Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
no som tu! napravala som antenu od internetu asi pol hodiny, nervy som mala!! si este tu?
Odpovedať
Profilova fotka
som tu..len mi nieco robili s kompom, tak ma spinavo vyhodili ]-( ]-( ]-( ale uz som tu :-D :-D co si vcera tak zmizla?? =-)
Odpovedať
ale, blbol mi pocitac, nervy som mala!!! ]-( naskocila mi cierna obrazovka a nic asi 10 minut, tak som potom musela vytiahnut baterku.. ale uz to je celkom v pohode! dneska som bola na joge, taku depresiu na mna preniesol ten instruktor- neviem preco.. a rozpraval mi o znameniach.. ty tomu veris?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, tak to ano..ja zboznujem vsetky tie veci ohladne numerologie, reinkarnacie, feng shui..to je moje x-) x-) *a co take vam hovoril?? na tu jogu uz chodis len sama, ci este aj s tou kamoskou??
Odpovedať
sama, sama.. :-) sa ma pytal, ake som znamenie, o kolkej som sa narodila- podla toho mi povedal, aky som ascendente (neviem to po slovensky).. a ty sa tomu tak rozumies? vestit nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
vestit nie, aj ked chcela by som to vediet, moze to byt sranda :-D :-D *ale ja ked uz vestenie, tak tie stare sposoby..karty, kava, kamene..tie "novodobe" vestice, co si to naklepu do pocitaca sa mi nejako nepozdavaju :-S * ale ja som skor na tu cinsku numerologiu, oni to maju premakane..aj to ich feng shui..nad tym dokazem sediet cele hodiny :-D :-D * aj ti povedal nieco zaujimave??
Odpovedať
nie, nic mi nepovedal, iba ze mam dobre dychacie cesty :-D :-D (to urcite po tolkych rokoch fajcenia :-S ).. ale uz sa ma to pytal aspon 3x, ake som znamenie :-D a ty si uz niekedy bola u vestici?
Odpovedať
Profilova fotka
nebola som, ale chcela som ist..mozno, ked budem doma..mam kamosku, co tam kedysi bola nalozena skoro kazde 2 mesiace :-D :-D :-D *ale tato vestica sa mi rata, bo ona ti povie aj zle veci..co ti iny nechcu povedat..ale tak naco ti potom vestia, ked ti to nepovedia 8-( ]-( :-D * ono podla toho mozes mat dobre dychacie cesty, ale tak to ze fajcis, je tvoja volba, to z toho datumu nevycita :-D :-D * inak co si dneska jedla?? :-)
Odpovedať
to je pravda!! :-N a mas na tu vesticu kontakt? ja by som strasne chcela ist!!! =-) ja som jedla mcdonald, ale to o 15.00, asi umriem od hladu pokym sa vrati ten moj z prace! :-( nic nemame doma.. a to ma este volal na veceru, ked som skoncila jogu.. ja blba, mohla som sa najest!!!!! ]-( ]-( ty co si jedla- sprav mi nervy!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemam..mala ho jedna kamoska, co som jej ho dala, ale ani ta ho uz nema..bordelarka..skusim sa popytat, ale pochybujem..ak by som sa dozvedela, tak dam vediet ;-) * mcdonaaaald x-) x-) , ja som dneska objavila, ze tu je burger king..mozno pojdeme otestovat..to som este nejedla :-D :-D *no, nespravim ti nervy, ja som ranajkovala jahody s tym zltym melonom /dynka/, na obed panino so sunkou a zeleninou a teraz na veceru chipsy - cibulovo smotanove :-D :-D :-D *maco ich neznasa, ale ja ich zboznujem :-D :-D * pocuvaj ma, vy vobec chodite na nakupy?! =-) :-D :-D
Odpovedať
nieeeee! sak uz sme neboli asi mesiac! ja mam take nervy- on nikdy nema cas! on nam iba z prace nosi nejake "omrvinky" (dufam, ze nie odpad po hostoch :-D ) vlastne sme boli asi pred dvoma tyzdnami, ked som mala ten zeleninovo-ovocny tyzden, ale to sme nakupili iba zeleninu a za 4-5 dni uz nebolo co jest!! uz ho musim donutit, lebo to nejde, aby som mala kazdy vecer depresiu z jedla :-D prave som nasla ryzu a sosovicu v konzerve- myslis, ze by to bolo dobre spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
tvoj nerad nakupuje??to my s macom, ked sme sa nudili, tak sme sli do tesca a stravili tam aj 2 hodiny :-D :-D * to hej, zelenina s ovocim moc nevydrzia..maco akurat minule vyhadzoval..si asi myslel, ze som nejake zvieratko..nakupil ovocia, co moja mamina kupuje na tyzden..toto na nom neznasam..on vzdy vari aj nakupuje pre armadu a potom sa to vyhadzuje ]-( ]-( *aj tvoj sa tak "zasobuje"?? ryza v konzerve?? :-D :-D ..no, ja ryzu ani sosovicu nemusim, takze pre mna by to nepripadalo v uvahu..sosovicu jedine na vianoce v polievke :-D *ale skus a daj vediet :-D :-D ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, sosovicu v konzerve.. ale chcela som vediet, ci by sa to dalo jest spolu?? =-)
Odpovedať
uz som si dala syr s rajcinou a s chlebom- krasna vecera :-D :-D nevadi, pockam na draheho
Odpovedať
ozaj, nekupili ste inzertne noviny?
Odpovedať
Profilova fotka
a ze nic doma nema..chleba, syr a rajcina je nic?? :-D :-D no, kupili sme, ale nic tam nebolo..len na predaj..toto je taka mamrdne mala dedina, ze tu asi nikto nic neprenajima..a ked aj, tak je to obsadene..meeeerda ]-( ]-( ;-( ;-( *ono hlavne v lete sa da, tak jun-september..to asi chodia domaci na dovolenky, tak prenajimaju..ale teraz nic :-(* ako chapes, teraz mi sem dojde chlapec, ze chce plait panino..tak sa ho pytam, ci ho uz mal spravene alebo mu ho treba spravit..a on sa otoci..toto je tak pripeceny narod!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mi sem mrdli nejake cd-cko, ze vasco rossi..otrasna hudba, poznas to??
Odpovedať
no jasne, vasco je nieco ako jozo raz na slovensku :-D :-D mne sa to tiez nepaci, ale uz som si zvykla na ich vkus :-D tak daj tomu chalanovi iba zaplatit!! ked je debil, nech iba plati :-D ja som si tiez dneska kupila noviny, ale este som to necitala, dufam, ze tam nieco najdem.. pojdem omrknut :-) inak, za chvilu mame na slovensku euro, to bude, co? ja sa normalne bojim za slovakov :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mne to nic nehovori..jedina talianska vec, co sa mi paci je ligabue, toho zeriem..hlavne to jeho "ho messo via"..tu pesnicku pocuvaj v aute aj 5x..maco si uz zvykol :-D :-D *ty co tak pocuvas?? naco noviny, sak vy mate kde byvat..a osamote :-D :-D :-D ja sa tiez bojim..ved si predstav, ze priemerny plat je teraz na slovensku 15tis/mesacne..samozrejme nie kazdy je podnikatel alebo manazer..to mas 500 euro..pochybujem, ze sa platy tak zavratne zvysia oproti cenam..bude to bieda podla mna..aj maco mi hovoril, ze v taliansku to tiez nebolo moc ruzove s eurom :-S
Odpovedať
no ja viem, ja este doteraz pocuvam, ake to bolo hrozne, ked doslo euro, ze vsetko zdrazelo, platy mizerne!! neviem, preco sme si nenechali korunu ]-( to este ti, co zarabaju 15.000 su na tom dobre, ale si predstav tich, co zarabaju 8-9.000!!! ti sa aj zblaznia!! to bude na slovensku zobrakov ]-( :-( ja aj tu ked pozeram spravy, tak davaju reportaze, ako ludia uz nekupuju niektore suroviny, lebo im na to nevychadza, aj ked predtym to bolo na dennom poriadku!!! ja som kupila noviny na robotu!!!
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, uz som sa zlakla, ze sa chces stahovat :-D :-D *babysitterku u vas nikto nechce??ja som akurat dneska citala nejaky inzerat, ze tu niekto hladal..dojdi sem ;-) *aj hladas nieco konkretne, co len nieco aby bolo?? to hej..ja som zarabala 10tis., ale to som byvala doma a nemala rodinu..aj ked ucty za telefon ma staly 7-9tis.:-D:-D*ale boli tam aj zeny, co mali deti aa zarabali mesacne 15 tis. ..a robili dvanastky..sviatok, piatok, vianoce, nikoho netrapi..na slovensku je system "ked nechces robit, za rohom caka dalsich 20 ludi"..a tak to aj vyzera..kazdy mesiac iny clovek :-S *si predstav takych dochodcov, ked to vsetko tak zdrazie..alebo socialne slabe rodiny..sak to mozu ist hned zobrat 8-(
Odpovedať
som zvedava, co urobi vlada pre tych chudobnych ]-( ]-( jaj, tak ma to stve!! najlepsie spravila Velka Britania, ze si nechala svoju menu (aj ked ich je silna). ja nemam rada taketo velke zmeny.. jedina, kt. sa mi pozdavala bola, ze sme po vstupe do EU mohli volne cestovat.. ozaj, ty si sa uz prihlasila v Taliansku na uradoch?
Odpovedať
Profilova fotka
co, prihlasit sa na uradoch??o tom nic neviem..jedine m imacov otec dal, ze mam u nich prechodne bdlisko, ci co to bolo..o inom neviem..treba este nieco?? =-) mne sa najviac paci svajciarsko..ti sa na vsetkych vybodli a su neutralny..im je najlepsie :-D :-D *inak, ked si to tak vezmes, tak robia presne to iste, co hitler..akurat nestirelaju ludi..jeden velky "stastny" stat, jedna mena..este nech nam daju jeden jazyk a mozme ist ]-( ]-( * tak ja som si dala pistacie..panino sa mi nechce robit :-D :-D
Odpovedať
ja neviem, asi staci iba to prechodne bydlisko, ja sa v tom vobec nevyznam!! neviem ani, ci tu mozem byt bez nejakeho papiera alebo co?! ale to uz asi ano, ved sme v EU!! ale hadam to prechodne bydlisko treba!! lenze my tu ani poriadne adresu nemame, neviem vobec, ci sem postar chodi :-D :-D mate ludi? cinankovia hraju? a ty robis china-baby-sitterku? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam len to prechodne bydlisko..ved podla mna nic ine nepotrebujes, ked nerobis..to az potom..poistovne a tak..teda aspon myslim =-) no, k nam postar chodi..ale mne nikdy nic neprinesie :-D :-D :-D * ale hej, su tu albanci, jeden cinanko /ten humusak/ a dvaja taliani..ale dneska bolo ludi, nestazujem si :-D *dneska som china sitterku nerobila, piccolino nebol..asi dojde zajtra..budeme sa hraaat :-D :-D *on je strasne zlatunky..ma taky krpaty nostek..taky cinankovsko splacnuty.. :-D :-D * som dneska vystrasila maca, ze budem soferovat..ale mam smolu, nemam tenisky..ale to on nevie :-D :-D *ty nesoferujes vobec??
Odpovedať
soferujem, ked mam naladu, ale to je tak raz za mesiac :-D ja milujem tie cinske deti, ked su malicke, take zlate su!!! aj cernoskovske deti!! :-D :-D inak minule som pozerala to Amici, hadali sa, tak ma to zaujalo.. ty to pozeravas stale? ci iba v nedelu, ked je to finale, ci co to je?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa minule nastvala, tak som povedala macovi, ze bud zacnem soferovat alebo poslem pekne ten vodicak na policiu, nech si ho vezmu..naco ho mam ]-( *aj ked maco mi stale vycita, ze nemam zaklady..ale ved kto si t ma pamatat, ked soferuje raz za mesiac..ja zabudnem ako sa startuje, len co vyjdem z auta :-D :-D :-D * jj, tie cernosske deti su strasne zlatunke..hadam som skarede cernoskovske deco ani nevidela..zato skaredych sikmookych som uz videla dost :-S *ale ti sikmooki vyzeraju tak na 25 a dojdu si s 10-rocnymi detmi, vobec by si nepovedala, ze maju tak stare deti!!..to co ich vsetci maju v patnastich?! :-D :-D =-) ja pozeravam len ked ideme vecer spat a davaju to..v nedelu sa vzdy chystam a zabudnem :-D :-D *ale to , ako sa hadali som pozerala..myslis to, ako hucali vsetci do toho chalana?? :-D :-D
Odpovedať
no to.. :-D :-D to sa aj moj zastavil a pozeral na to- a to on neznasa tieto reality show.. ale uz som ho naucila aj na grande fratello a teraz, ked dojde z prace domov, tak hned pusta GF :-D :-D tu to davaju nonstop, uz ma to niekedy az vytaca pozerat to v kuse!!! :-S ale aspon sa nenudime a ohovarame tam vsetkych :-D :-N :-D asi ta nechce naucit soferovat, aby si potom nemohla chodit sama von :-D :-D ani moj nechce preto kupit mi skuter :-D ozaj, a co pocasicko? ake mate?
Odpovedať
Profilova fotka
my vacsinou ked prideme domov, tak stihame akurat tak strisciu alebo tych amici..akurat pri amici mi maco zaspava a ja potom neviem, co sa deje, lebo mi to nepreklada :-D :-D * a kde by som uz len ja tak isla..na nakup a naspat..ale nad tym skutrom uvazujem..je to fajna vec..len nechapem, ze mam na to vodicak a v zivote som na to nesedela :-D :-D *ty si uz soferovala skuter?? no, cez den je slnko a teplo..ale v zime brutalna kosa..ale nevadi..aj tak este nemam nakupene letne veci :-D :-D *nechapem kam sa tie veci stale stracaju :-D :-D
Odpovedať
ja som este 'neskutrovala', ale tak ked ti na to daju vodicak aj bez skusok, tak to je hadam lahke. len moj sa o mna boji, lebo vidi tie decka, co tu behaju na skutroch vselijako, bez smeroviek, obiehaju sprava, atd.. tak sa boji, aby sa mi nieco nestalo.. povedal, ze to mi radsej necha auto :-D :-D :-D no tak to sa aj mne stracaju veci, ale mne naozaj, nemozem nic najst- ale ja zas mam 3 kufre, polovicu veci mam v skrini, polovicu v kufroch, potom, ked sa pohadame a balim sa (akoze :-D ), tak si tie veci zo skrine dam do kufra, potom nieco vyberiem, hodim na gauc a uz zrazu toho niet =-) =-) :-N :-D jaj, dik, ze si mi pripomenula strisciu, dneska som to nepozerala a ma tam byt nejaka hadka.. nepozerala si vcera?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?