Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau :-D ..som si brazdila po ebay-i..som mala taky blby den 8-( * samozrejme, ze som tam nic nenasla, tak som sa isla hrat na automate a vyhrala som 40 euro..potesi :-D :-D* si este tu, ci uz mas doma draheho?? =-)
Odpovedať
no cau, si tu dneska? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha kto sa nam tu objavil :-D :-D *co nove??
Odpovedať
Profilova fotka
no kde sa tulas?? som hladna, potrebujem sa rozptylit..dove seeeeeeeei?? ;-( ;-( ;-( :-D
Odpovedať
ja som mala dneska mcdonald!!!! buffalo bill burger!!! ty co papas?? ci este len cakas na jedlo? aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
vies, ze ani neviem aky bol vikend..ked ono su vsetky tie dni rovnake :-D :-D * ty jeden provokater mcdonaldovsky!! :-D no, ja som dneska mala 2rajciny, 2 vajicka a krajec celozrneho chleba :-D ..som sa dala na dietu,tak som zvedava, ci to zaberie ]-( *az na to, ze ja neznasam rajciny..a zajtra mam na vaceru ananas..ten tiez nemusim :-S *a ze tonno..mamiiiiiiiiiiiiii ;-( ;-( * ty co si robila cez vikend??si sa ani neobjavila =-)
Odpovedať
mnam, ananas!!! ten ja mozem!!! aj rajciny-ale tie hlavne v lete.. na akom principe funguje ta dieta? co mas povolene a co nie? videla si Nieco na tej Mary je?
Odpovedať
Profilova fotka
pozri sem, tam je to vsetko napisane ;-)..je to celkom ok, ale na mna moc rajcin..tie ja tiez len v lete..ale aj to, za rok zjem mozno tak kilo :-D :-D http://www.juli.sk/dieta.htm tusim som to videla, ale napamatam si..ja planujem maca vyhnat pre moulin rogue x-)..to si videla??
Odpovedať
a ako dlho si uz na diete?? nie si hladna?? ja by som to asi nikdy v zivote nedokazala!!! pre mna je jedlo vasnou :-D :-D ja som este nikdy dietu nedrzala :-N no v tom filme bola jedna zenska, ktorej do martini nahadzali nejake tabletky a ta potom upratovala cely byt, zdvihla jednou rukou gauc, vysavala pod nim, atd.. no a mna dneska chytili tiez taka energia a upratala som celu kuchynu, ale uplne VSETKO.. aj tie najmensie medzierky, salky, chladnicku, uuuplne vsetko som upratala!! tak som na seba taka hrda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kto tam hral v tom filme?? tusim som to videla, ale uz si napamatam..ja uz som videla tolko filmov, ze sa mi to pletie :-D :-D no, hladna som, ale vydrzim..chcem vediet, ci to zaberie ]-( *ja som dietu tiez nikdy nedrzala /nie ze by som na tom bola tak dobre :-D /, ale mala som raz tu vegansku stravu a to som isla za par dni dole o 7kg..krasa x-)
Odpovedať
a co aj teraz nejes tu vegansku stravu? ci je velmi jednotvarna? aaa, ty to kura musis mat, co?? hrala tam cameron diaz, ben stiller a matt dillon-taka komedia, ja som ju videla asi 11x, lebo to bola jedina kazeta na byte, kde som byvala asi tyzden, tak som ju pozerala donekonecna.. a navyse v anglictine, ked som este nerozumela ani slovo :-D inak vikend bol nudny, v sobotu sme boli doma, v posteli, ani neviem, preco drahy nesiel do prace, nebol az tak velmi unaveny =-) a kolko si dala do automatu, ked si vyhrala 40 euro? aj ja chcem nieco vyhrat!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie, ze jednotvarne , ale nejako sa neviem odhodlat..a teraz pred vianocami uz vobec nie :-D ..tam vlastne nejes skoro nic..viac menej len zeleninu, ovocie, ryzu , zemiaky a tak..ono ten prvotny sok je najhorsie..ziadny chleba, maslo, syry a maso :-D :-D * to som tusim videla, ale hrozne davno ;-) dala som tam nejake 3 eura tusim..ale tak dokopy nejakych 6 :-) *sem-tam sa podari aj mne, nie len sikmookym :-D 8-) * bluzka ti uz dosla?? ja stale cakam na ten kabat 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
este nedosla, teda neviem, lebo ono to pride k svokrovcom domov, my ani nemame poriadne adresu, to byvame jak na duchonke!! poznas duchonku?? ale objednala som si dva saly, dockaj, dam link
Odpovedať
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez pozerala saly :-D :-D ..ale ja som chcela take brmbolcove..a take mali len sikmooky a feedback o nicom..tak som neobjednala nic :-( *..teda maco si objednal hodinky so zapalovacom..bimbo :-D :-D * http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... dneska co je za den..nikde nikoho..tu boli snad dvaja ludia :-S *draheho uz mas v praci??
Odpovedať
jej, to je zlate.. a da sa tam aj vymenit plyn potom? to musi byt super, jak james bond!! 8-) 8-)
Odpovedať
uz odisiel, dneska trochu skor, ale aspon si oddychnem po tomto narocnom dni :-D 8-) aj tak mam na neho nervy, lebo mi ukradol zopar cigariet a mne nechal len 6!!! ]-( ]-( d poznas tu duchonku? bola si tam niekedy?
Odpovedať
Profilova fotka
no super, prave som vyhrala prsten a nejde zaplatit..do prdele s tym..tam ma, ze akceptuje visa card a nic.. ]-( :-( * hej, tie hodinky su doplnatelne :-D ..je to vazne sranda..ale inak je to aj celkom prakticke..aspon nemusis stale hladat zapalovac..teda aspon ja..denne stratim aj styri :-D :-D * maco pre istotu kupil minule cely karton, takze sme zasobeni :-)*sak si tak ku aj ty a schovaj..nech ti drahy nekradne :-D :-D na duchonke som nebola..ja som moc neni na stanovacky 8-(
Odpovedať
tam su aj chaty, ja som tiez neni velmi na stanovacky.. alebo mozno ako jelenec, iba som ti chcela vysvetlit, ako to byvame.. je to hrozne :-S !!! ja zase, ked sa vratim z diskoteky, tak mam plnu kabelku zapalovacov!! zvycajne tie, ktore si beriem z domu, stratim, ale vratim sa s dvojnasobkom cudzich :-D :-D ale moj drahy, tak on je v tomto fakt sampion!!! ten aj desatnasobok donesie :-D :-D jako ze ti to nejde zaplatit????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si pamatam, ze kolkokrat, ked som isla domov z diskoteky, tak som nemala ziadny zapalovac..take nervy..som si vzdy este lubila zaplit pred vchodom..a zapalovac nikde..niekedy som sa vratila domov, zobrala zapalovac a isla naspat pred vchod :-D :-D * ja neviem..je to nejaky americky predajca, ale nasla som ho na talianskom ebay-i medzi international..a mal tam, ze akceptuje visa card..a poste pa je visa, tak neviem..som z toho jelen :-S *ale ked som citala feedback, tak jedna babenka tam dakovala za prsten, ale, ze jej stale neposlal, ako ho ma zaplatit :-D :-D
Odpovedať
hod link
Odpovedať
Profilova fotka
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... ja sa na to mozem 8-( ..ale sak nech mi ho posle..palatit nemusim :-D :-D
Odpovedať
a neminuli sa ti peniaze na postepay?? jak je to mozne, ze ti to nejde zaplatit? co ti tam pise?
Odpovedať
Profilova fotka
no, poslal mi nieco v maily..som to vyplnila a ze ..money recieved..tak by to malo byt ok :-N *som zvedava, co mi pride..ale vo feedbacku ma dobre ohlasy..dufam, ze neklamali :-D :-D * tu mame teraz sikmooke deti..tak by som si ponadavala, ale asi by mi to teta admin zmazala :-D ..ako chapes to, ide na wc s cigaretou v ruke a este si potiahne..de sme!!! a este, ked som ho okrikla, tak kuka na mna, ze co chcem..zacinam tychto sikmookych nenavidiet 8-( ]-(
Odpovedať
to ja ich tu nastastie casto nestretavam!! vyves na dvere : zakaz vstupu sikmookym ;-) jej, ale aby nas nezatvorili za rasizmus!!!! :-) ale sak ked nechavaju peniaze, tak nech chodia!! hlavne aby ten, co tak velmi vyhraval, neprisiel :-D a dneska si co jedla?? necitala som dobre tu dietu, ale aspon ta zasyti, to, co mozes jest? trosku ta budem provokovat: ja mam este jeden mcdonald :-D :-N a hranolky tiez :-N s fantou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som volal so sestrou :-D * ma normalne naplo, ked som videla to wc :-S *inak ale tu vseobecne asi ludi neucili ako spravne chodit na wc..sikmooki su experti, ale ani taliani nie su nejake "presny" ]-( * ty jednaaaaaaaaaaaaa ;-( *dneska som mala 2 rajciny, 2 vajicka na tvrdo a krajec tmaveho chleba..a teraz na veceru kuraci rezen na pare..ten mi chutil :-D :-D *ale z tych rajcin mi uz bolo zle..sa tesim na tuniakovy den..brrr*ale na zajtra sa tesim..na ranajky kavu s kapkou mlieka+celozrnny rohlik /bude chleba, rohliky som nenasla :-D /..na obed kura so salatom..mnamka..a na veceru ananas s jogurtom..zajtra to vyzera na super den :-D :-D * to kolko si si kupila tych hamburgerov?? :-D :-D
Odpovedať
dva, ale ten druhy uz bude asi studeny, takze sa to ani nebude dat jest :-S ale nasla som este jednu pasteku Pali, tak si ju dam s chlebom, teda ak mi ju deturence nezjedia :-D :-D :-D inak, jak som upratovala tu chladnicku, tak na zaciatku vyzerala poloprazdna a ked som odtial vyhadzala pokazene veci, atd.. tak tam zostalo takeeeee prazdno!!! normalne som sa zasmiala :-D som sa rozhodla, ze sa zapisem na nejaky kurz, len este neviem, na aky.. ty si nemala na slovensku nejake "hobby"? sak neviem, co mam od nudy robit tu!!!!! cele dni som zatvorena doma!!!!! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sak si ho zohrej nie?? =-) *ja by som si tak dala hamburger..hocijaky..ale ked som uz dneska do seba napratala 2 mega rajciny, tak nepovolim..uvidim na konci tyzdna ]-( * tak take upratovanie chladnicky poznam aj ja..hlavne maco je taky /inak presne ako moj ocino :-D /, ze nakupi ako keby bol konec sveta a potom uz len vyhadzujeme..alebo jeho specialita..navari ako pre armadu..by som ho vedela za to preplieskat ]-( ]-( *aj tvoj tak vari?? ja som na slovensku nic nemala..akurat tak solarko, to bolo moje hobby :-D :-D *aj tu sa chystam, len musim prehovorit maca, nech ide so mnou..ta moja beloba mi lezie hore krkom..a mozno hned pojdem aj na nechty :-D *inak som sa minule rozculovala, ze mam obocie ako jelcin a maco, ze sak nech idem vizazistke..ze za 3 eura mi ho vytrha..no to iste..by som dopadla..aj tak uz ho mam tenke :-D :-D * a na co by si chcela chodit..nejaky sport, keramika?? :-D :-D inak chcela som si kupit tieto rifle: http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... ale nazivo vyzeraju strasne :-S http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V...
Odpovedať
aj ja som si take chcela kupit, ale len tristvrtove, videla som ich tu vo vyklade na figurine a boli fakt super, len som na ne nejako zabudla a potom ich uz nemali.. ale stali okolo 120 euro!!!!! :-S no rozmyslam nad keramikou :-D co kukas Ducha?? ja ho pocuvam.. je na canale5 :-D moj tak nevari, to skor ja.. som chcela kupit drahemu na vianoce holiaci strojcek, videla som nedavno reklamu na ten Braun pulsante... tak som to pozerala na ebay-i, 213,40 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no asi mu kupim dva :-D 8-( my asi cestujeme vo stvrtok, tak sa neviem dockat :-S uz sa mi nechce odist :-( ja som chcela vyzdobovat dom a nie sa trepat po viedni alebo bratislave :-( potom mi zostane uz iba par dni na vychutnavanie si vianocnej atmosfery :-( :-( ]-( ]-( ]-( vy uz viete, co s vianocami?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa strasne pacia, ale na normalnej postave uz to nevyzera dobre :-S * to vazne keramika??inak je to sranda, ja som to raz skusala..perfektna vec..akurat, ked sa snazis dat tomu nejaku formu a ono ti to cele padne..no.. ]-( :-D :-D tak to hej, sak to je ako zadarmo :-D :-D *ja vobec netusim, co kupim macovi..teda on si to vlastne kupi sam, bo kedze ja nerobim.. :-D :-D * a preco by si sa mala trepat po viedni a blave??drahy chce ist?? =-) no, maco by mal zajtra volat jednej znamej, tak uvidime..sme to chceli tak, ze ja by som isla okolo 20-teho, maco by prisiel pre silvestrom a okolo druheho by sme isli naspat..ale ked to tak spocitam, tak je to min. 500 euro len za letenky :-S *asi to spravime tak, ze ne vianoce teda skysnem tu a spolu pojdeme na novy rok na slovensko..sa mi samej letiet nechce :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?