Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja uz som stara asi 2 roky..vobec ma nebavi chodit von..teda tak raz za mesiac..aj to len niekde popit a posediet..diskoteka kazdy piatok, z toho som uz nejak vyrastla :-D :-D *a kam idete, na disku?? 8-) skus mu ju zobrat a uvidis, ci sa to zlepsi..ja som sa zo zaciatku bala, ze aby nebol smadny, ale uplne v pohode, do rana vydrzal :-) *kradne jedlo?? :-D :-D :-D mala si si radsej kupit civavu, ta nedociahne :-D :-D ved to, ja som tak minule nad tym rozmyslala, ze chcem len nieco prtave..sak komu sa to chce stale upratovat :-S ..dom ma cas..este sa musia vyvinut moje upratovacie bunky :-D * no, staru som nediela ani nepamatam..neviem, kde sa flaka.. :-D :-D * ozaj tebe sa uz blizi cesta domov nie?? x-)
Odpovedať
jej, ani mi nehovor! tak sa tesim :-D nejakych 18 dni :-D ani mne sa uz velmi nechce chodit von, ale tu vsetci chodia kazdy vikend, mame kamaratov, ktori maju 41 a 38 rokov a ako mladi chalani sa opijaju skoro kazdu sobotu, hladaju baby, atd.. :-S tu asi chlapi dospievaju neskor :-D ja zase chodim von, aby som sa nejak odreagovala, ved cely tyzden sedim doma, ani do mesta nejdem (raz za mesiac nakup :-D ), iba joga, co ma zabava, inak furt doma, tak aspon v piatok idem medzi ludi.. dneska som zistila, ze mi chyba strasne vela licidiel, musim zajtra vybehnut na nakup :-D ebay funguje?
Odpovedať
Profilova fotka
ze 18 dni..to ti bude sveta zit..sa nebojis tu nechat draheho sameho?? :-D :-D inak ja nechapem, tu je strasne vela chlapov, co maju okolo 30-40 a stale nie su zenati..keby boli aspon rozvedeni, ale oni nic..a ako pises..kazdy piatok, sobotu v liehu..to asi preto su stale slobodni :-D :-D :-D * a na tu jogu ako chodis??drahy ta vozi?? nooo, ebay funguje..ale nejako tam nic neni..mi maco dneska aj dobil kartu a nic ]-( *o make-upe mi ani nehovor..ja som si teraz naposledy kupila,normalne, max factor v takej tucinke..je to ten najsamlepsi make-up na svete!!..som si kupila aj l'oreal, ale nejak mi robi flaky ]-( ]-(
Odpovedať
max factor v tycinke? budem musiet pozriet!! no, drahy ma vozi na jogu, neviem ale, ako to zajtra zvladnem, lebo do 20.30 mam jogu a okolo 21.00 by sme mali ist von, ako sprchovat sa budem predtym, aj tak na joge sa vobec nezapotim, to si iba vystieram telo, ale chcela som si natocit vlasy, teda zehlickou ich natocit a to neviem, ako stihnem, lebo drahy bude v praci a domov ma nezavezie.. no nic, asi budem znova "bez vlasov" :-( ozaj, ku kadernicke sa nechystas, ci mas ich uz plne zuby?
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera to takto: http://torebka.kafeteria.pl/photos/ac... je uplne uzasny..ja som si ho raz dala u kamosky a neverila som..brutalne ti vyhladi plet..a vecer, ked si ho das trochu viac, tak mas uplne hladku plet x-) x-) tak si natoc vlasy po joge, ci to nestihas??zeby drahy prisiel pre teba a u neho by si si ich natocila =-) noo..prave som minule rozmyslala, ze by uz bolo na case behnut kadernicke, ten melir uz mam vselijaky.. :-S *ale ked ti mam pravdu povedat, tak uz to mam na haku..vsetky kadernicky su uplne smatlave, takze necakam nejaky extra vykon :-D :-D *chcela by som to zosvetli a hodit do toho melir..len neviem, ci sa jej to podari..uvidime :-D :-D *prinajhorsom cierna farba to isti :-D :-D :-D :-D * uz si si zistovala tie vlasy, co si chces dat robit??
Odpovedať
este nie, nejak som na to zabudla :-N :-D ale dik, ze si mi to pripomenula, zajtra behnem pokukat :-D ta moja kamoska ceska bola u kadernicky asi pred polrokom, davala jej farbu, masaz hlavy, balzam a vyfukala jej ich a so zlavou platila 180 euro!!!! =-) to je co?! ale podla nas, ked videla cudzinku, ktora ani dobre nerozpravala po taliansky, tak ju dobre oklamala! ved to je nehorazne! ja som bola u najlepsie tu v nasom meste a platila som za to iste bez masaze 88 euro! 180 je podla mna blbost.. a pripominam- po zlave!!!!! a raz som za farbu a vsetko k tomu platila 30 euro, ale to aj tak vyzeralo :-S :-S ty nevies, ako sa tam u vas pohybuju ceny kadernicok?
Odpovedať
Profilova fotka
180 euro??haha..by som ju poslala volakde..prinajmensom by som si vypytala blok alebo nejake vyuctovanie ]-( * ja som bola u nas v nitre v pink-u a platila som tusim okolo 1500..a to ma ostrihala, zafarbila+melir+balzam, vyfukala, nalakovala..proste vsetko..som cakala viac, bo kamoska tam bola, doniesla si farbu, takze jej to len zafarbila, ostrihala, dala na ofinu 2 pasiky meliru a platila 890 :-D :-D :-D * kvoli tomu ja vacsinou chodim s macom..aby ma neosmekli :-D :-D * jaj, ale tu netusim kolko sa plati..maco si daval zafarbit vlasy, trochu ostrihat + husty melir a platil 20 euro..ale to bol nejaky jeho kamos..tak neviem..asi k tomu "kamosovi" behnem aj ja..tak ci tak ma vsetci dokatuju, tak aspon usetrim :-D :-D :-D :-D * jaj, ja stale cumakujem na tu bratrancovu malu..aj ja chcem x-) x-) *vy neplanujete krpca??
Odpovedať
jezis, nie! ja som este decko :-D :-D ale moj uz ma na case, bude mat 36! povedal, ze do styridsiatky chce mat dieta, no ved uvidime :-D :-D vy uz planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no, my by sme brali aj hned, ten moj ma tiez uz nacase..tento rok bude mat 34 :-D :-D *ale zatial je to v nedohladne..ja to vidim tak na 2 roky, maximalne..uz len kvoli materskej..musis robit minimalne rok, inak od statu nedostanes ani euro ]-( *takze najprv praca a potom bambino :-S tebe sa niko neozval na tu babysitterku??
Odpovedať
neviem, ani som to nepozerala.. ale videla som v novinach na predavacku do nejakeho obchodu s oblecenim, ale ani som tam nevolala, lebo ved ked idem domov, tak po dvoch tyzdnoch prace by mi urcite nikto nedal dovolenku!! ale nadavala som! ]-( inak, moja kamoska zostala tehotna s jednym tu a prenajala si byt,ale prestala platit najomne, lebo nemali peniaze, a on ten majitel toho bytu ju z tadial nemoze vyhodit s dietatom.. to je, co? to aj u nas je tak? teda pokial mas dieta, si nezamestnana, 1 rok ta nemoze vyhodit z bytu? nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
asi ti neni sudene, aby si niekde robila :-D :-D * coze, tak to je dobre..podla mna u nas nic take neni..ved kolko rodin tak bolo vyhodenych na ulicu..a nikoho to nezaujimalo.. ]-( *ale to je dobre, ze ta nemozu vyhodit..aj ked sa to da aj dobre zneuzit..zostanes zase tehotna a zas ta nevyhodia..mas na 2-3 roky postarane o byvanie :-D :-D :-D
Odpovedať
ale nemozes byt vydata, teda aspon ona nie je- a to s tym ASI suvisi.. no u nas by niektore rodiny mali aj 20 deti :-( :-D reality alebo serialy kukavas este?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ee..akurat v nedelu som stihla kusok amici, jak ich vyhadzovali..ale take mam nervy..ti modry su uplne slabi oproti tym bielym!!bieli su ovela lepsi..ti ludia, co hlasuju nemaju oci!! ]-( co tvoj GF, pozeravas?? :-D :-D
Odpovedať
ja zase fandim modrym aj ked su slabsi- to vidiet, ale to asi iba preto, ze cez tyzden davaju skoro stale iba tych modrych, ked sa hadaju a tak, tak uz som si na nich zvykla :-D GF kukavam.. zaujimave :-D ty si to este nevidela? a co este kukavas?
Odpovedať
uz mi dosiel manzel :-D musim ist.. tak buonanotte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz nic..akurat simpsonovcov, ked nezabudnem..to je moja srdcovka..na tych som frcala aj doma :-D :-D :-D * mne najviac vadi na tych modrych ten buzerat, s tymi piercingami..robi sa velkym frajerom, ale pri prvej prilozitosti sa rozreve..traaaaapny..alebo aj ta ciernovlasa..ked mala na male, aby ju nevyhodili, tak revala jak sprosta a teraz je z nej velka herecka..take milujem :-D :-D :-D :-D * cicka, ja ta uz na dnes opustam..zajtra ideme konecne pozriet tu sofu, tak drz palce, nech nieco vyberieme ;-) *a mozno aj nejaku borsu per me..xixi x-)* zajtra asi nepopiseme, co??..ved ja tu budem, tak ked budes mat cas, tak napis ;-) * buona notte piccola |-| *a domani*
Odpovedať
dneska naraz odchadzame :-D :-D
Odpovedať
no co, si tu dneska?
Odpovedať
halo, halo?! =-) nudim sa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty si tu??teda..asi si uz neni :-D :-D hmmmm??
Odpovedať
som, som, ved sa nudim doma strasne!! ty kde si bola cely vecer? =-)
Odpovedať
co je s tebou? =-)
Odpovedať
kde siiiiiiii?
Odpovedať
Profilova fotka
jej ciao..nam nejako blbol net, tak som tu nebola..ale len slovenske stranky..neviem preco =-) *ale ebay mi isiel :-D :-D *som tam stravila ani neviem kolko casu a nie a nie najst tiene, co by sa mi pacili..asi si zalozim kozmeticku firmu .. ides do toho so mnou?? :-D :-D :-D ako sa mas, co nove??
Odpovedať
no cau, uz som myslela, ze si odisla na slovensko! :-) uz je vsetko ok s internetom? aj si pokupila nieco na ebay-i? ja vsetko po starom, len som sa nesmierne nudila, vcera sme mali super upratovanie- cely byt a chudacik mlady nemoze od vcera vkrocit do domu :-(
Odpovedať
mna z teba slahne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu, pocitac slape a aj net..takze dneska vecer ta tu cakaaaaaaaaaaaaam!! :-D :-D :-D my sme "upratovali" vcera likal..sme to tu trochu poprehadzovali, ale bude to chciet este mrde roboty..v nedelu tu mame ten turnaj v pokri..cca 40 ludi..to zas bude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, zabudla som..kupila som si 2 tiene na oci..zo zufalstva :-D :-D
Odpovedať
no konecne :-D ale ved sa nemozu hrat karty v lokali? ci mate na to nejake povolenie? a jake ocne tiene si si kupila?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ono mi to bolo tak vysvetlene, ze tam sa hra o ceny, takze to sa moze, len o peniaze je zakazane..podla mna ani oni sami nevedia, ze ako to je :-D :-D pockaj, vyhrabem to :-D :-D http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... tie zelene som videla a su uzasneeeeeee..nejako som sa zamilovala do zelenej =-) :-D co si dneska porabala??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?