Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
a ked povies,ze si zo slovenska, nehovoria vsetci: "aaa, ceccoslovacchia"??? :-D alebo slovenia? ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
viem, aj maco to ma doma..ale to len kvoli tomu, ze este neni dotiahnuty plun k nim ci co..neviem, ja nevarim, takze ma to netrapi :-D :-D *ja co som povazovala na slovensku za samozrejmost, tak som prisla na to, ze tu v taliansku to az taka samozrejmost nie je..hlavne ten plyn, tepla voda.. :-D :-D :-D * no, tak to ked mi niekto povie ceccoslovacchia, tak som este rada..su blizko :-D ..slovenia je tak 40%..ved, ale co by som chcela..oni ledva vedia, kde je rakusko :-D :-D :-D *ale najcastie som z albanska..pre tych, co sa neopytaju a len hadaju..bo tu je strasne vela albancov, tak si automaticky myslia, ze ked nie si talianka, tak musis byt albanka :-D :-D :-D *nechapem ako taliansko moze byt jedna z naj krajin..podla mna je to jedna velka diera s primitivnymi ludmi..tak cca 80% urcite :-D :-D * drahy sa ti postara o krpcov, nebojis sa ich nechat s nim?? :-D
Odpovedať
ale postara, sak uz s nimi bol sam.. teda s malym ano, s velkym este nie, ale nauci sa :-D u nas teda nie je tak vela albancov, rusiek je tu vela a poliakov.. no ale nie vsetci taliani su taki blbi, to iba na juhu :-D milano je uplne ine (aj ked asi ani tam nevedia presne, co je slovensko, slovinsko a cesko :-D ) uz vies, kedy dojdu vasi?
Odpovedať
Profilova fotka
noo, to je este otazne..zatial len viem, ze niekedy v lete :-D :-D *ale chcela by som aby dosli tak okolo jula..nech si uziju to teplo :-D :-D *ved uz bude aj byt, tak sa budu mat kde zlozit :-) *len neviem, bo moj ocino sa tak namota na toho krpca, ze nikam nechce chodit bez neho..aj ked idu na nakup, tak sa rychlo ponahla domov..mamina uz je z neho na nervy :-D :-D :-D *ja by som ho aj zobrala sem, ale naspat to bude problem..dat ho do lietadla..no neviem, neviem =-) :-N * rusi a poliaci??aj ja chcem..tu nikoho neni..zatial som videla len tych albancov..a jedneho kubanca :-D :-D *posli mi ich sem zopar :-D * a co ten velky..stale vonku??
Odpovedať
no ten je vonku a uz tam aj zostane, chudacik :-( ale ved rusi, teda hlavne rusky su vsade!! a polky tiez!! a to nielen v taliansku, ale vsade na svete :-D :-D :-D jezis, to aj moj oco je taky na nasho psa... a pritom ho vobec nechcel :-D :-D tak nech idu vlakom a mozu zobrat aj psa =-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, to ma nenapadlo..len zas, ci sa im bude chciet trepat vlakom..su aj nejake priame spoje bez prestupov?? napr. rim-bratislava, nevies?? =-) ja som si vsimla, ze vsade su sikmooki..neskutocne..su ako mor :-D :-D :-D *a obchody maju na kazdom kroku..este som nevidela sikmookeho, co by nemal obchod :-D :-D *vy ich tam tiez mate tak vela ako my tu?? :-D :-D
Odpovedať
no chodi, z viedne, vlastne z BA mozu ist vlakom do viedne a tam maju priamy do rima o 19.35 kazdy den chodi a rano o 9.00 je v rime. ja som tak chodievala.. a jaky je velky? no ja ich tu velmi nevidim, obchodov som uz par videla, ale vonku moc nie.. jeden, co robi pre navrhara, je cinanec alebo japonec, taky japonsky gay extravagantny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu mam tych sikmookych kazdy den aspon 10 :-D :-D *a jeden je tiez gay /aj ked ja by som povedala, ze viac ako jeden :-D / a ten je taaaak skaredy..vlasy po plecia, tvar strasna..no ani bicykel by som o neho neoprela..strasny humus :-S :-S * no, taky klasicky yorki..teda taky trochu vacsi :-D :-D *no, tak to si uz viem predstavit svojich rodicov, ako bludia po viedni :-D :-D :-D *musim to s nimi voliako vyhutat =-) *ja by som ho strcila sestre, ale ta sa uz vo velkom chysta do spanielska, takze v lete uz asi bude tam ]-( *ty mas surodencov??
Odpovedať
ale ved vlak z BA ich zavezie na stanicu a tam staci iba zmenit nastupiste. no ja mam sestru starsiu.. a coze chce ist pracovat tvoja sestra do spanielska? ci iba na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
aaale, ona je aj s frajem zblaznena do spanielska..oni minuly rok obaja chodili na ten intenzivny kurz, takze zaklady maju..tak sestra dala v robote vypoved /haha..tam bola len 3-4 mesiace..ani to nie hadam :-D :-D /a ten jej frajer, chce dat tiez vypoved a ze pojdu do spanielska..oni su blazni..sa k tomu nevyjadrujem :-D :-D :-D :-D *aspon budem mat kam chodit na dovolenku 8-) :-D a tvoja sestra je na slovensku?
Odpovedať
no na slovensku.. a co tam chcu robit? aj tam maju nejakeho znameho?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, som sa trochu zasekla..drazila som si plavky :-D :-D :-D :-D * http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... no, nemaju tam nikoho..ale u nich si clovek nie je nikdy isty..oni maju vsade volakoho :-D :-D *sestra zatial nevie, ale ten jej frajer by mohol robit v tej istej firme ako robi teraz..len este sami nevedia, co budu robit :-D :-D * a sestra za tebou chodi v lete??
Odpovedať
Článok sa načítava...
co sa uz chystas na leto? 8-) 8-) aj ja by som sa mala zacat :-D :-D sestra tu bola 2x, tento rok asi nepridu, aj ona chce ist do spanielska, ale iba na dovolenku.. este nevieme. ty ocuvaj, neprehanas to uz s tym ebay-om? ved furt tam volaco kupujes!!
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaa?? =-) *ale ked ja za to nemozem, ze mne sa nechce behat po obchodoch..maco so mnou nechce ist a s jeho sestrou sa zas nechce mne :-N *no, ale tak tiene som potrebovala a tieto plavky sa mi pacili..a okrem toho ja mam len jedny..a to sa v taliansku nemoze :-D :-D :-D *a tieto sa daju otocit, takze mam 2 v 1 :-D :-D :-D :-D :-D * mna spanielsko nijak nelaka..to ja radsej egypt..tam je aspon co pozerat :-) *v spanielsku je akurat tak ta corrida, ci ako sa to vola..a to ja nemusim :-S * vy ste uz s drahym boli niekde na dovolenke spolu??slovensko neratam :-D :-D
Odpovedať
este nie.. my sme taki domasedi.. vy ste uz boli niekde? alebo sa nechystate?
Odpovedať
Profilova fotka
no, my sme boli na 2 noci v rajeckych tepliciach..ak sa to rata :-D :-D *sme tam mali byt povodne na 5 dni/4 noci, ale tak sme sa tam nudili, ze sme po 2 dnoch vypadli :-D :-D * ja by som chcel aist kuk do egypta..alebo grecka..ale asi viac ten egypt..pyramidy, tavy :-D :-D *ale kedze tu trcime kazdy den, tak neviem, ci sa tam dostaneme..tento rok urcite nie 8-( * teraz som macovi navrhovala novy system..ked zoberieme byt, tak si vzdy upracem vecer, rano si zacvicim, osprchujem sa, behnem do solarka a potom docupkam do lokalu :-D *akurat, ze tym cupkanim zaberiem tak pol hodinu 8-( * tvoj drahy ma surodencov??macova sestra sa chysta tento rok vydavat..takze zazijem taliansku svadbu :-D :-D
Odpovedať
jeej, aj budes druzicka? moj ma sestru aj brata, sestra je uz vydata, jej svadbu uz nestihnem :-D a brat ma 10 rokov frajerku, ale nejako sa nechysta zenit =-) a kolko budu mat ludi? uz maju povybavovane vsetko?
Odpovedať
uz dosiel drahy, musim ist. tak dobru noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to iste :-D :-D *netusim, koho bude mat druzicku..ani by ma neprekvapilo keby maca..ja keby neviem, ze su brat a sestra, tak asi ziarlim :-D :-D :-D :-D *no, podla toho, co mi hovorila, tak ona len "chce"..tak ale ja sa jej do toho nestaram..ibaze ona to chce v juni/juli..a uz je marec, tak ked to chce stihnut, tak by mala zacat..ale sak, jej vec 8-(* inak tymto talianom sa do svadieb nejako nechce..tu je strasne malo chlapov, co su zenati..teda ak nepocitam tych po 60-tke :-D :-D * a ako ides domov, lodou+vlakom??
Odpovedať
buon giorno.. co si dneska porabala?
Odpovedať
no co, kde si dneska?
Odpovedať
Profilova fotka
ciaoooo :-D :-D jaj, vcera sme tu mali mensi frmol a bolo mi nejako divne, tak som ani nemala cas ist na net.. :-S ]-( * no ako, uz balis?? :-D :-D mne dneska prisli tie tiene..su uuuplne uzasne!! x-) x-) ine uz ani nechcem :-D :-D *
Odpovedať
Profilova fotka
no kde sa flakas, pre zmenu ty?? :-D :-D mna dneska asi porazi..cely den celkom fajn a teraz sa sem dotrepala, taka "particka"..3-aja chalani + 2 baby..jeden chalan vyzera ako mentalne zaostaly..zuby ma o pol metra pred tvarou..dalsi ma 2metre a vyzera tiez na grc a treti je taky priemer..ale tie baby..hlavne jedna..nieco ako ta tvoja herecka..jak ja taketo puttane neznasam..mam taku chut jej slahnut tym tagom do papule..fuj, normalne som sa nastvala.. ]-( * dneska asi nepopiseme co?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dove sei?? =-) co bol tazky piatok?? :-D :-D * ja som sa zase nudila a nakupovala :-N ..ale uz koncim..myslim..neviem, kolko mam este na karte :-D :-D :-D :-D * tak sa ozvi, ked sa tu vyskytnes ;-)
Odpovedať
halo,halo!!! hlasim sa zo slovenska!!! :-D :-D
Odpovedať
de siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?? :-D
Odpovedať
kde sme??
Odpovedať
Profilova fotka
tu smeeeee :-D ako doma, aka bola cesta??co si papala, sprav mi chute x-) x-) x-)
Odpovedať
ale vobec nic, nejak sa mi stiahol zaludok v taliansku.. ale uz boli bryndzaky, kura :-D mnam.. cesta bola dost hrozna, nestihala som vlaky, takze som utekala s kuframi :-S takze tak- a som strasne nervozna,lebo chcem ist naspat!!!! drahy mi nejak neodpisuje, vcera si zabudol telefon v praci, tak mi zavolal az vecer,dneska mi este nenapisal ani jednu sms, mam nervy neskutocne ]-( ]-( ]-( u vas jako? co s bytom?
Odpovedať
Profilova fotka
ze bryndaky x-) x-) x-) x-) *ja som si pozerala nejake natierky, ze by som si nejaku spravila a tam sama bryndza..mnaaaam ;-( naspat??sak si tam neni este ani tyzden :-D :-D *no tak to teda drahemu pekne vynadaj..co si ma co zabudat telefon!!na toto som aj ja bola vzdy halkiva!!nedaj sa!! ]-( ]-( s bytom uvidime zajtra, maco ide za tym chlapikom, ze teda co a ako..ale musi to vyjst..uz sme si kupili toastovac a vahu :-D :-D * ja som minule mala nervy, bo jedna zenska, co sem chodi ukazovala macovi fotky svojej dcery a ked som isla za macom /bol v tej fajciarskej miestnosti/, tak ked ma zbadala, tak ich zacala rychlo schovavat..take som mala nervy!!ked odisla tak som nahucala na maca, ze co to malo znamenat /som sa s nim nebavila :-D/..a ona sem potom prisla za nejake 2 dni a zacala byt jemne ironicka..ze ako som pekne namalovana a podobne..vsetko ironicky a ja jej naspat..na mna nema, ja sa nedam :-D :-D :-D * toto taliansko je jeden velky bordel..kazdy s kazdym!!..kazdy druhy/treti/ talian ma nejaku bokovku!!!!! ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?