Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
tak to v podstate robim aj ja tie francuzske, az na to, ze tam nemam klobasku, ani syr :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
L'OREAL colour fresco..green velvet..ide ma porazit..su uplne skvele..jedine kremove tiene, co mi drzia..cez den su tmavo zelele a v noci vyzeraju ako cierne x-) x-) * co drahy, uz je fit??
Odpovedať
este nie, este je v postielke.. vcera dosiel za mnou pri pc a opytal sa ma: " to ani neprides za mnou sa ma opytat, ako sa mam? to ti nevadi, ze sa mam tak zle?" jak babatko!!!!! :-D som sa na nom v duchu smiala.. tak som mu potom spravila cajicek a ulozila ho do postielky :-D idem niekde pozriet tie tiene, aj ja by som chcela take..
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa asi zajtra vyberiem do drogerky..ale pochybujem, ze ich budu mat ]-( *ale vazne som este s nijakymi tienmi nebola taka spokojna..su v takej tycinke a najprv je to take studene a "kremovge", ale za sekundu uschnu a drzia..uplne super x-) * tak to je zlate :-D :-D *chudatko, ho takto ignorujes :-D :-D :-D *alebo bol len lenivy a chcel cajik :-D :-D
Odpovedať
videla som to na ebay-i, ze ten american ich tam predaval.. :-( a v drogerke su ovela drahsie? kolko asi tak stoja?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, kolko stoja normalne, ale na ebay-i ma stali tak do 5 euro..nie su sice najlacnejsie, ale aspon su za tu cenu kvalitne :-D * ked zajtra vstanem, tak pojdem omrknut jednu drogerku a dam vediet..tam som nasla zatial najvacsi vyber..aqua & sapone..mate to tam aj vy??
Odpovedať
my mame profumi&sapone.. a potom linea bellezza, ta je tusim najznamejsia.. ja mam tiez problem s tienmi, po 3 hodinach, uz tam nic nemam.. ]-( a spiralu pouzivas aku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam to aqua &sapone najblizsie, tak vacsinou beham tam..inak tu nic moc neni..akurat v tycj centro comerciale, ale to je stale dokola to iste - pupa a sephora..a obe su brutal nekvalitne..tiene mi vobec nedrzia a lesky na perach ani nehovorim..vzdy sa mi vyhadzu usta ]-( * spirala..hmm..ked mne aani jedna nesedi..raz v zivote som jednu fajnu nasla, ale potom su ju uz neveda nikde zohnat..uz ani neviem, co to bolo za znacku :-N *teraz mam maybelline xxl, tu 2 fazovu..inak zasadne len spiraly, co maju aj tu bielu zlozku..nenici mi to tak riasy ;-) *ty mas nejaku "overenu"??
Odpovedať
ja pouzivam uz niekolko rokov tuto http://www.maybelline.it/products/eye... a nevymenila by som ju uz za nic na svete!!! len je uz trosku stara, dufam,ze ju neprestanu vyrabat!!! ]-( ale mam potom krasne dlhe a huste mihalnice.. je dobra ta tvoja maybelline?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie :-D :-D *je taka slaba..vobec nema nejaky zhustovaci efekt ]-( ..*ja som mala raz tuto: http://www.ivis-bg.com/images/l%20Vol... ..ta biela zlozka bola uplne super, ale potom som na nu nanasala normalnu maskaru, lebo ta l'oreal mala taky hrebienok a to mi zlepovalo riasy :-S *ale ta bola dobra ;-) *ved aj stala okolo 500.- ..to bola asi moja prva spirala drahsia ako 300.- Sk :-D :-D :-D * so spiralami to mam tazke 8-( *zajtra musim nabehnut do solarka..za chvilu je tu leto a ja som ako snehulienka ]-( *ty nechodis do solarka??
Odpovedať
ja vobec, ja som cely rok biela ako sneh! ved sa mi tu aj vsetci smeju :-D ale mne sa opalovat nechce a ze solarko skodi, tak neviem.. ty sa toho nebojis, ze budes zvraskavena?
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze skodi, ale ved ja som tam neni kazdy tyzden..podla mna, ked tam behnes len pred letom 4-5 krat, tak ti to nijak zavratne neuskodi..ved aj cigarety skodia :-D :-D :-D *ja to teda neznasam byt biela..brr ]-( hlavne vedla macovej sestry, tak je cely rok skoro az cierna, ona by bez solarka asi zahynula :-D :-D :-D * ake je u vas pocasie??tu od poobedia prsi 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
dneska bolo trosku zmracene, ale dalo sa celkom.. viem, ze aj cigarety skodia- ale to je zavislost, solarko nie!! ja uz vidim na sebe prve vrasky, no nervozna som zakazdym, ked sa pozriem do zrkadla ]-( :-D mala by som zacat setrit na plastiku :-D :-D :-D zajtra ani nejdem na jogu, musim doma upratovat, lebo ten zasran novy znicil cely dom, tak budem robit gazdinku.. este aj vonku narobil bordel!! zabila by som ho najradsej niekedy!! ]-(
Odpovedať
http://www.bleskovky.sk/cl/100225/205... zaujimave ;-)
Odpovedať
uz som tu..bola tu macova sestra :-D * ani mi nehovor o vraskach..ja mam okolo oci a to mam en 21!! 8-( * krpec sa cini, co :-D*aj ti ta joga volaco dala, ci chodis len tak z nudy?? :-) * pkaj,idem citat :-D :-D
Odpovedať
preco mas teraz meno d.ashenka?
Odpovedať
"Talianky sú zasa veľmi žiarlivé, oveľa viac ako Slovenky." a to kde zobral :-D :-D :-D
Odpovedať
tiez sa mi to nezda.. mozno na neho nie je nikto ziarlivy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haha..to som pisala z druheho kompu..som nevedela, ze tu som bez bodky..tak tu mam 2 nicky :-D :-D :-D * nevyzeral zle chlapik, ale typicky talian..35 rocny, sedivy :-D :-D* prave som dojedla stvrtku pizze..nejako mi dneska nechuti :-S *ake boli zemiaky??
Odpovedať
celkom fajn, ale zostala som bez cigariet- po jedle!!!! tak mam abstinencne priznaky!! dneska ma mladi nastvali- niekde v zahrade nasli nejake hov...cko a jedli ho!! 500krat som ich okrikla, aby to nechali tak, ale aj tak ho nakoniec zjedli!!! ]-( tak som im musela usta umyvat.. to vies, ze stence lubia hovn..cka jest?
Odpovedať
Profilova fotka
viem, ale neviem preco..nas krpec to este niekedy spravi aj dnes..a to uz ma cez pol roka..nevies preco to robia?? =-) jeee..tak to nenavidim, ked si po jedle nemozem zapalit..to mi ani nechuti :-D :-D *alebo kava..bez cigarety kavu nepijem :-D
Odpovedať
ani mi nehovor!!! :-( :-( :-( a drahemu sa velmi nechce ist kupit ich, lebo to by musel sadnut do auta ]-( ]-( !!! tak hladam po vackoch, ci nieco nenajdem, ale asi tazko!!! som citala, ze ten, co sa chce odnaucit fajcit, by si mal umyt zuby, vzdy, ked mu pride chut na cigaretu.. no dneska budem veeeeelmi ciste zubky :-D
Odpovedať
neviem, preco to robia... tiez by ma to (ne)zaujimalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna by to teda zaujimalo..je to maximalne humusne :-S :-S * ja som to citala tiez, ale to je asi nejaky trik zubarov, bo som citala, ze to pomaha aj ked si hladna..to je nejaky vseliek to umyvanie zubov :-D :-D :-D * dufam, ze dneska nebudu ziadny sikmooki..zajtra chcem ist na nakupy :-D :-D * co drahy, "neotravuje"?? :-D
Odpovedať
hra sa so psami, aspon neotravuje... ale myslim, ze mu uz prechadza chripka, ci co to ma.. KONECNE!! este su neni ziadni cinankovia? a co ides kupovat? len tie tenisky?
Odpovedať
Profilova fotka
este ze mas psov :-D :-D * neni..to uz ani nepridu..dufam..oni chodia tak okolo osmej, takze keby sa teraz dotrepu, tak ich asi zacnem mlatit tymi tagami na biliard, co tu mame :-D :-D * no, tenisky su ciel, ale ked sa vyskytne nejake tricko alebo nohavice, nebudem proti :-D :-D *ty sa nechystas na nakupy??
Odpovedať
ja ked som u draheho v restike a su tam uz posledni ludia a chcem, aby uz odisli, tak zacnem zivat a tak hlasnejsie poviem do vetra: "to uz pomaly budeme aj zatvarat".. ale nie priamo im, iba tak, kamaratke alebo komu!!
Odpovedať
prave som nasla cigarety!!!!!!!!!!!!!!!! wow!! stastna som !!!
Odpovedať
Profilova fotka
to ja by som mohla aj kricat..cinani su cinani..ti ked zacnu hrat, tak nevedia kedy skoncit!! ]-( ]-( *ale najviac ma stve ten ich pristup, pre nich je zenska len handra..to vidim, ked sem pride hrat automaty jedna cinanka..ked je sama, tak tu je aj 3 hodiny, ale akonahle pridu chlapi, tak sa pakuje 8-( *nechapem, ze sa vobec tie zeny vydavaju, ja by som taky zivot nezniesla ]-( gratulujeeem..ja som prave dofumarila :-D :-D a cumlem caramellu :-D :-D *jemine tato taliancina je strasne blby jazyk :-D :-D * inak vy ste sa ako dohodli s tou svadbou s drahym??
Odpovedať
este nijako.. on povedal, ze v juni, ale to nie je v ziadnom pripade mozne (nedokazala som mu vysvetlit, ze na to je malo casu, on ma presviedcal, ze u nich to v pohode za 6 mesiacov zvladnu-ale ja nie!), tak som mu povedala, ze tento rok teda svadbu nechcem! ja to musim mat vsetko naplanovane dlho dopredu! som mu povedala, ze ked sa v juni-juli 2008 nerozhybeme, tak nech si potom vezme koho chce!! tak uvidim, ako velmi mu na mne zalezi :-D :-D vy co?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?