Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takto nejako by som to chcela..kuk do albumu.. ;-)
Odpovedať
ja som tiez pozeravala vyvolenych, ale stihla som iba prvu cast.. aj mna to bavilo.. tu je big brother a to je tiez dobre, ovela lepsie ako na slovensku, to poctivo sledujem.. minuly rok ich nechali byvat na takom smetisku, uplne hnusne, byvali v autobuse, atd.. sranda to bola.. uz sa tesim na tento rok :-) jaj, uz dosiel turista ]-( som zvedava na vyhovorky!!!!!! ]-( musim ist.. maj sa zatial.. papa :-)
Odpovedať
teraz som si vsimla.. to je super tak jak to ma ona.. aj ty mas taku hrivu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja to tu nepozerava a ani by som tomu moc nerozumela, takze by som prisla o tu srandu :-D no, my tu este mame niekoho, ale davam im tak 10 minut a nech idu..chcem spat 8-( * turista..xixi, to ma pobavilo :-D :-D *len mu pekne daj..chlapovi jednemu ]-( * a domani, ciao ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pronto?? dove sei?? :-D :-D
Odpovedať
si tu dneska?? ja konecne po troch dnoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
de inde by som bola :-D co si si vzala "volno" ?? :-D :-D
Odpovedať
no mala som nejaku depresiu a aj drahy bol doma, tak sme boli v posteli!! ale doslovne, ani som sa poriadne neumyvala pocas tych troch dni!!! ale dneska som uz fit a upratala som celu kuchynu!! ale upratala SUPER :-D taka som na seba hrda!! vy co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
pyzamova party co?? ;-) no my ani nic..akurat mi dosli parfemy z ebay-u..tak vonam :-D :-D *ale debil postar..rano prideme do lokalu a PREDO DVERMI polozeny balicek..take som mala nervy!! ]-( keby viem po taliansky, tak im pekne krasne naklusam na postu a prehodim par milych slov :-D :-D * fuha, sikovna si..ja upratujem kazdy den u maca..staci mi..neznasam upratovanie.. :-S * bluzku si uz zaplatila?? kedy by ti mala prist??
Odpovedať
ja ta asi zabijem!!!! dneska som mala krasny den a ty si mi ho takto pokazila!!!! ja som na tu bluzku uplne zabudla!!!! :-N :-N :-N hlava derava ]-( ]-( no ten predajca bude pekne na mna nastvany :-N ani nechcem otvorit ebay!!! :-( bojim sa... ozaj, ake bolo dneska u vas pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ja ze si ju uz zaplatitla..si sa minule vyhrazala, ze ides =-) mne prave isiel maco "dobit" karticku..hura na nakupy :-D x-) hmm..co ti ja viem..tak vselijako..rano bolo slnko, ale moc teplo nebolo..a teraz uz je kosa :-S *u vas?? inak je tu jeden sokmooky a uz tu nechal asi 500 euro...mat tak tie prachy 8-( ..odkial to beru?! aj vcera taki mladi..ja v jeho veku som bola rada, ked som isla na disku a mala som 500,- :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D ja tiez, ale mne stacilo 100 korun a pozyvali ma, este som z nich aj domov doniesla :-D mala som taku kamosku, co sme sa spolu vedeli tak opit! a to sme vzdy brali von 200 korun spolu.. vzdy sa nasiel niekto, kto zaplatil :-D :-D boze, kde su tie casy :-D u nas bol dneska idealny den!!! asi 24stupnov, slnko, kraaasa!!! ja ked som sa zobudila, tak som myslela, ze je zima, no vysla som von a vonku bolo teplejsie ako vnutri :-D ale fakt perfektny den!! ani teplo, ani zima 8-) ale ten sikmooky, to uz je nejaky zavislak,nie? ved normaly clovek by 500 euro v zivote nenechal v automate :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to poznam..ja som raz isla z brigady rovno do baru..mala som 50,- a z toho som 30,- zaplatila vstupne..domov som dosla ani neviem ako a este mi 2 dni bolo zle..a samozrejme ta dvacka mi zostala v penazenke :-D :-D *suhlasim..kde su tie casy ;-( :-D ze 24'C..mna tu ide porazit z toho..ja chcem sneeeeeh ;-( ;-( *ako je tu jeden kopec a kazde rano kde sa zobudim, tak je na vrchu sneh..dneska ho bolo enormne..normalne by som sa tam vytrepala, len pre ten pocit :-D :-D * no, preratala som to..je to 700euro!! blazen..ale sak nech len hra..a nech dojde kazdy den :-D * juchu, dosli mi hranolkyy x-) ty co si dnes papala??
Odpovedať
700 euro?? to uz musi byt zavislak!!! ale sak ma urcite zopar obchodikov, tak zarobia.. alebo ho opustila zena :-( tak zapija (zahrava) zial :-( :-D ja chcem tiez sneh!! ale dneska som povedala drahemu,ze sa mi nechce ist na slovensko.. hlavne kvoli tomu cestovaniu- to by sme sa vratili okolo 19.12. naspat a to uz bude urcite hnusne pocasie- a ja mam ten problem s cestovanim (nie je to iba lietadlo, ale aj lod trosku), tak by ma asi slahlo na lodi :-S tak rozmyslam, ze nepocestujem.. ale on chce.. tak neviem, co mam robit :-( dneska som mala iba salam so syrom a rajcinou + tvrdy chlieb zo vcera ]-( neviem,co si dneska spravim... aj drahy uz odisiel dneska do prace, tak som spokojna, lebo uz mi isiel dneska trosku na nervy ]-( ]-( blbe pripomienky mal..
Odpovedať
Profilova fotka
no, teraz vyhral 200..ale sadol za dalsi automat..takze to da podla mna zase prec :-D :-D :-D inak to cestovanie je uplne strasne..lietadlo nemusim a ta 13 hodinova cesta autom tiez nie je nic moc :-S *a lodou..to ja ked nevidim pobrezie, tak na lod nejdem..no co, som strachopud :-D :-D * a to uz vobec nechces ist tento rok??..teda nechces..ako chapeme sa ;-) ja som dopapala hranolky s niecim, co sa tvarilo ako tatarska..no, dalo sa 8-( *ja moc rajciny nemsim..zjem asi tak 10 za rok :-D :-D * ake pripomienky??ci len vyryval?? :-D :-D
Odpovedať
nie, som mu asi trikrat pripomenula, nech mi rychlo donesie cigarety, tak na mna zhukol, aby som ho nestresovala, ze to neznasa!!! ale ani ja neznasam, ked ide pre cigarety a vrati sa bez nich ]-( :-D to preto mu to musim 3krat pripomenut :-D :-D ja som tiez taka na cestovanie- len trpnem na lodi alebo v lietadle (pred rokom aj vo vlaku!!!), ze ci sa nieco nestane.. ako vlakom som cestovala od malicka, neviem, co mi to prislo za chorobu, ale doktorka mi povedala, ze zo ziarlivosti mozes sa bat cestovania alebo pocasia, atd... :-S ja som ziarliva jak pes.. a teraz mam strach zo vsetkeho :-S ale uz prechadza pomaly, uz mi zostalo iba lietadlo a trochu lod.. uz si isla lodou po mori??
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam..ja som macovi uz 3 dni tlkla do hlavy, nech mi kupi kredit do mobilu.. :-D :-D *oni su uz raz taki..ke dim nieco pripomenies, tak otravujes a ked im nepovies nic, tak zabudnu.. :-D * ja vlak mam celkom rada..som nim chodila 4 roky do skoly, takze som si zvykla..aj ked ja som mala vlaky vzdy rada x-) *teda az na tie zachody :-S *lodou som isla, ale po mori nie..neviem, ci by som sa odvazila..ja vodu milujem, ale to len tak sa clapkat..neviem moc dobre plavat a titanic je titanic :-D :-D * zo siarlivosti??to ti normalne povedala doktorka?? to pocujem prvykrat 8-)
Odpovedať
no, bola som u nej dvakrat, dala mi take tabletky, nejake antidepresiva ( :-N ), ze to je zo ziarlivosti.. co moze byt.. ale tak sa na mna skaredo pozrela, ked sa ma pytala, ci mi drahy dava nejaky dovod byt ziarliva!! som je odpovedala, ze jak vsetci muzi, ze sa pozrie za babou, tak na mna kukla spod okuliarov, ako keby to nebola pravda!!! predtym som bola este u jednej a ta mi povedala, ze je to z toho, ze nie som nezavisla, ze dennodenne som s drahym a ze sa nestretavam so slovenkami, ze musim stale rozpravat taliansky a nevidim nikoho ineho, len jeho :-S co je tiez pravda.. tak neviem.. asi mi nerobi celkom dobre byt s nim :-D :-D mala by som ho vymenit!! :-D ale to je pravda, ze na jednej strane chcem byt s nim, no na druhej mi je to luto, ze nemozem byt doma, kde som naucena na vsetko-na rodinu, kamosov, atd.. keby sa tak chcel prestahovat na slovensko :-D :-D a tou lodou to je super, ale iba cez den! ja som isla raz cez den, tak som sa super opalila!! a ani som necitila teplo, lebo tam fuka vietor, ale v noci to je hrozne!! nic nie je vidiet a bala som sa, aby sme do niecoho nenarazili :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez raz doktorka predpisala antidepresiva..uz neviem naco / :-D /..ucinky ziadne, akurat ked som sa na ne napila alkoholu, tak som bola ako nahulena..strasne :-D :-D * moja mamina mi stale hovori, co som si vybrala to mam..a je to aj celkom pravda..sak nic mi nebrani odist..ibaze /ked si odmyslim staru/ tak mi tu je celkom fajn :-D :-D ale to s tymi ludmi je strasne..zrazu niekto uplne iny..prostredie ine..JEDLO ine :-D :-D *z toho clovek moze jedine zblbnut :-S * prave tu jeden taky cinanko, ze "cap/p/o uscito?" akoze na maca..som sa zasmiala :-D :-D ..ale zlati su, ked minu prachy..ze magiato tutto :-D :-D aj vy tam mate tolko cinanov??
Odpovedať
co ja viem,ani nie.. obchody su tu, ale oni velmi nevychadzaju z brlohov :-) napr.. k nam do resitky nechodia.. mozno setria.. na automaty :-D ja na tie antidepresiva pijem, ale nic necitim.. nemalo by sa na to pit, ze??? :-N :-N ja budem mat za chvilu peknu pecienku :-S ja som ich zacala brat v marci, potom mi kamos-doktor povedal, ze to nie je dobre s alkoholom, tak som prestala asi po dvoch mesiacoch (ale mama o tom nevedela :-N ) a ked som bola na SK, tak mi dala doktorka este silnejsie- a tie uz uzivam, ale nie pravidelne- v sobotu, ked sa neviem zobudit a zabudnem, tak vtedy neberiem :-N dufam, ze mi pomozu.. povedala aj doktorka, ze by sa mali vysledky prejavit az po niekolkych mesiacoch.. inak doktorka psychiatricka :-D :-D som sa citila v tej ambulancii dost divne :-N :-S mne je tu tiez celkom fajn-teda na zaciatku bolo, ale teraz je to dost o nicom, hrooozne sa nudim!!! ty sa tam nenudis?
Odpovedať
Profilova fotka
pijes??ja som to mala ako tabletky..prr :-S *ja nie som na tabletky, takze som ich ani poriadne nebrala..len ked sa islo pit..nech je sranda :-D :-D * to mne doktorka predpisala tabletky na pecen, ze som mala zle vysledky a uz o tyzden, ze sak cih uz ani nemusim brat.."doktorka" :-D :-D * ja som este u psychiatra nebola, ale bolo mi to viackrat odporucene..aj ludmi aj doktormi :-D :-D no, sem-taam, ale ja som tu este kratko, takze zatial ani nie..uvidime po pol roku ]-( * co robi zverinec??
Odpovedať
dneska mam hrozne pomaly internet, uz som raz napisala prispevok a vyhodilo ma z internetu!!!! ]-( ]-( neviem, co sa mu stalo ]-( macka spi, ta spi cely den- to asi zdedila po mne x-) mladeho dneska drahy kupal, tak bol na neho trosku urazeny, ale uz je ok :-D pekne vonia a znova robi blbosti.. ja si prave robim kukuricu.. ale neviem, ako sa to robi presne.. nasi ju robievali vo vode, nechali ju varit, ale moj mi dneska povedal, ze ju mozem nechat aj na grille/panvici, ze ona sa tam upecie.. =-) ty nevies, ako sa to robi? ta normalna kukurica, co sa chodi kradnut na pole..
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to vcera robil net..som mala nervy..som sa radsej odhlasila a bolo :-S nasho ked okupes, tak zacne beha pocelom byte ako splaseny..neskutocna rychlost..taky je zlaty vtedy :-D:-D *inak tvojmu tie sampony omahaju?? moj ma nejaky kokosovy a vonia asi tak 10 minut ]-( no, my sme ju tiez varievali doma..to bolo cakania 8-( *ale viem, ze sa da urcite aj grilovat..len netusim ako dlho..sak ju nechaj nejakych 10 minut a potom uvidis =-)
Odpovedať
no uz som ju nechala na tej panvici, ale puka, sa bojim, aby mi z toho nevznikli pukance :-D :-D ale zatial vyzera celkom fajn :-) nas beha tak superrychlo, ked ho ja nahanam alebo mu staci povedat: sssssssssssss (s makcenmi), to sklopi zadok a uhana aj 100/hod.. :-D :-D a skace hrozne vysoko!! nas tiez vonia asi iba hodinu, to ho mam furt pri nose, aby som si ho uzila vonaveho :-D inak furt smrdi :-| strasne je pomaly+k tomu este tie pismena, co neviem rozlustit.. ale to iba na MS mam tie pismena, ze sa mi zle ukazuju, teda iba tie s makcenmi a dlznami.. ostatne stranky su ok.. :-. no neviem.. nervy mam na to!! tu vyvolenu si nekukavala cez net na jojke?? ze uz sa skoncila..
Odpovedať
Profilova fotka
bude sranda, daj vediet, co z tej kukurice vzniklo :-D :-D nas a uz tiez naucil dobre skakat..najlepsie je, ze vyskakuje na fotelky v obyvacke a tam sa usalasi a chrape..ale niekedy aj na gauci a tak do stredu aby mu tam nikto iny nesiel..hajzlik je to ]-( ..ako mamina hovori, po mne :-D :-D ja vyvolenu nemusim..jedine ta ceska bola fajn..ale to som kukavala len kvoli tomu chlapikovi :-D *honzika a toho trapneho bacu nemusim..taky nagelovany frajirci..brr :-S inak ty mas surodencov??prave rozmysla, co kupim bratovi na vianoce..sestr uz mam odbavenu :-D :-D
Odpovedať
ja mam sestru.. ale neviem, co jej kupim.. nastastie ona si vzdy sama vyberie alebo mne ukradne :-D ty co mas pre sestru?
Odpovedať
Profilova fotka
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... ona je taka "prirodna" :-D :-D dufam, ze to poriadne zabali a ten debilny postar to nenech pred dverami..to uz jazyk-nejazyk..pojdem sa hadat ]-( ]-( bratovu som chcela kravatu a tak, ale to sme mu kupili tusim minuly rok, tak neviem..on furt sedi za kompom..neviem co mu mam kupit :-| * a macovi tiez nie..som chcela ten parfem od chanelu, ale to je take o nicom..nerada davam na vianoce kozmetiku..sa mi to zda take suche :-S
Odpovedať
jeej, to je zlate, to zrkadlo.. ja som prave napisala drahemu, nech povie sestre, nech mi zaplati tu bluzku, lebo ja by som sa tam sama asi nevybrala (lenivost :-N ) kukuricu som dala malemu, lebo bola dost o nicom, navrchu cierna a vnutri surova :-S nabuduce nebudem vymyslat a spravim si ju normalne vo vode!!!! tak bratovi kup podlozku pod mys a este nejaku blbost k pocitacu, co ja viem co.. to by som ja teda nevedela kupit mu nieco... ja zyvcajne aj tak kupujem darceky na poslednu chvilu a tak to potom aj vyzera :-S najvacsie blbosti na svete!! ty ich kedy asi tak kupujes??
Odpovedať
prave volal moj ]-( ze jeho sestra to nepojde zaplatit, ze naco si kupujem cez internet veci, ked to potom nejdem zaplatit, ze furt posielam niekoho ineho!!!! jaka krava ]-( ]-( ved ju som este nikdy neposlala!!!! neviem, ci si to moj vymyslel (ale myslim, ze ano, aby neotravoval sestru), ale ak nie tak je to pekna krava!! ona je cely den v meste, moze tam behnut hocikedy!! ja nemam ani auto, aby som tam mohla ist a ani codice fiscale!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak a som najedena x-) *este schrumem par gumakov /gumenne cukriky :-D / xixi, vidim, ze si leniva ako ja..kvoli tomu si ja uz davam pozor, aby mali postepay..nechce sa mi trepat na postu 8-( no, on je teraz v tej prahe a nema atm komp, takze ta podlozka by mu bola nanic..handry mu kupovat nechcem..arfemy tiez nie..no neviem..neznasam kupovat darceky chlapom :-S ja vacsinou tiez kupujem na poslednu chvilu..ibaze sestra ma vzdy vytiahne do mesta a hladame darceky..takze na to nie som sama..akurat bracho ma vzdy ovbije..da mi prachy a ze nech nieco segre kupim..chlap :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?