Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miniepha a preco mas rozdelene statnice? kde studujes
Odpovedať
Profilova fotka
ja dalej po ziskani bc neplanujem ist studovat, pracu si chcem najst aj ked neviem ci ma budu chchiet zamestnat kedze mi chceme hned mat babo ;-) na ktorom budeme aspon mesiac pred svadbou uz pracovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbora a čo máš za školu? lebo ja po Bc. nebudem mať v podstate šancu sa zamestnať.. ja chodím na Fakultu humanitních studií na Karlovke, a máme 4 štátnicové skúšky rozdelené do 2 rokov, plus obhajobu bak. ale preťahujem do 4 ročníka, asi so 70 percentami nášho ročníku kvoli jednej debilnej skúške ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam blbu skolu a do katolicku v levoci a studujem specialnu pedagogiku ale strednu mam pedagogicku cize ja uz mam chlebik v ruke
Odpovedať
Vladka, rozmyslaĺa som,ze pred vstupom do saly alebo pri mojom vchode.. chcem svadbu cimsi obzvlastnit lebo zatial sme boli s drahym asi na 4 svadbach a len na jednej mali program, na ostatnych nebolo nic len tancovacka a odcepcenie
Odpovedať
Profilova fotka
hej no tak s takou strednou a bc. je to iné, to sa zamestnáš rovnako ako s mgr. :-) a ešte keď máš prax
Odpovedať
ahojte, tak ja som len pred chvílkou dorazila z práce...to bol dnes riadny zaberák....hlavne na moje nervy. preberáte školy? ja mam strednú potravinársku školu a na VŠ som vyštudovala environmentalistiku, ukončila som Bc. (krvopotne...ale to je dlhšia kapitola) a pracujem teraz v odbore potravinárstvo v jednom malom obchodíku vo velkom nákupnom centre :-D mala som denné štúdium. naopak snúbenec mal externé štúdium popri práci a bolo to riadne o hubu...a ukončil Bc. a povedal, že už nikdy viac :-D je profesionálny vojak a vyštudoval sociálnu prácu.
Odpovedať
Profilova fotka
no možno ked pojde drahý po teba domov, tak by strážili dvere a pustili ho len za nejakú protislužbu :-) ja mám 8ročný gympel, a táto výška je tiež niečo ako gympel, takže nič vlastne neviem :-D :-D len filozofovať a kecať.. uvidíme ako zvládnem kombinovaná (externé) štúdium, ale ja aj tak moc do školy nechodím tak to asi tak veľký rozdiel nebude..
Odpovedať
ahojte kočky, dnes je teda nádherne vonku....strasne sa mi nechcelo vstávať...fujto.... ]-( čo sa týka témy škola: tak ja mám OA, a teraz som piatačka na "slávnej" Trenčianskej univerzite..... akurát zajtra idem na zápis....chodím na denné, ale máme dobrý rozvrh, kktorý mi umožňuje aj pracovať, síce mám tu robotu len na 6 hodín....robím ekonomku v jednej firme , ktorá sa zaoberá projektovaním stavieb.... ale som spokojná, nie sú tu stresy, teda len občas, a umožnia mi chodiť aj do školičky.... :)
Odpovedať
ahojte, no dnes je fakt hnusne :-| ....
Odpovedať
radka, ako si dopadla na pohovore?
Odpovedať
ivka, maju volat do konca tyzdna, ale myslim,ze z toho nic nebude kedze nas tam bolo velmi vela... a navyse niektore baby co isli na pohovor neboli ani na zozname, takze isli cez znamost ]-( .. a tvoj drahy ako dopadol?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ono je to teraz tak vo väčšine prípadov, že pokial nemáš známosti alebo veľké štastie, tak dobrú robotu človek nedostane...a čo vieš, možno motyka vystrelí a vezmú ťa :) ako aj mna do tejto firmy, v ktorej robím :D :D som sa čudovala, že ma vôbec vzali :) ..... a stačilo na to mať OA a vodičák...a dobrý rozvrh v škole :) no môj drahý dopadol velmi dobre, včera bol na druhom kole a dnes ho zavolal riadeľ jednej z pobočiek v ZA, že má prísť o druhej, tak si myslím, že ho chce vidieť a snad by ho už mali zobrať :) ja mu to strasne prajem, aby mu to vyšlo....len to dochádzanie bude naprd...ale tak možno ho časom preložia aj sem do považskej :)
Odpovedať
to mas pravdu...keby si tak mala pravdu :-D ...tak drzim palce :-) ...dochadzanie je troska blbe kvoli strate casu, ale hlavne je,ze bude praca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby držím vám palce, teda ivkinmu priatelovi :-) z považskej do žiliny to nie je také zlé, veď už je diaľnica.. moj priateľ dochádza z jednej časti Prahy do druhej, ale hodinu :-D tu nie je až tak škaredo, ja mám rada také počasie :-)
Odpovedať
fuha hodinu :-D ....ja mam velmi rada jesen, ale nie ked prsi :-D ...preto sa aj budeme brat na jesen..vzdy som si predstavovala foto ako sa budeme ohadzovat listim ...pokial bude takto aj o rok, tak sa budeme ohadzovat tak blatom s gumakmi na nohach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D to by ale boli dobré fotky ;-) presne aj ja si to tak predstavujem..našťastie tu neprší :-)
Odpovedať
:-D :-D to by teda boli ... u nas stale :-| .... inak mate nejake napady na foto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejaké špeci predstavy nemám, spolieham sa na nášho fotografa že niečo vymyslí 8-) ale páčia sa mi také romantické, zasnené, my ostrí a pozadie alebo popredie rozmazané :-) koho vlastne máte ako fotografa?
Odpovedať
:-) ...predstavy tiez moc nemam, jedine co by som naozaj chcela aby sme sa fotili niekde v prirode :-).. najlepsej kamaratky (ktora bude mojim svedkom) priatel je fotograf, takze otazku ohladom fotografa sme mali velmi rychlo vyriesenu :-D a navyse je velmi sikovny a jeho fotky sa mi pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my nemáme takého známeho, jediný kto by to mohol pomerne profesionálne fotit je ženích a neviem ako by to išlo :-D :-D a v prírode presne chcem aj ja, a najlepšie nič škrobené a napózované :-)
Odpovedať
asi by to veru neslo :-D :-D :-D ....presne suhlasim s tebou :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa dlho dohadovali o fotografovi, už to bolo na nervy, keďže priateľ fotí, mal inú, umeleckejšiu predstavu o fotkách,a ako povedal, mne sa páčia gýčové..a možno aj hej :-) no ale nakoniec to vyhral Tomáš Záhumenský, tak sa teším :-)
Odpovedať
on ma velmi pekne fotky :-) nie som odbornik :-D , ale pacia sa mi :-)
Odpovedať
zienky a akej farby idete mat vyzdobku??
Odpovedať
poslusne hlasim,ze budeme mat zelenuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialovú alebo fialovo zelenú :-)
Odpovedať
Vladka, ďakujem, aj ja mu budem držať palce, potom vás budem informovať, ako mu to dopadlo :) je pravda, že z pb do Za cesta trvá 20 minut, len neviem, či sa mu finanče oplatí cestovať autom.....skor asi busom....alebo vlakom..ved sa ešte uvidí... no ja som rozmýšlala tiež o fotení v prírode, len si myslím, že toho 10. septembra, kedy máme my termín, tak to asi bude podobné počasie ako dnes..... alebo potom prichádza do úvahy jedine fotenie v nejakom ateliéri alebo v kaštieli kúsok od pb :)
Odpovedať
len ked tak rozmyslam tak v atelieri sa ja moc fotit nechcem a neviem kde v interieri by sa dali spravit pekne fotky, lebo som pocula,ze v budatinskom hrade sa neda fotit, no urcite si to overim.. jedine co ma este napada je ist na bowling :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... táto fotka sa mi veľmi páči :-) v žiline som počula o nejakej ville nečas, vraj sa dajú urobiť pekné foto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?