Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja by som to zvladla do augusta, ale nebolo by to ono..bolo by tam vela kompromisov a to nechcem.. ]-( *inak ja sa do tej svadby nejako neponahlam..bambino necakame, tak kam sa nahlit :-D *len zas mam dilemu, bo 2.8.2009 je nedela..ja asi zavriem oci, zoberiem spendlik a pichnem do kalendara..a do akeho dna pichnem, vtedy bude svadba :-D :-D :-D * tak to necakaj, chlapi sa nerozhybu nikdy..a co sa svadby tyka dvojnasobne :-D :-D * zajtra by som rada do sprchy..ale ta zima!!minule som zhrabla aj macov zupan..som chodila ako medved :-D :-D *nemas nejaky trik?? :-D
Odpovedať
ja sa rychlo umyjem-to v zime su to take rychlosprchy- a sup sup pri ohnicek..pri ohni mi uz je teplejsie, aj sa rychlo uschnem.. skus aj ty pri ten ohrievac... ved to taky prenosny, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
skusila som, raz..a to som predtym dostala asi 15 minutovu prednasku od macovho otca, nech nahodou nekvapnem vodu na ten ohrievac..jak keby som dement!! ]-( ]-( *takze pre pokoj mojich usi, sa osprchujem za 10 minut /co je pre mna teda strasne malo..doma sa sprchujem minimalne pol hodinu :-D :-D /..zabalim sa do zupanov a utekam /doslova :-D / k ohrievacu..strasne volaco ]-( 8-( * dneska som nejaka unavena..a to som chcela soferovat..ja sa k tomu volantu snad nikdy neposadim :-D *ty soferujes??
Odpovedať
ja iba tak, ked sa nudime, nikdy som nesoferovala preto, ze by sa drahemu nechcelo alebo co.. iba ked musim a to vynimocne.. ja sa t trosku bojim este,ale ked musim, tak musim.. mozno tak raz za mesiac :-N :-N a myslim, ze ani drahy mi velmi neveri ty to skusas casto? ja ani zupan nemam, strasne volaco!! budem musiet kupit!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam oveckovy..a maco ma dva, tak mu jeden vzdy ukradnem :-D :-D * no, ja asi tiez tak..ale ma to stve..tolko som sa s tym vodicakom natrapila a teraz lezi nevyuzity v penazenke ]-( *mna soferovanie aj bavi, ale ja som uplny magor..ked zabacam, tak zabacam..este smerovku vyhodim, ale do zrkadla sa uz nepozriem, ci nahodou :-D :-D *a to plati o bocnych ako aj o spatnom..pre mna ako keby tam tie zrkadla ani neboli :-D :-D * a to ani nehovorim o pohynani do kopca..bud mi to skape alebo sa pohnem, ale min. meter dozadu :-D :-D * ty si na tom podobne?? :-D :-D
Odpovedať
tak do kopca ani ja neviem, to sa vyhybam tym uliciam, kde viem, ze je kopec a budem tam musiet zastavit!!! to by som neradila tomu za mnou tam stat :-N :-D zrkadla ani ja velmi nepouzivam.. nejak sa mi to nejde vtrepat do hlavy-ked tam kuknem, na ktorej to strane auto je.. tak musim najprv 3 minuty rozmyslat, ci je na mojom pruhu alebo nie :-N budeme raz super soferky.. davam stavku-ktora prva nabura (dufam,ze nikdy..)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze tiez nikdy..aj ked v autoskole som raz mala na male :-D :-D *ale moj byvaly sef to nabral do betonovej steny :-D :-D *este ze som nesla s nim..totizto som mala :-N * ja si dam na zadne sklo po taliansky velky napis - neviem sa rozbiehat do kopca, udrzujte vzdialenost 5 metrov :-D :-D * ale ked oni tu maju strasne blbo stavane cesty..vsetky strasne uzke, klukate a hore-dole..zozaciatku som mala vazny problem aby som nezvracala, sa mi zaludok tocil jedna radost :-S * pockaj, dame si zavody :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no, 500 metrov za 2 hodiny :-D :-D jaj musim uz ist "maly" ma vola!! :-D musim ho ist ulozit a precitat mu nejaku rozpravocku :-D tak dobru noc, maj sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to niee, ja lubim ist rychlo..ale po rovine a bez zakrut :-D :-D * len utekaj, my uz tiez pojdeme..nikde nikoho a treba sa zajtra vyspat..nakupy cakaju x-) x-) * buona notte |-|
Odpovedať
no co, o kolkej ste vcera skoncili?
Odpovedať
kde si dneska? co tenisky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj..troska som sa pozabudla..sme s macom pozerali filmy..ja som este pozeral bee movie, ale natrepali sa sem albanci a zrusili ma ]-( ]-( * vcera sme skoncili okolo stvrt na dve :-S ale aj tak som sa dneska nevedela zobudit :-N *takze tenisky budu definitivne zajtra..bo ideme s macovou sestrou, si kupila nove auto :-) *takze zajtra bude aj mcdonald :-D :-D x-) * ale ako tu poznam obchody, tak v kazdom budu mat tenisky, co sa mi budu pacit len v cisle 39 alebo 37 ]-( * ty ako dneska, drahy je este doma??
Odpovedať
Článok sa načítava...
som sa tu nudila... drahy je uz v praci, asi ma nakazil, boli ma hrdlo :-( ]-( ]-( ale dufam, ze zajtrajsia party nie je ohrozena :-D jake filmy ste pozerali?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, volala som so sestrou, v aprili dojde :-D x-) * no, najprv io sono legenda s willom smithom, potom s nicolasom cageom..ale neviem ako sa to volalo, taky novy film..a potom bee movie, ale to som nedopozerala ]-( * jaaj, party, uz mas kostym??
Odpovedať
nemam, a asi ani nebudem mat.. kdeze to uz teraz zozeniem! mozno iba vlasy si nejak spravim na ten sposob.. a kde dojde v aprili sestra? za tebou? to budete blaznit po taliansku, co? dobry je ten film s will smithom?
Odpovedať
Profilova fotka
co sa vlastne vtedy nosilo, pozerala si na googli?? =-) de blaznit, pride len na den..o pol tretej su v rime a na druhy den idu do rapolana, ci kde..su tu len na 3-4 dni 8-( *a okrem toho tu sa ani blaznit moc neda, san neni kde :-D :-D * noo, ukazky boli svetove, ale ten film nic moc..teda zaciatok v pohode, akcne, vipne, super..ale poslednych cca 20 minut o nicom..dobry bol, ale znova by som si ho nepozrela :-N *
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, promiňte, že vám ruším dikuzi ;-) , ale potřebovala bych poradit. Budu si brát poslední červencový víkend v ČR taliána a mám trošku potíže s sháněním potřebných dokumentů...Alessandrovi nevydaji rodný list a další papíry bez toho, aniž by předložl můj rodný list a můj certificato di stato libero ;-( . Holky, nevíte, kdo mi ten certificato vystavi??? na matrice o tom nic neví :-( . moc prosím o radu...díky!
Odpovedať
jeeej, tak v tomto ti velmi neporadim.. teba zaujima, kto ti to vystavi v CR alebo v Taliansku?
Odpovedať
dashenka? si tu? ja som vcera mierne zadriemala pri pc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ciaaaaaao :-D :-D * som sa trochu zdrzala na ebay-i..hladam nejaky parfem..asi to bude versace..xixi :-p *no co dneska..nemali ste ist na tu party?? jaj..mamina mi volaaaa :-D :-D ;-) ..aspetta un'po ;-)
Odpovedať
aaale, som som super mega maxi strasne nehorazne moc nastvana, lebo moj milovany nechce ist von!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
volaj, volaj.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dovolane :-D :-D* a to uz preco, sak vedel, ze chces ist nie?! ]-(
Odpovedať
ale mal dneska mensiu depresiu, lebo tu bol jeho otec a mali sme bordel v dome, ani ho nezavolal dovnutra!! ale tak co chce!! obidvaja sme chori a do toho dvaja psi! ja som chcela aj vcera upratovat, ale on sam mi povedal, ze nech to necham tak, ked som chora.. ja uz sa v nom nevyznam!! ale povedal, ze este mi zavola, ci teda pojdeme alebo nie!! jaj, nervy mam!! tenisky kupene?
Odpovedať
Profilova fotka
nesnaz sa, to je chlap, toho nepochopis :-D :-D *a on je teraz v robote?? =-) no, jasne, ze "kupene"..nemali sme cas..sme spali cca 4 hodiny a potom sme isli s francovou sestrou, bo si sla kupit nove auto..ciroen c3..celkom pekne :-) *tak teraz beham po ebay-i a kupujem si parfem..tenisky pockaju :-D :-D*
Odpovedať
jaky versace chces?
Odpovedať
Profilova fotka
VERSACE BRIGHT CRYSTAL..je to take svieze na leto 8-) *teda aspon dufam, ze je to ten parfem, co som cuchala :-D :-D * jemine a to co jeho otec nikdy nevidel bordel??sak ste mladi, mate 2 psov a este k tomu chodi..nechapem, co z toho a mlady robi taku vedu 8-( *a to ako kvoli tomu nechce s tebou vecer ist??
Odpovedať
to prisla ta depresia, ze mame bordel, ze on uz takto nechce zit, jednoducho odveci rozpraval, nervozny, ze ani nemoze otca do domu zavolat a ze nepojdeme von, aby sme mohli zajtra upratovat.. NEERVY MAM!!!! ale ved ja mu to vratim!! jaj, jak by som si zanadavala :-D ]-( nepoznam tu versace, ja som raz vonala taku v tvare zenskej postavy,taku farebnu, neviem uz, ako sa volala, ta bola super.. a vcera ste o kolkej zatvorili? neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
zatvarali sme okolo pol piatej a domov sme sa dostali o piatej..a vstavali sme okolo deviatej, pol desiatej :-S *sa divim, ze este mam otvorene oci :-D :-D * hi hi, to som dneska mala asi podobnu naladu ako tvoj drahy :-D :-D ..ale nastasite to prehrmelo :-D *a to ako ked pèojdete, tak nebudete upratovat??co chce vypit flasu tequily?? :-D :-D je to tento: http://www.parfums.sk/versace/versace...
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, pisem ako madar :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?