Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
:-) .... kukam a vyzera to tak,ze ano..dokonca mozes vybrat zapinanie a ci chces vlecku alebo nie.. a ta cena je az neuveritelna .... len nevedno aka je to kvalita
Odpovedať
no preto som sa opýtala, či vôbec dobre vidím, že to urobia za takú cenu...ved za tolko ani nepožičiam, nie ešte by som kupila..ale ked mám pravdu povediac, ani jedny šaty mi nepadli do oka.....ešte tam bolo napísane, že stačí doneisť obrázok a oni mi spravia šaty aké chcem.....len akosi nemám dobré skúsenosti so šitím šiat na mieru.....a ešte aj to, aká je to kvalita.....radsej asi nech ich vidím, vyskúšam a uvidím, či sadnú...ale cena je fakt super .... aj veľkosť si človek môže vybrať...:)
Odpovedať
ozaj a ešte jedna vec, rozmýšlala som nad touto vyzdobou, vyzerá to krásne, ale nviem, či to nepôsobí veľmi chladne .... som to okukala u jednej kočky tuto na fore :) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... čo nato poviete?
Odpovedať
ani mne sa tam ziadne nezapacili ...suhlasim s tebou a navyse priatelova sestra si dala tiez najskor usit saty cez nejaku znamu a vyzerali uplne inak ako si ich predstavovala ...a potom dva tyzdne pred svadbou zhanala saty ....ale mala stastia a nasla krasne saty :-) a ani neboli rezervovane na ich datum takze naozaj stastie :-D
Odpovedať
ivka ta vyzdoba.. nooo pravdu povediac mne sa nepaci takato farba vyzdoby.. posobi to na mna tak zvlastne , ale pokial sa to tebe paci tak nie je o com :-)
Odpovedať
ja zbožnujem tyrkysovú farbu, možno keby sme mali inú sálu.....ale tá tyrkysová mi tam moc nepasuje do toho interiéru, resp. si to neviem predstaviť, ako by to tam vyzeralo....skor by sa tam hodilo asi niečo také decentné, typické svadobné....ale porzmýšlam ešte nad tým.....
Odpovedať
dobre ranecko dievcence :-) tak ja uz v plnom nasadeni, chystam sa do prace, dnes idem skor, lebo mi pride tovar... s tym chudnutim...o to sa snazim aj ja :-D ale robim v kralovstve sladkosti, kde chudnut proste neide. odkedy som tam, pribrala som 5 kil. chodim do posilky, trocha som dala dole zo stehien, trocha citim, ze mam uzsi pas. nechcem drzat nijaku dietu, uz ma to nebavi...uz som predietovana. pred 2,5 rokom som schudla pocas 3 mesiacov dobrych 12 kil, ale odvtedy som pribrala max.7. snazim sa udrziavat to ako tak, ale castokrat to neide. nepravidelna a nezdrava strava, do toho sladkosti. do posilky chodim aj s kamoskou, ktora mi bude hlavnou druzickou, a poviem vam, ze sa tam vzdy dobre vyblaznim, vycvicim, spotim s prepacenim jak prasa. a mam zo seba hned lepsi pocit :-D
Odpovedať
ahojte babule :) ja už tiež "makám" v práci....dnes to zasa vyzerá na jeden z nudných dní, kedy nemám fakt čo robiť.....a ešte k tomu toto počasie, och, ved ma to zabije !!! včera som tak rozmýšlala, že tiež nebudem držať žiadne diety, skusim sa stravovať normálne, menšie porcie, budem sa snažiť vynechať sladkosti, a masné jedlá, takže viac zeleninky a ovocia :) a hlavne cvičiť cvičiť a cvičiť !!!! lebo podla mna to je základ....človek sa môže aj dobre napapapať, pokiaľ tie kalorie potom niekde dobre spáli...takže už sa teším na tréningy,, od budúceho týždna začínam :)
Odpovedať
ahojte, mna caka pohovor...nedari sa mi zohnat pracu :-| .... tak drzte palce :-D
Odpovedať
radka, tak držíme palce :) môj priateľ bol tiež dnes na pohovor v tatra banke, už na druhom kole,tak dfuam že mu to vyjde :) lebo tiež je bez práce ....
Odpovedať
radka, priateľ bol dnes v žiline, aj u toho šimu a povedal, že skor sa oplatí kupiť alkohol niekde v carrefoure, ked je akcia, ako u neho..že on tam má lacné veci, ale iba také drahšie flašky, ako je tatranský čaj, metaxa a podobne....akurát kupil 12 fliaš výslušky v carrefoure, je to hruškovica golden imperator 0,5 l za 4,99 € a ešte kupil aj fernet stock citrus, 0,5 l za 4,99 €....to len tak pre info :) dufam že som pomohla
Odpovedať
ahojte dievcata....my sme kupili alkohol niekde vo velkosklade, tak to vyslo tak cca 6 eur (7 dcl flase), mame borovicku, hrusku a vodku. radka a co si vystudovala? hladas pracu v ziline???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vcielkamaja tak ta kolkecia od eliannamoore ma vyjdem so vsetkym od kabatika zavoja a td skratka so vsetkym co k svadobnym satam patri ma vyjde na max. 280 eur tak som velmi rada
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, človek tu pár hodín nie je a nedočíta sa :-D ja som mala večer tú teóriu, aj keď nechápem načo tam mám chodiť, keď len opakujú čo je v knihe :-| a potom sme ešte šlo do Tesca na veľký nákup, takže sme došli domov o jedenástej :-D a do štvrtej rána som čítala knihu do školy, ja mám stále skúškové :-( ale aspoň je zaujímavá .. čo sa týka diety asi nikomu neporadím, nemám na to vôľu, ale tiež by som potrebovala zhodiť aspoň 4 kilá, nech mám 50 kg ako dakedy.. ale najlepšie asi bude nejesť príliš tučné a hýbať sa..inak by som sa veľmi v ničom neobmedzovala, pohyb to vykryje.. barbora ja sa na tú kolekciu v Belej taaaaak teším, sú nádherné, už aby tam boli :-D mohli by sme potom dať rande v salóne :-D :-p ja si chcem tiež nájsť brigádu, len neviem ako to bude s Vianocami, rovno im poviem že tu nebudem, že pojdeme domov na Slovensko.. nebudem kvoli brigáde sama na Vianoce.. tak uvidím či ma vobec niekto vezme ]-( ivka na mňa to posobí dosť chladno tá tyrkysová výzdoba, hodí sa možno k svadbe na pláž.. nie je to škaredé ale proste tu mi to nepasuje..
Odpovedať
Profilova fotka
miniepha ja sa tiez neviem dockat tej kolekcie uz aby bola jar 2011 ze mozem ist vyberat, ale hlavne nech mam po statniciach a nech je nas den D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja budem mať štátnice (teoreticky, pretože my máme štátnice rozdelené na niekoľko častí a 2 už mám za sebou) budúci rok na jar, a konečne budem Bc.. a na magistra pojdem asi kombinovane, a šup pekne do roboty, zarábať na domček :-D
Odpovedať
heh, tak drzim palce vsetkym statnicujucim...su to poriadne nervinky...aaale tak ten pocit potom...stoji to za to ;)
Odpovedať
Profilova fotka
díky, našťastie ako vravím, máme len obhajobu bakalárky, ale napísať ju je veľký problém.. povinný výzkum, nic moc :-|
Odpovedať
ivka dakujem ale asi z toho nic nebude bola nas tam velmi vela... tak dobre vediet, dakujem za info :-) wrony vystudovala som stavebnu priemyslovku a skusila som stavebnu vysoku v ziline ale nechala som to a teraz si hladam pracu v ziline inak dnes som isla okolo svadobne salonu aj som uvazovala,ze pojdem kuk, ale asi to necham na neskor, vy pojdete kedy obezerat saty ? :-)
Odpovedať
joooj ake chyby, som sa teraz vratila z mesta a uz mam malu Karinku na krku zas ju strazim ]-( ..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky... mna cakaju tiez statnice buduce leto.. to bude zaberak, skola, statnice, praca, svadba..... ale dako to zvladneme. Dnes som v praci a tak strasne sa mi uz nechce. Chcem ist domov, boli ma hlava a necitim sa dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
katka, to bude asi tlak, ja to tiež cítim.. ale veď nejako to zvládneme a aký potom budeme mať pokoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nhoo..az taky pokoj nebude.. pretoze po svadbe chcem zacat pracovat na full time a popritom skola externe. Takze to bude este len potom zaberak.
Odpovedať
tak ja robim uz 2. rocik v Bratislave :) takze som rada, ze nemam problem s hladanim :)
Odpovedať
Profilova fotka
inak čítala som že v 18. a 19. storočí sa svadby konali predovšetkým na jeseň a len zriedkavo cez leto :-)
Odpovedať
:-) parada ....inak mam kamaratov, ktori sermuju, uvazovala som,ze by som ich poprosila,zeby mi stali pri vchode do kostola ako straz, myslite,zeby to bol dobry napad? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
radka, prepac, mne osobne sa to ako dobry napad nezda. Hodi sa to v pripade svadby na zamku ale pred kostolom asi nie... to je moj nazor.
Odpovedať
katka sa neospravedlnuj :-) vzdy lepsie nez by si mi napisala,ze s ti to paci a v duchu by si si myslela,ze to co je za blbost :-D .... chcela som len vediet iny nazor na to, lebo tiez stat pred kostolom s mecmi je trochu.... ale na takom zamku by sa to asi fakt hodilo
Odpovedať
zaujimave veci tu preberate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
radka prečo nie, ale nie pred vstupom do kostola.. niekde inde to bude vhodné a zaujímavé :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?