Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
no co, kde sa tulas?? pod mi robit spolocnost, drahy ma nechal bez cigariet!!! ]-( som nervozna ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ahooooj :-D no, ja tu pre stotu ani makcene nemam..akurat tak dlzne ]-( * zas si bez cigariet??strasne s tebou..sak si nakup cely pakel, nech mas pokoj ;-) :-D a kde sa ti zas tula drahy??
Odpovedať
neviem, kde je!! ]-( pohadali sme sa, lebo som sa ho spytala (nie prikazala!), ci mi moze ist zaplatit tu bluzku, tak na mna zhukol, ze jemu sa nechce trcat v rade na poste, ze mala som si to na zaciatku pozriet, ako sa ma uskutocnit platba, ze on mi to povedal uz davno, ze uz nikdy viac na poste nebude trcat (to je pravda).. ale tak mohol to povedat normalne, nie? ]-( ]-( prave sa vratil, robi sa, ze sa nic nestalo, ale aspon mi doniesol cigarety!!!!! :-D :-D vy ako??
Odpovedať
Profilova fotka
haha, po mne sice maco nezhukol, ale tiez nebol moc nadseny, ze sa musi trepat na postu..dokonca 2x, bo co som si objednava jeden parfem, tak mi nejako nefungoval poste pay, tak musel na postu :-D :-D * prave som mu pozerala parfem, ale na ebay-i vyjde pomaly drahsie ako normalne..tak asi zajtra vstaneme skor a behneme do nejakej parfumerky :-) ako je u vas?? tu uz od rana leje ako z krhly..otras :-S
Odpovedať
tu je zase hroooozny vietor!!! mozno by ani nebola taka zima bez toho vetra!!! sa bojim aj vyjst von, aby ma neodfuklo :-D :-D inak, ja tiez nemam dlzne, ale stranka sa mi vcera aj dneska otvorila tak divne, ze tie prispevky s makcenami a dlznami sa mi ukazuju so stvorcekmi a vselijakymi znakmi.. tak sa mi to tazko cita.. ale tie baby, co pisu bez makcenov, tak ich prispevky su v pohode.. ty to nemas??
Odpovedať
Profilova fotka
mne to ukazuje normalne, ale teraz som na macovom notebooku, bo na mojom kompe mi nejde spustit mojasvadba..mi to furt vyhadzuje volaku blbost, mam z toho nervy ]-( co si dneska jedla?? som hladna jak pes, ale vobec netusim, co chcem .. pizzu ani cestoviny nechcem..maso tiez nie.. ach jaj :-(
Odpovedať
ja si prave robim cestoviny so sugom a nejakou rybickou (asi sardinky su to).. vyzera to humus, ale je to celkom dobre, mnam ;-) a drahy (asi na zmierenie) mi kupil gastany!!!!! :-D :-D tak aj tie si robim!!! a ty ked si tam v lokali, tak odkial beries jedenie? to si iba kupujes alebo si to tam niekde aj mozes spravit?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tie gastany by som si dala..ale radsej gastanove jazycky..a aspon kilo :-D :-D ni, vacsinou si nieco kupime, ale mame tu aj chladnicku a taku mini trubu, takze sa da v pohode aj nieco "uvarit" alebo ohriat..*ale vazne zacinam pocitovat deficit polievky..za taku mamininu slizikovu polivku by som vedela zabijat ;-( akurat dneska mamina, ze "a kedy pridete??"..ako keby som to vedela :-D ale sak letenka je najmenej..100 euro a za dve hodinky som v blave :-D * ty sa uz tesis domov, co?? x-)
Odpovedať
ja som vcera musela padat!! bolo udobrovanie, tak som sa musela vyparit :-D dneska ma ale zase nastval, lebo presunul termin odchodu z pondelka alebo stredy na 28.11.!!!! ]-( ]-( tak mam nervy na neho! lebo ze by nemal byt kto v restike, ze nemame ani poriadne oblecenie, ze si musime nejake svetre nakupit a plno inych blbosti!!! tak som trosku sklamana :-( a smnutna :-( hm, tak ta tvoja otazka, ci sa tesim domov, asi nie je namieste :-( inak, uz ho vidim!! stavim sa, ze nakoniec ani nepojdeme na slovensko!!! ]-( lebo on je taky lenivy, vzdy organizuje vsetko a nakoniec nic nespravi.. fakt som presvedcena na 90%, ze ostaneme tu!!! nervy mam ]-( ]-( ]-( vy co? o kolkej ste zatvorili?
Odpovedať
prave som sa docitala, ze aj na slovensku bude zakaz fajcenia v baroch, restauraciach a vo vsetkych uzavretych priestoroch!!1 :-S :-S :-S asi si na to jednu zapalim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hele, nova foto ;-) to si u draheho fotena?? sak chlap, co na to poviem 8-( ..ale ako to, ze by nemal byt kto v restike..sak to volno co si dohodol, to nic?? =-) *a to ze namte oblecenie..to mi pripomina mojho, ked nieco nechce a namiesto toho aby mi to povedal priamo, tak si vymysli kravinu :-D :-D * tak ale do vianoc sa snad dostanes domov nie..sak vianoce.. x-) *a co ten zub..este ta boli?? a uz to schvalili to nefajcenie??bo ja som o tom len citala a mala som dost..to je podla mna aka kravina!! som zvedava, kto bude chodit do kaviarne na kavu a nezapali si /samozrejme ak je fajciar :-D /..alebo si na diske, pijes a nezapal si..alebo v - 10'C si chod zapalit von..sa im na to mozem ]-( * ani neviem..tusim o nejakej tretej..ale zase som si zabudla tenisky..bo vacsinou chodim v cizmach na cca 6cm opatku a v tych ma maco do auta pustit nechce :-D :-D :-D
Odpovedať
myslim, ze to este neschvalili, ale urcite to schvalia.. ja som to dneska citala na pokeci.. ]-( ako ja som si uz zvykla z talianska, ale aj tak, tu v niektorych castiach mozes fajcit, ale u nas bude uplne zakazane.. je to tam aj napisane, ze sme tretia krajina po V.Britanii a Irsku, ktora ma uplny zakaz :-( ja som si to tak uzivala na slovensku- cigareta s kavou, niekedy som ani nebola zvyknuta a tahalo ma von si zapalit.. az ked mi pripomenuli, ze na SK sa moze fajcit v baroch,tak som si zapalila aj vnutri :-D a teraz?? :-( najhorsie to bude na diskotekach :-S zub ma uz az tak velmi neboli, nastastie!!! foto mam z jedneho baru, tusim to bolo z halloween party, to tmave, co mam v ruke, je taka velka flasa sampanskeho :-D ale bola prazdna :-( bohuzial :-N ja som furt nezaplatila tu bluzku, ale som sa vyhovorila, ze som chora, ale ze zajtra to zaplatim, tak hadam mi neda zly feedback ]-( a zima je tu hrozna!!!! u vas je ako??
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak foto sa mi nepacila, vraciam sa k tej starej :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako tu v taliansku sa mi to zda celkom ok, pretoze tu mas vacsinu roka teplo, takze skoro vsetky restiky maju teraz, kde fajcit mozes..tu to az tak nepocitujem..zatial 8-) * ale inak ten uplnu zakaz fajcenia je jaka blbost..ja viem, ze ked som chodila do skoly a rano sme cakavali na vlak, tak si tam mala asi taku trojmetrovu striesku..ako byva normalne na staniciach..ale sak si bola v nitre na stanici nie?? ..no, a ked si fajcila pod tou strieskou, ktora uz bola za zabradlim /precnievala asi 30cm/, tak este stale si bola "vnutri" stanice..takze si sa musela posunut o tych 30cm, aby si uz nad hlavou nemala tu striesku a mohla si fajcit, bo to si uz bola "na volnom priestranstve"..ma skoro porazilo..bo kamarat tak dostal pokutu, tak som sa na tom pobavila..jak u dementnych :-D :-D * a to s tou diskotekou si ja osobne neviem predstavit..ani v baroch..ved na slovensku ked pridem z diskoteky, tak musim davat veci hned na balkon..same cigarety :-D :-D * no, ja som si poplatila vsetko..len ma akurat stve, ze som si kupila kabat a parfem a asi to budem musiet preclit..ci co..porco dio!! ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj..tu je ako vcera..prsi a zima 8-( *a doma sa nam minul plyn, takze vecer kosa..nemame cim kurit :-D :-D
Odpovedať
hod link na ten kabat, nech sa inspirujem aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem vyhrabat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://cgi.ebay.it/VINTAGE-FEMMES-RUN... ale ze L-ko!!ma skoro porazilo..ale ked som si to premerala..ti sikmooki to siju jak na anorekticky :-S :-D *
Odpovedať
ten je pekny!! ale nebojis sa kupovat kabaty a tak?? nebojis sa, ze ti to nesadne??
Odpovedať
Profilova fotka
no, ono tam je napisane, co ma kolko cm, tak by to malo byt v pohode..teda ak nemaju ine centimetre ako my :-D :-D *ale nerada kupujem len podla toho, ze M-ko, L-ko..lebo naposledy som si kupila este na slovensku tricko, ze S-ko..to je strasne s tymi velkostami..nie je M-ko ako M-ko ]-( ved ty si si tu bluzku objednava podla velkosit??
Odpovedať
prave dosiel drahy s jednym kamaratom, co si lubi vypit, tak dufam, ze sa tu dlho nezdrzi ]-( :-S a k tomu este ocuvat tie jeho pribehy :-S ja podla S-ka.. a zatial v pohode.. ale take ze kabat alebo nohavice- to by som sa teda bala, aj ked su tam centimetre rozpisane.. ja ma uz kozub rozohriaty, pekne velky ohen a stale je tu zima!! lebo tento dom je dost velky a mohla by som kurit aj dva tyzdne, aj tak by sa nevyhrial.. :-( iba pri kozube je teplo.. a co ten kupca? este sa ziadny nenasiel?
Odpovedať
Profilova fotka
jemine, tak to ti nezavidim..poznam takych "kamaratov"..ani ja ich moc nemusim :-S * ako nohavice by som cez ebay nekupovala ani ja..ved aj ked si ich kupujem, tak kazde maju ine cislovanie..takze ja ked idem do obchodu, tak nepoviem, velkost, ale ze, "take na mna" :-D :-D u maca je to s tym kozubom rovnako..vykuri to akurat kuchynu ale v ostatnych izbach je kosa..o nicom 8-( * zatial sa este kupca nenasiel, ale jeden chlapik, co tu bol minuel, hovoril s macom, ze teraz predal bar a ze by isiel do toho s nim, na tych 50%..tak uvidime..nejako na buduci tyzden by mal dojst..*ale bodaj by to vyslo..uz sa chcem poriadne vyspat :-D :-D *a hlavne odstahovat od starej :-D x-) :-D nemas link na tu bluzku??
Odpovedať
http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... ale uz som ti ho raz tusim davala ;-) to je taka, no neviem, uz sa mi az tak velmi nepaci.. ale to je hlavne na moje krize, lebo ked mam normalnu bluzku, tak sa mi stale vysuva hore a potom mam hole krize.. a takto budu stale zakryte :-D ja si tiez kupujem nohavice "take na mna" :-D :-D jaj, uz rozprava 'pribehy z vojny' :-D :-S ]-( on ma ale 50 rokov (hadam aj viac), je taky malinky a robi postara :-D ja sa na nom smejem, ale ked sa zdrzi viac akoby sa mal, tak uz mi potom do smiechu nie je ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nedavala :-D :-D *ale dobra..mne sa takyto styl strasne paci..to mozes aj k rifliam aj na spolocenske :-) * to ja pre istotu nosim tielka..take tie elasticke s tenuckymi ramienkami..nie tie klasicke po babicke :-D *ale kamoska na strednej mala super vec..z latky usity len taky pas..cca 20cm a to si len natiahla a mala zakryte krize..a s trickom to vyzeralo ako keby mala 2..super napad ;-) * to ako sa s nim drahy zoznamil?? tak to budes mat veselo :-D :-D
Odpovedať
uz odisiel nastastie.. to je taky, co chodieva k nim do restauracie sam, rozvedeny, vsadebol, vsetkovie, vsetkovidel :-D :-D a ked zacne polemizovat, tak neprestane ]-( :-S a niekedy sa tak vtrie, moj dobrosrdecny ho vzdy pozve na drink a potom sa ho nevie striast.. ale uz je prec :-D ten link som sem uz davala par stran dozadu, len som napisala viac prispevkov naraz, tak si si to asi nevsimla, nevadi.. ;-) a co bolo na veceru?
Odpovedať
jaj, no musim ist, ideme kukat nejaky film.. posledny romanticky vecer, od zajtra robi znova :-D tak pekny vecer prajem, papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ze tak :-D *jemine takych poznam..ja ked som oslavovala osemnastku /kde je ten vek :-D /, tak tam so mnou zostal jeden chalan..byvaly mojej kamosky..a ten nie a nie prestat kecat..ja som len sedela a "pocuvala"..po 2 hodinach mi dosli cigarety, takze som ho "slusne" vyhodila ]-( na veceru..zatila panini /niekde su 2 n , ale neviem kde :-D / s nutelou..som si spravila taky sladky den :-) * ty co si mala??zase cestoviny??
Odpovedať
Profilova fotka
je, az teraz som si vsimla, ze si fuc :-N *som volala so sestrou..som rozumela asi kazde strvrte slovo..ale sak je to zadarmo, tak co by som chcela :-D :-D * tak si uzi romantiky ;-) ..ja som prave nahucala na maca..haha..jeho vina ]-( * pa*
Odpovedať
jaaj, no konecne som sa sem dostala!!! vcera som bola na tej joge, zase sa mi chcelo smiat!!! :-D blazon ten instruktor!! vyzera jak Jezis Kristus, obleceny chodi ako hippies.. vcera nam dal toaletny papier a povedal : chytte si pravou rukou lavu nozdru (tak sa to vola? to na nose! :-D ) a tou ruku zdvihat a pritom smrkat do papiera! :-D :-D ja som z neho nemohla.. ale vcera aspon nerobil : aouuuummm :-D vy ako? aky bol piatok?
Odpovedať
co robis dneska??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?