Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, tak to viem o com hovoris..sice mne sa este o svadbe nejako nesnivalo..len parkrat ale to s inym chalanom /aj ked sme o svadbe ani neuvazovali/..ale to sa mi snivalo, ze som mu zdrhla ja :-D * aaaale, presne ako pises, nad tym sa netreba pozastavovat - chlapom su taketo veci cuma-fuk :-D /aj ked sa ich to tyka..!?/*ale pre nich je nepochopitelne, ze to treba vybavovat rok..ved ti nestacia 2-3 mesiace?? :-D * ja som na to mackovi odpovedala, ze to stihnem aj za tyzden, ale odrazi sa to na cene aj kvalite..pretoze teraz mam cas pisat s restikami, porovnavat ceny..vyberat saty..doplnky, vyzdobu saly..pozbierat inspiraciu a potom uz len realizovat..*tak je to podla mna najlepsie - poriadne vsetko popozerat, kde co je, kde co zohnat a potom uz len v klude vsetko obehat :-)..teda aspon tak si to predstavujem ja :-D * ty chces vyberat saty s drahym?? ja by som chcela..ved chcem sa mu predsa pacit..je to den kedy mam byt vlastne pre neho najkrajsia :-D ..len to by ma mamina asi pretrhla - aby zenich videl nevestu v svad. satach este pred svadbou..jeeeezis, tragedia !! :-D :-D
Odpovedať
ja ked som mu chcela ukazat na internete saty, tak sa zlakol-ved predsa nemoze vidiet nevestu v satach.. ale som ho ukludnila, ze to nie je nevesta v satach, iba saty. a nie som to ja ta nevesta!! ale saty s nim budem vyberat iba na nete, obrazky, alebo v obchode, ale neukazem sa mu v nich-to by sa zblaznil :-D chcem aj ja, aby to bolo pre neho prekvapenie na svadbe. inak, dobry napad s tym ze-ok, zorganizujem svadbu 3 mesiace pred, ale potom sa to odrazi na kvalite :-D :-D . som zvedava, co mi na to povie ]-( a ty pojdes k oltaru s drahym alebo s tvojim otcom? lebo tu vedie nevestu k oltaru zenichov otec.. ja vlastne ani neviem, ako sa to na slovensku robi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to moj nie, ten je zvedavy - predtym pracoval ako manager v jednej firme pre modu, takze jeho nazor ma celkom zaujima :-) *ale tiez si myslis, ze nie je nic na tom, ak saty uvidi na modelke, ci obrazku..* ja sa normalne tesim, ked ma zbada potom pri oltari..jaj, to musi byt pekne x-) * skus to, na mojho to platilo..hned zmenil pristup :-D /je predsa rozdiel medzi 5 tis. a 10 tis. eurami ;-) ..to uz si kazdy chlap rozmysli..*aj ked nemozem povedat..nie, ze by sa nejako isiel pretrhnut, ale ked mu nieco chcem ukazat, tak sa pozrie..no, ale musi..pretoze potom by spinkal sam ]-( ..xixi* fuu..tak to som neriesila s tym oltarom..a to ze u nich to robi otec zenicha pocujem prvykrat =-) *ale to ja neriesim..urcite ma povedie k oltaru moj tatino..som predsa jeho dcera..tak nech sa na mna nikto nehneva..ale rozhodne moj tatino :-) * ved macko ma este sestru, takze nech si tu ich ocino vedie k oltaru..ja si svojho nedam!! ]-(
Odpovedať
ja tiez nie!! ja tiez pojdem s mojim ocom.. mne drahy stale hovoril, ze mam velmi dobry vkus na oblecenie-velmi elegantne (dakujem :-D ), no ale tieto saty sa mu teda vobec nepacia... teda neviem, ci sa mu pacia, povedal iba: "jake su velke" + :-S inak, prave mi jedna topolcianka poradila celkom pekne miesto na svadbu, ale je to az za partizanskym.... ale pekne vyzera, nie. kukni http://www.restauraciaafrodita.sk/pon...
Odpovedať
Profilova fotka
jj, to som pozerala aj ja jeden cas..ale pre mna je to daleko .. ale je to tam naozaj krasne x-) * len neviem, ci by sa ti tam mestilo tolko hosti,hmm?? :-| *ale zda sa mi, ze oni aj spolupracuju s nejakou agenturou, co tam robi vyzdobu a tak..tusim aj stany poziciavaju..takze by si to mohla zvacsit tymi stanmi ;-) * len sa potom priprav na to, ze to bude aj dobre drahe..ja co som sa pytala, tak mi vsetci posielali take cenove ponuky na stan, ze az - pod 150 tis. to neslo..a to si mala len 1 stan+podlahu+stoly +stolicky..a kde je vyzdoba a vsetko?! .. podla mna strasna palka za kus plachty :-S * a da sa tam aj hned ubytovat?? ci ako daleko to mas od TO??
Odpovedať
no do partizanskeho je to 25 (tusim :-N ) a od PE nemam ani ponatia, ale snad nie velmi.. pre mna by to bola celkom fajn poloha, ale vyzera to tam dost male.. fakt jedine tie stany... ale ked pises, ze 150.000-no neviem, neviem... asi sa fakt nikdy nevydam.. a nie pre draheho vinu!!!! ;-( ale od zajtra uz zatiahnem do "prace" aj draheho, nech vyberie on.. a spravim si uz aj rozpocet, mozno sa mi do toho tie stany aj vojdu... lenze ja som taky antiekonomicky typ, ja vobec neviem,co kolko stoji, takze pre mna rozpocet je hotova pohroma!!!!! a predtym, nez som nasla tuto stranku, som na take veci ako pohare, vysluzky, darceky a pod. ani nepomyslela!!! ja by som potrebovala presny zoznam veci, ktore treba na svadbu a priemer.cenu a potom uz len odskrtavat. asi to tak spravim!!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to presne viem o com hovoris :-D *ja som tiez zostala vyvalena, ked som pocula lovo vysluzka..redovy..ocdepcenie..a tak podobne :-D *este, ze takato stranka je..ma vyviedla z mojich krasnych predstav, typu - "svadba, lavou zadnou" :-N * ved im tam skus napisat..mne sa zda, ze oni maju ten stan priamo pri kastieli /ci co to je/..mozno by si ani nic neplatila, alebo len nejako symbolicky.. ;-) * a tak treba, behat za chlapom nech sa aj on zapoji !! ved to nie je len tvoja svadba :-D *to vies, ono ho to prestane bavit a nakoniec si radsej s tebou sadne a pozriete vsetko spolu..stravi tym menej casu ako keby ta mal stale odmietat..on to po case pochopi ;-) ..mojmu to doslo dost skoro :-D :-D * ja presny rozpocet nemam..ale davam si nejakych tych 5-6 tis. euro..to musi pre 60 ludi byt max. postacujuce!! ]-( * ved musime aj potom z niecoho zit :-N *
Odpovedať
ja som si dala 10.000 pre 120ludi, tak snad... len ja nemam vobec prehlad, co kolko stoji, ale asi najdrahsia je hostina+sala, co? no uz dosiel z prace, idem referovat :-D :-D dik za tip a dobru |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ako aj normalne - najviac prachov ta stoji jedlo a byvanie :-D * jj, ten moj akurat tiez prave konci..aj ked ja mu mozem referovat az za mesiac ;-( * aj tebe bru noc ;-) *
Odpovedať
Profilova fotka
cau kocky. ste ma prekvapili so satami, i ked uznavam, na obrazku to nie je take, ako na neveste... ale ten moj teda neuvidi ani na obrazku... este neviem, ci si ich poziciam, ci kupim, radsej by som ich mala svoje, aby som sa vyhla roznym nemilym prekvapeniam typu - pozicali sme ich niekomu inemu, lebo zaplatili viac... 8-( slovensko je este stale slovensko... chcela som si ich dat sit na mieru, este neviem. mozno len tie popolnocne, lebo v tych potom o tyzden neskor budem na "slavnosti" v taliansku - takze musia byt pohodlne, ale tiez biele a pekne. co sa tyka tych stanov, to ma tiez prekvapila ta cena, ked som si tieto veci zistovala. tu v uk si objednas stan ked nemas na normalnu miestnost a doma to stoji nekrestanske peniaze. hroza :-S . a rozpocet? my pocitame s takymi 5000 librami. hadam postaci. zatial - ked som na to vsetko tak mrkala, najdrahsie bolo jedlo a pitie. potom DJ a foto+kamera a sala (ale tu vam dost casto daju bud zadara alebo za velmi malo love - my platime 8000 + 4000 za prenajom okruhlych stolov s obrusmi a potahmi na stolicky). nuz a potom to budu moje saty a gabikov oblek. kolace, coko fontana, ovocie, vysluzky, stationery, vyzdoba, kvety... to uz by mali byt mensie palky, i ked dokopy sa to teda urcite nazbiera. hej a obrucky uz mate??? my heeeeej!!! :-D su kraaaaaaasne, no nechali sme ich doma v PO mamci, nech ich prilis neokukame. tak sa nam pacili, ze sme si povedali, ze ich musime kupit, lebo ked budeme zavahat, uz take krasne nekupime. vysolili sme za nich 11000 v KE. ale stoja za to. nejaka nova kolekcia, zato take drahe. jeje. no prepocitavanie na libry vzdy helpne pri rozhodovani :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som sa rozpisala, radsej rozdelim na 2 casti =-) inac, co sa tyka priprav, gab mi stale vravi, ze mi tak chce pomoct, ale bohuzial nerozumie. ale velmi sa do toho ma, v tom mam stastie. tiez mu zalezi na tom, aby tento den bol kvalitny a ten naj v nasich zivotoch a tiez, aby sa hostia dobre bavili a dlho na nasu svadbu spominali... az kym nepomru. zazvonil zvonec a rozpravky je koniec. :-D este sa vratim k vodicakom - ja som mala pocit, ze odkedy sme v EU, vodicak plati. i ked je ten stary... ja mam stary. ale tak sa stalo, ze som si jeden urobila i tu v uk (ked sme este neboli v EU) a tak mam teraz dva :-D . a ty, dashenka, by si bola skvely sofer tu - protismer je ta spravna strana! hehe. a naspat k pripravam. este dokoncim ten hlavny list, pre teba, francy, mozno to helpne, i ked som si ista, ze som dost veci vynechala. no dalsie, ktore ma napadaju, su make-up, vlasy, nechty. na to ja velmi nie som, ale v svadobny den sa dam niekomu vyfintit. potom topanky (ale tie uz hadam mas...?!) svadobna kniha, ci ako sa to vola - to si hned musim napisat, to by som rada - pekna spomienka, hej a neviem, ci budete mat cirkevnu alebo civilnu, ale my civilnu, takze zaplatit vsetky poplatky (kedze nas penalizuju za to, ze si berieme cudzincov) a salu na obrad (neviem, ako to funguje s kostolom). nuz a potom veci, ktore my dufam nebudeme potrebovat - auto, bus.
Odpovedať
Profilova fotka
a ked uz pisem, poviem vam este nieco, co mi kamoska povedala, ze sa stalo, idea sa mi nesmierne pacila: akysi par povedal hostom, aby im na gratulacie doniesli namiesto kytic plysove hracky. a dali ich do detskych domovov. aky super napad??!! ja som chcela urobit to iste, ale pre psiky v utulkoch. no este neviem, ako na to - kedze na videu a foto bude asi divne vyzerat, ked mi bude niekto podavat konzervu s Chappi :-D . este musim porozmyslat. a i tak - v taliansku a myslim, ze ani tu v uk kvety nedavaju, to len nasi skveli ludia robia take pekne veci. nuz, tak som si vyliala srdce a idem sa natiahnut. pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj dievcata pozerala som vasu debatu o vodicakoch... Ja som si dala vymenit vodicak na slovensku za medzinarodny, hned ma tam odfotili(fotka je hrozna, ciernobiela no des) a otec mi ho bol vybrat, ale musela som ist k notarovi overit cestne prehlasenie, ze mi ho vyberie otec. Platila som na policii kolok ale uz si presne nepamatam kolko, ale nie vela asi 200 sk. Tu v taliansku myslim ze ked zijes viac ako 6 mesiacov a si prihlasena mala by si mat vodicak prihlaseny aj v taliansku. Pojdes na motorizazione( kde davaju vodicaky, robia skusky )a tam ti daju vyplnit sek nejakych 20 euro. Ked ho zaplatis, tak ti nalepia na vodicak, nejaky kolok, alebo co je to, a uz si registrovana. Mne to vybavil moj drahy ja som tam ani nebola a ani ma nevideli. Staci ze zaplatis a im je to jedno, alebo aspon timto tu to bolo
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ked chystate svadbu pre viac ako 20 ludi tak to fakt dost stoji!My sme robili dve tym,ze manzel je talian..
Odpovedať
corlianos-super napad s tym destkym domovom alebo utulkom-hrozne dobry napad!!!! a hlavne altruisticke... pravdepodobne to spravim aj ja-vec naco je milion kvetov, ktore aj tak za par dni vyhodim. radsej nech su deticky stastne aspon na chvilui. SUPER!!! a neboj, na kamere budes vyzerat dobre s chappi :-D a diky za zoznam-uz ho mam spisany, ale odskrtavat neviem, kedy zacnem ]-( :-D dashenka- dneska sme sa s drahym pohadali kvoli tomu ebay-u, musela som to ist vsetko zaplatit, povybavovat si vselijake kreditky, aby som nemusela kazdy druhy den behat do banky a najskor sme sa v tom nevedeli vysomarit, tak sme sa kazdu druhu minutu hadali, takze som mu ani nestihla predlozit "tvoju vyhrazku :-) ". a ani vcera vecer na to nejak nebol cas, boli sme nervozni obidvaja.. no ale snad zajtra alebo v nedelu po romantickom vikende :-)
Odpovedať
radkaz-o tom som nemala ani potuchy, ze by som mala mat vodicak prihlaseny aj tu!! ale ja tu nie som prihlasena :-N , takze si asi ani vodicak neprihlasim.. no nevadi... mozno po svadbe.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
francy, co je to altruisticke?? :-N
Odpovedať
tie plysaky (chappi) pre domovy a utulky....
Odpovedať
prepac, zle som pochopila... altruisticke-je obetave, ze myslis na druhych... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bry vecir holky :), k tomu vodicaku..corlianos..normalne sa asi prestahujem do toho anglicka..alebo si tam aspon pojdem spravit vodicak - tam by som asi bola macher :-D *inak ako sa ti tam soferuje?? nemas potom problem, ked prides sem, si zvyknut na "druhu stranu"?? * francy, to cumim..a bola to nejaka zavratna palka prachov, alebo si ho len vycihla v zlej nalade?? =-) .. ale tak chlapi..*neviem, kto povedal, ze zenske su naladove..tak ako sme, to priznavam, ale chlapi su ovela viac..chvillu to je s nimi v pohode a potom sa ich nemozes opytat, ani co si daju na veceru =-) * ja sa tiez chystam zautocit na ebay, ale to az s macom /kedze neviem ako to funguje/, takze bude o vsetkom vediet..a ked nieco nie, tak nie..aj tak z toho bude nakoniec ano :-D *na toto sa ja nemozem stazovat..najlepsie sa mi nakupuje s nim..ziadna kamaratka nanho nema :-D * to vies..mozno tu so mnou par ludi nebude suhlasit, ale chlapa si treba jemne vycvicit..potom to je lahke :-) *ono to chvilu trva, ale da sa ;-) *inak nemala si problem, ze by bol nejaky ziarlivy?? ten moj zo zaciatku bol STRASNY!!! som mala jedneho kamarata uz od skolky a vsade sme spolu behali..sme sa len tak flakali..do mesta, na kofolu a kecali..a ked som s nim bola v meste, a zavolal mi maco, tak suom domov!! a ja sprosta som isla..ale to sa skoncilo..teraz si chodim kde chcem a je to ok :-) *ono to chce vsetko cas a "manual" na tych nasich :-D :-D
Odpovedať
no ten moj praveze nie je vobec ziarlivy-teda na slovakov-tam mam milion kamaratov a vobec. tu je obcas ziarlivy, ale vobec nie tak ako typicky taliani (aj ma to niekedy trochu stve). minule mi dokonca povedal, ze ja provokujem!!!! ]-( co je teda niekedy pravda :-D skor som ja ta ziarliva-a v poslednom case to fakt prehanam-aj sa kvoli tomu dost casto hadame!! ale nedokazem si pomoct.. ja ho mam vychovaneho, ale iba ked ja spravim nieco zle, tak to dokazem tak otocit, ze ma potom lutuje :-N , alebo ked nieco chcem, tak to hned mam :-N . ale niekedy si predtym musim vypocut kriky, niekedy aj taniere, atd. ale ked sa na to vyspi, zase je vsetko ok.. na to som uz zvyknuta, ze po nejakej hodine mu vsetok hnev prejde... neminula som vela-on mi dal limit (ale ten by som vedela veeeeelmi lahko prekrocit), ale nevedeli sme s tymi papierovackami, ako dalej, a vselijake tie cesticky na ebay-i pred tym, nez sa zaregistrujes, atd.. tak to bolo o zivot a ja som mu do toho vsetkeho brblala, ze je neschopny, nic nevie spravit, ze ja, co hovorim menej taliansky, som to hned pochopila, tak sa odul a nakrical na mna, ze som jedna depresivna a hystericka zenska :-D ale po par slzickach sa mi prisiel ospravedlnit :-p niekedy som na neho zla a zaplacem si aj ked je treba, lebo viem, ze to ho donuti prist za mnou :-N :-N tak to sme my zeny.. :-p ja mam na nakupy jedneho kamarata. a NIE je to gay!! a ten mi vie tak poradit!! chlapy su na nakupy NAJLEPSI!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uuuuplne s tebou suhlasim - chlapi a nakupovanie je najsamlepsia kombinacia..aspon ti povedia uprimne a mas to "chlapskymi" ocami..co je predsa to naj, aspon sa za tebou kazdy otoci :-D :-D * tak to ten moj ma asi ziarlivosti aj za tvojho :-D *ale ako hovorim, uz je to v norme :-) *to predtym to bolo o zivot..lietalo vsetko,, co mohlo..raz skoro aj popolnik :-D * ale uprimne, mne to takto vyhovuje..predtym, co som mala vztahy, tak vsetci boli na mna supermega dobry, vobec mi neprotirecili..brr :-S *az teraz je mi fajn - ja sa potrebujem obcas pohadat a narobit bordel..dodava to vztahu to spravne "napatie" :-) .. teda u kazdeho to je individualne, ale ja mam rada, ked sa nieco deje..vztahy typu "ano laska, jasne laska, ako chces laska"..nudaaaaaaaa 8-( * ach jo, chlapske "limity"..ale ako nech sa paci..ale v n.a.k.u.p.o.v.a.n.i. ?!..nie nie, to sa neda..taketo veci sa nam nerobia ]-( *a este v taliansku!! ved to jepomaly hriech, tam nenakupovat =-) **
Odpovedať
o tych lietajucich veciach mi nehovor!! my mame este teraz odtlacok na dverach od pohara, co som do neho hodila-teda nechcela som ho do draheho hodit, ale do dveri ano. a kolkokrat som uz bola zbalena a odchadzala som domov!!! jooooj!!! aj som uz pomaly stopovala na letisko :-D :-D :-D tiez si myslim, ze to treba do vztahu, ja som mala zatial iba jeden vazny vztah a tam to tiez bolo nieco podobne. asi by ma taky cucko-mucko hned prestal bavit. no ale zase nie vsetky baby znesu taketo vztahy. a myslim, ze ani mna vela chlapov neznesie :-N (ako priatelku). nas maly tu prave vylihuje, zniceny je po celom dni, hral sa so susedovymi mackami-teraz som mu nasla krvave oko-tie spiny sa do neho zadrapnu pazurmi a nepustia ho!! potom je cely zniceny!! ale to ma asi po nas-teda on predstavuje draheho a ja tie macky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, presne viem o com hovoris :-D *to ja som naposledy zacala delit veci, ked sme sa pohadali - tot je od teba, tak to ti tu nechavam..akurat, ze som mu tam skoro nechala 3/4 kufra :-S *xixi*ale co, aspon je veselo :-)* len moj tatino tie nase "sarvatky" dost zle znasal..ako ja viem, ze normalnemu cloveku to musi pripadat vadne a pyta sa, preco su sakra ti dvaja spolu..ale ked..ako sa hovori - co sa nehada, to sa nema rado /alebo tak nejak :-D /* chudacik malinky!! :-| *to uz co je..to ja by som im volaco nasypala do zradla!! ]-( *oko za oko, zub za zub!! ]-( ]-(
Odpovedať
aj tu je nejake take prislovie - non è amore vero senza un litigherelo (neviem, ci je to dobre napisane, ale ved nevadi)-nie je prava laska bez hadky... a maly toho uz vela zazil-tu su taki chrapuni susedovi psi. raz som bola vnutri a pocula som zvonku knucanie nasho psa, tak som vybehla von a ti chrapuni ho mali v ustach!!! boli trochu dalej odo mna, ale nastastie ked som na nich zhukla (uplne tak hystericky a s takym strachom), tak nastastie zdrhli!! ale bastardi na nasom pozemku, nasho psa!!! a pred niekolkymi rokmi ZABILI draheho psa!!! ked sa to stalo nasmu, drahy nasadol do auta a chcel ich pozrazat autom, ale mali stastie, ze utiekli!!! ja som bola tak nastvana, mala som sto chuti ist za tymi blbymi majitelmi, co ich nechavaju volne behat, ale ked sa drahy vratil, isli sme k veterinarovi a nejak ta zlost potom vyprsala, lebo nastastie nic nemal, "iba" jedno oko krvave.. ze mal stastie, ze ten pes mu nezahryzol hlbsie, lebo by mohol zostat slepy :-( .no ale ak mi este raz ti smradi pridu na pozemok, tak im krky vykrutim!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no, ale dost hnevu... ja idem zajtra na tu svadbu, ale iba na vecernu party, poobkukavam nevestu a vyzdobu, vezmem aj fotak :-) dufam, ze nieco zaujimave tam bude.. dneska sa tu dlho nezdrzim, ideme teraz von, drahy uz je tu. tak sa maj zatial a prajem prijemny vecer. papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja nie, ja by som ich nezrazala - kto to bude potom cistit?? na to som leniva :-D *to ja nieco radsej na styl, nasypania do zradla - pomaly a bolestivo ]-( * ale tak to uz co je ked ti cudzi pes beha po tvojom pozemku a este ti pomaly dokalici psa?! to ti majitelia akoze nic, ani "prepacte"?? no pekne.. =-) * len pekne zajtra paparazzuj..mozno sa nieco podari ;-) * dik a pekny vecer aj tebe..respektive vam ;-) * to mne sa nikde ani nechce..nemam naladu sama niekam..teda s kamosmi,ale tak..bez maca ;-( ..s nim je proste naj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dik, francy, zas je moja slovna zasoba bohatsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dashenka, soferovanie nie je problem, lebo vlastne soferujem len tu. ked sme v NORMALNYCH krajinach, soferuje gabik, on je zvyknuty na obe strany. ja ee. co sa tyka hadok, ja na to velmi nie som... no urcite veci si treba vyrozpravat, lebo sa dnu dusia a dusia a potom naraz vybuchnu - a to uz by bol velky vybuch! ]-( no zatial sme ziadne vacsie rozhovory nemali - vacsina je tykajuca sa buducej svokry, ako inac... :-S Keby nie jej, tak sa ledva hadame! :-D Ale uznavam, uz i na nu si zvykam. Co sa tyka penazi, ja som dost setrna a on ma musi presviedcat, nech tolko na love nepozeram (som to ja akasi divna :-N ale to mam z domu, cely zivot sme len setrili, nalepilo sa to na mna). A to s tymi psami, to ma teda soklo, to je otras! No tam velmi nemaju psy ako my - domacich prislusnikov, vacsina asi beha volne na ulici a vyzeraju ako tulave psy... aspon tam, odkial je moj drahy. smutny pohlad... tak pekny vikend, kocky a tesim sa na ulovky zo svadby francy! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj corlianos :-) , tz nemozes spavat?? jeminenku, to som si uz sladko odufukovala.. :-D * to by si si mala zacat zvykat, s tym soferovanim..v taliansku sa bez auta nepohnes..teda na vacsine miest, co com ja bola nemas sancu..su to take dedinko-mesta, bez autobusov, taxikov a vsetkych tychto vymozenosti /ako tak preboha mozu zit som este nepochopila =-) /* to my sme taki blazni..o prkotinach sa dokazeme hadat nonstop, ale ked pride nieco vazne a treba to riesit, tak to nikdy..to si pekne sadneme, vyfajcime krabicku cigariet a v klude pokecame :-D *tak ono cloveku sem-tam prasknu nervy..mne sem-tam dost casto..ale tak s tym uz vela nespravim, to uz mam odmalicka :-D :-D * svokra?? ani nespominaj, ja som ju zatial videla len raz v zivote..ako v pohode, ale niektore veci !! ach jo,ale ve d co cakam, "beriem je syna"..hej beriem, o 20 km od nej a este k tomu, v tom meste, kde budemem my byvat ma ona obchod, takze..neviem kde je problem, aj tak si budeme stale na ociach :-D * corlianos, je to presne ako si to napisala..tam by si mala k vodicaku mat aj nejake specialne cvicisko s cetou a psami.. :-| * je to tam vazne strasne..hockde ti moze vybehnut pes..ale vacsinu psov , co som ja videla, tak uz boli trochen nanuceni, takze sa len tak potulovali pri ceste a ked videli auto, tak "uhli" :-D * ved mackovho psa zrazilo nejake auto, tak teraz kriva :-( *bambulak maly.. :-N *
Odpovedať
Profilova fotka
aaaale, gabik je doma v ita a tak mu rychlo pripravujem prekvapko na nase minus prve vyrocie svadby :-D :-D - presla som vsetkymi nasimi CDckami + spisala pesnicky, ktore nieco znamenaju a zostavujem "celozivotnu" kompilaciu - tak zaradom, ze to hovori taky moj minipribeh tesne pred stretnutim s nim, stretnutie a tak. skvele piesne, super slova (vsetky som postahovala a urobim z toho taku knizku s lyrics). Este cakam na jedno CD, co som objednala, lebo ta pesnicka tam nesmie chybat: Gypsy Kings: Volare 8-) a potom to vsetko napalim, vytlacim, dam zviazat... dnes som tvorila umelecky obal na cd :-N Nuz a cas zbehne... ani som si neuvedomila, kolko uz bolo hodin. No gab je naspat v pondelok, tak to dovtedy chcem stihnut a tvarit sa nenapadne =-) co sa tyka soferovania, radsej, nez si salit mozog, pockam a ked uz odtialto vypadneme, tak proste zacnem soferovat tam. ruku si kus obucham (stale buchnem do dveri, ked chcem preradit :-D ) a bude to. a debatky? ved to treba. treba skusit, ci si veci viete vysvetlit, lebo problemy boli, su a budu, no nie? 8-( a tu tvoju svokru ti tiez nezavidim. ta moja je uz aspon zmierena s tym, ze gabik tam nie je - odisiel v 18 na sever na UNI, potom do francuzska na UNI a potom vo Fr robil a potom zakotvil tu v UK. takze cesticka uz je vyslapana. :-N a s tymi psikmi, no som zvedava. netusim, kde budeme byvat, no chceli by sme mat prirodu "za domom/bytom" tak to centrum mesta urcite nebude :-D ale sak uvidime. a ty uz mas foto toho vasho byvanicka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?