Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
coooooooo??dalsieho, nemas ich dost?? :-D :-D a akeho, yorkshira?? x-)
Odpovedať
nie, zlaty retriever!! a je kraaaasny!!! zajtra alebo kedy dam foto, lebo dneska som nemohla najst kabel od telefonu.. ale bohuzial, macka zdrhla... :-( :-( :-( dufam,ze ju ti chrapuni psy nezozrali ]-( prave sa mi tu mlady vykakal- to ti je neuveritelny smrad :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-D a co povedala mama na to, ze neprides na vianoce?
Odpovedať
Profilova fotka
zlaty retriever??to je srdcovka mojej sestry :-D*ale su to krasne psy..len trochu velke :-N *a kolko ma, je to este steniatko?? x-) *nemali ste problem ho dostat na sardiniu?? =-) tak to ti verim, nas krpec, ked sa vykadil na druhej strane bytu, tak som to citila..neskutocny smrad :-D :-D * no, zobrala to v pohode, sice ju to mrzi a aj si urcite poplakala, ale tak inak sa to neda..najlacnejsie letenky su pre oboch 900 euro :-S *takto nas to autom vyjde cca 400 a este nam zvysi na kadernika..teda mne :-D :-D * a este si musim poplatit zdravotne..to ma tak stve 700Sk mesacne za nic!!! ]-(
Odpovedať
no to si aj ja platim!!! ale zachvilu to budeme platit v taliansku :-D :-D maly ma 3 mesiace, je taky nejaky divny este, nechcel ani chodit, musela som ho celu cestu na rukach nosit (9kg), k tomu kabelku a asi 15kg kufor!!!!!! nastastie na stanici bola vydlazdickovana podlaha, tak som mohla aj tahat a on sa suchal :-D :-D neviem, preco sa mu nechcelo chodit... =-) nejaky lenoch.. a ani s yorkshirom si velmi nerozumeju, stary sa robi, ze sa nic nezmenilo, ani si ho nevsima :-D jaky je zlaty - urazeny :-D :-D
Odpovedať
a co darceky? mas uz pre vsetkych?
Odpovedať
Profilova fotka
sak ani sa mu nediv, tebe by sa tiez nepacilo, keby si drahy donesie domov dalsiu francy :-D :-D * a vybavovali ste mu pas, ci isiel len tak?? =-) preco v taliansku, chystas sa niekam robit?? u mna teda nehrozi ]-( :-( no, ocino je vybaveny /tasticka+kravata/, mamina zatial len ta perla, sestra ma zrkadlo+nausnice a bracho ma zatial len tricko..a take iste aj sestrinmu priatelovi :-D *a babke s dedkom len nejaku sladkost..asi to lindt, mi to maco kupil na "mikulasa"..boze, to bolo dobreeeeee x-) x-) * ty ako s darcekmi??
Odpovedať
nie, mal pas... ale nikto ho nekontroloval.. ale ta cesta s nim bola hrozna!!! dufam, ze aspon teraz stary bude trosku viac pritulny, lebo on bol doteraz taky blazon, nenechal sa ani poriadne pohladkat- iba ked nieco chcel :-D , tak ked bude teraz ziarlit, tak hadam aj bude viac pritulny :-D novy je poriadne zakriknuty- vyhresila som ho za ten bordel, co spravil- teraz sa iba schovava, ked sa k nemu priblizim, tak uteka =-) zeby som to prehnala :-N ale ved ho aj hladkam ja nemam vooobec nic na vianoce, chcela som nieco kupit 'na vychode' :-D , ale nemali sme penazi, lebo sme mali denny limit na karte, tak sme ani poriadne nemohli vyberat, dokonca mama nam musela zaplatit psa.. hrozne s tymi limitmi.. nabuduce uz len s hotovostou!! ale spravim nejaky balik, co poslem domov-nejake malickosti a velke darceky nech si kupia z peniaze, co im poslem-antivianocne :-N ozaj, porad nejake meno pre psa-sak este ziadne nema, chudacik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne, takto citovo vydierat chudaka yorkshira :-D :-D :-D hm, tak to je divne, ale nechaj mu trosku casu, musi sa aklimatizovat..aj moj krpec bol prve 2 dni taky nijaky..tie sa mu ani chodit nechcelo a potom sa tak rozbehal az strach..uvidis, ako budes este spominat na casy, ked bol taky tichy a nebehal :-D :-D * a to co ste mali denny limit 100 euro??ja viem, ze maco ked tu bol, tak mohol vybrat aj 20tis. ..viem, ze tak raz vyberal pre kamosov prachy..teda ak nie viac =-) *a kolko stal krpec2?? :-) tak s tym menom na mna nechod, ja som ledva vymyslela meno pre mojho :-D *ale paci sa mi ardy..draheho pes sa tak vola..je to take milene :-N * ja sa domov tesim..bo dostanem darceky z vianoc, potom hned aj na meniny a narodky..jupiiii :-D x-) *
Odpovedať
:-D :-D mal 250 euro (8000 Sk)na den limit, co teda sa mohol drahy najskor opytat alebo pozriet v papieroch predtym, nez vycestoval nam to vobec nestacilo niekedy-v jeden den sme mali zaplatit listky, psa aj hotel.. tak sme mali nervy, ale nastastie to zacvakala mama.. za psa sme platili 180 euro aj s pasom, voditkom a nahubkom.. 3500 stal pes.. ale je zlaty, tu zevraj stoja aj 400-500 euro!! a ako dlho budete na slovensku? to vazne stoja 900 euro letenky??? to je nejake drahe? ja som platievala 300 euro sardinia-rim, rim bratislava = tam aj naspat!!!!! =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, ked to vsetko spocitas, tak 250 je nic..nechapem naco je ten limit..moje prachy, tak preco si ich nemozem vybrat kolko chcem a kedy chcem!! ]-( no, zlaty retr. je dost drahy pes..sestra raz tusim spominala, ze stoji okolo 20.000 a to bez papierov :-S *takze ste fajne usetrili :-D * no, 31. sme na slovensku a asi do 2-heho, max. 3-tieho..viac sa neda :-( *si pozri skyeurope..este letenky 31.12. su za cca 100 euro/osoba, ale od 1.1.-7.1. su za 250-300 euro/osoba..strasne palky..my ked sme to s macom pozerali, tak sme normalne neverili..to trosku presvihli s tymi cenami..sak co budem letie v prezidentskom lietadle a bude mi podavany kaviar so sampanskym?! 8-( ]-( * inak ja stale neviem, co kupit macovi..sme sa sice dohodli, ze si nic nebudeme kupovat, bo ja mam psp a on si kupil gps..ale tak aspon volaku blbost :-N *ty si uz nieco vymyslela pre draheho??
Odpovedať
ja som mu uz kupila psa :-D :-D :-D ale nie, vobec neviem, budem musiet behnut do mesta tento tyzden.. uz mate stromcek? my sme ho dneska robili, kraaaasny, uz u nas vladne vianocna atmosfera :-D ;-) ozaj, a ako stara? stale je taka protivna?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame stromcek uz asi 3 tyzdne :-D :-D *maco kupil, tak sme ho hned ozdobili..tiez je kraaasny, cerveno-zlaty x-) *vy mate ake ozdoby?? no, staru som poriadne nevidela ani nepamatam, len sa bojim, co na vianoce..teda 25.12..bo ja mam svoje..24.12 :-D :-D *maco chce otvorit az nejako o siestej, tak musim na nom zapracovat, nech otvori skor, nech s nou nemusim byt doma ]-( *len neviem, ci im volaco kupit alebo nie..vobec nemam chut im nieco kupovat..akurat tak dovolenku dobre daleko a bez spiatocnej letenky :-D :-D * draheho mas doma, ci uz zarezava v praci??
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz je v praci-konecne, bolo toho dost aj na mna 24 hodin denne s nim :-D :-D :-D :-N jako ze mas svoje vianoce 24.12.? preco? my mame bielo-cerveny stromcek- ozdoby su este z minuleho roku, musime teraz setrit, dovolenka nas stala poriadne draho, tak ani vyzdobu som nemenila.. ale pekny je, len sa mi zda trosku prazdny, tak hadam nieco este dokupim..
Odpovedať
Profilova fotka
mi nieco hovor, my sme spolu 24 hodin uz 3 mesiace :-S :-D *akurat dneska som mala trochu pauzu, bo si bol dat zafarbit vlasy..ale tak..ma to strasne..teda aspon mne sa to nepaci..predtym to mal take viac blondave, teraz to ma moc tmave.. :-| * sak co som sa dopocula, tak v taliansku sa vianoce oslavuju 25-teho..ale ja si spravim slovenske 24-teho :-D :-D * to ti to setrenie moc nevydrzalo :-D :-D * no, ja chcem ist na slovensku kadernicke a pocitam tak max. 3000..aj to je uz viac ako dost 8-( *a este 2500, co si musim zaplatit to blbe zdravotne..take mam na to nervy..a zrusit sa to neda, len na zaklade prac. zmluvy..debilny system ]-( *dufam, ze viac ako 1000 euro nas to nevyjde..sak su to len 2-3 noci :-N * ale mne tak budu chybat medovnicky, linecke..milujem pozerat rozpravky a chrumat kolace :-D :-D *a ani rozpravky nemam..vianoce bez mrazika, popelky..co je to za vianoce ;-( ;-(
Odpovedať
ale darceky si davaju 24.12., aj vecera je 24. - teda aspon tu na sardinii.. tam u vas kedy veceriavaju? ja som si nakupila rozpravky, mohla si povedat mame, nech ti ich kupi na vianoce, aj ked uz je asi neskoro :-( ale hadam v TV budu nejake podobne... ja som minuly rok videla sokoliar Tomas- to je tusim slovenska rozpravka, aj ked nie vianocna, ale aj tak potesi- slovenski herci, atd.. :-) a to fakt mate 3 tyzdne stromcek :-D :-D :-D ? ja som si myslela, ze uz dneska je skoro, my ho doma robievame den pred vianocami, ale ked ty ho mas uz 3 tyzdne, tak je ok :-D maly mi tu prave hryzie nahubok, vydava to zimomriavkovy zvuk-nieco ako nechty vo vate alebo na tabuli :-S :-S :-S :-S :-S :-S mame tu hroznu zimu-my vnutri, dneska bolo vonku teplejsie ako vnutri :-D a co lokal? uz ste nasli kupca?
Odpovedať
Profilova fotka
no,mne maco nieco trepal, ze sa oslavuje 25-teho, tak neviem..taliani, ani sami nevedia kedy maju vianoce8-(* no, ja som hovorila sestre, ze chcem na vianoce vodu na kontaktne a rozpravky..sak mozno mi nejake kupia :-D *inak nabehnem do hypacu a vymetiem im to tam :-D * no, maco kupil ten stromcek a mne to nedalo, tak sme si ho hned vyzdobili :-D*inak my doma staviame stromcek az na stedry vecer..teda tusim =-) * jemine, tak to by som ja nezniesla, mne stacilo, ked sa krpec hral s tou plastovou flaskou..uz to som mala sto chuti tu flasu vyhodit ]-( * ja si tu na tu zimu neviem zvyknut, teda u maca doma..vecer si vzdy zapneme ten ohrievac, ale je to take o nicom..rano ked sa zobudim, tak je zima ako na sibiri :-( *a potom, ze vstavaj spod tej tepluckej periny :-D * kupca sme nenasli..ako ono su prachy akurat tak na poplatenie elektriny, kurenia a tak..nam moc nezostane..sak len teraz dal maco cca 500 euro, co dal opravit auto..ach jo :-( *a pozicku z banky splati az za 5 rokov, takze nic moc :-| * boze, zas je tu to sproste sikmooke decko..by som ho vedela prerasit..furt vrieska..mam mu kupi caj a polku rozleje na parkety..a co su presklene dvere, tak vzdy ich cele uchyta!!a mama nic!! ]-( ]-(
Odpovedať
a mama hra automaty, nie?? asponze nemusite platit najomne, to uz by vam vobec nic nezostalo!! strasne to tu je s cenami!! co mne drahy hovori, kolko za co plati, pekne ma vystiera!!! ]-( ]-( ]-( ale mozno cez leto mu to pojde lepsie.. tu to tak vidim, ze ludia robia cez leto a potom si tie peniaze "uzivaju" cez zimu... ty nosis sosovky? to aj moj drahy.. aku mas 'velkost' ci ako sa to vola? ja mam zrak ako orol :-D , ja sa v tom nevyznam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, oco hra automaty, mam sa pozera a maly vrieska..alebo poobede dojde len mam, ta hra a maly skrieka..alebo hra s nou!? 8-( * no jasne, na najomne som zabudla :-D :-D *inak ja som uz tiez pocula taky nazor, ze tu ludia robia v lete a v zime si uzivaju prachy..nahodou dobry system..neviem neviem, ci by som na slovensku zarobila toliko, aby som celu zimu nemusela robit :-D :-D *no, maco rozmysla, ze by si sem dal taky maly bar..ale na to treba zas dalsie prachy, takze zatial v nedohladne :-S * ja mam -1,75 a -2,00 /do dialky/, ale nie som si ista :-D :-D *ja som slepa jak krtko bez sosoviek..ale rozhodne lepsie ako okuliare..aj ked rozmyslam, ze by som si dala spravit aj tie, bo rano si do nevyspatych oci davat sosovky..no to je teda bolest..mam oci jak angorky zajacik :-D :-D *a tu v taliansku maju vazne super ramy ]-( * inak co krpci, ako reaguju na stromcek??netrhaju ozdoby?? :-D
Odpovedať
zatial netrhaju, ale mlady sa uz zacina prebudzat a uz tu vyskakuje, bojim sa, aby tomu malemu nestupil na hlavu, ved ho zabije!!!! a to ma este len 3 mesiace!! uz zas po sebe vrcali, taaak sa bojim, ze nebudu kamosi :-) :-( ale zevraj to trva aj mesiac, pokym si na seba zvyknu tak to moj ma -8,5!!!!! to je slepec! ja ked som ho prvykrat videla v tych popolnikoch, tak som sa nemohla dosmiat :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale ich nenosi vobec, iba pred spanim ked pozera TV pravidelne mu musim chodit kupovat sosovky, ked byvame v meste a nema ich.. tak ho obcas aj vydieram, ze raz mu ukradnem peniaze- aj tak to nezbada :-D :-D :-D :-D .. ale to uz je vela -8,5 , co? som ho posielala na tu operaciu, ale boji sa.. ty by si nechcela ist na operaciu? kolko to vlastne stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
a je to tu - krpec rozlial caj..si od nich budem pytat 5 euro!!to ju nauci!! ]-(* to vies, doteraz bol krpec sam..teda ked nepocitam macku..a teraz zrazu dalsi "krpec" a asi 10x vacsi ako on..musi si uz od zaciatku zislkat respekt :-D :-D * -8.5?? =-) tak to uz ma dost !! :-. *ja som nad tou operaciou uvazovala, ale aj tak nemas nikde zarucene, ze sa ti ten zrak nebude dalej zhorsovat..jedna kamosova znama na tej operacii bola a ze to sakra bolelo :-N a ja bolest nemusim..tu si nechavam az na porod..tam si toho vytrpim az az :-D :-D *a okrem toho, piersing do nosa mi stacil..boze to bola bolest ;-( ]-( * a ta operacia tusim stoji okolo 20.000, ale to je tusim len za jedno oko..a neviem, ci sa to nejako nezohladnuje aj podla dioptrii :-| * co si dneska papala??ja som fest hladna a nic nemame 8-(
Odpovedať
ja som prave dojedla spagety s hribovou omackou!! uz sa mi skoncili haluskove casy, fasirky, slovenska kuchyna :-( :-( ale ani som si ju velmi neuzila- nejako som na slovensku nebola velmi hladna.. ty co s jedlom? este si na tej diete ci uz nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ale kde, sak to sa nedalo vydrzat..mozno keby chodim spavat o desiatej, tak v pohode, ale nie ked mam mat posledne jedlo o 20.oo a potom vydrz do druhej, tretej :-S *som si povedala, ze tento rok si este uzijem, ale od buduceho na tvrdo veganska strava..uvidime, co to spravi..ale treba chudnut do plaviek..inak budem v mori plavat na hladine :-D :-D :-D :-D haluskyyy..mnamka..teraz by som si dala taky dobry kuraci perkelt s haluskami a zavaranou uhorkou x-) x-) * inak mamina si ako naucila krpca..aby s nim nemusela chodit rano o siestej /bo to sa on permanentne budi/, tak ked zacne skriabat na dvere spalne, tak ho pusti dnu a supne sa k nasim do poste a vydrzi tam do takej osmej..neskutocny vymyselnik :-D :-D * tvoji krpci uz spia, ci ti robia spolocnost?? :-)
Odpovedať
uz chrnia, stary na kolenach a mlady na nohach mi zaspal.. no ten nas stary spava normalne s nami na posteli na deke, nevedeli sme mu odolat, ked bol maly a skrabal sa hore a uz ho to nevieme odnaucit, no a novy vcera asi kazdu hodinu vrcal, spal pri posteli, tak som musela na neho furt kricat, aby bol ticho.. nakoniec aj toho drahy zobral na postel- ale asi iba tak na hodinu, to bolo nieco hrozne!! zachvilu nas nase 'deticky' vyzenu z postele :-D :-D :-D inak na tom slovensku je uplne iny rezim, my sme tam uz o polnoci boli v posteli a pripadalo mi to uplne normalne.. tu mi pripada ist normalne po druhej :-D :-D a lezie mi to na nervy-skodi to pleti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, nakoniec aby ste vy nespali na zemi :-D :-D * ja sa uz tesim ako budem pozerat rozpravky,chodit spat o jednej a o dvanastej sa zobudzat rovno na pripraveny, vonavucky a hlavne MASOVY obed..a samozrejme s polievkou x-) * ja sa divim, ze moja plet este zvlada..bo ked prideme domov, tak sa mi malokedy chce este odmalovavat..tak sa odmalujem rano a za 10 minut nacapem make-up zase :-D :-D *ale musim si kupit nejake slapku alebo take nieco, bo cely den behat v cizmach..zacinaju mi protestovat nozky :-N * inak na slovensku bol sneh?? x-)
Odpovedať
nebol, sak som bola nastvana!! iba z vlaku sme boli videli v rakusku sneh :-( jaj, uz dosiel drahy, musim uz ist!! 'uvidime' sa zajtra, ok? zatial papa, dobru noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ze som nemala fotak..musime uz s macom nejaky kupit..tu bolo tolko snehu x-) * va be', a domani ;-) *buona notte *
Odpovedať
Profilova fotka
buon gioooorno :-D :-D kuk: http://images.google.sk/imgres?imgurl... tak som sa na tom pobavila..aj ja chcem doma takeho vizazistu ;-( :-D :-D co krpec2, uz sa hybe??
Odpovedať
no cau... ako dneska? tak tie foto su dobre, ale Jennifer Love Hewitt, Angelina Jolie a Drew Barrymore vyzeraju rovnako aj nenamalovane.. zato Julia Roberts a Pamela Anderson su otrasneeeeeeeeeeeeeeeee :-S
Odpovedať
kde sa tulas dneska? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau, tak uz som tu..maco vcera nieco stvaral s pocitacom, tak som bola mimo ]-( *no co nove, ako krpec, uz sa aklimatizoval?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?