Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze su aj take skutre, kde je len brzda a plyn..takze to by sme hadam zvladli :-D :-D *tak vies, auto je lepsie..to ked ti nejaky skutrista behne do cesty, tak ho zrazis a tebe sa nic nestane :-D :-D :-D * ja som si myslela, ze sa mi veci stracaju len doma, ale som sa utesovala tym, ze som ich nechala na slovensku, ked som sa balila..ale ked som bola doma, tak veci nikde..nechapem to ]-( ]-( *ale aspon si mozem kupovat stale nove veci :-D :-D *v nedelu sa chystam na nejake to centro comerciale..mozno budu aj tenisky..mozno :-D :-D * vceeeraaa.. =-) ..strisciu nie..len som stihla kusok amici..*hadka??koho s kym?? x-)
Odpovedať
nejaky rezista urobil niekolko (2-3) filmy a nikomu nezaplatil, ani hercom, scenaristom, komparzu, nikomu nezaplatil, tak jeden zo striscie ho isiel hladat, ale davali to dneska.. uz som si prepla, zatial je reklama, tak cakam, ked to daju.. ale pocula som to trochu u draheho v restauracii a bolo tam same piiip..piiip..piiip :-D :-D pusti si to, ak mozes :-D
Odpovedať
a u nas na slovensku ze ma byt -15 stupnov? pocula si to? :-S :-S :-S :-S moje milovane teple taliansko :-D :-D
Odpovedať
uz sa zacala repriza :-D :-D :-D kukaj
Odpovedať
Profilova fotka
to je na canali 5 nie??..pockaj, idem to tuknut ;-) jj, mamina mi dneska hovorila, ze hlasia az -18..brrrr :-S ..sam mi pes zamrzne :-D :-D *ozaj, co krci, ako sa maju??
Odpovedať
uz ideeee!! idem skuknut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem otravovat maca, nech preklada :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz se perou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
videla si???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak na pol oka..robim konto :-D :-D *ale teraz je to lepsie..amici a GF :-D :-D :-D :-D ..pip, pip
Odpovedať
Profilova fotka
juu..andiamo a casa x-) x-) *a domani bella, buona notte |-|
Odpovedať
ja nemozem z tych talianov.. ta blondyna, co sa naposledy hadala, tak ta je z naseho mesta a vobec sa k tomu nepriznala- neviem preco =-) inak oni sa vsade hadaju! to aj u nas vo vyvolenych tak bolo? ja si to uz vobec nepamatam.. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok, buonanotte.. ciao ;-)
Odpovedať
aj moj prave volal, ze uz je na ceste.. tak dobru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciao piccolina, come va?? :-D :-D ake mate pocasie??tu je celkom kosa..brrr :-S *sa ozvi, ked sem nakuknes ;-)
Odpovedať
no som tu!! u nas bolo dneska celkom fajn az na mensi vietor,, ktory to rusil.. ale uz teraz je tiez dost zima- prave som dorobila ohen v kozube, tak sa vyhrievam :-D ty co si dnes porabala?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nic..prave rozmyslam, ze pojdem nieco zhltnut..ide na mna hlad ]-( *co ty, boli ste nakupit?? ja som zvedava, ci zajtra vstanem..sa mi nechce..ale ked..nakupy..dilema..spanok alebo nakupy :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D NAKUPY :-D :-D to mas super, ze tam mate centro commerciale, tu nic!!! najblizsie je 40km a to tam velmi nechodime nakupovat, sme lenivi na taku dlhu cestu :-D a coze si chces nakupit?
Odpovedať
Profilova fotka
ved my to tiez mame pol hodinku..to mas tiez tak cca 40km :-S *ach jaj, kde je moja zlata nitra..10 minut autobusom a som v centre..vsade obchody..tu sa musim trepat pol hodinu a aj tak si nic nekupim ]-( ]-( ]-( * nejake tricka, mikinu..kabelku..vsetko :-D :-D * drahy robi, nechystate sa von??
Odpovedať
co si znova vyhrala na automatoch??? hod aj za mna nejaku mincu :-D neviem, ci pojdeme, mali sme v plane, ze nie.. ale videla som na nom, ze by aj mozno chcel ist von, tak povedal, ze mi zavola.. ale dneska mi to je uplne jedno, aj tak tu nic nie, ked nie su party.. uvidime.. cinankovia nie su u vas? odfot ich a posli foto a co dobreho jes?
Odpovedať
Profilova fotka
nevyhrala..ale tak, ja uz mam taky zvyk, ze vzdy aspon raz mesacne si nieco kupit..a zvyky sa maju dodrziavat :-D :-D * ee, cinankovia odisli..dneska tu bol aj piccollino, ale taky bol nejaky nervny ]-( ..tak som ho radsej nechala tak :-D :-D * chlieb s nejakakou tou ich sunkou a mrdeeeee salatu :-D :-D * inak, to uz jake poriadky tu robia..kockam rusia nicky, albumy..parada :-D :-D :-D
Odpovedať
no, vsimla som si.. ja mam tiez dva, ale to preto, lebo na tomto nicku som si zabudla heslo, vytvorila som nove a potom som si spomenula na toto.. a este aj moja kamoska sa z mojho pc prihlasovala, takze podla nich tu mam 3 nicky! nevadi.. aj tak pouzivam iba jeden! :-N boze, sa bojim,, aby mi nespadla antena, dneska rano mi spadla, rozbila sa na dvoje a horko-tazko som ju dala na miesto tak, aby fungovala.. nejak som tam tie kabliky, zastrcky a neviem co este pozastrkovala, funguje, len je vietor, tak sa bojim, aby mi nespadla! jake mam furt problemy s tymto internetom!!! dneska si videla amici?
Odpovedať
Profilova fotka
to s tymi nickmy/i chapem, je to logicke, ale to s tymi albumami podla mna nie je fer..napr. artichoke tam ma saty a pomoze ti objednat ich z ebay-u a take albumy zrusia, ale napr. v bazari predavaju firmy vyzdobu, salony saty a to je ok..sak ked uz, tak rovnaky meter na vsetkych ]-( ]-( antena na net??to nemate normalne tahane z telefonnej linky?? /ci ako sa to robi/ ee, dneska som televizor ani nevidela..nieco zaujimave?? =-)
Odpovedať
nie, to je nejaky iny system, dali nam antenu (taky svorec), a 2 kable, jeden od pc a druhy od anteny a tu antenu sme si mali dat na strechu, len je velmi vysoko, tak nam ju tam nema kto dat, tak si ju tak vselijako davame na terasu, aby smerovala k vysielacu.. a mam ju na takom stolceku, na tom su casopisy hrube a na tom este krabica a na krabici antena :-D :-D :-D ale ked zozenieme rebrik, tak si ju namontujeme hore :-D sranda... taka blondyna (40rocna) co je v porote (alebo co to je), tu poznas? teda vies, ktoru myslim?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to musis mat zabavu s tou antenou :-D :-D *ja si len zapnem modem a slapem..aj doma sme to tak mali..tam sme to mali zavedene z pevnej linky :-) *a ake to je velke??aby vam to nesfukovalo po kazdom vetre :-N * blondyna..ta je tusim na spev nie?? jedna tam je na tanec..taka blondavo-rysava a ta je super..taka sekera..ten buzerant sa s nou stale hada..co je v modrom time.. :-D :-D
Odpovedať
e to dost velke, teda asi ako vacsia skatula od topanok, uz som to tam mala aj pri silnom vetre, len potom mi 'svokor' rozobral mo "stojan" a odvtedy pod antenu davam same blbosti a nedrzi to uz tak dobre :-D ja myslim v porote blondynu! ona kazdeho buzeruje
Odpovedať
Profilova fotka
a preco ti svokor rozobral stojan?? :-D :-D je to taka postarsia celkom zachovale vyzerajuca pani??tak asi viem..ona vyzera ako keby zjedla citron..vzy sa tak kyselo tvari :-D :-D *
Odpovedať
no asi myslime tu istu, ona je dcera Adriana Celentana- toho poznas, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
nieeeeeee..netusim kto to je :-D :-D niekto znamy?? =-)
Odpovedať
on spieval Azzurro a podobne pesnicky, co sa aj u nas na svadbach hraju, take tie vesele talianske :-D no a ta jeho dcera, co je tam v porote (ona bola tusim baletka) tam kazdeho tak buzeruje! nepamatas si na nu? dneska si nepozerala strisciu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?