Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, my klasika - rano sme otvorili, potom okolo pol osmej zavreli a isli sa najest, pobudli cca hodinku a pol u maca doma..to som ho uz kopala pod stolom :-D :-D ..a potom naspat do lokalu..ale ja som bola aj celkom rada :-N * ja som sa tesila, ze si rozpravky uzijem doma, ale stihla som len mrazika a aj to ho davali o druhej rano na silvestra!! ]-( * to si dost skoro spomenul, ze nema nic pre rodicov :-D :-D *ja som na tom bola podobne..ale ja som skor cakala, ci mi vcas pridu veci z ebay-u..aj ked aj po ceste na sklovensko sme par dobnosti este pokupili :-N :-D * a co darceky, co si nakoniec kupila drahemu??
Odpovedať
kupila som mu elektricky holiaci strojcek- myslela som, ze ho ani nebude pouzivat, ale pouziva, nastastie!! tak som rada.. a elektricku zubnu kefku- aj sebe.. to som celkom rada a on mi kupil hodinky, dost hrozne, nastastie od nasho kamarata, tak dufam, ze mi ich vymeni, len neviem, ci uz nie je dost neskoro.. vlastne ani neviem, kde su :-N :-N a mp4, co ja teda ani neviem poriadne pouzivat, neviem, ako sa to stahuje z internetu a pod.. vy co ste si darovali?
Odpovedať
Profilova fotka
my nic :-D :-D ..sme sa tak dohodli, bo maco mi kupil to psp-cko aj s hrou a on si kupil to gps-ko, takze my sme si vianoce odbavili o nieco skor :-N * nemate teraz nejake nove kanaly v telke??my mame nejaky steel, joi a mya..a cely den su tam filmy alebo serialy..len ked ja tomu rozumiem tak stvrtinu..akurat vcera som mala take nervy, tavali amici, ci ako sa to vola a tak sa hadali..to ja rada..a furt som drgala do maca, nech mi preklada :-D :-D *ty to nepozeravas??
Odpovedať
amici nepozeravam, to ma nebavi, ale teraz v pondelok zacal big brother, este je to nudne, ale neskor sa budu aj tam hadat, tak sa tesim :-D to ma strasne bavi.. teraz je tam jedna rodina-mama, oco a 3 synovia.. ta mama je ta ich typicka talianska mama, tak som zvedava, co tam bude vyvadzat.. aj jeden transsexual je tam, ale je fakt pekna/y!!!! ty si to nepozerala v pondelok? a uz rozumies lepsie taliansky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som trochu pozerala tch amici, bo to davaju okolo druhej, tretej rano, tak ked ideme spat, tak kusok pozriem :-D* big brother..neviem..len som videla kusok teraz, co pozerala macova sestra..jediny, koho si pamatam bol taky presedively chlapik..dost namysleny s celkom dobrym telom..to neni ono?? =-) :-N no, aj celkom hej..dost pomaha, ked som s macovou sestrou alebo rodicmi..ale hlavne so sestrou, tak parluje len sa prasi :-D :-D *maco na mna hovori taliansky akurat tak, ked je unaveny :-D :-D ]-( * inak ti transsexualy su neskutocni..tak sa vedia pekne namalovat ]-( :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ty asi myslis uomini e donne.. to byva asi o 15.00 ?
Odpovedať
Profilova fotka
moze byt..ja tu vobec nemam prehlad o tych programoch :-S *ale asi to najskor bude to ;-) * mne si ten pocitac robi co chce..pred chvilou sa normalne vypol..sam od seba..vrrr ]-( ]-( * prave tu mame albancov..hmm.dalo by sa vybrat :-D :-D :-D :-D :-D *tu su albanci, sikmooki..ale cesi alebo slovaci nic :-S *
Odpovedať
to kukavam aj ja- to zboznujem!! tam su takeeee hadky niekedy (teda dost casto), hlavne taka blondyna, co sedi pri tych tronoch, ta je dobra, kazdeho buzeruje.. to si niekedy pozri!! co si dneska jedla, ja som hladna a neviem, na co mam chut :-( a coze je s tym pocitacom???
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla len kusok..2 giorni fa..sa tam ten sedivy rozpraval s nejakou cernovlasou, co tam revala..nic som nerozumela, ale nevadi, dobre som sa zabavila aj tak..oni vacsinou, ked sa hadaju, tak rozpravaju strasne rychlo a jeden cez druheho, takze je nulova sanca, ze by som nieco rozumela :-D :-D * to ja mam dneska zravy den..jedno cez druhe..na ranajky chlebik s cottage cheesom, potom polivka /bujon zaliaty vriacou vodou :-D :-D /, nejake kolaciky, co zostali z oslavy a pred chvilou maritozzi..si vyber :-D :-D :-D * ja netusim..ked nieco stahujem, alebo hram, tak je strasne pomaly..okno mi otvara 3 dni..cely je nejaky spomaleny..som uz aj polku veci povymazavala a stale je taky..cas kupit nootebook :-N
Odpovedať
co je maritozzi???? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to je nieco na styl paninni, ale je to sladke..je to vyborne..samotne alebo s cok. kremom a na to slahacka x-) *teda aspon tu to tak volaju, neviem, ci sa to tak vola nomalne =-)
Odpovedať
ja som na vianoce robila kasu s kuracim masom, to robievam v poslednom case casto, mne to chuti, drahy sa tvari, ze tiez :-D aj ste si doniesli zasoby zo slovenska?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja mozem zemiakovu kasu aj kazdy den..staci mi k nej nejaky fajny salatik x-) *si mi narobila chute, asi si zajtra spravim :-D :-D * ja som chcela, ale nemali sme cas..akurat som si doniesla par pastek..chren..horcicu ako na potvoru nemali..ked mna vsetko napadlo, az ked sme boli v taliansku..ta moja hlava :-N * maco prave pozera nejaku politicku relaciu..neviem, co sa deje, ale v poslednom case vsetci len o politike..vies o niecom?? =-)
Odpovedať
myslim, ze poslanci by mali vyjadrit doveru Prodimu, ci co.. aj moj dneska nieco pozeral a nadaval.. rozpada sa koalicia :-D :-D ozaj, tvoj pozna chren?
Odpovedať
Profilova fotka
pozna, jedol ho milion krat, len stale mam problem s tym, ako to prelozit..bo po anglicky neviem ako sa povie a po taliansky uz toboz nie..maju na to v taliansku vyraz?? =-) ze vlada..ja som sa bavila, ked mi maco hovoril, ze tam maju nejaheho transsexuala..inak ma vlada nijak nezaujma..ani ta nasa :-D :-D :-D
Odpovedať
to sa tak isto povie- teda tusim sa to pise chren, ale cita sa kren. ja som ho tu kupila a je tam tusim napisane chren.. moj to nepoznal a ani mu to nechuti (ja ho zboznujem).. ked to drahy niekomu vysvetluje, co to je, tak povie aj rafano (to je tusim nejaka rastlina, ktoru chren obsahuje, ale neviem, co to je po slovensky) ked sa nudim, tak ho davam psov vonat, tak zdrhaju transsexual je dobry, ale myslim, ze ho nikto neberie vazne :-D ja idem zajtra na jogu, ta kamoska, co tam chodila so mnou, uz prestala chodit, tak je to take smiesne pre mna.. ale aspon sa uz tak nerehocem a dokazem sa sustredit.. aj ked potom sa mi chce taaak hrozne spat.. |-| ozaj, nevies, ako mam stiahnut a kde hry, pesnicky a pod. na tu mp4? ja som z toho absolutny debil!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ho asi este pred rokom neznasala, ale teraz ho tiez milujem..hlavne s udenym maskom..alebo s trochou slahacky a so sunkou..mnamka x-) *len niekde davaju tej slahacky privela..to je potom ako sunka len so slahackou..prr :-S * ozaj, nemas teraz s krpcami problemy??mne sa mamina stazuje, ze krpec stale knuci a ani pohladkat sa neda..jak sa tie sucky haraju :-N * ja si len pamatam, ze som este volakedy citala, ze maju v parlamente dilemu, tak mu chcu postavit sukromne wc :-D :-D :-D * ja sa odhodlavam do toho solarka..ale ked mne sa tam tak nechce..keby sa dalo, tak si kupim solarko domov :-D 8-)* fu, tak to ti neporadim..ale ved tam mozes stahovat aj mp3 nie??..o tom mp4 som pocula, ale neviem o tom nic :-N
Odpovedať
som sa trosku zdrzala pri salate- konecne som sa najedla, za cely den som mala len jablko a trosku cokolady.. ja som este nejedla sunku s chrenou a slahackou!! to musi byt zmes chuti :-) predsavzatia si si dala nejake?
Odpovedať
uz si prec?
Odpovedať
kde si, stratena? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciaooo :-D ..som sa vcera trochen pozabudla..nam doniesli novy automat, taky na hranie a je tam moj obl. sanghai, tak som sa hrala :-D :-D *inak super vec..su tam aj take kvizove hry, akurat, ze to je len v taliancine, nemcine a anglictine..takze tomu rozumiem tak velke prd ]-( *ako este by som tomu rozumela, ale mas to casovo obmedzene, takze nestiham..kym precitam a pochopim otazku, tak mam cas fuc :-D :-D :-D * to si vazne este nejedla sunku plnenu chcrenom a slahackou?! =-) ..sak to podavaju skoro vsade ako predjedlo :-D :-D * predstavzatia?? tie si nedavam..este tak pred 2 rokmi hej, ale aj tak som nikdy nic z toho nesplnila, takze si nedavam..nech sa potom nestresujem, ze som ich nesplnila :-D :-D * ako je u vas?? my tu mame slnko a teplo..konecne 8-) ..akurat, ze nemam tenisky, tak budem musiet ist nejake kupit..som videla celkom pekne nike tenisky..jedine normalne..vsetku ostatne mali tu oooobrovitansku fajku na boku..brr :-S * tak sup, sup, kde sa mi tulas?? :-D :-D
Odpovedať
no cau, si tu? aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
kde by som uz len ja mohla byt :-D :-D :-D *vikend ako inak pracovny, ale zajtra vstavame, ideme kupovat tenisky x-) * co ty, ako si vikendovala??
Odpovedať
som sa trosku zdrzala, telefonovala som s mamou :-)
Odpovedať
ja som cez vikend bola zla :-N bola som pokrytec :-N lebo ta krava (herecka) bola u mojho v restike a znova hadzala usmevy (trapna).. potom bola zatvorena asi pol hodinu na zachode s kamaratkou, ktora vracala, bolo jej zle, tak som sa pri nich zastavila a robila som sa, ze mi to je strasne luto a pomahala som jej prebrat kamosku.. ale za chrbtom som sa jej smiala :-D :-D krava jedna tie tenisky su tie nike, co sa ti pacia? a co automat? si uz zavisla? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hah, ja som prave zlozila s mojou :-D :-D * skoda, ze nebolo zle tej herecke, to by bola vacsia sranda..ale sak mozno aj to raz bude..maj pri sebe kameru :-D :-D :-D * mne osobne sa najviac paci puma, ale ziadne pekne som nevidela, tak to asi bude nike..uvidim zajtra x-) * nie som..je to na mna moc rychle..nestiham :-D :-D *ale dneska som sa nastvala, tak som si isla zapalit, hodila som do jedneho automatu 2 eura a vyhrala 100 :-D :-D :-D * co dneska, co porabas??
Odpovedať
coze????? tak to ti blahozelam!! tak bude nejaky shopping??? aj ja chcem.... :-( my sme boli dneska vonku so psami-na plazi, ale na skalnatej, nejak sa im nepacilo, zajtra pojdeme na pieskovu, tak hadam bude lepsie... dala som sa na ovocno-zeleninovy vikend, prave som dojedla zeleninovy salat, cely tyzden budem jest iba zeleninu a ovocie, som zvedava, ci sa budem citit lepsie, lebo nejaka som v poslednom case unavena a nevladzem vobec- ved aj tak vyzera nas dom- bordel vsade :-N ty co si porabala? a co si jedla dobreho?
Odpovedať
Profilova fotka
shopping??ani nie..ved len moje tenisky bu stat nejakych 50-60 euro + chcem nech si aj maco nejake kupi..a nedaleko je mcdonald, tak si zabehnem a peniazky pa,pa :-D :-D :-D * to uz mate tak teplo, ze sa da na plaz??ale to asi len tak pobehat, co?? 8-) *inak tu je celkom uz teplo cez den..staci natelnik alebo tensi svetrik a ides, ale v noci stale zima :-S * hmm..na ranajky cottage chees, na obed kura a teraz som dopila nejaky jogurtovy napoj..na dnes stacilo :-D :-D *aj ked dobry kentus to bol..zevraj ananas+banan+kokos..ja som tam citila akurat ten banan a marhulu..kde sa podel kokos?! ]-( co drzis dietu?? :-D
Odpovedať
nie, nedrzim, len uz si potrebuje moje telo oddychnut od vsetkych tych vyprazanych blbosti + do toho alkohol a cigarety- no chuda moje telicko :-) tak aspon tou stravou to nejako vyrovnam.. a ta zelenina a ovocie by mali byt bio, tak o to lepsie..len neviem, ci to zvladnem, lebo este som ani nebola doma z obchodu a uz som myslela na kura, mcdonald, vyprazane blbosti :-N ozaj, kolko ti fajcis denne a kolko rokov? nemas chut prestat?
Odpovedať
Profilova fotka
prid sem, ja som nepila odkedy som tu, bo neni kedy :-D :-D :-D * ale to s tou zeleninou ti urcite prospeje, ja som tiez byvala dost unavena a celkovo taka o nicom, ale ked som presla na vegansku stravu zrazu mi nic nebolo ;-) *ale upne staci ak zaradis viac ovocia a zeleniny..cerstvej, nemusis len salaty :-D * noo..ako kedy, minule som stiahla 20-tky :-. ..ale normalne tak tych 10 denne..ale keby som doma, tak to je tak 5-6..tu fajcim dost z nudy :-D *fajcim tak od strednej, akze asi tak 5 rokov..fuha, to je dost, ked to tak poocitam :-N *ale prestat sa nechystam..ja si hovorim, ze ked budem mat babo, tak to bude moja odvykacka - min. 3-5 mesiacov pred, 9 mesiacov pocas a ak aj potom zacnem, tak urcite nie, kym bude krpec maly..lebo najviac neznasa, ked vidim mamicku s babom na rukach fajcit ]-( ]-( ]-( * ty si na tom ako??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?