tyzdne...som z toho na nervy. ktora z vas spominala gumaky? pred chvilkou som v 1 svadobnom albume zahliadla foto so svadobnou kyticou a s gumakmi...ale s takymi peknymi kvietkovanymi :-D
Odpovedať
a nakoniec mozno dopadneme s alkohol tak ako vy, ze toho nakupime na hektolitre...
Odpovedať
no a co sa fotografa tyka, nas bude fotit Dita Fiebigova a vsetko nechavam na nu, plne jej doverujem. zaciatkom augusta nas fotila a sme z nej doslova nadseni. nad inym fotografom-fotografkou sme ani neuvazovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie ako vazne, to je strasne vela alkoholu :-o kupime nanajvys 10 flias tvrdeho dokopy
Odpovedať
Profilova fotka
tu Ditu som si pozrela, a má veeľmi pekne fotečky, hlavne tie prvé v lístí, aj ja chcem :-D
Odpovedať
u nas pojde hlavne vino...par flias tvrdeho ale treba kupit...a snbencov krstny otec je taky, ze ten by aj okenu uz vypil :-| tak neviem, neviem, mam z neho doslova obavy :-|
Odpovedať
Vladka, listie je sice pekne, ale gumaky su gumaky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
práve preto by nemalo byť veľa alkoholu, nebude mať čo piť, nebude moct vystrájať :-D no tie gumáky, ja si prisámvačku nejaké farebné kúpim, mohli by sme všetky- septembrové nevesty :-D
Odpovedať
suhlasiiiiiiiiiiim :-D :-D :-D mne sa strasne pacia take farebne kvetinkove :-D Vladka, myslim, z ekeby nebol alkohol, tak on by vypil hadam aj saponat
Odpovedať
Profilova fotka
dobre tak ešte aby boli ostatné baby pre, a rozbehneme gumákovú kampaň :-) tak druhá možnosť je nech sa rýchlo opije a odniesť do izby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mne sa tie gumaky voooobec nepacia a ani tie gumene slapky co su take oblubene v poslednej dobe, takze sa asi nepripojim:D a co sa tyka alka, u nas sa toho na oslavach popije celkom dost, a pije sa hlavne konak. a vzdy radsej viac ako menej, ked ostane neskazi sa. mnozno to trosticku zredukujeme ale zase o moc nie... nerada by som sa hanbila, ze ludia nebudu moct pit to na co maju chut, pretoze sme toho menej kupili. vychadza to tak pol flase tvrdeho na osobu co nieje az taky problem vypit za celu noc ked sa stretne partia. A kto nebude chciet tvrde, ten bude mat vinko. Je pravda ze vsetci pit nebudu, pretoze budu soferovat ale myslim ze 100 ludi toho vypije dost.
Odpovedať
Profilova fotka
katka ani ja také gumáky nemám ani nebudem nosiť ale pre tú príležitosť sa mi to zdá vtipné :-D je to na vás, keď vieš že sa popije tak to áno, ešte aj do výslužiek sa bude niečo dávať
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?