Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
vyzeraju byt pekne, hlavne tie zelene.. kolko ta to stalo spolu aj s postovnym? ja som vcera nasla na ebay-i tie vlasy na predlzenie, celu sadu, rozmyslam, ze si to kupim, ale neviem, kto by mi to spravil.. aale, dneska nic.. sak som taka otapena, ani som poriadne nejedla, lebo nemam plyn uz 2 dni, dneska sa bol opytat, ci nam mozu doniest tu 'bombolu',ale ze dneska mali vela roboty, tak zajtra.. ved umrem od hladu.. vcera som si chcela spravit zapekane zemiaky, ale nemame ani olej, tak som tam liala vodu a vznikol z toho dobry humus :-N :-D ale zjedla som :-D ty co si porabala?
Odpovedať
Profilova fotka
vyslo to na cca 12 libier /16euro/ ale to bolo take vselijake..tam nema babenka napisanu cenu postoveho a ked som sa jej na o pytala, tak mi to napisala doooost blbo..tak dufam, ze to bude ok :-D :-D :-D *ja som povodne chcela MAC, ale nenasla som odtien, co by sa mi pacil, takze smola :-D * tie sady mozu byt fajn, som citala niekde, ze si to holky celkom pochvaluju :-) a nespravila by ti to nejaka kadernicka?? =-) prave tu mame starych..boze ja som v poslednych dnoch na nich taka alergicka..neviem si pomoct, ale strasne mi lezy na nervy ]-( :-D :-D *ale zajtra sa ideme s macom popytat na jeden byt..no byt, asi to bude skor nieco ako garsonka, ale mne je to uplne jedno..ked od nich nevypadneme, tak ich asi vecer vystrielam ]-( ]-( ]-( no, to si si tie zemiaky mala radsej uvarit ako upiect :-D ci to mate hore plyn a trubu na elektriku?? =-) *
Odpovedať
no truba je na elektriku.. tak ale nevadi.. dneska budem len na ovoci a drahy doniesol nejaku gastanovu marmeladu, dost hnusne to chuti, ale zjem aj to :-D ty co si dneska jedla? este stale ti nechuti jest? a preco si na nich alergicka? boli nejake spory?
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, sak si si mohla napiect masa, lasagni a neviem coho este..jaka zelenina?! :-D :-D :-D :-D *gastanova marmelada??to pocujem prvy krat =-) ja som mala na ranajko-obed polpette, ale minul sa chlieb, takze nic moc :-D :-D *a prave rozmyslam, co budem vecerat..pizzu a cestoviny nechcem uz ani vidiet, ale dneska sme nestihli nakupit, takze asi to bude zase nejaka "specialita" :-S neboli spory, ale nejako ich mam plne zuby..ja uz chcem sukromie..sak toto neni mozne aby sme s nimi byvali..ked sme boli kazdy sam, tak ok, ale teraz, ked uz sme spolu, tak hajde prec ]-( ]-( * na nejaku party sa nechystas?? :-)
Odpovedať
na party nie, aj ked v sobotu je nejaka narodeninova party nasho kamosa, ale nie je to az taky dobry kamarat, tak neviem, ci pojdeme, lebo dneska mi oznamil drahy, ze ked chcem peniaze na slovensko, tak musime byt doma... ale neviem, ci to hovoril zo srandy alebo vazne.. uvidime.. a ten dalsi tyzden chcem ist na 100% von, bude MDZ a na diskoteky striptery ako darcek pre zeny :-D :-D tak ja budem v prvej rade :-D :-D :-D a kolko si uz v taliansku? kde ste nasli ten inzerat? a svokrovci vedia, ze chcete odist?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to urcite srandoval, sak neprepijes snad tisic euro za noc?? :-D :-D :-D *my sme mali raz v bare, kde som robila pansky striptiz..chlapik dosiel, zavlnil sa, oblial kyblom vody a bolo..my sme si aspon zapalili, bo nebolo roboty :-D :-D akurat potom sme na neho mali nervy, bo my sme museli roznasat pohare a na tej vode sme sa skoro prizabili ]-( ]-( *mne sa skor paci zensky striptiz..tie sa viacej snazia :-D :-D :-D * potom pofot a chyt si slipy /toho striptera/ :-D :-D :-D :-D :-D noo, ja som v taliansku tak od oktobra..tusim..takze tak 4-5 mesiacov, neviem presne..radsej to ani neratam :-D :-D *o tom byte nam povedal jeden albanec, ono je to taky "taliansky" panelak a on tam byva..tak zajtra uvidime..snad..len ono je tam taka nevyhoda, ze /ak som to spravne pochodpila/ to nie je zariadene, cize si musis vsetko kupit :-S *ale zase potom si to mozes aj zobrat..alebo predat :-D *stari asi nevedia, ale vobec ma to netrapi..som si akurat vcera robila z maca srandu, ze jeho mamicka ma uplne znenavidi, ked jej odstahujem jej milacika :-D :-D :-D :-D * ty ako s robotou, stale nic??
Odpovedať
nie, ale ani si ju nehladam, sak idem domov.. a ked to nebude zariadene, co spravite? nezoberiete ho?
Odpovedať
Profilova fotka
sak ked sa vrati nie??ci uz sa nevratis?? :-D :-D :-D :-D popravde mne je to uplne fuk, ci budem spat v spacaku a varit na 2-platnicke..ked tam nebudu stari, tak to beriem :-D *ono asi najvacsia polozka by bola kuchyna, ale aj to by sa dalo..*mne nejde o luxus..len nech som prec :-D *a najlepsie na tom je, ze by sme to mali cca 3 minuty autom od lokalu, takze by to bolo super x-)
Odpovedať
mne by to bolo tiez jedno, teda okrem kupelne.. ja sa v hocijakej neumyjem.. TV by ste mohli zobrat z lokalu.. a pomaly zariadovat.. tak setri aj ty a nekupuj tiene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ale myslim, ze kupelna je zariadena..len ostane nie..ved zajtra budem mudrejsia :-N *urcite sa tam zase volaco porve..ako vzdy :-D :-D :-D sak ja za to nemozem, ze sa mi uz vsetky minaju..a minule ako na potvoru sa mi zlomil ten l'oreal..ja sa na to mozem ]-( *a to ma maco za trest..bud zacneme platit niekde nejake najomne alebo budem nakupovat :-D :-D * co robia krpci??ozaj ten mladsi este cika v noci??
Odpovedať
ale, uz spava vonku, lebo ked sme predvcerom upratovali, tak drahy sa na neho strasne nastval, lebo vsetko bolo spinave od neho, uplne bol na neho nastvany :-S tak spava uz vonku.. ale je to aj lepsie, len mi pripada taky znudeny, smutny, chudacik :-( ani sa s nim poriadne nehrame.. ale sa chystam, ked bude krajsie, ze ho zoberem pri more.. jake mate vy pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
a yorki spava s vami??tak to sa mu nediv, ze je smutny :-N *tak sa potom priprav, ze ta dobre "osprchuje" :-D :-D no, tu je dost zima..vcera to zacalo..predtym uz bolo krasne, slniecko..a teraz brutal zima..ja uz ani neverim, ze raz bude teplo :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
neboj, za chvilu.. u nas tiez bolo slnko, pekne.. ale vcera a dneska bolo zamracene, aj ked bolo dost teplo. uz sa neviem dockat, ked bude slnko, budem moct ist von v nejakom svetriku, slnko bude zapadat o 19.00 a neskor.. ale nie horucavy.. a niekde na kavicku na terasu 8-) 8-) ozaj, este si tam nestretla nejake cesky, slovenky alebo polky?
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, to aj ja zboznujem, ked je tak ani teplo ani zima..take ze 40°C to nemusim..to uz aj more je teple :-D :-S *tu sa na kavicke ani neda posediet..sak ju vypijes za minutu..to nie jak u nas, ze si sadnes na kavu a sedis tam pol hodinu :-D * ale kde prosim ta, tu nikoho neni..akurat ti albanci a sikmooki..inak nikoho :-S *ale ved toto je tak zapadnuta dedina, ze nemas sancu :-D :-D *inak tebe sa nezdaju tie talianky nejake..ako to povedat..vymetene??mne kazda pripada jak sfetovana :-D :-D :-D
Odpovedať
ja preto pijem capuccino alebo cafelatte, aby som mohla sediet dlhsie 8-) :-D no to aj mne tak pripadali na zaciatku, ale potom som si uz zvykla.. amici si videla v nedelu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo zaciatku pila to ich macchiatto a teraz som presedlala na to normalne picollo bez mlieka..to je tak na 20 sekund :-D *ale ked som doma, tak klasika..velka salka a 2 cigarety :-D :-D :-D * ja si neviem pomoct, ale mne tu tie baby pripadaju uplne trafene..su zo zaprdenej dediny, co nikto nevie, kde je a tvaria sa jak najvacsie..to mna by mali potom nosit na rukach :-D :-D :-D hmm..tusim nie..pockaj, to tam vyhodili takeho tmavovlaseho chalana??..ci to bolo pred 2 tyzdnami?? =-)
Odpovedať
nie, tento tyzden vyhodili taku babu.. ale jeden tanecnik (co robi aj uomini e donne) padol, chudacik, dockaj poslem ti to
Odpovedať
http://it.youtube.com/watch?v=yaj_U0G... chudacik, to muselo boliet :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som len videla nejaky kusok zostrihu, kde ten z modreho timu odisiel a ta moderatorka musela ist po neho..boze jakyyyy traaaapny 8-( 8-( * posli,kuknem ;-)
Odpovedať
videla?
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo..vyzeralo to dost blbo..este ze nepadol na hlavu :-S *ale tak vyzeralo to,z e sa odrazil dobre..len nestihol to salto.. :-N *ale ved oni su blazni..zvladat taketo veci 3-4x za sebou, co caka, ze je superman?? :-N :-D :-D
Odpovedať
no jasne, ale najlepsie bolo, ze sa hned postavil a pokracoval dalej.. ja by som sa ani nepostavila, nie este aby som si pamatala kroky x-) si prave robim kura s hribami, len v krbe, no hroza, jak v praveku.. uz si jedla?
Odpovedať
Profilova fotka
to vies, profesional :-D :-D :-D :-D ja som jedla pizzu /zase 8-( /..ale vyyyborna bola x-) x-) *v krbe??to bude dobre ;-) *nemas spekacky?? to by bolo to prave k ohnu :-D :-D :-D *
Odpovedať
mam, aj mozno spravim neskor... teda nie spekacky, ale parky take velke.. uz som dorobila kura, pekne vonia, aj malemu chuti, vlastne place, lebo mu nechcem dat :-D :-D vas jedava iba granule alebo mu davate aj normalne jedlo?
Odpovedať
Profilova fotka
nas jedava granule a tie konzervy, ale mamina mu nikdy neodola a vzdy mu hodi nieco z taniera..strasna je ]-( :-D *ale ten nas je fajnovy, ten bars jake granule neda do papulky..ale ked je hladny, tak zje :-D :-D :-D * ja som niekde citala, ze domaca strava pre nich neni dobra, ze potom s tym maju v starobe problemy =-) * ten mladsi uz rastie??ten toho musi zozrat :-D :-D
Odpovedať
uz rastie, ale neviem ani kolko jedava, lebo to mu dava moj.. ale bojim sa, ze malo, lebo drahy mi stale hovori, ze pes je tucny, tak neviem, ci mu nahodou nedava menej.. ale ved je to velky mlady pes, ktory potrebuje energiu.. zajtra skontrolujem.. dneska mi drahy nechal 6 cigariet (od 18.00), nechcel mi ich ist kupit, lebo aj vcera musel ist a do mesta je to hrozna cesta, same zakruty, tak ho aj chapem, ale on mna nie ]-( a to mam prave fajciarske obdobie.. vcera 15 :-N ty si ako na tom teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
mne stale nasi hovorili aky je krpec tucny a ked som prisla domov, tak bol ako vyzla..netusim, kde vzali, ze je tlsty..chudacik moj malinky :-D :-D * no, ja som sa teraz tiez nejako rozfajcila..ale tak co tu mam robit 8-( *to aj my tu mame take cesty..uz som si zvykla, ale musim sa pozerat stale rovno na cestu..lebo ak nahodou sklonim hlavu, tak mi pride dost zle..tie cesty tu maju strasne blbo riesene :-S ja stale nechapem, preco si nekupis ten karton cigariet..my to tak mame tu v lokali a je pokoj :-D :-D
Odpovedať
ked ja si kupim 3 baliky, to mam vzdy 10 euro+drobne, no ale potom otravujem.. zase keby si kupim karton, tak fajcim jak turek.. aktualny stav - 2 :-( :-( :-( :-( jaku si mala pizzu? ja mam prave obdobie, ked vymyslam v kuchyni, aj ked zatial to nedopadlo dobre :-N som si na vianoce kupila rucny mixer, ale vobec neviem, ako sa to pouziva, lebo vsetko mi zostane prichytene na tej vrtuli.. take mam nervy! ty to pouzivas?
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor niec..odkedy sme zacali kupovat tie kartony, tak nam vydrzia tak maximalne 4 dni..ale to kvoli macovi..ten je jak turek ]-( * a sak, co ti drahy nenecha doma cely balik??sak on si kupi po ceste =-) klasika - sunka+syr..na nic ine som nemala chut :-S * viem, co myslis, ale ja som ten mixer pouzila doma snad 2x..ked som si mixovala jablka :-D :-D ..ale mne sa to tam moc nechytalo na tu vrtulu..alebo stacilo len jemne oklepat a mixovala som dalej :-D * a co si uz take vymyslela??
Odpovedať
ked on tiez nema, on si ich kupi v meste, ked ide do prace.. niekedy mu zostanu, to donesie, ale iba 4-5max.. komplikovane to mame :-D no chcela som si rozmixovat zeleninu, chyta ma znova ten zdravy sposob stravovania :-D , ale bolo s tym roboty a aj tak nakoniec to hnusne chutilo... dneska aj predvcerom som robila kura s hribami a smotanou, dobreee (pochvalim sa:-N ) vcera tie zemiaky s brokolicou, vajickom, hribami (mame ich nejak vela).. a tak si vymyslam vselico, ale este som len na zaciatku.. a nie je to ani bohvieco niekedy, ale tak rata sa aj snaha :-D ty varievas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?