Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
teraz si zase ty zdrhla :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, mne uplne vypadlo, ze je piatok :-N *ako bolo na joge?? no, to co som videla na fotkach mi vyhovovalo..ale uvidime, ako to bude v pondelok..budem mudrejsia :-D :-D *malo by to byt na prvom poschodi..ono nie je to velka slava, ale tak lepsie ako nic :-D :-D ju, pisala mi zenska, ze mi dneska poslala tie tiene a ze ich mam ocakavat, co najskor..ja tipujem, ze dojdu tak za 2 tyzdne :-D :-D :-D
Odpovedať
ale na joge bolo hrozne, vobec sa neviem sustredit, stale pozeram iba na hodiny, kedy sa skonci lekcia :-S ja som dneska hovorila drahemu o tych vlasoch, ze si ich chcem dat predlzit, hned ma odbil, ze to nepotrebujem a ze musime setrit, teda ja, ked pojdem domov ]-( tak som nestastna.. ale snad ho este prehovorim-aj tak tie vlasy nakoniec budem mat :-N :-D a ty si sa tam nebola pozriet na tom byte?
Odpovedať
Profilova fotka
to nechce aby si bola pekna??teda nie, ze by si nebola, ale ten moj je opak..ten ma posiela do solarka, kadernikovi..nikdy mi nepovedal nie..poziciam ti ho?? :-D :-D :-D :-D ja som nebola..sme sa rano dost chytili a som nanho nakricala, ze ked to takto pojde dalej, tak sa zbalim a pojdem domoc, ze ja takto existovat nebudem..tak sa asi nastval a isiel ten byt pozriet sam..ze co to vlastne je :-D :-D *ale porobil mi dotky, takze uvidim..ale zatial sa mi to paci..dufam, ze v pondelok sa mi to bude pacit aj "nazivo" :-N * dneska nejdee von??
Odpovedať
nejdem, nejaka som znicena, aj tak nic nie je vonku, setrim sa na zajtra :-D to moj pouziva vyhovorky typu- ved ti to nie je treba! Si pekna aj bez toho! - no pekna klasicka vyhovorka toho, kto nechce vyhodit peniaze ]-( :-D pocasie mate ake? ja som to vcera pekne zakrikla, ked som povedala, ze je tu teplo.. dneska bola takaaaaa zima :-S :-S a chudak pes vonku! ale som pocula,ze psy (aspon niektore) znesu o 20 stupnov menej ako my.. cize ked nam je strasna zima, ked je -15, psy vydrzia aj -30 vonku.. no neviem, co je na tom pravdy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
my teraz nemame na nic cas, ale ked sme spolu len zacinali, tak to som videla na prvy pohlad..maco sa o seba staral..vlasy, sem-tam solarko..jeho kozmeticky kufrik bol vacsi ako moj :-D :-D :-D *teraz sa o neho staram ja-nechty, obocie..sa mi lubi, ze nema take zabednene nazory ako niektory chlapi.. x-) * no, my mame tento tyzden zimu a vecer je hmla..nic moc.. :-S *o tych psoch netusim :-N *ale nasi dali dneska krpca ostrihat..vyzera skor ako macka :-D :-D ale bolo mu treba..mal chuchvalce /nelubi sa cesat/, tak isiel pod niznice..tam bol hodinu :-D :-D * a to len ten mladsi je vonku??yorki je vnutri??
Odpovedať
no stary je vnutri, spi |-| ani on sa nelubi cesat, ma hrozne chuchvalce, u "kadernicky" nam robil sceny, aj ju skrabal, traja sme ho drzali!!!!! 3kg-oveho krpca :-D :-D :-D ale uz ho striham aj ja.. ale to ma potom taky moderny look :-D x-) moj tak normalne sa stara o seba, tiez niekedy viac ako ja- hlavne ked mam depresie, tak chodim strapata, spinava po dome, v najhroznejsich teplakoch :-D :-D to ma namiesto hororov :-D :-D ked sme mali to velke upratovanie, tak necakane dosiel jeden jeho kamarat, ja v uplne hroznom stave, po celodnovej makacke, som utekala sa schovat na zachod a namalovat :-D :-D ty to tiez tak nelubis ukazovat sa nenamalovana? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to aj ja mam take dni, ze chodim v pyzame /ani do teplakov sa nedam :-D :-D /, strapata..no a co??saak chlapi aj tak hovoria, ze najkrajsie sme nenamalovane, tak maju co chcu :-D :-D :-D * ja make-up zboznujem!! x-) ale ked som doma, tak sa nemalujem..jedine korektor a spirala.. :-) *ja som volakedy ani smeti nesla vyniest nenamalovana..sa na mna ocino vzdy hneval zato :-D :-D *ale teraz rano vacsinou nestiham, takze dam len korekto, slnecne okuliare a idem 8-) *ale niekedy "vyrazim" aj nenamalovana..niekedy mi to je totizto uplne fuk, kto ma vidi..ale nastastie to je tak 2x do roka :-D :-D * chyta ma hlad..co si dneska jedla??plyn uz mate??
Odpovedať
nemame este :-D dneska som mala mcdonald, ale to ma tiez drahy nastval, lebo ja som isla na jogu bez penazi, mala som len nejakych 5 euro a on nemal pri sebe nic, to uz sme boli v aute, tak som mu povedala, nech sa vrati do restiky po peniaze, ze ja ho pockam v mcdonalde.. a on sa vratil s dvoma eurami!!! ja som bola hladna jak vlk, chcela som mcchicken menu + nejaky dalsi hamburger a on mi doniesol 2 eura :-D :-D ]-( ale doniesol olej, tak si hadam spravim zemiaky alebo nejaky salat.. ty co si mala dneska a co budes este jest?
Odpovedať
Profilova fotka
mcdonaaaaaaald x-) x-) x-) si mi narobila chute, ty jedna!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D no, ja som rano dojedla polpettu /zo vcera, boli sme kupit chliet :-D / a krajec chleba so sunkou a mozzarellou..a teraz som hladna ko vlk..dala by som si nejake cestoviny =-) ale nechce sa mi ich varit :-N * juu, take opekane zemiaky v krbe x-) x-) dojdem ta pozriet?? :-D :-D :-D
Odpovedať
dojdi, dojdi.. to myslis tie zemiaky, jake si robievali nase babky? s maslom a solou?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tie..ja ich milujem!!a este ked su robene na ohni a nie v trube x-) x-) x-) * donesiem aj cigarety??ci mas?? :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jezis, tie aj ja milujem, som si ich tu robila parkrat, ale raz boli uplne zhorene, raz surove :-N boze, nemam maslo!!!!!! ja ta zabijem, teraz si mi ty narobila chutky :-D :-D cigarety mam, som na teba myslela, ked som si ich kupovala :-D ale kupila som iba 2 baliky, staci na dneska :-D :-D tak dones maslo.. a aj mcdonald :-D ozaj, jake kremy pouzivas? ja teraz hladam nejaky dobry, ale neviem, ktory je najlepsi-na tu moju hroznu plet!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to mas za ten mcdonald ]-( :-D :-D :-D ja som prave dojedla chleba so sunkou a rajcinamy/i :-D :-D * kremy..no..na tvar ziadny..cez den netreba, mam make-up a vecer pouzijem len pletovu vodu :-) *ja len kremy na telo..ale aj to som nenasla ziadny dobry..teraz mam belagio /ci ako sa to pise/ a s tym som spokojna..aj ked ja rada take tie vonavucke -jahodkove, vanilkove :-D :-D *pupa ma take..ale aj dobre drahe..30 euro za 250ml :-S ja si asi dam zablokovat ebay..furt tam cumim :-D :-D *ty si tam nic nenasla v poslednom case??
Odpovedať
ale aj by som nasla, ale nemozem, sak nemam nic na karte :-D :-D nejaky krem by sa mi zisiel, ja som ich tiez velmi nepouzivala, ale uz musim-starnem! a predvcerom sa mi minul garnier, ale ten bol dost o nicom.. ja drahemu kupujem zenske kremy na vrasky, on sa hanbi, ze pouziva zenske kremy :-D tak asi to tiez vyskusam, aj ked tie su tusim nad 30-40 rokov a to mne este netreba... ty co furt pozeras na tom ebay-i?
Odpovedať
Profilova fotka
ved mu kup tie muzske..tusim nivea ma taky =-) *ja krem proti vraskam nepouzivam, ale mne by to ani nepomohlo..ja to mam vrodene..okolo oci :-D :-D *jedine som pouzivala taky kremik z oriflamu na oci..nic nerobil, ale pekne vonal :-D :-D * a co ti ja viem..viem..zvdy tam behnem rano, "skontrolovat" a potom sa tam nejako pozabudnem..hlavne v sekcii belezza e salute :-N :-D :-D * ja som dneska strasna..co mi pride pod ruku, to zjem ]-( ..aj ty mavas take dni?? :-D
Odpovedať
ale on nechce tie muzske, ze zenske su lepsie :-D jezis, take dni mavam ja, najhorsie je to ale vtedy, ked nemame doma nic!!! to si aj hocijaku blbost dam do ust :-S :-D najlepsie su take jednohubky, co mozes jest v kuse, ale male porcie.. to ja tak jedavam bezne, kazdu hodinu nieco "male".. coze zase chrumas?
Odpovedať
Profilova fotka
noooo..cukriky :-D :-D :-D *take tie makke, co sa lepia na zuby..to u nas predavali..ked som bola decko, tak som toho jedla na kila..nespomeniem si ako sa to volalo =-) :-D :-D ..figaro to vyrabalo x-) x-) * jezis, my mame v nedelu ten turnaj v pokri..som zvedava, co to bude 8-( *v pondelok potom pojdeme taki rozbiti kuknut ten byt..nam ho ani neprenajmu :-D :-D * inak tvoj drahy robi kazdy den?? =-)
Odpovedať
nie, v utorok ma volno, to ma tu otravuje :-D :-D :-D ja som si prave urobila salat-najskor to mali byt iba rajciny s mozzarellou, ale nakoniec som do toho nasypala barsjake blbosti- hriby, olivy, tuniak, fazulu, kukuricu :-D :-D :-D ale neviem, ake cukriky to jes.. farebne su? a vy robite kazdy den?
Odpovedať
Profilova fotka
mna otraqvuje maco kazdy den :-D :-D :-D ..no jo, my sme tu pomaly nonstop 8-( *ale ked sa podari ten byt, tak to sa chystam do solarka..konecne x-) x-) *takze nebudeme spolu asi tak hodinu :-D :-D jj, take farebne..caramelle gommose alla frutte :-D :-D *normalne si neviem spomenut ako sa to volalo..jeziiis, ja som blba ]-( ]-( ty jo, ty mas ale divne chute..vsetko okrem tuniaka, oliv a hribov by som zjedla :-D :-D *ty lubis tie vyprazane olivy??
Odpovedať
vyprazane olivy? to som este nejedla =-) to jak chuti, preboha? ja hrozne milujem vajicka na vsetky sposoby, teraz si ich nemam ako spravit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja vajicka moc nemusim..akurat tak pomazanku a to som nejedla hadam od skoly v prirode :-D :-D * to mas normalne olivu obalenu v troj-obale a vyprazanu..alebo byva ta oliva este plnena masom..ono to vonia aj vyzera super, ale ked mne tie olivy nechutia :-S * jeziis, oni si pustili matrix..to tu stvrdneme aspon do tretej ]-( ]-( *drahy sa ti vracia neskoro takto na vikend??
Odpovedať
no dneska sa vrati asi okolo 2.00-3.00, podla toho, aki typci budu v restike ]-( :-S alebo herecky :-D :-D ]-( ani mne olivy moc nechutili, ale z nudze som ich musela zjest a teraz uz mi chutia, ale nie vela.. so syrom su celkom dobre.. ozaj, nepozerala si oscarov v nedelu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tie olivy skusala jest uz so vsetkym moznym a vobec mi nechutia...ale ked taaak dobre vyzeraju..ale nechutia :-D :-D :-D * oscarov??tak to vobec nie..bolo tam nieco zaujimave??
Odpovedať
ani nie, povyhraval nejake divne filmy, ani som nevedela, ze take existuju :-D Tato krajina nie je pre starych, Az na krv, Sweeney Todd s Johnny Deppom =-) =-) boze, ja som uz nebola v kine ani nepamatam-na slovensku hadam od zakladnej skoly, ked sme chodili na Bohovia sa museli zblaznit :-D a tu som bola raz na Piratov z Karibiku, tusim dvojka,ale tak sa mi tam blbo sedelo, ze uz tam viac nepojdem :-D a vlastne som bola aj na lodi, ked sme isli na slovensko, tam sme boli v kine- nejaky katastroficky film o slnku a vesmirnej lodi :-D :-D ty chodievas do kina? jaky si videla naposledy film?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v kine bola nejako minuly rok, ale to len preto, ze mi tam robi/l "kamos", tak sme chodili zadara..to som tam videla mr. beana a neviem, co este..ale my sme tam vacsinou sli chlastat, takze som z toho vela nemala :-D :-D * to sweeney todd s deppom nie je o tom holicovi, co zabijal ludi??alebo take nieco.. =-) *ja johnnyho mozem..naposledy ma dostal v tych piratoch, bol tam uplne skvely..inak ten film nestal za nic 8-( * ja by som si pozrela S tebou mne bavi svet..ja ten film milujem..hlavne dasenku a pepina :-D :-D :-D :-D :-D *ty nemas "uchylku" na taketo filmy??..alebo slunce, seno :-D :-D :-D
Odpovedať
no jasne, a teraz, ked som v zahranici este viac!!! tu mi tie filmy straaasne chybaju, aj ked S tebou mne bavi svet som tusim ani raz nevidela cely :-N ani neviem preco =-) no ani neviem, o com je ten sweeney todd, ale taliani vyhrali oscara za najlepsie scenografiu (je to spravne po slovensky- proste kulisy, prostredie), tak sme fandili :-D mne bol depp vzdycky ukradnuty, tak nejak som ho ani nevnimala, ale raz sa mi o nom snivalo a to som sa do neho zalubila!! :-D :-D :-D od toho sna je ho milujem a raz bude mojim muzom :-D :-D :-D :-D a tebe sa este ktory herci pacia?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala jeden cas maniu..som pozerala S tebou.. kazdy den..aspon kusok..ja ten film poznam uz skoro naspamat :-D :-D * ja som deppa zaregistrovala v noznicovorukom edwardowi..mne sa paci, ze on si zije po svojom a nehra len v komercnych filmoch..ale je super, dokaze zahrat cokolvek :-D * noo, nepaci sa mi nikto..akurat tak john travolta..ale to je moja laska odkedy som s nim videla prvy film..nech si hovori kto chce, co chce..john per sempre x-) :-D :-D :-D jezis, ten matrix je dobra kravina 8-( ..videla si to??
Odpovedať
no videla, s byvalym u mna v izbe na pocitaci, tusim po anglicky, takze som polovicku veci nepochopila a aj ked som to potom videla po slovensky, tak som tiez nic nepochopila :-D :-D dvojku som zase videla po nemecky, co je este horsie ako anglictina, takze z toho som uz vobec nic nemala, ale robila som sa, ze je to super film :-D :-D mna moj naucil pozeravat take stare filmy, hlavne zo 70.-80.-tych rokov, Polanski, Kubrick, Hitcock (boze, jak sa to pise? :-N =-) ) tak to je jeho srdcovka.. a taku tu klasiku- Casablanca, Elektricka zvana tuzba, Odviate vetrom.. ty si ich videla? ja zatial nie, ale davaju ich, tak hadam sa na to niekedy odhodlam :-|
Odpovedať
no uz je tu drahy, nejak skoro :-D takze dobru noc, zajtra dojdem na chvilu, teda ak nepojdem von, tak aj na cely vecer.. papa zatial ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?