Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
ale ked ideme von, tak sme potom este dva dni v posteli, sme taki zniceni!! ten parfem nepoznam.. a co si dneska jedla?
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :-D :-D tak pi len vino, to na druhy den prejde :-D :-D prave tak rozmyslam, ze nic..jeden parok s kopou salatu a chlebom :-N ..sa divim, ze nie som hladna =-) * ty si co jedla, daj inspiraciu ;-)
Odpovedať
inspiraciu ti nedam, ja som dneska este nejedla nic!!! spravila som si vajickou pomazanku, ale nemame chleba, tak ju ani nemozem zjest!! sama chuti otrasne.. tak mam dvojite nervy :-D :-D ale asi si dam banan-tych mam dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nic??sak je pol desiatj vecer!!a to chces ist pit?? :-D :-D :-D :-D :-D ha, mam parfem x-) ..ale chapes, predtym som ho chcela vydrazit a 50ml skoncil na34 euro..ja mam 90ml za cca 30 euro :-D :-D *len musim ist v pondelok na postu, bo na karte nemam prachy :-N * ziadny chleba??natri na nejaky panino :-D
Odpovedať
doniesol mi vcera z roboty panino, nechal ho na stole a mlady mi ho dneska zlupol!! take som mala nervy.. aj syr bol v sacku na stole, aj ten si ukradol ]-( dneska ma vsetci velmi krasne stvu!!!! tak si ho vydrazila? no super, len dufaj, aby to nebola taka blbost, aka prisla mne!! dneska ste nevideli ziadny film? jak by som si rada pozrela nejaku romanticku komediu a poplakala pri tej mojej dnesnej depresii!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to vies..bud musis kupit vyssi stol alebo mensieho psa :-D :-D *nas zo stola nekradol, ale vsetko co bolo na zemi zozral..nic ti nesmelo padnut :-D :-D *film na depku??to je najlepsie sa opit ;-) :-D *neni nejaka sanca, ze by si draheho presvedcila?? =-) no, malo by to byt ok, je tam napisane original versace..kuk: http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V...
Odpovedať
ja som mu uz napisala, ale v restike nie je signal, tak tu sms asi nedostal!!! keby aspon zavolal,ze co a ako, ale nic!!! mam trosku rumu, asi si svacnem za jeden!!! ]-( :-D len nemam brzdu :-S
Odpovedať
ty si sa uz niekedy opijala sama?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej a bola to celkom sranda :-D :-D *akurat raz som si tak popijala sampus /opicu treba potlacit alkoholom :-D/ a pipla sms od byvaleho..asi mal telepaticke schopnosti :-D :-D :-D * ju, ale rum ja nemusim..som mala rumove obdobie asi 2 mesiace a odvtedy ho nemozem ani citit..uz som na tom bola tak, ze ked som exla deci rumu, nic mi nebolo :-D :-D :-x * to s tym signalom velmi dobre poznam.. ]-( ]-( *skoda, ze nemas auto, proste by si sla za nim :-D :-D
Odpovedať
no to by bolo lahsie, to by som isla von, aj bez neho :-D ja rum mozem, ale nie ten slovensky, ale biely rum... s colou, mnam :-N asi si spravim jeden drincek :-D ty co pijes, ked sa ides zabavat? verila by si, ze som sa prave dosprchovala?.. to bola ta 10minutova sprcha.. brr.. che freddo!!!! :-S :-S :-S teraz sa namalujem a budem cakat.. snad sa dockam ]-( :-D
Odpovedať
aj ja chcem takeho frajera, ktory vie, kedy ma zavolaaaaaaaaaaat!!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
verim, take sprchy mam aj ja :-D :-D :-D *a kedy ma ta party zacat??ci je system, dojdi kedy chces?? :-D *len sa pekne namaluj..sak snad nebude taky suchar, ze ta necha doma taku vyparadenu ]-( ]-( * ja som nepila ani nepamatam, ale vacsinou biele vino so sprite-om alebo ked ssme s kamoskami na diske, tak ceresna s ribezlovym dzusom x-) x-) *alebo v lete samozrejme miesane napoje..mas nejaky oblubeny miesany??cuba libre?? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no cuba libre som tu pijavala, ale na druhy den ma bolievala hlava z toho cukru, tak teraz to pijem bez cukru, ved to je vlastne rum s kolou, len v cuba libre je aj menta (alebo co to je), limetky a cukor.. moj rum je bez toho.. ale mozem este aj vodku s dzusom, ale tej vodky tam nemoze byt vela, napr. samotnu vodku by som nikdy nevypila :-S :-S a najviac neznasam gin :-S :-S :-S a biele vino-to vobec nemusim.. cervene iba pri veceri, ale aj to ohrnam nosom, lebo na mna je to moc trpke.. ty ktory alkohol neznasas?
Odpovedať
Profilova fotka
take tie slovenske, ze borovicka /tu nemozem ani citit :-S /, slivovica..potom rum a gin mi chuti ako borovicka :-D :-D *este tu vodku ja mozem..tiez s dzusom alebo najlepsie s redbullom..raz som vypila 14..mamiiiiii :-D :-D :-D * ale najlepsi napoj je white russsian..vodka+smotana+kahlua /kavovy sirup..liker/..som si dala cez matury jeden na lacny zaludok a nebolo mi vsetko jedno :-D :-D * aspon mas cigarety??bo ja nepijem bez cigariet..najhorsie je, ked sa minu aj v bare ]-( ]-( *vy tam mate tiez tie automaty na cigi??..inak super napad x-) *
Odpovedať
v meste ich mame plno.. no to je teda super napad!! bez tych automatov by som ja neprezila!! tak prave som dovolala s "drahym", ze nikto znamy nie je vonku, tak zatial sme sa "dohodli" (teda on sa sam dohodol), ze nikam nejdeme!!!!!!!!!!!!!!!!! ani ma nehne buduci tyzden upratovat! mu kaslem na vsetko! budem mat aj ja depresiu a 'nebude sa mi chciet'!!!! idem pozriet nejaku brzdu a zacinam s rumcekom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
len si daj, aj za mna..keby si neni tak daleko, tak dojdem :-D :-D :-D * nam sem prave nabehol nejaky chlapik..ani bu ani mu, takych mam najradsej ]-( ..ale vyzera, ze chce kupit televizor..mame 3 navyse :-D :-D :-D * a co, ked nikto neni vonku??sak tam budes ty, nie?! ]-( :-D *ale vobec by som sa nedivila, keby prisiel a sli by ste..mne to robil maco stale ]-(
Odpovedať
no v to dufam!!!! cigariet mam tak akurat za normalnych okolnosti, dneska mi stacit nebudu!!! budem vrazdit dneska!! zajtra si kup noviny! ]-( :-D a mate dneska ludi? chodia v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak bude mat drahy na vyber - smrt alebo cigarety..a ked uz budete vonku, mozte sa ist rovno zabavit :-D :-D * ale, chalani hraju playstation a biliard, ale nic moc :-S *inak ten chlapik bol z CI..alebo CA..nevies, co to je?? =-)
Odpovedať
nemam ani ponatia, ja okrem milana, rima, a ostatnych vacsich miest, nepoznam nic!! ty sa uz vyznas v talianskej mape?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nahodou..ja sa nevyznam ani v slovenskej, nieto este v talianskej :-D :-D *tu maju milion vselijakych dediniek a mesteciek, frazzioni a neviem co este.. 8-( * takze CI bol chlapik, co kontroluje nieco ohladne televizorov a tak..kolko ich mas v lokali..my mame 4, ale ide len jeden..aj to len ked sa hra playstation :-D *ale chlapik, ze sak ale naco mate 4??debil..2 su uplne mimo na stene, kde neni ani predlzovacka..idiot :-D :-D :-D :-D * no co, nasla si brzdu??
Odpovedať
nasla, uz som si spravila drink, uz ma aj trosku chyta, som ho zlupla naraz.. stav cigariet: 6!! do rana do 3.00 a nervozna!!! inak, salute, daj si so mnou nieco :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zeby som si dala aj ja rum s kolou??mame tu havanu-bielu, hnedu..jagermaister /ci ako sa to pise/, limoncello, sambuku.. :-D :-D :-D * do tretej 6 cigariet??tak to respekt =-) :-D :-D salute..ja cakam na pizzu..uz som hladna ako vlk..som jedla naposledy o jednej :-S * to drahy pride az o tretej domov?? =-)
Odpovedať
no, lebo to je bar, ked dojedia a tiez ti posledni ozrani, pokym sa im uraci ist domov, tak to su aj 3, niekedy aj 4.00!! ma este pol hodinu na to,aby zavolal, ci ideme alebo nie, potom to balim ja a budem zla buduci tyzden!!! a zavolam otca jeho, nech pride na navstevu a spravim este vacsi bordel, ako je teraz :-D :-D no s tymi cigaretami sa bojim!!! no ja som dneska stiahla 4 banany a polku ananasu.. takze dam si jeden rum a som pod stolom :-D :-D lenze skoda, ze doma pod stolom a nie na diskoteke :-D :-D jaka bude dneska pizza?
Odpovedať
Profilova fotka
bianca, funghi e proscuitto x-) ..uz ju aj mam tu..jakaaa dobraaaa x-) * to poznam, takych mam najradsej, sedia nad jednym pivom 2 hodiny ]-( * ja som myslela, ze ste naisto dohodnuti..nema ta kto hodit do mesta??..to je na prd, ze tu nepremava mestska doprava :-D :-D
Odpovedať
mne by ani mestska nepomohla!! my sme na samotke, jak byvaju chaty (duchonka, jelenec).. mozno behnem za susedom navrharom, nech ma hodi do mesta, aj tak nema co robit :-D :-D :-D alebo sa vyberiem pesi- so psami a pojdem s mojimi najkrajsimi na karneval!! urcite by som sa s nimi lepsie zabavila ako s mojim!!!! :-D uz sa mi lepsi nalada, dockaj dam si este jeden :-D :-N ja neznasam tich, co nevedia, kedy maju ist domov a este sa rozpravaju (aj s mojim), ten uz nervozne odfukuje a ti blbci si nevedia uvedomit, ze zavadzaju!! to ako keby sa chodili k mojmu vyrozpravat ]-( co ti ludia maju tolko na vypravanie???
Odpovedať
zabudla som- dobru chut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
po prve, su stati a po druhe taliani..ti budu mat furt o com tlachat :-D :-D :-D *tak, ale vies ako to je, chlap je doma pod papucou, tak aspon v bare sa vyrozprava :-D :-D * len pekne chod susedovi..namalovana si, nalada sa ti zlepsuje, cas ist do mesta ;-) :-D :-D *inak v topolcanoch to mate dobre..namestie mate 10 minut cesty..teda od mojej krstnej je to 10 minut :-) * graaazie..pomaly nebude k comu :-D :-D * drahy stale nevolal?? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
si koleduje o problemi/y :-D :-D :-D
Odpovedať
no to je super, ze v TO je to tak blizko! aj ja to mam 10minut.. tu by mi to pesi trvalo asi 2hodiny+strach zo psov.. :-S :-S nevolal a moja nadej je uz nulova, ale uz kaslem na to!! aspon budem mat nejake pekne tricko alebo co buduci tyzden-bude sa mi musiet podliezat :-D :-D ale namalovana som neni,nestihla som, zavolal skor, ako som sa zacala malovat, aspon ze tak.. dobra bola pizza? jeej, ja by som si tiez dala, alebo aj tu moju pomazanku, dufam,ze mi aspon chleba donesie.. nemam uz kredit,tak mu to ani nemozem napisat... inak, moj drahy pes si prave nahana chvost - sranda :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nebyvas niekde blizko pri bille??teda nebyvala si :-D tricko??to chce aspon topanky :-D :-D :-D *ja som si dnes preto kupila ten parfem..nema cas na tenisky..tak mu treba ]-( ]-( * vybornaaa..prisaham, ze toto je najlepsia pizzeria na svete..co som ja uz pojedla pizz..ale na tuto nic nema x-) * vidis, nas si nikdy nenahal chvost..asi preto, ze si ho nevidi, krpec :-D *inak ozaj, ako sa vola ten novy??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?