Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
no vidis, ty mas aspon ruze, ja nic ]-( este ja som mu zo srandy otrhla kvety zo zahrady, iba sa usmial a nic nepovedal ]-( ]-( antiromantik, nevadi, uz som si zvykla :-D dneska som upratovala, mame dost velky bordel doma po vikende, este ma to caka zajtra a v sobotu! ty co si porabala cely tyzden?
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ma volaco za lubom ;-) *ten moj mi povedal, ze ide pre to a to a vratil sa s darcekom..ale ja uz som si zvykla, to on vzdycky tak robi..a ja mu na to vzdy naletim :-D :-D :-D * ja som mala vcera nervy..sme dosli domov a "nasa" izba upratana ]-( ]-( ..macova sestra upratovala..take nervy do mna, ja neznasam, ked sa niekto chyta mojich veci, premiestnuje ich a celkovo!!ked ma problem, nech mi povie, ja si upracem..to uz aj moja mamina sa naucila :-D :-D * ale posun, maco konecne hlada nejaky byt..ja som preklikala cely net, ale nic..v tejto dedine 8-( *snad sa nieco najde.. :-N * prosim ta, ty co tolko furt upratujes..to co mate barak s rozlohou 1000m2?? :-D :-D
Odpovedať
nie, ale mame dvoch psov!!!! a jeden z nich trha vsetko, co vidi!!!! ]-( preto musim nonstop upratovat!!! + ja som tiez hrozny bordelar :-N no tak to je super,ze uz sa pozerate po novom byte, treba pozerat vsade, urcite natrafite na nieco pekne a lacne!! jezis, to ja tiez neznasam, ked sa niekto dotyka mojich veci!!!!! mamu este ako-tak znesiem, ona by sa to totiz nikdy nenaucila, ta mi stale behavala do izby a upratovala, ale niekto cudzi (a vlastne ani drahy) sa mi nemoze dotknut mojich veci :-S :-S ]-( aj si sa pohadala s jeho sestrou?
Odpovedať
Profilova fotka
ako ona je taky medvedik cistotny..ja chapem, ze sme tam mali bordel, ale sak to mohol niekto nieco povedat..ja proste izbu beriem ako kazdeho sukromie..nikomu do nej neleziem a nicoho sa nedotykam..proste co neni moje, to ma nema co trapit ]-( * jaj, tak uz viem, preco upratujes :-D :-D *ten novy uz rastie??pockaj, ked na teba skoci, ta zavali :-D :-D * urcite tu nieco je, len ked oni to nikam nedavaju..v novinach nic, na nete..to co mam obchadzat vsetky domy??]-(*my by sme chceli nieco prtate..nech tam je kupelka, kuchyna a spalna..sak aj tak tam budeme len spat :-D :-D *ale ja uz chcem sukromie.. x-) x-) * jemine, dosli nam cinankovia..posledne dni chodia s deckami a ja sa s nimi hravam..kym nezacnu vrestat, sa da..ale to je tak 30 minut :-D :-D :-D :-D :-D * ozaj, domov sa nechystas teraz niekedy??
Odpovedať
tak uz sa z teba stava cinanka? :-D :-D :-D ja idem 11.3 domov, uz sa neviem dockat! len dneska mi drahy povedal, ze na velku noc tu budu nejake party, tak asi zosaliem doma od ziarlivosti ]-( :-D a nekupili ste si noviny (take nieco ako slovenske avizo)? tam toho je plno.. neviem, ci to je iba na sardinii, ale ja tu kupujem L'occasione a tam mas vsetko-auta, domy, robotu, zvierata..
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor :-D :-D *maly piccolino /taky 2-rocny/ je zlatunky, da sa s nim zahrat, kludny, ale je tu este jeden ten moze mat tak o nieco menej/ ale ten je strasny, nic sa mu nepaci, stale len vrieska!! ]-( ]-( :-S tak to mas za chvilku x-) *ale s tymi party..to ja by som sla az potom..party je party :-D :-D :-D ..ale ved aj u nas urcite volake budu, neboj ;-) :-D no, zajtra ideme rano mrknut, ci nejake take noviny nemaju..bo my sme doteraz kupovali len take "normalne" a tam nic nebolo..len tak cca 20km a to je dost..my by sme najradsej nieco nasli tu, v dedinke :-D :-D * a na kolko ides domov??
Odpovedať
volala som s mamou :-) ja idem na tri tyzdne, boze, uz sa neviem dockat tych nasich super jedal, mnam :-p mama robila zemlovku, aj ja chceeeeem :-( a ako sa volaju ti cinankovia? ti musia mat krasne mena :-D a co vecera? najedena?
Odpovedať
Profilova fotka
na tri tyzdne, dost :-D :-D *len tak oddychnut, ci mas aj nejake "plany"?? zemlovku ja moc nemusim..jedine s cersvymi jablkami x-) x-) a samozrejme bez hrozienok :-S *zle spomienky zo skolskej jedalne :-D* vies, ze ani netusim..aj ked by ma to celkom zaujimalo..len to nechapem, bo je tu jeden, co sa vola franco a jeden paolo..ale narodili sa sikmookarni..nechapem, ako mozu mat tie mena =-) *juu..sikmooki idu prec, konecne, uz ma z toho krpateho boleli usi..furt vrieskal ]-( ]-( * pockaj, skusim hodit foto mojej "vecere", tak som sa pobavila, co ten moj blazen vymyslel :-D :-D :-D
Odpovedať
no daj, nech sa aj ja zasmejem!!
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj, davam to zmensit sestrinmu priatelovi..ja na to nemam program :-D *takze kym si to poposielame cez skype a tak..tipujem tak 5 minut :-N *bude tam aj ta fotka toho maca s tymi ruzami..len je taka divna, neda sa to dobre vyfotit ]-(
Odpovedať
ok, cakam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo, ten asi zaspal nad tym pocitacom..mu to trvaaa..chlap :-D :-D :-D * ja by som si tak vyrazila niekam na dovolenku..ked uz nie, tak aspon niekam na nejaky romatikus vikend..s masazami samozrejme :-D :-D * vy chodievate na dovolenku??ci aj vy mate len take, ze tal.-slovensko a spat :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my tiez iba slovensko-taliansko.. aj ked ja si nestazujem! ja to tu mam super- biele plaze, tyrkysove more, slnko skoro cely rok 8-) iba ludia su stale ti isti :-S ale nejake mesta by sa mi pacilo navstivit.. hlavne severnu europu! ty kde by si chcela ist?
Odpovedať
Profilova fotka
je to tam, kukaj..album "svadba po taliansky" :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeej, to je zlate!!! vymenime frajerov? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, vymenime ich za karton piva :-D :-D :-D :-D :-D * ja sa tiez nestazujem, je to tu celkom fajn..len ja by som do takeho mexika behla..peru..ale aj take grecko, ci egypt by sa mi lubili x-) 8-) * ja sa domov dostanem asi az v auguste :-| ..inak dneska mi pisala kamoska, ze zevraj som tehotna..nechapem odkial to vzala :-D :-D :-D *
Odpovedať
jej, tak gratulujem! to ja som tiez uz o sebe pocula tolko super veci :-D :-D a vy byvate pri plazi?
Odpovedať
Profilova fotka
no, je to tak 20km od nas, ale som rada..bo nejako v oktobri /tusim/ sa brutalne zdvihla hladina, lialo a voda bola vsade..most vysoky 3,5m pod vodou..v autach, voda..potom uz len blato..si mohla dat cele auto do srotu :-S *takze ja radsej dalej od vody :-D :-D * dneska som pisala tomu predajcovi..uz je to 10 dni a parfem nikde..ju odstrelim ]-( ]-( *ty si nenakupovala??
Odpovedať
coze? aj ti odpisal? ja ma pauzu- setrim- potrebujem peniaze, ked pojdem domov!! to este drahy nevie kolko :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neodpisal..ale ked mi neodpise do zajtra, tak ho zacnem bombardovat!! ]-( ]-( *bo tam boli aj tal. feedback-y a ma 100%, tak som zvedava :-D :-D * co sa chystas nakupovat doma, ked "setris"?? :-D
Odpovedať
chcem si dat tie vlasy spravit, nevies, kolko to tu stoji? opytaj sa zajtra svagrinnej (ak teda nie ste pohadane), kolko to asi tak stoja, lebo na internete som to nenasla (v nasom meste).. ale ze u nas na SK to stoji asi 11.000 a to je 350 euro-.. zase jedna talianka mi hovorila, ze tu to stoji tak 200,- to by som si radsej tu dala spravit, len neviem kde.. a ozaj, nepytala si sa jej na tu robotu na doma?
Odpovedať
Profilova fotka
no, opytat sa mozem, ale pochybujem, ze bude o tom nieco vediet :-N *350 euro za vlasy??ty si blazen :-D :-D :-D * ona mi hovorila, ze to bolo tak, ze ked v nejakej fabrike nemaju ludi, alebo tak, tak ze vtedy ti daju nieco na doma /obstrihavat nitky, nieco parat/, ale ze teraz nic take neni :-( *my asi budeme do smrti sediet doma na riti :-D :-D
Odpovedať
a kedy to tak byva? boze, mne sa uz nechce byt domaaaa!! ]-( ja som si vcera dala inzerat na internet ako baby sitterka, ale zatial sa nikto neozval :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, ona mi povedala, ze teraz uz skoro vobec..ved si to vezmi..v taliansku cudzincov ako natrepanych, pracovnej sily haabadej a za par eur :-D :-D ]-( *merda :-(* ale, tak deticky..si si ista, ze to zvladnes??bo ja sa dostat k decku, ako je ten maly cinan, tak ho asi zhodim zo strechy!! ]-( ..ja mam rada deti, ale len take kludne :-D :-D
Odpovedať
ved ja uz som taka zufala, ze by som aj babysitterku robila!! uz som rozmyslala aj nad starymi ludmi (tych je tu vela), ale to by som uz ABSOLUTNE nezvladla.. no neviem.. budem hladat trosku tak neeslusne- pocula si uz niekedy psa si prdnut?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, ale tak, detim musis stale niecim zabavat a stary ludia sa vacsinou len potrebuju vykecat..takze sedis a pocuvas :-D*ale so starymi ludmi to ja vobec neviem..ani so svojimi :-N* nepocula, ale citila!!nasmi krpcovi sem-tam nieco uslo..to ti poviem, to bol smrad!!..ale on si dokonca aj grgnut vedel..cirkusant :-D :-D *co ti krpci robia "osviezovac??
Odpovedať
yorkshire ten vobec, nic necitim ani nepocujem.. ale tento novy- to je hotove delo!! hlavne ked je cestoviny! my umierame :-D a je to aj pocut dokonca :-D zlaty je! ale yorkshirovi zase smrdi z ust a to strasne nechutne, novy vonia :-D vasmu nesmrdi z ust? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krpcovi ani nie..len ked dozerie..neviem, co im davaju do tych konzerv, ale smrdi to paradne :-S *ja mu stale davam nieco na zuvanie, takze to ma namiesto zubnej kefky :-D :-D * inak to si viem predstavit..ked si este taky yorkshire ulavi, no dobre, ale ten vas "vacsi"..tak to musi byt parada :-D :-D *tak mu nedavajte cestoviny..ci to on po vsetkom?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde si??co ti prisiel drahy?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kde sa flakas, co sa spamatavas z valentina?? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?