Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved len jeden den nie??to zvladnes ;-) *aspon mas teraz stale cigarety a nemusis nadavat na draheho :-D :-D * ha ha..nula, zero..nech padaju domov!!oni su strasni tito dvaja..oni hladaju v aute, po vreckach centy a menia ich za jedno euro , pripadne 0.50 centov..neskutocne..co si myslia, ze vyhraju bonus?? :-D :-D :-D :-D no, cinankovia chodia..minule tu hrali karty..ale asi ide kriza..nejako nemaju prachy ani oni :-D :-D :-D inak krpci sa ako maju, drahy je k nim dobry?? :-D
Odpovedať
neviem, sak nemam ziadne info.. ale uz musim ist aj ja, sak sa rano nezobudim... ok? tak buonanotte
Odpovedať
Profilova fotka
notte ;-)* my uz tiez balime..zajtra sem nakuknem, keby si tu nahodou bola :-D *ciao*
Odpovedať
budem, budem ;-)
Odpovedať
no co, ako po vcerajsku? ja som zaspala o 3,00 a vstavala som o 6,30- katastrofa pre mna! teraz na obed som si trosku zdriemla na polhodinku a uz som zase fit ;-) mate uz nejake novinky ohladom bytu?
Odpovedať
no kde sme, kocka?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj..som sa trosku pozabudla na nete..nervacim..nemozem pozerat moju ordinaciu v ruz. zahrade..mi to natahuje..kazdych 10 sek. mi to stopne ]-( ]-( co u doktora, vsetko ok?? ;-)
Odpovedať
u doktora vsetko ok, vsetky testy v pohode, tak som rada.. mi odlahlo.. co s bytom? budete sa teda stahovat ci nemate este ziadne novinky?
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, ja som neni zvyknuta, ze tu byvas tak skoro :-D :-D no, maco tam bol vcera a ten chlapik tam nebol..ale jeho otec je v nemocnici a ze je na tom nejako blbo..ako nechcem byt hnusna, ale tak nech si vycapi na dvere papier, ze ma dovolenku alebo co!!..je to jeho robota..v robote nikoho nezaujima ake mas problemy..mas na to dovolenku, PN-ku alebo ja neviem co este..normalne som nastvana ]-( *skusim tam maca poslat este v piatok..uvidime..ale nervicky mi pracuju :-D :-D co dneska, co si porabala??
Odpovedať
Ahojte ja iba tolko svadbu mam 2.8.2008 v Leviciach a beriem si Belgicana a zijeme v Irsku... a my hovorime spolu po flamsky. A tou najkrajsou druzickou bude nasa teraz uz 10 mesacna dcera Ophelie. To je gulas ze?
Odpovedať
Profilova fotka
coecoek, ten gulas poznam..ja som slovenka, drahy talian a hovorime spolu anglicko-taliansko-slovenksy :-D :-D * flamstina??to znie super..ani som nevedela, ze taky jazyk sa pouziva..len z historickych filmov :-D
Odpovedať
no dobry den, damy.. tak ja trosku zanedbavam internet, lebo sestra je tu stale, tak nemam cas.. a tie nase dlhe nocne rozhovory, dashenka, budu musiet vyckat, pokedy sa nevratim "domov".. tu som na internete iba takto poobede.. vecer spi pri mne moja sestra, tak nemozem klepat do klavesnice :-( no predstav si, ze dneska u nas snezilo, teraz svieti slnko a robi sa, ze nic.. ale uz vidiet, ze sa blizi april- aprilove pocasie.. vy mate ako tam u vas na juhu? :-D a ozaj, ako daleko je od vas Ancona?
Odpovedať
Článok sa načítava...
coecoek, vitaj v teme.. krasne meno ma vasa dcerka :-) a ona ako recou bude hovorit? vsetkymi troma? :-) =-)
Odpovedať
kde sa flakas? ja mam dneska cas, tak mozme popisat.. ak sa teda ozves :-(
Odpovedať
tak ty teda pekne MS zanedbavas!!! ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, ale sak ked teba tu je vidiet tak striedavo oblacno :-D :-D :-D =-) * no, tu je celkom zima, posledne 2 dni len prsi a fuka vietor :-S *a 2-3 dni dozadu prsalo, do toho zacalo tak trochu snezit a potom uz len prsalo a prsalo..a vecer to prestalo ale to si mala zazit..brutalny vietor..som myslela, ze sa rano zobudim a nebudeme tam mat auto :-D :-D * no a teraz ma pobolieva zub ;-( ]-( ale nevadi..aspon tolko nezjem :-D :-D *a som sa rozhodla, ze nechcem auto, ale si dam spravit nove zuby..vozit sa mozem aj na bicykli :-D :-D * no co doma, uz si pobehala vsetky diskoteky a obchody na okoli?? :-D
Odpovedať
corlianos tu uz asi dost dlho nebola, co? (nechce sa mi listovat dozadu)
Odpovedať
ale, no uz sa ti budem venovat ;-) do stvrtku, to odchadzam domov!!! jaka som rada, normalne ma tu chytaju depresie!! a uz mi chyba aj drahy+ deti moje :-D :-D ja idem prave dneska k zubarovi, tak sa nenormalne "tesim"!! ale len nech mi to spravi vsetko a budem mat pokoj :-S vcera mi aj pisala jedna kamoska z talianska, ze im tam dost chybam, tak ma to tak potesilo :-) a co byt? uz sa vie nieco viac?
Odpovedať
danushka, no corlianos sa uz straaasne dlho neozvala, ty nevies, co je s nou?
Odpovedať
Profilova fotka
som tuuu :-D :-D *o zuboch mi ani nehovor.sa uz 3 dni napchavam tabletkami :-S * to uz tento stvrtok ides naspat?to ide rychlo =-) vies co , som sa rozhodla, ze na ten byt kaslem..ten chlapik sa neozval a ja ho nebudem nahanat po celom sant'egidiu..*zajtra /ak vstaneme :-D / pojdeme kupit sofu a ked budeme zatvarat o piatej rano, tak sa hned vyspime tu--ked som si to tak prebrala, tak by sme platili 400 euro mesacne viacmenej za nic..*to radsej budem mat tie 400 na ebay-i :-D :-D :-D :-D * a okrem toho si musim kupit nove okuliare..uz ma z tych kontaktnych bolia oci..ich mam skoro nonstop 8-( *som si nasla jedny kraaasne..ze prada..sak aj su take drahe :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, ale sak aj ty sa mi pochval, ako doma..pribrala si??sak nebehas len po doktoroch, nie :-D
Odpovedať
no dobry vecer! ja uz zajtra odchadzam, sak som nervozna! dneska sme sa s drahym trosku chytili za poriadnu blbost, ale je na mna dost nastvany, tak sa bojim, aby mi aj dvere otvoril :-D :-N :-D jake mate pocasicko?
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak toto si asi precitas az doma :-D :-D *tak nech ti rychlo ujde cesta ;-) * no, tak pocasie je uuuplne o nicom..zima, fuka vietor a aj sprchlo trochu :-S * my sme dneska boli pozerat nejaku tu sofu..konkretnejsie divano letto..nasli sme jednu a ze 700 euro!! mu to musi sibat..tak sme si vycihli na ebay-i za 200 a spedicia gratis :-D :-D :-D * vecer ta tu cakam ;-) :-D *ci vediamo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kde si cica?? =-) ci si sa po ceste zastavila na "nakupy"?? :-D :-D
Odpovedať
no uz som doma, klud mam, tak sa ti znova naplno venujem!!!! aky bol prvy april?
Odpovedať
no my sa tu uz asi nikdy nestretneme 8-(
Odpovedať
:-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
som tuuuu :-D :-D *uz som si myslela, ze sa ti nieco stalo..este ze si v pohode ;-) :-D prvy april?ani neviem, ze bol.. :-D :-D *no co, ako bolo doma, priniesla si si zasoby? ja tu prave skapinam..ma priserne boli zub..jeden konecne prestal a druhy zacal ;-( *ale s tymto sa uz zubarovi asi nevyhnem..ani tabletky nezaberaju ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
no konecne sa dostavame do starych kolaji :-D ja sa uz odtadialto nehnem ani na krok :-D ved chod zubarovi!!! bude to este viac horsie a horsie.. si poistena do zahranicia?
Odpovedať
zasoby som doniesla take skromne, lebo som mala tazky kufor, ale uz som robila aj bryndzaky.. takze tento tyzden este budem priberat a potom uz to znova pojde dolu vodou a budem jest iba chleba+syr+rajciny :-S :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?