Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nic mi to nehovori..skusim to hodit to youtube :-D :-D * dneska bola striscia??my vacsinou pozerame len tu, co je vecer..okolo tej druhej, tretej..ci to je repriza?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz vieeeeeeeeem..tuto pesnicku milujem: http://youtube.com/watch?v=bQn9oOQVH6... neviem o com je, ale je super, taka italiana :-D :-D :-D
Odpovedať
jake nervyyyyyyy ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( , zase mi vypadol signal, musela som polhodinu nastavovat antenu!!!! ]-( ]-( ale uz by to malo byt ok! keby som znova vypadla, tak je to tou antenou :-D tak ja tu pesnicku nepoznam, ale tu azzurro ty urcite poznas.. opytaj sa manzela :-D (teda neviem, ci to presne on spieva, ale viem, ze na svadbach ho hravaju) a tamtu pesnicku odkial poznas?
Odpovedať
Profilova fotka
kukala som to na you tube..nieco mi to hovori..ale presne ako si povedala - taka zabavova :-D :-D :-D *tamtu poznam, bo to hravala u nas v kasine, tak som si to cd-cko dala napalit..bolo tam asi 20 talianskych pesniciek..take fajnove stare..a ani za ten svet neviem, kde to cd-cko je ;-( ;-( ;-( ;-( ..som si to pustavala v robote :-D :-D * ja uz som sa lakla, ze si mi zmizla a nechala si ma tu samu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ale za chvilu ta necham samu, ideme nakoniec von- a to prave vtedy, ked nemam nejaku extra chut ist von :-| nevadi.. uz volal drahy a povedal mi, ze su vonku kamosi, tak vybehneme.. ja som mala tiez take cd s talianskymi pesnickami starymi-dal mi to moj byvaly- ale tiez ho neviem najst :-D ja milujem tie ich stare pesnicky!! aj ten kacaci tanec- poznas to?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, kacka je dobraaaa :-D :-D *ja tiez tie stare pesnicky zboznujem..som dosla na to, ze kolko ich poznam, ale predtym som ich ani nejako nevnimala..sak preco aj :-D :-D * jaaaj, takze zajtra ta nemam cakat?? :-D :-D
Odpovedať
v sprche som bola :-D zajtra tu asi nebudem, no, budem oddychovat, teda este uvdiim, mozno to dneska bude iba taky lahsi vecer 8-) u vas je plno?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ani nie..su tu taki 2 albanci a kukaju s macom futbal /aj ked on futbal nemusi :-D :-D /..ale dalsi albanci sa sli najest..chapes, oni spolu chodia na veceru :-D :-D ..takze sa vratia a zas tu budeme do piatej rano..este nech zacnu pit 8-( * takze zajtra ta mam cakat na 1% :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ako, odpocivas?? :-D ja som kvalitne znicena..vcera sme zatvarali o pol siestej rano!! ]-( *som sa dneska nevedela vytrepat z postele..este ma aj brucho kvalitne bolelo..macova mamina, ze sak to teraz je taka epidemia zaludocna..ja jej dam epidemie!! :-D :-D :-D * tak ked nahodou zaskocis, nieco natukaj..napr. ako bolo vcera ;-)
Odpovedať
buon giorno, si tu??
Odpovedať
no kde si????????????
Odpovedať
nejako sa stale miname! 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ciao 8-) *sak mozem ja za to, ze sa furt volakde flakas??co ti odvialo antenu?? :-D :-D * no ako bolo vonku?? som sa dneska pobavila, ze moj brat tancuje salsu..ja neverim :-D :-D http://zajko.blog.sme.sk/c/134688/Zaj...
Odpovedať
buona sera!!! a to je tvoj brat? no mala by si sa priucit a tiez si najst nejake zaluby :-D nech ta taliani naucia tie ich tance :-D si tu dneska?
Odpovedať
zase sme sa minuli? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, som sa trochen zabudla..som volala so sestrou a potom som jedla :-D :-D * no co, si tu?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no som! uz som sa zlakla, ze robis znova babysitterku :-D my sme boli dneska s mladym u veterinara, chudacik, ma nejaku epilepsiu alebo co, normalne mal taky zachvat, take tiky mal, som nevedela, co s nim mam robit :-( k tomu sa nemohol vykakat, ritka ho bolela.. ale uz by to malo byt ok, no som zvedava :-( ty co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
uz som dorobila :-D :-D *inak to je dobra blbost, ze babysitterka..sak pri tom vobec nesedis :-D :-D :-D * epilepsiu??no pekne, to vam mal ten predajca snad spomenutnie?? ]-( *dufam, ze to bude dobre, chudacik malinky :-( * no, ja noveho nic..akurat vcera som sa vytesovala, bo sa bratrancovi narodila dcerka..jaj, taka je krasna x-) x-)
Odpovedať
vazne? jej, a ako sa vola? ja si prave pisem s ex, sa mi vychvaluje, co vsetko ma, jake baby zbalil, atd.., tak sa smejem na nom.. ale piseme si ako kamarati :-D :-D ozaj- novinka velka, boli sme na nakup :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
karolinka..to meno je podla mna strasne..ako ju mame volat??kaja, karol..no neviem..ale krasna je..pockaj, skusim to hodit do albumu, ci mi to zozerie =-) ja vzdy byvalemu napisem, ze nech ma bab kolko chce, lepsiu ako mna mat nebude :-D :-D :-D *sa mu pochval aj ty :-D * ze na nakup, co sa stalo??dufam, ze nejaky poriadny a nekupila si si zas len zeleninu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je tam x-) x-)
Odpovedať
ale my sme kamosi s byvalym.. normalne si piseme, len sa tak nepriamo chvali.. :-D mne je aj tak lepsie :-D nahodou mne sa karolina paci! spravili sme poriadny nakup- platili sme 175 euro, raz za dva mesiace-tak nech to stoji za to!! :-D som plna kazdy den :-D ty co si dneska vecerala?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme kamosi..ale taky nedokonceny..pre nas je lepsie, ked sa nevidime :-D :-D :-D * ja som jedla pizzu..posledne 4 dni som skoro nic nejedla..vcera som za cely den mala len jogurt!! ..ale keby to takto islo dalej, tak mam za mesiac 30kg :-D :-D :-D :-D * my sme sa s macom bavili, ze pre chlapca sa nam paci meno martin..ale pre dievca nevieme..to sa nam nepaci nic ]-( *tebe sa ake mena pacia?? co hovoris na malu??
Odpovedať
jeezis, ta je zlata? kolko mala kg a cm? boze, ja sa tak strasne bojim porodu :-S :-S mena este nemame vybrate, ale vieme na 100 % , ze nechceme Kevina, Jessicu a Pamelu-hrozne mena, aj ked pamela je jedna moja kamoska tu v taliansku :-S :-S ty ktore mena nemusis? a coze ti nechutilo jest?
Odpovedať
Profilova fotka
je to taky maly valibuk..ma 51cm a 3,65kg :-D :-D *ani mi nehovor, ja sa tiez strasne bojim porodu..ja som na 100% rozhodnuta, ze ked to pojde, tak chcem rodit vo vode..ved strasne vela doktorov hovori, ze ako sa rodi teraz, tak to je uplne neprirodzena poloha..ved tu bratrancovu museli nastrihnut..chudatko :-S ;-( * ona chcela tiez vo vode, ale mala rizikove, tak nemohla..* tie,, co si vymenovala a milion dalsich..napr. take tie typicke ako anicka, magdalena, jozko, janko..prrrr :-S *jeden cas sa mi acilo meno Corina, ale uz ma to preslo..odtedy sa mi nepaci ziadne :-D :-D * nechutilo..neviem preco..ale bodaj by to tak pokracovalo.. :-D :-D *ved dneska som jedla zemiaky s hraskom a mrkvom..veeeelmi dobre, len oni vsade davaju strasne vela oleja..mi to tam plavalo :-S * ty co si dneska "varila"??
Odpovedať
dneska bolo kura, konecne, tak som si dala :-p aj zajtra bude x-) ozaj, co v centro commerciale? nakupila si?
Odpovedať
Profilova fotka
takze zeleninovo-ovocne dni su uz pase?? :-D :-D no, v centro commerciale sme boli len tak na skok, nestihali sme..ale po ceste som si stihla kupit bluzku..tak obycajna cierna s takym pasikom..aspon nieco..ked sa podari, tak pojdeme aj zajtra..chceme ist pozriet nejaku sofu do lokalu a aj nejaku agenturu ohladne toho bytu..maco sa ako-tak rozhybal, tak to treba vyuzit :-D :-D :-D * ale ked oni u vsetko maju take byty, ze 90-150m2..mne staci aj garsonka :-D :-D :-D * ty si nebola nakupovat?? :-)
Odpovedať
jaj, nebola, sak som furt doma zatvorena, furt upratujem!! som umyvala dlazku a ten novy pes sa tam v noci vycikal, na druhy den som ju umyla, znova a tak som ju zase umyla, no a vcera v noci sa tam zase vycikal, tak som ju aj dneska musela umyvat!! take som mala nervy ]-( on vie von chodit na potrebu,ale ked pije v noci vodu, tak nema kam ist, tak sa vycika vnutri!! teraz neviem, ci mu mam zobrat vodu alebo ho nechat na noc na dvore =-) ale tie byty nestoja viacej cez agenturu? a uz ste pozerali kolko stoji najomne?
Odpovedať
Profilova fotka
to ja poznam..ja som doma drhla koberec, to je horsie :-D :-D *zober mu na noc vodu, aj my to tak robime..on to vydrzi..nas dostava vodu az rano..a je v pohode :-D :-D *neviem, ako je u vas, ale tu je este v noci zima, ja by som ho vonku nenechala :-N urcite je to drahsie, ale tu sa inak neda..v novinach nic, na nete tiez nie..a ja chcem preeec, takze zostavaju uz len agentury :-S *no, najomne je od tych 300 do 600..take normalne..my chceme len nieco miniaturne..ved aj tak budeme cely den tu, tak co :-D :-D ozaj, co joga??..to mas kazdy piatok nie??
Odpovedať
no ved zajtra sa chystam na jogu a potom von- boze, v poslednom case sa mi nejak nechce chodit von- ze by som starla =-) :-S ? ideme s pamelou a jej frajerom :-D no asi mu budeme musiet zobrat vodu. inak zacal uz aj kradnut z kuchynskej linky jedlo, tak v noci, ked sa vypari, tak musim ist kontrolovat, ci nieco nekradne.. lebo on dociahne hrozne daleko :-D no inak ten byt staci aj maly, aspon nebudes musiet tolko upratovat :-D ja normalne by som najradsej vymenila tento dom za nejaky maly bytik :-S a co svokricka? poslucha?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?