Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, nejake zaklady mam, len mi to dlhsie trva, kym to zo seba dostanem..to je to delenie na -are -ire -ere a v minulom case sa to tusim deli na -ato, -ito, -uto..len pri pohybovych casujes essere a pri nepohybovych avere* tak nejako nie?? =-) len nechapem preco ked chcem povedat macovi aby jedol poviem mu v tretej osobe, ze mangia..z toho som jelen 8-( *
Odpovedať
Profilova fotka
buduci cas som nestihla..o tom nemam ani ponatia :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
lebo to je rozkazovaci sposob!!!! a pre 2.osobu (cize pre maca) to je ako pre 3.osobu jedn.cisla! ale to su potom dalsie vynimky a vo vynimkach su dalsie vynimky... najlepsie je kupit si knihy, tam to mas vsetko napisane!! a hlavne nepocuvat cinancov, ktori brblu hroznou taliancinou!!! a to aj niektori taliani nevedia rozpravat spisovne!!! inak, sa mi zda, ze toho celkom dost rozumies... congratulazioni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
grazie signorina :-D :-D alebo cinskou taliancinou "glazie signolina"..oni totizto nemaju R a vsade namiesto toho davaju L..znie to uplne super..skus si tak povedat par slov..glazie, plego, mi plendi un te pel favole??:-D :-D :-D :-D* ja tusim mam jednu knihu doma, len neviem kde :-N ..aj ked mne ta kniha nic nehovori, ked nemam vedla seba niekoho, kto mi to vysvetli..a maco je nepouzitelny..on ma este viac dopletie ako mi pomoze :-D :-D :-D * inak ty co si sa ocitla v taliansku??to si isla s nejakou kamoskou, ci sama??
Odpovedať
moja kamoska robila tu na sardinii v jednej restike a ked chcela odist domov, tak si nasla nahrada a zavolala mne, tak som docupkala :-D vy ste sa ako spoznali? na slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, v bare..ja casnicka a maco cudzinec..asi o tom napisem pribeh..gyc jak svina :-D :-D :-D *vy ste sa kde spoznali?? inak ty si uz kolko na sardinii, 2 roky?? =-)
Odpovedať
v maji 3 roky.. tiez to iste!!!! len ja som bola casnicka v taliansku... no uz dosiel, musim sa ist pohadat :-D :-D :-D :-D v pondelok ma cakaju vlasy :-D drzim ti palce, aby vas tam albanci dlho nezdrzali.. a dobru noc... papa
Odpovedať
Profilova fotka
len mu daj, toto sa nerobi..a este k tomu ked je party ]-( :-D :-D *a daj vediet, co s vlasmi ;-) :-D* no pekne, ma tu takto nechas samu ]-( xixixi*buona notte principessa |-| * no, albanci prave zacinaju novu hru a prisiel dalsi..takze loooooooong night :-D :-D *
Odpovedať
to vazne?? moj prave robi cestoviny psom, tak sa asi este chvilu zdrzim.. vlastne sa zdrzim,hlavne aby som mu spravila napriek :-N :-N a tvoj hra s albancami?
Odpovedať
jaj, konecne sa mozem napchat mojou pomazankou, doniesol chleba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si este tu??ale chapem, treba sa najest :-D :-D :-D *dufam, ze ti priniesol aspon normalny chleba..ja som si minule skoro zlomila zub..neznasam taliansky chlieb ]-( * uz som sa tesila, ze pojdeme a dosli dalsi dvaja hrat biliard..toto je neskutocne..horsie ako cinania :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz si tu neni co?? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
de sa flaaaakas?? :-D :-D nam tu pobehuju ludkovia na alegorickych vozoch..cela dedina je plna ludi v kostymoch..jakaa sranda :-D :-D *aj u vas behaju?? =-)
Odpovedať
Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat, ci niektora nema s vas skusenost s Gastrodomom v Levoci. Ake su tam svadby, personal atd. dik
Odpovedať
Profilova fotka
dove sei piccolina?? =-) ;-( ;-( ;-( ..sono anoiata :-D :-D :-D :-D * pusinka19: levocu vobec nepoznam, takze ti neporadim..a francy asi tiez nie, ta je z topolcian..sme mimo :-D :-D *skus pohladat v nejakej teme, ci to uz nie je spominane ;-)
Odpovedať
buona sera!!!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no buona sera signorina :-D :-D *zhanala si novy kabel?? :-D :-D
Odpovedať
chora som bola, lezala som v posteli, vobec som nevladala-ani k pocitacu ist.. ty co si porabala cez tieto dni?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, mala si aj horucky?? =-) som volala s maminou.. :-N vcelku nic..mali tu taky dedinsky karneval, tak som sa rehotala :-D :-D *inak nic nove..vsetko po starom a dokola 8-(
Odpovedať
to boli asi vsade tie karnevaly (iba u nas nie :-( ) to muselo byt super.. mala si ich pofotit.. mala som horucku asi den, drahy sa o mna vobec nestaral, iba ma upozornoval, ze zajtra mi uz bude lepsie a mozme zacat upratovat ]-( dneska sme upratovali, ale ma nastval, tak som hodila o zem handrou a sadla som si pred TV!! tak mi nechal doma 2 cigarety a som spokojna ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no super..ako sa to vezme..vsade chodili napiti ludia v kostymoch..len decka do 10 neboli opite.. :-S * nestaral??a to uz zabudol, ze pred par dnami bol chory on a ty si sa o neho starala?! ]-( *dobre si spravila..nech vie, ze si ta ma viac vazit :-D :-D 2 cigarety??to by mne nestacilo..to mne maco nechava 5-6 a to ide von na hodinu..musis draheho prevychovat :-D :-D :-D * ja mam dneska novinkove dni..kamarat sa zasnubil..ha ha ha..chudak, nevie co spravil a moj byvaly caka babatko..som skoro padlo zo stolicky, ked mi to napisal =-) *co ty, nejake novinky?? :-D :-D
Odpovedať
mne prave dneska pisal byvaly :-D sranda.. inak nic nove, ani tu, ani na slovensku.. tie cigarety aj mna stvu, uz mam iba jednu a s tou musim vydrzat do 1.00, ak nie aj dlhsie.. asi si vlasy vytrham!!! ]-( jak v sobotu :-D ale ani on nemal cigarety a viem, ze by mi ich nedoniesol, keby som mu povedala, aby ich isiel kupit.. dufam aspon, ze vecer donesie.. ja mam dneska zase depresivny den-chcem ist strasne domov, ale uz nastalo!! dneska mi dosli maily od styroch kamaratov, tak na mna prisla taka mensia depresia a chcem ist domov.. ale zase aj tu mam kamosov a hlavne draheho, no neviem, co chcem.. hadam to prejde.. ty nemas niekedy strasnu, ale velmi strasnu chut ist domov kvoli kamaratom, rodine (nie kvoli jedlu alebo tak)??
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pozerala ako puk, ze mi pisal byvaly..ako vychadzame spolu dobre, len radsej sa vyhybame..naco pokusat :-D :-D :-D *ale som uplne mimo z toho babatka.. :-N =-) * tak ti mal dat vsetky, co mal..sak on si kupi ]-( * no, ja tiez nemam nejaky extra den, aj mne je tak depkovo, ale nejako moc ma to domov netaha..jasne, ze mi vsetci chybaju, ale viem, ako som na tom boa, ked som bola doma a maco tu..dakujem, uz viac nechcem :-S *ja si stale hovorim, ze toto je skuska..a ja sa nedam ]-( ]-( ]-( * ale to mame aj z tohho, ze vcelku nic nerobime..keby mame robotu, tak nam lepsie prejde cas :-N
Odpovedať
aj vies, s kym ma to babatko? poznas ju? ja by som najradsej zobrala draheho a isla byvat na slovensko. .on si to ani neuvedomuje, ake to je pre mna tazke byt v taliansku bez kamaratov a rodiny :-( nastastie uz za mesiac idem domov...
Odpovedať
Profilova fotka
nepoznam..ale tak, co su spolu /ak teda vobec/..mozno mesiac, dva...a bum..debil..som sa ho aj pytala, ci nepozna kondom a on, ze ona nepozna antikoncepciu..debil debilny!! ma 20 rokov!!mi aj poveda, ze na 99,9% si to ta holka necha zobrat, ale za to som ho zvozila..pre mna je potrat vrazda!! ]-( *jedine, ak by babatko bolo velmi postihnute alebo zena znasilnena..inak nic..ved to male za to nemoze, ze ma debilnych a nezodpovednych rodicov ]-( ]-( ..jaj, taka som nastvana!!!! ]-( ]-( ]-( ty mas aky nazor na potraty?? =-) ja nie, mne sa tu celkom paci..aj ked mi nasi chybaju..aj kamosky na "kavickovanie"..ale to len obcas /aj ked ja som tu este neni dlho :-N /..ja by som skor chcela, nech to tu maco preda, zacneme obaja normalne robit, vezmeme byt do prenajmu a basta..tento lokal mi cicia celu energiu :-( :-( * na kolko ides domov??
Odpovedať
tak mne potraty nevadia, moze sa stat, ze zostanes tehotna, aj ked si davas pozor.. ja nie som proti.. domov idem asi na 3 tyzdne, budem behat kazdy den a robit zle!!! :-D :-D :-D a co vecera? ja som dneska maximalne leniva, nemam chut ani varit, neviem, co zjest!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na potraty zostala strasne alergicka..neviem preco..podla mna je maximalne nezodpovedne aby na blbost rodicov doplatilo to male ]-( ]-( * 3 tyzdne??tak to si uzijeeeees :-D :-D :-D :-D no, ja sm mala asi o jednej..merda, nespomeniem si ako sa to vola..bolo to ako lasagne..v om maso, kopa syra a trochu rajcin..mnamka..a odvtedu nic..akurat tak pred hodinkou som zjedla jenu tycinku kinder cokolady :-D:-D* to si cely den nic nejedla?? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
timbalo/l/o sa to vola :-D :-D, poznas??
Odpovedať
ja som zjedla 4 merendiny a nic ine.. tak to timbalo nepoznam... aj ti varieva svokra? vie varit dobre ako vsetky talianske mamicky?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ci dobre..ona moc nevari :-N *tak ale ani nema cas..do prace ide o osmej/deviatej a domov pride tiez tak nejako, ale vecer..a ani nema pre koho..my s macom sa najeme tu a macova sestra toho vela nezje :-D :-D * tak sladkym si sa napchavala..ovocno-zeleninove dni skoncili?? :-D :-D ale to timballo je super..skus sa spytat draheho, ci to nepozna ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?