Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
ja uz 9 rokov!!!!! paneboze, to uz som taka stara? =-) :-D a tiez asi tak 10 denne, ja praveze doma fajcim viac, teda ked tam idem na dovolenku, tak fajcim 20+ (neviem, preco?) ale ked som este byvala doma, tak tiez tak 10.. uz by sa patrilo prestat!! ozaj, aj uz vybavujes nieco na svadbu.. ja to vidim tak, ze my ju budeme musiet odlozit.. lebo ja som na to kaslala, som si povedala, ze ked sa on o to nezaujima, ked ho nezaujima datum, tak ja na neho kaslem.. a vcera sa ma pytal, ci to do juna stiham!!! no nezabila by si ho ]-( ]-( ]-( tak mozno to nechame na september alebo na buduci rok v juni, lebo jun je nas mesiac a tento rok to uz nestihame, tak budeme musiet pockat.. ale ved snad ho donutim rozhodnut sa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som akurat teraz, ked som oslavovala, hovorila macovi, jaka som uz stara..sak 21, 25..potom sa ani nenazdam bude tu 30..40..paneboze!! :-. ;-( :-D *ale vzdy sa tak upokojim, ze sak maco ma 33 :-D :-D :-D :-D :-D * no, "vybavujem"..zhanam info, bo teraz je to take na prd..musia sa este poplatit splatky /co v lokali robili elektrinu, .../ + mesacne do banky na uver 1000euro + 1400 kazdy mesiac za najomne..takze ak aj svadba bude, tak nieco male..ja aj tak velku svadbu vobec nechcem..mne by uplne stacilo zobrat sa na urade len so svedkami a basta..ale to by ma rodina sai zabila :-D :-D :-D * y si nieco spominala, ze budete mat asi cez 100 hosti, nie?? to by som ja skoncila na psychiatrii 8-) :-D
Odpovedať
no asi ten zoznam skratim na 80, menej sa uz neda, chcem tam mat vsetkych kamaratov aj rodinu, tak sa to tam hadam zmesti.. dufam,ze drahy niekoho vyluci :-N :-N nepozeras grande fratello na canale 5?
Odpovedať
Profilova fotka
ee..videla som kusok, ale nejako ma to nechytilo..a hovoria na mna strasne rychlo, takze som to zavrhla..mna to ani doma moc nebavilo, ja som skor na vyvolenych :-D * ja pocitam tak max. 60 ludi..s tym, ze 40 hostina a vecer okolo 18-19 pridu kamarati..alebo aj neskor..to este neviem :-S * a ty to chces v kostole??
Odpovedať
mna to tiez na slovensku nebavilo, ale tu je to lepsie.. tak pozeram.. teda pocuvam,lebo TV je v druhej izbe ja chcem v kostole, ale uz som tam nebola asi 10 rokov, tak neviem.. vy to budete mat v kostole? a uz si vybrala salu?
Odpovedať
ahojte dievcata ako sa mate? Uz ste zacali s pripravami? Ja uz ano, vsak 2.8.2008 je tu co nevidiet!!!
Odpovedať
ja bohuzial este nie :-( a neviem ani, kedy zacnem :-( ty uz mas co vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
ty aspon rozumies :-D :-D :-D ..ja tu mam prave cinstinu s albancinou a sem-tam taliancinu..asi sa skor naucim cinsky ako taliansky :-D :-D * ja by som chcela v kostole, pride mi to tam take osobnejsie x-) * zatial mam len cez mail dohodnuty ten ranc v cabaji..nove sedlo..len sa musis s holkou dohodnut, bo ja to chcem vsetko vonku..predsa len bude leto, teplo, skoda sa parit vnutri :-D * ale popravde mna najviac odrazaje od vybavovania tie papierovacky, ja vobec nie som typ, na behanie po uradoch a matrikach a neviem kade este :-S ;-( ..mamiiiii :-D :-D
Odpovedať
Aj ja si neviem predstavit tie vybavovacky, ale v marci sa do toho musime pustit, ideme domov tak uvidim co a ako.. Teraz z drahym chodime na nauku, mam uz kostol, kameramana, restiku, fotografa. Oznamenia vytlacene a obrucky kupene... Takze uz sa to pomalicky rysuje!!! V marci este ideme pozriet saty pre mna, pre draheho tak uvidime
Odpovedať
no ja tiez nie, mne so vsetkych papiermi vzdy pomahala mama, tak hadam aj teraz.. posli mi link na ten ranc..
Odpovedať
radkaz, a ty uz byvas v taliansku?
Odpovedať
ja som tu uz 2 roky a predtym som byvala vo svajciarsku v talianskej casti takze talianstinu meliem jedna radost!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fran: http://www.rancns.sk/index.php?l=sk&s=1 ja sa tiez spolieham na to, ze mi s tym mamina alebo segra pomozu..hlavne s tym fararom a naukami :-D :-D radkaz, potom daj vediet co a ako, ja vobec neviem, kde zacat :-S *kolkokrat musite ist na nauky??
Odpovedať
dashenka, tam to vyzera na pekne prostredie, aj s konmi- romantika :-) je to daleko od nitry? na ktory smer? radka, a kde byvas? pozeras GF? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
netusim na ktor smer :-N ..ale od nitry je o tak cca 10-15km..v pohode..len neviem, kam napracem ludi prespat..bo oni tam maju len take chatky a aj to jedna je pre 5-6 ludi..ako kamosi ok, ale co so starymi..tam ich predsa dat nemozem..tak mam zase dilemu s hotelom a presunom do hotelu..merda, vsetko msi mat nejaky zadrhel!! ]-( ]-( toto nie je normalne, vsetci melu po taliansky len ja nie?? ;-( ;-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ja som pri varese asi 50 km od milana. Na nauky chodime tu, lebo na slovensku by sme ich nestihli spravit nakolko tam niesme casto. Aj s recou je to lahsie, nakolko drahy nehovori slovensky. Ked skoncime s naukou tak nam farar da potvrdenie, ze sme ju absolvovali a ta nam plati aj na slovensku. Este dobre ze to nasi farari uznaju pytala som sa... Uz musim ist dievcata, na druhy tyzden budem volat konzulaty tak vam dam vediet co nas caka, ciaociao Idem mrknut na GF, buona notte ragazze!
Odpovedať
buonanotte!! ;-)
Odpovedať
ale ved ty si v taliansku este len kratko.. a rozumies, ked sa s tebou niekto rozprava pomaly a spisovne? neboj, za rok budes blabotat jedna radost.. kup si aj nejake knizky. ja sa nehorazne "tesim" na tie nauky!! :-| to ti tam rozprava o manzelstve? a kolko to asi tak trva, nevies? ozaj, a kolko vas bude stat ten ranc?
Odpovedať
Profilova fotka
radkaz budeme cakat aj s fran..me sme take lemry, ze frany?? :-D :-D :-D rychlost mi uz ani tak problemy nerobi, ale hlavne ta spisovna taliancina..ked tu kazdy blaboce slangom ]-( ]-( *ale ked niekto hovori normalnym tempom a spisovne, tak rozumiem, alebo aspon z kontextu pochopim o co ide..ale niekedy mam proste dni, ked nemozem taliancinu ani pocut :-D :-D * mavala si aj ty take?? francy, za prenajom sa neplati..citaj: "Organizujeme svadby pre 50-70 osôb. Od nás za berie základné menu...prípitok, polievka, 2-3 chody. Priniesť si môžete slané, sladké, alkohol, víno, nealko,ovocie. Cena za menu na 1 osobu sa pohybuje od 600-750 Sk,závisí to od počtu osôb a od menu. V cene je už zahrnutá výzdoba a neúčtujeme prenájom. Svadby organizujeme do 4-5h rannej,kedže väčšinou máme na druhý deň ďalšie akcie" ----- inak s tymi naukami je to vselijake..niektori tam ani nechodia a niektori musia..podla farara..ci knaza, ci kto to je..ja sa v tom nevyznam, som odchovana na etike :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D jaj, tak to je super, to dobre usetris!! ja som tam pozerala iba foto :-N a saty uz si si vybrala? nebola si v taliansku v nejakom salone iba tak sa pozriet, co by ti sadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
popravde nebola, ale laka ma to..aspon nech viem, aky styl mi sedi, bo teraz to je tapanie v tme 8-) *asi prehovorim macovu sestru..ona sa chce vydavat buduci rok :-D * ze, a super je aj to, ze si mozes donies vlastne zakusky, napoje, alkohol..aj na tom sa da usetrit par tisic ;-) * ja mam teraz maniu v tychto satach : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo tychto, ale bez tych ramienok na boku: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... x-) x-) x-) * ty si tiez este nebola obkuknut nejake salony??
Odpovedať
ja som bola este minuly rok, ale uz nemam ani chut, ved tu nic poriadne nemaju, teda maju, ale nie moj styl.. WOW, tie saty su naaaadherne... mne sa na tom druhom obrazku pacia!!! boze, kraaasne.. nieco okukam od teba :-N hm, ale kde take zozenies, co?
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor..som rozmyslala, ze ich dam usit, ale komu a kde ?! :-S..a pacia sa mi, ze su originalne..ked si popozeras tie foky, tak mne osobne pridu vsetky saty rovnake :-N *macova mamina sice sije a letne saty, co som videla boli krasne, ale toto je ina kategoria :-D :-D * ja ten film milujem a tie saty, co tam mala..brala by som kazde jedny x-) x-) * ja som rozmyslala aj nad ebay-om, ale aspon to, co som videla dopadlo strasne..od obrazku na miliony vzdialene :-S
Odpovedať
vazne? ja som tiez rozmyslala nad ebay-om, ale bojim sa.. ale mozno nejaka profesionalna krajcirka by ti ich usila- ze to stoji okolo 6000 sk, tak to je ako pozicanie... ja tiez tie sissi-ovske saty milujem-ved musime byt na svadbe ako princezne ;-) a foto+video este nemas? lebo v auguste to bude vsetko pekne obsadene-teda hlavne ti dobri
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam ebay ako spestrenie, ale saty by som sa neodvazila :-N * ono podla mna bude problem zohnat latku..a aj to, svadba v auguste, teplo..treba nieco vzdusne, nec sa nepotim :-D 8-) *ale tak na 99% chcem take saty...bo presne ako si napisala..nevesta ma byt princezna..a ja si neviem pomoct, ale tieto saty na mna posobia straaasne honosne..presne ako ma nevesta vyzerat x-) * a maca navleciem to takeho odevu ako mal franz jozef, ci ako sa volal :-D :-D :-D :-D dala som sestre pozistovat fotografa, co fotil tychto: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... je to nejaky ich kamarat a jeho fotky sa mi strasne pacia, tak uvidime, ci to klapne :-N *a kameraman by mal byt tiez cez sestru..zevraj je super..ja som sice jeho pracu nevidela, ale sestre verim na milion percent ;-) * ty si uz niekoho obzerala na foto a kameru??
Odpovedať
ja by som chcela tich manzelov Zitnanskych, ale ked ani poriadne neviem termin, tak nemozem nic vybavovat a ze oni uz maju cely 2008 obsadeny!! tak neviem... tie fotky su uplne super!! ako sa vola ten fotograf? je drahy, nevies? ale ked je to kamarat tvojej sestry, tak by ti hadam aj dal nejaku zlavu..
Odpovedať
Profilova fotka
viem len tolko, ze sa vola robo :-N *viac o nom netusim*sestra mi hovorila, ze pta tak 10tis., co je podla mna uplne super cena..a vzhladom na to, ze je to sestrin kamarat a isiel by do toho, mal by automaticky aj miesto pri stole..teda to je aspon moja predstava :-D* zitnansky sa mi tiez pacia, maju dobry styl..a aj ta baba..hlavovnikova, ci ako sa vola, tiez dobre fotky..ale ta je tusim na materskej :-S * s tym terminom mi to ani nespominaj..tolko veci by sa dalo vybavit, ale bez terminu sa nepohnes..nemozes vobec nic objednat, zarezervovat ]-( * ja som macovi povedala, ze tu svadbu chcem tento rok, bo datum nepustim, je moj a basta!! :-D :-D*a kolko bab malo krasnu svadbu pre 60-70 ludi za 100-120tis. .. podla mna draha svadba nie je zarukou manzelstva..a aj tak, to potom polka hosti ohovori, tak co :-D :-D :-D
Odpovedať
presne.. :-D :-D inak ten datum je fakt dobry, ale mne na tom zase az tak nezalezi- to by som sa ja asi nikdy nevydala :-D prave tu sedime na jednom kresle- ja s mladymi, ale ja sedim iba na malom kusticku, vobec mi nedovolia si sadnut pohodlne, este aj ten velky mi dava tvar pred monitor, tak poriadne ani nevidim, co pisem.. zlati su.. prave si robim gastany, mnaaam.. celu zimu jem iba gastany.. ty si ich jedla tento rok? boze, znova som hladna!! nevydrzim dlho na zelenine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ten datum milujem, su tam same parne cisla..ja neparne nemusim..neviem preco, uz od detstva mam averziu voci neparnym cislam :-D :-D * len nech i neposlinta klavesnicu, aby ti neskratovat notebook :-D :-D *ale ti musia bt chutniiii x-) x-) *mne sa akurat dneska mamina stazovala, ze krpec jej rozhryzol obocenku..ten vysnori vsetko :-D * mnaaaaaaaaaaaaam, gastany!! x-) x-) ..som nemala ani jeden..som normalne minule dostala taku chut, ale tu ani to pyre nepredavaju..alebo som nenasla :-( *hod mi par :-D :-D *
Odpovedať
ja celu zimu luskam :-D mnam! som asi zavisla :-D len to dlho trva, kym sa to spravi-to je na tom najhorsie to cakanie :-( jake mate pocasie? cez den a teraz?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?