Menu Forum

Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 2. augusta 2009
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
    okres Nitra
 no kde si mi zmizla??zacinam mat vianocnu depku..ked si predstavim, ze zajtra budem pri stole s macovou "vydarenou " rodinkou..toto budu asi najhorsie vianoce emoticon emoticon *a bez kolacov..chapes, oni NEPECU..na vianoce!!ach jaj..ja chcu domuuuuuu emoticon emoticon *

co ty, piekla si nieco?? emoticon
23. dec 2007 o 16:18  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 5. júna 2009
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
 stastny Novy rok 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 emoticon emoticon emoticon emoticon
22. jan 2008 o 16:15  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 dlho som sa neozvala, co? ty kde sa tulas? budes tu vecer???
22. jan 2008 o 16:28  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 teraz si ty nejaka nedostupna!!! co je s tebou???????? emoticon emoticon emoticon
23. jan 2008 o 16:57  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 jemine ty aj zijes moja?? emoticon emoticon emoticon

kujeeem, a aj tebe vsetko naj v novom roku emoticon *ako si oslavovala??
24. jan 2008 o 17:01  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 aaale, celkom fajn, lepsie ako minuly rok, ale este stale to nebolo to prave- ako na slovensku!! a ty co? ake boli vianoce so starou?
24. jan 2008 o 17:29  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 aaale. prezila som..take nemastne neslane, ale sak.. emoticon emoticon *

my sme silvestrovali na sk..napchavali sa kolacmi, kukali telku a hrali sa s krpcom emoticon *ale ta cesta..mali sme vsetko, dazd, slnko, poladovicu, sneh..zamrzla nam voda v ostrekovacoch, takze sme videli velky prd..bola sranda emoticon emoticon *

co ty, co mas nove??kde si sa vytratila, dovolenkovala si?? emoticon
24. jan 2008 o 17:34  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 mne moj drahy novy pes zozral kabel od pc, ten od baterky, tak som bola bez- nervozna!! emoticon emoticon a v obchode ho museli najprv objednat a dosiel az za mesiac emoticon emoticon tak som mala dvojite nervy emoticon
inak mlady je nejaky divny, zozral mi tento kabel, kabel od lampy, nabijacku- asi z neho bude elektrikar emoticon emoticon

a co vas? jaky je? nemas nejake nove foto?
24. jan 2008 o 17:45  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to vazne?! emoticon ..inak som ti to aj chcela zo srandy napisat emoticon emoticon emoticon *nas tiez par kablov rozhryzol, ale drzia..hlavne si vyberal moje nabijacky na telefon..mohla som ich schovat a aj tak sa k nim vzdy dostal emoticon *

jaj, nove fotky nemam..nejako sme nestihali emoticon ..ale vcelku je rovnaky..len chlpatejsi a cika..tak normalne psikovsky..taky bol smiesny.. emoticon emoticon *

inak co ten vas..uz zacina rast??sa nedoplatis na granulach emoticon emoticon
24. jan 2008 o 17:52  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no uz rastie a maly ho neznasa, lebo sa na neho stale hadze a ten novy je asi 3x taky ako maly!! chudacik emoticon
ale su zlati spolu..

a co mama? ako to zobrala, ze si nebola na vianoce doma? a kolko ste vlastne boli na slovensku?
24. jan 2008 o 18:22  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to poznam, suseda tiez mala takeho vacsieho a stale mi na krpca skakat..mi ho skoro prizabil emoticon *

ale, tak co mala robit..nejako to zvladla emoticon *doma sme boli nejake 3-4 dni..ani som si to nestihla uzit..kamosky som mala kede-tade, takze ani nejaku party som nestihla..sak nabuduce..alebo ked dojdu v lete..hadam emoticon emoticon *jedine, co som doma stihla bola kadernicka a obchody..ale tu kadernicku lutujem..moje vlasyyyy emoticon emoticon emoticon *

draheho mas v praci??
24. jan 2008 o 18:33  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 este je doma, zachvilu odchadza..

a coze ti spravila s vlasmi?
24. jan 2008 o 18:39  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 jemine, este teraz som taka nas**ta!! emoticon ..som mala vlasy skoro po pas, tak jej hovorim..skratit..cca 15cm, a zafarbit..nejakou bledsou hnedou a blond melir do toho..no, skratila ich skoro o 30cm..z hnedej je viac menej oranzova a melir tak do pol hlavy..lebo, ze "ale viete slecna to vam na tu ciernu, co ste mali predtym nechyti"..som myslela, ze sa rozplacem, ked som sa doma zbadala v zrkadle emoticon emoticon *

v tom salone to nebolo tak vidiet..ach jaj..teraz neviem, ci mala teta zly den, alebo je smatlava a farboslepa..strach emoticon *

takze budes sama so zverincom?? emoticon ..inak ozaj, co macka..si mala aj macku nie?? emoticon
24. jan 2008 o 18:45  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 macka sa stratila, teda uz sa "neozvala" odkedy sme sa vratili emoticon ale asi pred dvoma dnami sme poculi nejake mraucanie, neviem, ci to bola ona, ale islo to z krickov a v noci, tak sme nic nevideli.. chudatko emoticon ale mozno ze sa vydala za nejakeho kocura emoticon

mala si si vlasy zafarbit sama.. ja vzdy, ked idem od kadernicky, tak si to smerujem rovno do obchodu kupit farbu emoticon lebo ma vzdy tak doriadi.. ale v utorok som bola tu u kadernika- gay- no a normalne som spokojna.. mne uz dost vyrastala farba, vlastne polovicu hlavy som mala blond a polovicu hnedej a super mi to spravil.. prvykrat v zivote som bola spokojna

a pocasie jake bolo u nas?
24. jan 2008 o 18:57  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 tak ked sa vydala a nahodou ju stretnes, tak sa popytaj na vyzdobu emoticon emoticon emoticon

ja som si aj chcela, ale som chcela ten melir a zosvetlit to, tak som si povedala, ze sa zverim do ruk odbornika..teda "odbornicky"..ach jaj..toto ma vzdy vie tak nastvat..ked neni dobra, tak nech ide prec..moje vlasky.. emoticon emoticon *

ja som mala cislo na jedneho chalana, ale ja som nestihala a bola u neho sestra..mala fo fajne..mala som ist aj ja..ale sak co vybavis o stvrtej vecer den pred odchodom emoticon emoticon *

hm, zeby som prisla mrknut na sardiniu a dala sa tam ostrihat?? emoticon emoticon

no, u nas bolo celkom v pohode, slnko, teplucko..taka prijemna zima emoticon *ale rakusko bolo strasne..sneh, zima..sme mali v aute klimu a mne furt zima..si skus predstavit emoticon emoticon
24. jan 2008 o 19:03  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 gayovia su asi najlepsi- aj ked mne to robila baba, ale on jej povedal, co ma robit.. ofinu mi sice spravil trosku odlisnu ako som chcela ja,ale to si uz dorobim sama emoticon farba sa mi paci..
myslela som, ze potom, ked si vysla od kadernicky, si si mala ist kupit farbu a zafarbit si to naspat na cierno.. ja to tak robim skoro vzdy, ked sa mi nepaci "vytvor" od kadernicky.. emoticon

u nas je slnko, asi 15 stupnov, ale mne je furt nejaka zima emoticon emoticon

a co lokal? funguje? cinanci jak sa maju?
24. jan 2008 o 19:08  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no, mna farbila a strihala jedna baba a dokoncovala ma taka pani, ale ta mi to len vyfukala, takze na nu nadavat nemozem..aj ked.. emoticon emoticon *
ja som chcela nieco bledsie, ja nosim tmavu uz asi 4 roky a uz mi to liezlo na nervy..ale sak co, za krasu sa plati emoticon emoticon *

15 stupnov??balim emoticon emoticon *my tu mame dost zimu..dnes cely den vysedavam pri radiatoroch, ci ohrievacoch, ci ako to mam nazvat emoticon *

lokal funguje..raz hore raz dolu..ako kedy..ale zaciname pokukovat po nejakom bytiku..sak ked pridu v lete nasi, tak nech maju kde spat emoticon *cinanci sa maju k svetu..vysedaju tu a hraju karty..kua, aj ja chcem taky zivot..hraju karty, prehraju par tisic a cely den nic nerobia..nechapem..to ma kazdy sikmooky fabriku alebo co!? emoticon

co drahy, uz ma viacej ludi jak sa oteplilo??
24. jan 2008 o 19:20  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 nie, praveze teraz je zle obdobie az do marca.. ludia su doma po sviatkoch, nemaju penazi.. ale nemoze sa stazovat.. v marci by mal otvorit nejaky druhy podnik, ale neviem, co to bude- nejaky zdravy fastfood alebo co, tak tam pojdem robit- aj ked sa mi nechce velmi.. no uvidime

a uz ste zistovali ceny bytov?
24. jan 2008 o 19:33  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 druhy podnik..a to chce otvorit sam alebo s niekym??..jaj, francy nam pojde pracovat emoticon emoticon emoticon *to ja by som rada volakde zacala robit..toto vysedavanie tu ma moc nebavi.. emoticon *

no, ja som pozerala ale tu na okoli nic moc neni..ale macova sestra bola minule pozerat nejaky byt..novostavba a tusim chceli 300tis. euro..im to hrabe emoticon emoticon *ja by som chcela nieco prenajat a potom snad aj kupit, ale to je vo hviezdach..najradsej by som nieco postavila..ale tu v taliansku je to strasne drahe emoticon *

no, my sme na tom podobne..ludia nemaju prachy..akurat sikmooki a par clovecikov, ale ..bolo aj lepsie emoticon *
24. jan 2008 o 19:41  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 300 tisic?? paneboze!!! tu su tiez take ceny, ale my sme pri mori a sem chodi kopu turistov, preto je to take drahe.. v jednom meste asi 30 km od nas su lacnejsie a to aj napriek tomu, ze to je okresne mesto a ma 3x viac obyvatelov..
a najomne tam kolko stoji?

ja by som tiez chcela stavat, ale na slovensku- tu by som sa asi nedoplatila.. mozno raz, ked budeme stari, si postavime na slovensku domcek a budeme si uzivat dochodok emoticon emoticon emoticon

inak, ale tu su novostavby lacnejsie ako tie stare domy emoticon
24. jan 2008 o 19:56  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no najomne ako kde..od 350-1500..ale najdu sa aj pekne 3-izbove byty za 400-500 euro, co sa mi zda celkom prijatelne emoticon..ale do leta chcem urcite vypadnut od jeho rodicov..uz je cas emoticon *

ja som pozerala tie stavby na kluc na slovensku..za 3-4 miliony ma 2-poschodovy barak!! paneboze, tu za to nekupim ani garsonku emoticon emoticon *a este ked si tam das tie solarne panely a podobne kraviny, tak rocne platis uplne smiesne sumy za teplo a tak emoticon *

ale ze, aj tu..taka stara chajda, ledva to stoji a pytaju za to 200 tisic euro!!ja stale hovorim, ze tu maju vsetko na hlavu emoticon emoticon *

nebehala si teraz niekedy po obchodoch?? emoticon
24. jan 2008 o 20:10  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 na vianoce som si spravila nakupy, ale nic extra. kupila som si riflovy overal- dobre mi sadne, tak sa vytrcam, kde sa da emoticon emoticon emoticon a potom som si kupila take tricko, ale to len preto, ze sa pacilo drahemu.. ani vlastne neviem, kde je emoticon inak, v poslednej dobe sa mi zda, ze vsetky moje veci sa mi niekde stratili- mam hrozne malo oblecenia a ked si spomeniem na nejake tricko, ze toto by som si dnes rada obliekla, nemozem ho najst emoticon emoticon dufam, ze nemame nejakych duchov-zlodejov v dome emoticon

a ty na internete kupujes este?
24. jan 2008 o 20:17  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to s tym stracanim poznam..ja som si myslela, ze sa mi to stava len doma, ale tu je to horsie..neviem najst asi 1/4 veci..netusim, kde su emoticon emoticon *ja som bola akurat vcera a predvcerom s macovou sestrou behat po obchodou, ale nic moc som nenasla..v terranove aj nieco mali, ale vsetko tak divne sedelo emoticon *
ale nasli sme jeden obchod a mali tam super rifle..akurat, ze ako sme boli doma, tak som si kupila svoje, tak zas nechcem mat 20 rifli..ale asi tam zajdem..vsak rifle sa zidu..a take ceny, ze max. 25 euro..no nekup to emoticon emoticon *

ani nie, som si naposledy kupila slnecne okuliare, ale nejako mi blbla karta, tak mi to neslo zaplatat..tak som pisala predajcovi, ze ci moze tu aukciu zrusit emoticon *

ty este behas po ebay-i??
24. jan 2008 o 20:25  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ja nebeham, sak som nemala ani internet.. ale naposledy som si kupila parfem D&G a to nejaky tester, teda vzadu je napisane Tester Demostration, tak neviem, ci to je nejaka napodobenina alebo co.. a jeden kamos, ktory ten parfem zboznuje mi povedal, ze vonia trosicku inak.. tak som sa nastvala a uz nic nekupim. + nemam nic na karte a drahy sa nejako nema k tomu, aby mi tam dal peniaze emoticon emoticon

a co na to predajca? zrusil ti to?

inak, si ma pekne navnadila, asi zajdem trosku na ebay emoticon emoticon emoticon emoticon
24. jan 2008 o 20:29  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 pch, ono ma to zrusiloooo!!! emoticon emoticon emoticon

ja som tiez chcela kupit d&g, the one, ale mali sme tu nejake nestihacky a mne ta drazba uplne vyfucala z hlavy, takeeee nervy emoticon emoticon *
ale ved tester by mal vonat rovnako ako arfem nie?? len mozno menej vydrzi, je skor robeny ako tel. sprej, nie ako parfem..*ale to s tymi napodobneninami parfemov nechapem, ved napodobnenina by mala vonat podla mna rovnako..inak to nie je napodobnenia, ale iny parfem emoticon *

no, predajca to asi zrusil..nieco mi to tam vypisuje po taliansky a nechapem co..ale nevadi, ved keby niec, tak napise emoticon emoticon *
24. jan 2008 o 20:42  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 vonia to tak isto, ale nieco malicko je tam zmenene a citi to fakt iba ten, kto tu vonu pouziva dlho- ja som to tiez citila trochu.. no ale nastvalo ma to, ze ten idiot mi poslal tester!! no nevadi, na buduce uz budem vediet emoticon

co dieta? pribrala si cez sviatky?
24. jan 2008 o 20:49  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 a nemal tam napisane, ze ide o tester??ja som tak tiez skoro kupila moju kylie..uz sa mi minula a ani za ten svet ju nikde na ebay-i neviem najst..teda najdem ale za 30 euro..to mozem ist rovno do obchodu emoticon emoticon *

aaale, trochu som nieco zhodila..vidim na dierkach na opasku emoticon emoticon *ale nejak to nie a nie ist dole..asi mam zablokovany organizmus..predtym to tak pekne islo.. emoticon..alebo to bude vekom..starnem emoticon emoticon emoticon *

a hele, mladi cinankovci..jemine, ale ti asi nemaju doma zrkadla..tie ich vlasy su strasne!!to este aj moje oproti nim vyzeraju dobre emoticon emoticon
24. jan 2008 o 20:55  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ozaj, aj si piekla nieco na vianoce? ci nie? a stara co varila? chutilo ti? uz si ta viem predstavit pri tom stole emoticon
24. jan 2008 o 21:00  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 ale kde, nejako som sa neodvazila..radsej som pockala na maminkine a babkine kolaciky..pre istotu emoticon emoticon *

ani mi nehovor..ako prve boli spagety..ja som ich mala s rajc. omackou a surom a ostatni s muslami..ako druhe ryba..taky fajnovy plat ryby a stara to poliala zufanou oleja..radsej som ani neokostovala..troppo oleja emoticon *iba kusok takej ryby som si dala,nech sa nepovie..a napchavala som sa vyprazanymi gulickami mozzarely..mnamka emoticon *ale mala som v lokaliv zasobe zem. salat, tak som sa potom napchala emoticon emoticon *

teraz si tu mala byt..isiel jeden cinanko a narazil do dveri..zatvorenych emoticon emoticon ..pohlad pre bohov emoticon emoticon emoticon emoticon*

co ty, robila si salat?? emoticon
24. jan 2008 o 21:10  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ja som mala dost zvlastne vianoce, lebo cely den sme boli v obchodoch, lebo sme este nemali nakupene darceky, tak 24.12. cely den!!! o 18.00 si drahy spomenul, ze rodicom nic nekupil, tak mu v jednom obchode pol hodinu balili darceky a potom ich ich isiel zaniest rodicom.. o 19.30 som zacala varit- za 10 minut navarene, za 5 zjedene, za 2 minuty rozbalene darceky a drahy musel ist do prace emoticon emoticon emoticon
takze super rychle vianoce.. ale 25.12 to bolo lepsie, to som si aj rozpravky pozrela..
ty si ako prezila vianoce? co ste robili cely den?
24. jan 2008 o 21:26  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš