Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si matrix pozrela, len kvoli tomu, e mi vsetci hovoroli, ze jaky to je super film..podla mna je to dobra kravina 8-( * casablancu som "videla" asi 5x, ale nikdy som to nedopozeralama to nebavilo :-N *kubric ma ten mechanicky pomaranc, ci ako sa to vola nie??o som tusim tiez videla len tak na pol oka..nejako mi unikali suvislosti :-D :-D * ale odviate vetrom je super..to mozem pozerat aj tisickrat..ako sissi x-) x-) x-) ju, albanci odisli..dufam, ze pomaly budeme zatvarat ]-( *rozmyslam, ci budem soferovat alebo nie =-) :-D *ty si nesoferovala teraz niekedy??
Odpovedať
Profilova fotka
heh, som si ani nevsimla, ze si mi zduchla :-D :-D *my tiez balime..soferovat radsej nebudem..v piatok sa sem-tam vyskytne nejake to auto :-D :-D :-D :-D tak zajtra..ak tu budes ;-) ciao |-|
Odpovedať
no dobry den, ako sa mame? ja som sa prave dohrala na pc.. mame ist dneska na veceru s tou pamelou, ale zatial nevolala, tak neviem, ci to plati.. vy co ste robili dneska?
Odpovedať
no co, aky je byt?
Odpovedať
no co je s tebou? =-) pochval sa novym bytom!!! :-D
Odpovedať
co je? znova problemy s pocitacom?
Odpovedať
Profilova fotka
ciaooooo :-D konecne!!najprv nam nesiel net a ti debili, ze sak oni nevedia preco..tak maco tusim spisal zmluvu s niekym inym..takze uz y to malo slapat :-D *a potom sme mali nejaky zavirusovany pocitac..a ze moja vina..haha, nakoniec to bola macova vina :-D :-D :-D :-D :-D *ale uz slapem, takze ma tu budes mat :-D :-D * s tym bytom budemem mudrejsi po 15-stom, bo ta holka ma do 15-steho zaplatene najomne a aj ked je uz odstahovana, tak este neodovzdala kluce /co je logicke/, takze cakame a potom sa hned pakujeme..len budemem musiet kupit pracku :-S * co mas nove??ake mate pocasie?? tu vcera cely den prsalo a dokonca hore u maca bolo asi 5cm snehu!!! :-D :-D
Odpovedať
no kooooonecne :-D :-D u nas je tiez hrozne pocasie, vcera bola burka, dneska prsi :-( aj u nas ze snezilo, nehovorila ti mama? teda ja to neviem na 100%, ale citala som predpoved =-) takze na 100% idete byvat do toho noveho bytu?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, som sa zabudla pri veceri :-D :-D :-D :-D * no, ak sa nieco nestane /nahodou sa ten dom nezruti/, tak je to na 100%..uz sa neviem dockat..neznasam cakanie ]-( :-D * ty to kedy mas ist domov??si to neviem zapamatat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
v utorok cestujem. a svokra to uz vie?
Odpovedať
Profilova fotka
fghfgjhgfj
Odpovedať
Profilova fotka
to som skusala..mi to 2x neodoslalo!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( aj ja chceeem..zabal ma do kufra :-D :-D a co tie vlasy, nasla si nieco?? no, svokra asi vie, neviem, ci sa s nou maco bavil..ale tak nema sancu..bo ja uz som macovi povedala, bud sa stahujeme alebo idem domov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre si spravila!!! mna by asi tiez triafal slak, keby mam byvat so svokrou! ale ta ta bude asi nenavidiet 8-( ze si jej zobrala synceka :-D jake mate pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
je mi to uuuuplne jedno :-D :-D :-D *sak ja mu nezakazujem sa s nou bavit..ja len chcem mat svoje sukromie..ale musim sa naucit prat :-S :-D :-D :-D tu prsi..to je neskutocne..2 giorni fa bolo brutalne teplo..stromy kvitli o zivot a vcera sneh 8-( *neviem, kto povedat, ze v taliansku je prevazne slnko!!som tu od oktobra a furt tu je zima ]-( *vy ste tiez mali vcera sneh??
Odpovedať
ale kdeze! tu sneh nevideli asi 8 rokov :-D :-D ale bola burka, dneska este prsi :-S ]-( hrozne!!! a az do pondelka by malo byt takto hnusne, uz bez dazda,ale zamracene :-S a co nevies prat?
Odpovedať
Profilova fotka
ja?! :-. ja som v zivote neprala :-D :-D *vyvesat pradlo a tak, to hej, ozehlim, poskladam, ale prat :-N *ale nastastie maco vie, takze sa budem mat od koho ucit :-D :-D * ja sa tesim hlavne kvoli tomu, ze konecne budem mat cas aj na cvicenie..to, ze tu cely den len sedim na zadku mi teda nepridava na "krase" :-( *a minule sa mi minula plet. voda..neskutocne..v zivote som nemala taku zlu plet!! ty pouzivas plet. vodu?? porad znacku :-D :-D
Odpovedať
tak to ja milujem pranie!! aj ked raz som dala do pracky moj sveter a vysiel z toho sveter pre babiky :-N :-D ja nepouzivam pletovu vodu, na odlicenie pouzivam garnier gel, taky modry umyvatelny a pletove mlieko, tiez garnier! ja tiez mam hroznu plet, ale to mam asi od toho, ze stale bozkavam yorkshira, davam si ho pri lica a on je spinavy, tak sa to na mna vsetko lepi.. ale uz nebudem :-D a predvcerom som si kupila Venus krem na tvar- prevencia proti vraskam, plet sa mi zdala krajsia, ale to asi nie kvoli kremu-na to je este skoro povedat.. a pit musis vela-ja ked pijem viacej, tak sa to hned odraza na pleti. kolko vody vypijes za den?
Odpovedať
Profilova fotka
no, u mna padnu tak 3-4 pol litrove flasky, takze je to v pohode..a v lete je to viacej..takto cez zimu mi nechuti :-S *akurat teraz chlipem dost coly, bo tu mame stroj na colu a pivo..no nedaj si :-D :-D* to aj moja mamina si raz tak oprala sveter..ale to skoro plakala, lebo to bol jej oblubeny, co mala uz asi 20 rokov..taky velky, teply :-D :-D :-D * ja som mala uplne super plet..ale minula sa mi ta moja pletova voda a koniec..strach :-N *teraz pouzivam take tonikum, ci co to je..ale to neni na moju plet..vobec to nepomaha :-( *ja sa vzdy vecer odlicim a potom nacapem plet. vodu..ziadne kremiky a podobne..moja plet to nerada :-D :-D :-D * venus je krem na tvar?? to su neni nahodou aj holiace strojceky?? =-)
Odpovedať
no su to holiace strojceky, ale maju aj tieto kremy, ten moj je s vitaminom B (alebo C), tak uvidim, co mi to spravi jej, zabudla som ti napisat novinky!!! minulu sobotu sme boli vonku s tou pamelou a dosla k drahemu do restiky herecka, znova chachacha, chichichi a neskor sa zacala rozpravat s pamelou, tak som sla za nimi a robila som sa sympaticka, sme sa zoznamili a srandovali skoro cely vecer (ja som ale bola pokrytecka :-N :-D ), ked sa otocila, tak sme jej robili za chrbtom grimasy, atd.. aj s kamoskou tam bola- no hroza.. a potom povedala drahemu ze: " no konecne som spoznala tvoju priatelku,ale bolo lepsie, ked som ju nepoznala" :-D :-D :-D trapna!!!! a mne este vypravala, ze som vyzerala nesympaticka, ale teraz uz nie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D krava ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo, tak holka moc pozera trapne americke serialy :-D :-D :-D *to mas dobre, ze sa vies pretvarovat..mne ked je niekto nesympaticky, tak konec..ja proste nemozem..teda ako snazim sa, ale dotycny to vyciti :-D :-D :-D * ta herecka ide len po tvojom, ci to tak vseobecne?? :-D toto je neskutocne..na celom svete neviem najst podprsenku, co nema vzadu to trapne zapinanie!!mam tricka , co su na chrbte otvorene a nemam o pod ne ]-( ]-( nevies, kde by sa taka dala kupit?? :-N
Odpovedať
neviem, ci to so vsetkymi je taka- ale ja uz som bola uz aj trosku pripita, tak som si z nej robila srandu :-D :-D jezis, neviem, neskusala si na ebay-i? alebo tu nalepovaciu?
Odpovedať
francy uz sa ti ozvala eeka? nemala net......hovadska spolocnost.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to aj ja ked si pripijem, tak sa mi zdaju niektore tie "dievcata" o trochu normalnejsie :-D :-D no, prave pozeram na ebay-i, ale nic moc tam neni..teda okrem tych nalepovacich a tych, silikonovych, co sa ti pricucnu na telo..len ono sa mi zda, ze to moc nedrzi tvar..to taha tie prsia dole :-D :-D :-D * co drahy, uz je psychicky pripraveny, ze ude bez teba??
Odpovedať
ale mne sa ona nezdala normalna! ja som sa s nou narocky zoznamila, lebo ako sa hovori: "priatelov si drz blizko a nepriatelov este blizsie" :-D :-D a zblizka nie je ani taka pekna, ako sa mi zdala :-D :-D len zadok ma pekny (ale ten som ja nepozerala, to mi hovoria vsetci moji kamarati) no drahy je pripraveny, ale ja moc nie :-D jaka bola vecera?
Odpovedať
jej, cau smaily, no pisala v pondelok, ze 12.3 bude uz mat novu spolocnost, tak to bude lepsie, dovtedy musime vyckat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ako sme tu mali v nedelu ten turnaj v pokri, tak tu bola jedna holka..ako tvar nic moc, najdu sa aj krajsie, ale postavu mala uplne super..ani chuda ani tucna..som na nu zirala cely vecer :-D :-D :-D *a nakoniec som sa dozvedela, ze maco s nou kedysi robil..a ze je to puttana..doslova..takze uz viem, kde prisla k takej postave :-D :-D :-D :-D :-D * sa ti zdaju vela tie 3 tyzdne co?? :-D aaaale, zase pizza..mali sme len chlieb a sunku a toho som uz prejedena..tak zase pizza 8-( *uz sa tesim, ked budeme vo "svojom"..konecne normalne jedlo x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
toto uz co je :-D :-D http://cgi.ebay.it/Silicon-Silicone-B...
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D dobre!!!!! to som este nevidela :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale, mne sa zda vela aj 1 den! herecka vyuzije kazdu prilezitost.. ja som si zacala robievat toasty so sunkou a syrom, uz 3 dni nic ine nejem!! asi som si uz zacala zvykat na to, ze nemame plyn,ale vcera ho bol kupit- aj tak nevarim, dam si radsej toast :-D :-D a turnaj bol aky?
Odpovedať
Profilova fotka
to uz je jaka kravina, i vypchavat zadok :-D :-D *ako prsia v pohode, sak plastka je draha, ale zdok?? :-D :-D to tu je strasne s tym plynom a celkov, ja som si este stale na to nezvykla ]-( *a to akoze nemate plyn na varenie??..to nechapem =-) no, turnaj nic moc..akurat som mala den lbec a voec sm nemala chut byt v spolocnosti asi 60-tich ludi :-S *a kazdy si myslel, ze som albanka..len kvoli tomu, ze nerozumiem taliansky..to aj vas su taky zabednenci?! ]-(
Odpovedať
no my mame tu 'flasku', bombola po taliansky, neviem, ako to je po taliansky a to ked sa ti minie, tak si musis kupit novu :-S :-S strasna otrava, nastastie nam vydrzala viac ako rok, takze to sa da.. ale aj tak- nemozu to mat normalne, tak ako my na slovensku? vy mate zavedeny plyn alebo tiez tuto bombolu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?