Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
buona sera!! :-D no udobreny, ale tak vselijak, dneska lezi v posteli, chory je, tak sa musim o neho starat! jak je to mozne, ze o pol siestej?? zavislaci boli??
Odpovedať
Profilova fotka
oni su uplni blazni..ale som hovorila macovi, ze nabiehame na novy system..bo teraz plati 5euro/hodina..ok, do tretej mame oficialne otvorene, ak chcu byt dlhsie, budu platit 5/osoba..a kedze to musia hrat minimalne styria, 20 euro :-D :-D *nic moc, ale lepsie ako 5 ]-( ]-( * jemine, chudatko moje..chory chlap..to je katastrofa..teda aspon s mojim..mu navarim vzdy caj a on ho "zabudne" vypit!! ]-( :-D * e ha febre??
Odpovedať
celo mal studene, tak sa mi nezdalo, ze by mal horucku, ale ma kasel, celu noc kaslal, stale ma budil. ja som mu tiez spravila caj a polovicu nechal.. spravila som aj zeleninovy aj ovocny salat, nech ma vela vitaminov, ohnicek som mu spravila, tak dufam, ze do soboty vyzdravie, lebo ideme na party a nechcela by som ju zmeskat :-N no chory chlap, to je fakt otrava a to u vas platia, za to, ze tam hraju karty? tak to som ja nepochopila na zaciatku.. daj im aj 10 euro za nadcasy!! ved ich maju plne vrecia tych penazi!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ho len pekne laduj cajom, nech je na party fit..najlepsia je polievka..je tepla..salaty maju vitaminy, ale ked kasle, radsej tu polievku :-D * snad ich nenecham hrat zadarmo :-D :-D *podla mna je tych 20 euro uplne v pohode..sak nech sa na mna nehnevaju..tu budem sediet do siestej rana kvoli desiatim euro..to iste :-D :-D * inak vedela si, ze tu v taliansku je zevraj zakazane hrat karty??aj na automatoch =-)
Odpovedať
to vazne, tak to som nevedela.. a nebojite sa?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie, ja totizto neviem ako to tu funguje..a ked sa maco neboji :-N *ale to uz je aka blbost..preco by clovek nemohol hrat karty..ako dobre, normalne hranie este chapem, ale automaty?! to ako ked budem hrat na pocitaci solitare, tak ma odstrihnu kabel?? :-D :-D :-D * zevraj to plati aj na automaty..ale to nechapem uz vobec..normalny automat hrat nemozes, ale automat, ktory je len na hranie /cize nevyhras prachy/, tak tam hrat mozes..toto je uplne zmagoreny stat ]-( ]-( *
Odpovedať
aby na tom zarabali, idioti!! ale o tom som este nepocula, ze sa nemozu hrat kartu! dobre, ze si informovala, aby ma nahodou este nezatvorili :-D a ako dopadol let na zem? to ta tvoj zhodil, ci sama si spadla? alebo nebodaj svokra :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
ved ale to uz co je..u nas mozes hrat karty kde len chces..skoro v kazdom tretom pajzli je ruleta a automaty s kartami..o casinach ani nehovorim..vzdy ked si zacinam mysliet, ze tento stat je ako tak ok, ma nieco presvedci, ze nie :-D :-D :-D * aaale, som sa nevedela dostat spod periny /tam bolo taaak teplucko x-) /, tak mi maco najprv stiahol perinu a potom ma za nohu dotiahol na kraj postele..a ja som kopala a branila sa a nejako som skoncila na zemi..som si dobre svihla laket ]-( :-D *ale aspon bola sranda :-D :-D :-D * teba tak drahy niekedy netaha z postele?? :-D
Odpovedať
mna ked budi, tak sa to snazi robi tak "nenapadne", ze suchoce po celom dome nohami, bucha dverami, atd.. ale ja ked sa nastvem (asi tak 3 minuty), tak na neho zhuknem, buchnem dverami, schovam hlavu pod paplony a spim dalej.. to uz vie, ze ma zakaz do izby a zakaz budit ma!! vtedy sa ma boji :-D :-D ale dneska bol on nastvany, tak ma zobudil a ja som musela vstavat ]-( ]-( zajtra mu to vratim :-D ozaj, ta party bude v maskach (tema Gangster party, 20.-te roky).. ty si uz bola niekedy na karnevale?
Odpovedať
Profilova fotka
to ja ked spim, mozu aj traktory padat a mna to nezobudi..ale ked niekto zazna svetko, tak som hore ]-( *ja sa zajtra tiez chystam na maca..mu to pekne vratim..akurat, ze to sa musim zobudit skor ako on..a to neviem, ci sa mi podari :-D :-D :-D hej, na zakladnej skole :-D :-D *ale moze to byt sranda..tie kostymy, vsetko x-) *to bude niekde u vas na diskoteke??
Odpovedať
no, jeden znamy to robi.. ja som tiez bola naposledy na karnevale v materskej skolke, ale tu u nich je to dost normalne, a toto bude moj prvy karneval, tak sa tesim, len neviem, co si mam obliect!!! ja teda velmi 20.-te roky nemusim a ani nic podobne nemam doma.. vecera aka bola dneska? kura? jaj, potrap ma troska a vyprovokuj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved vygoogluj nieco..ja ani netusim, co sa vtedy nosilo :-D :-D *ved tam nemate nejaku pozicovnu aleo take nieco?? vecera este nebola, ale prave sa chystam na pizzu..s pikantnym salamom..mnamka, pikantne ja mozem x-) *co si ty papala..este si na zelenine??
Odpovedať
Článok sa načítava...
ani mi nespominaj pikantne!!!!!!! ja to tiez milujem!!!!!!!!!!! ja stale na zelenine, rano na ovoci :-( ale asi to zabalim a dam si z tych vcerajsich zakuskov :-N normalne citim pri sebe vonu tej tvojej pizze :-D :-D posli aspon kusok :-( :-( :-( ty aj ranajkujes?
Odpovedať
Profilova fotka
no, moje ranajky vacsinou pozostavaju z kavy a cigarety :-D , ale ked je cas, nejaky croasant alebo nieco sladke..rano musim mat sladke :-N * no, ako tak pozeram na tu pizzu asi si objednam..nevyzera moc jedle :-D :-D :-D * aj si schudla?? =-)
Odpovedať
nie, ja ani nechcem schudnut, len chcem mat zdrave telicko :-D :-D aj ked tymi cigaretami tomu velmi nepomaham :-N ale take blbosti jem ako sedano (neviem, co to je po slovensky, ale velmi mi to nechuti), brokolicu, kapustu, karfiol,co som ja doma casto nejedavala ty co s tymi dietami? nezacala si s nejakou? ci nemas naladu?
Odpovedať
Profilova fotka
ked ja neviem preco, ale nejako sa mi nedari..ani nemam chut ked niekto pri mne je pizzu alebo maso..ale vzdy vecer mam taaaku chut vyzrat chladnicku..nechapem..blby organizmus ]-( ]-( no fuj, tak toto bola najhorsia pizza, co som jedla!!pikantne to bolo asi ako sladky kecup a tie kraje..prihorene, len som ju otvorila..che schifo!! /kua, neviem ako sa to pise :-N / no co, zakusky spapane?? :-D
Odpovedať
dobre si to napisala.. nie, zlupla som este zvysok salatu a zatial staci, dufam, ze na zakusky nepride rad neskor :-D nevolala si s mamou dneska? nevies, ake je u nas pocasie? a kedy sa chystas najblizsie domov?
Odpovedať
Profilova fotka
ha, lepsim sa :-D :-D :-D ja som tu hnusnu pizzu musela zapit colou..co ja vzdy k jedlu pijem zasadne vodu..maximalne tak strik..no ale toto..to sa nedalo..este si pojdem zapalit, nech ta pachut zmizne uplne :-D :-D * nevolala..sa divim, uz mi nevolala 2 dni =-) *asi jej krpec dava zabrat :-D * no, tak ja sa tak skoro domov nechystam..cez leto chcem, aby prisli nasi sem..takze sa mi to zda aj tak trochu zbytocne..ved si volame skoro stale..doma sme boli na novy rok..no podla mna to je tak akurat :-N * pocuvaj ma, ty si nejaka pocasomaniacka :-D :-D :-D * vy sa chystate domov do leta??
Odpovedať
ja idem teraz v marci a tiez chcem, aby prisli nasi cez leto.. uvidim, uz tu boli 2x, neviem, ci sa im bude chciet aj toto leto.. ja to mam tak vyratane, ze budem chodit domov v marci a v septembi-oktobri, len minuly rok mi to drahy prekazil,ked sme isli v novembri na slovensko.. teraz sa mi zda, ze som bola doma nedavno a asi je to zbytocne ist v marci, lenze keby nejdem teraz, tak idem az v septembri a to je zas pre mna neskoro.. tak si spravim aj teraz mensi vyletik a co mas zmeneny datum svadby?? a nove foto?? :-D vyzeras na nej dost znudene :-D :-D ci to je poza?
Odpovedať
no ja som mala ist robit meteorologicku :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, nasi tu este neboli a este neboli ani pri mori, tak chcem nech si to uziju..aspon na 2 tyzdne..si pamatam ako mne bolo v lete malo 3 :-D :-D * ja este netusim, ako si to rozplanujem..ale asi do leta domov nepojdem..a potom bud pred vianocami alebo po..netusim :-N * takto je to super, ked mozes volat s maminou cez skype..si predstav, ze by to neslo, alebo by si musela platit..by nam chybali viac :-D :-D * aaale, som sa rozhodla, ze to spravime na buduci rok..vobec sa mi tento rok nechce..ked si predstavim, ze vsetko to narychlo vybavovat, saty, jedlo, zakusky, ..*ee :-S to sa maco dneska nudil, tak ma fotil s webkamerou..a takto som sa tvarila :-D :-D :-D
Odpovedať
takze aj ty odkladas svadbu?! a ako daleko mate more?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj, si tu este?? =-) mne totalne zblbol komp..mi zamrzol a potom mi vobec nesla MS.. ]-( ]-(
Odpovedať
ani mne!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj :-D :-D ja som mala take nervy vcera..som dokonca sla na iny pocitac a nic..som si najprv myslela, ze je chyba v tomto srote :-D :-D :-D * no co dneska, co si papala??ja prave tlacim do hlavy mandarinky :-D
Odpovedať
ja zatial nic, iba jeden banan, ale uz sa pracuje na zemiakoch pecenych, mnam.. len to dlho trva! iba mandarinky? nic ine? ci este neprisla tvoja hodina? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co si..to by som bola mrtva od hladu..este som mala chlebis s pastekou..posledna, padla ;-( ;-( :-D * pecene zemiaky??francuzske?? x-) x-)
Odpovedať
co ja viem, jake su to? robim ich s vajickom a syrom (len momentalne nemam syr :-( ) francuzske su jake?
Odpovedať
Profilova fotka
francuzske=skladane..neviem este ako sa to vola, kazdy to vala inak :-D *to su zemiaky, kde das salam/klobasku, vajicka, syr..jaj, nespomeniem si co vsetko :-N ..ale je to super..urcite to poznas ;-) * neviem sa dopatrat k jednemu tienu na oci..strasne..ma ho na ebay-i len jeden predajca a ten neposiela do talianska..merda ]-(
Odpovedať
jak sa volaju tie ocne tiene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?