Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
no vcera som uz bola konecne na joge, sranda to bola, cely cas sme sa s kamaratkou smiali, hlavne ked zacal robit oummmm, oummmm, myslela som, ze nas vyhodi odtial :-D :-D no a dneska ma boli cele telo!!! aj sme boli vcera vonku,ale iba na chvilu, doma sme sa potom zarozpravali, zaspali sme asi o 5.00, tak dneska som trosku znicena, ale nie je to take hrozne, ako minuly tyzden :-S vy ako? o kolkej ste vcera zatvorili? u nas v restike nebolo skoro nikoho, hadam najhorsi piatok v historii :-( ani som nebola zaplatit tu bluzku, lebo drahy si zabudol obciansky.. a tam su taki haklivi na to, kedy zaplatis, dufam, ze nam neda zly feedback ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ciao :-) ..jaj, vcera ma chytila taka blba nalada, tak som ani na nete nebola..som zacala citat knihu a nejako som sa zacitala :-N * ja ani neviem uz kedy sme zatvarali..ale tusim nebolo nejako moc ludi.. 8-( * ale tu jogu chapem..no nesmej sa, ked ti niekto pusti zvuky potocika a hovori ti, aby si si predstavila, ze i neviem kde.. :-D :-D kedy ides nabuduce?? :-D co vcera, bola si doma??
Odpovedať
Profilova fotka
a k tomu ebay-u..ja som si este objednala puder..len som si nevsimla, ze nema postpay, ale tiez to treba cez postu..takze maco utekal v sobotu na postu, ale uz bolo zavrete..takze az zajtra :-N
Odpovedať
Profilova fotka
halo, francy?? kde sa tulas?? :-D :-D
Odpovedať
cau, no moj drahy ma az do piatku volno, tak ho mam doma, nemozem sa tu moc bavit... :-( mame postelovu domacnost, furt sa vyvalujeme v posteli, bordel mame hrozny doma, budem to musiet dneska upratat :-S boli sme v sobotu vonku, celkom fajn bolo, aj som sa zabavila.. v nedelu sme lehnili ako vzdy a aj vcera.. :-N ja som tiez mala ist na postu zaplatit tu bluzku, ale vcera som na to zabudla a dneska nemam naladu, tak asi na to kaslem a pojdem az zajtra!! a nejako sa tomu predavajucemu vyhovorim :-N :-N ty co mas noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela, ze budete lehnit..sak treba ;-) *my sme v nedelu zatvarali o piatej rano!!este stale som to nedospala..strasne volaco :-S * no, ja uz mam ten puder zaplateny a teraz cakam na ostatne veci..som si spravila take menise vianoce :-D * inak nic noveho..prave tlacim do hlavy jogurt :-) * dneska ste doma, ci idete niekam von??
Odpovedať
nie, ani sa mi nechce!!! uz prisla aj sem poriadna zima... taka som otapena, nic sa mi nechce.. jedine, co som spravila, je ohen v krbe, trosku pospratala veci, aby ich nebolo vidiet :-N a som znova tu!! :-D uplne leniva som, ani ten fotak som nezaniesla reklamovat, ani na postu som nesla, proste som asi dostala zimnu/jesennu unavu... dneska som sa zobudila o 13.30!!!!! nemozem zaspat v noci :-( take mam nervy! cely den je potom v r..i, ked sa tak neskoro zobudim.. no o piatej?!!! to by ma asi pekne natiahlo!!!! zas tam bol nejaky cinanko, co nedokazal prehrat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ee, cinanko odisiel "uz" o stvrtej :-D ..aj to..tu sedel asi od osmej so zenou a malinkym deckom /mohlo mat tak max. 2 roky../..a to decko ani nic nepilo, ani nejedlo..tak som povedala macovi, nech mu da aspon nejaky ten panini, ci ako sa to vola..take sladke..to su teda rodicia !!!! :-S *ale potom tu sedel este taky parik a nie a nie odist..som myslela, ze ich kopnem!! ]-( *a rano o jedenastej vstavaj..som bola jak mrtvola :-S * tak to ti verim, ze je cely den na prd, ked sa tak zobudis..a to len ty vecer nemozes spat, ci ponocujete?? =-)
Odpovedať
nie, ja nemozem zaspat, uz asi 3 dni po sebe som zaspala okolo 6.30 rano.. len kukam na TV a nemozem zaspat.. drahy ten chrni "uz" od tretej.. ale dneska si dam tabletku na spanie, ved to nie je normalne, aby som cele dni len spala.. ani ta joga mi nepomohla zmenit zivot :-D :-D ale v sobotu az do dneska mam z tej jogy taku svalovicu!!!hrozne, na stehnach, ale z hornej strany, tazko sa mi chodi.. take smiesne :-D a ta kamoska, co chodi so mnou na jogu, zacala chodit aj do posilnovne, tak sa ma pytala, ci chcem chodit s nou :-D :-D to uz by som asi prehnala :-D ale mozno zacnem, uvidime.. inak, tu ked chces ist do posilnovne alebo aj na plavaren, tak musis ist predtym najskor na prehliadku k doktorovi =-) to je jake divne, nie? u nas to netreba... ci ano? co svokricka?
Odpovedať
Profilova fotka
a ta tabletka ti zabera?? ja si pamatam, ze aj ja som to mavala, ked som este chodila na strednu..ja by som zmenila dni keby sa da..vecer by sa chodilo do prace a rano spalo..ja mam vzdy vecer viacej energie..asi sme na tom rovnako :-D * svalovicu z jogy..to co ste tam preboha robili?? =-) :-D * k doktorovi..a to uz preco?? u nas nic take nemas..aj keby si sa rozpadavala, tak mozes ist do bazena..je to na tebe..pripadne na plavcikovi :-D :-D * neviem..uz som ju nevidela par dni a je mi dobre x-) * ozaj na tu veceru ste uz boli??sm nejak mimo :-N
Odpovedať
mali sme ist v sobotu na obed, ale nejak sa nam nechcelo :-D :-D mna zacal bolet druhy zub, ten, co ma bolel predtym, uz prestal.. tak mam nervy ]-( a pritom ich drhnem kazdu volnu chvilu ]-( na ebay-i si nic nenasla??? ja uz na to nemam nervy!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no, objednala som si jeden puder od l'orealu a parfem z avonu /pur blanka..ci binaca..uz neviem :-D / ale inak nic moc.. 8-( * ani mna uz to hladanie moc nebavi..nic moc tam neni..ale uz zacinam spracovavat maca, aby mi vybavil tu kartu, ze budem moc platit aj v americko aj vsade..bo toto ma zabija :-S * je, tak to s tymi zubami ti nezavidim..moje su zatial ok ..teda nebolia..ok nie su :-D *ved nemas tam nejakeho zubara, ze by sa ti na to pozrel??
Odpovedať
Článok sa načítava...
hm, lenze tu jeden zub stoji pre mna 100 euro.. a to dakujem.. ved za tie dva tyzdne si to dam spravit na slovensku, lenze mi este nemame presny termin, kedy budeme v TO a ta zubarka je dost vytazena a bojim sa, aby mala volny termin, ked pridem domov.. preto mam aj nervy na draheho, ze si nedokazeme urcit presnu trasu!!! ]-( to by som si ju mohla zajednat teraz! a ved si neskusala objednat nieco cez americky ebay a zaplatit tou postepay??
Odpovedať
paneboze!!! ...MY nemame presny termin... krasne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodeeeee.. :-D :-D :-D 100 euro..no, slusna palka..aj ked ja som u mojho bezne nechavala za jednu navstevu okolo 1500.- ]-( * a ako idete, lietadlo, ci tou lodou?? no, praveze som si tak objednala parfem..kylie minoque - darlin/g/ a zaplatilo sa to v pohode, takze som z toho jelen, ci to teda ide alebo nie.. =-) * ty si zatial kupovala len z talianskeho??
Odpovedať
ja iba z talianskeho zatial, ja sa bojim, ze by som na tom americkom nerozumela alebo co.. vlastne ma to ani nikdy nenapadlo tam ist hladat.. a to musis byt zaregistrovana pod novym menom, ci plati stale to iste, co mas aj na talianskom.. asi staci jedno, nie?? dobra sprava: prave som dovolala so sesternicou, sluchatka funguju!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ono by podla mna malo platit to talianske /aj meno aj konto/..ale ista som si neni :-N * je, to je super, ze ti idu tie sluchatka ;-) *kupili ste nove, ci si nieco porobila s tymi starymi??
Odpovedať
nie, tie stare... len som lepsie skontrolovala tie nakresy na tych koncovkach, ako si mi poradila ty.. takze dakujeeeem.. ja som blondina,tak to preto som skor nezaregistrovala :-D :-D :-D a tie hovory su zadarmo, ci nie? boze, ja som uplne antiinternetova.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, ze to ide ;-) *ja som tiez dost magor, ibaze moj bracho je studovany informatik /to su ti maniaci na pocitace :-D / a sestrin priatel tiez..takze som mala od koho "odkukat" 8-) * a ked volas cez skype, tak je to zadarmo..mozes sa vykecavat kolko chces..moja mamina to plne vyuziva..xixi :-D * inak dneska mi volala mamina, ze krpcovi vypadol prvy zub, tak mi ho odlozila :-D *ale uz z neho zacina byt normalny pes..aj stekat uz zacal tak "dospelacky"..som sa skoro rozplakala, ked som ho videla cez tu kameru ;-( *
Odpovedať
jeeej :-D :-D aj mojmu, ked vypadol prvy zub, som si ho odlozila.. ale uz sa mi stratil :-( to je zlate, ze uz vie stekat dospelacky :-D :-D uz je z neho asi poriadny chlap :-D inak, ja som raz bola vonku s mojim a zastavil ma taky pan, sa rozplyval nad malym, ze sa strasne podoba na jeho psa, ktoreho mu zabili, ze je uplne taky isty ako on (ukazal mi fotku-nie.. vobec sa nepodobal, ale nechala som ho v tom :-N ) a on mal so sebou yorkshicu, tak sa nas pytal, ci ich nechcem sparit.. normalne mi az zle zostalo, moj maly milovany synacik?? to uz by potom bol z neho chlap a to ja nechcem.. normalne som sa citila ako mama, ktora zeni svojho syna :-S :-( ale potom ten chlap povedal, ze aspon raz v zivote by mal mat deti, inak ze by mohol dostat rakovinu ci co.. pocula si uz o tom niecco? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja neviem, co spravim, s tym krpcovym..asi si ho dam niekam do vi/ytrinky :-D * haha, tak to musel byt manik :-D * o tej rakovine som nepocula, ja som pocula len tolko, ze pes by mal mat aspon raz "sex" / :-D / lebo ze z toho mozu mat nejake problemy..ale nic konkretne *fuha, tak teda budem musiet povedat mamine, nech mu potom hladame nejaku "zienku" :-D :-D * a kolko ma ten tvoj??
Odpovedať
moj ma rok a pol, ale pre mna je a bude stale malym deckom.. vcera som ho tak vybozkavala, chudacik, normalne sa ma bal :-D :-D furt ho stiskam, bozkavam, rozpravam sa s nim a on nechape.. :-D ja budem raz asi taka ista mama, ako su tieto talianske.. ked nechcem psovi dovolit, aby mal sex, co potom budem robit so synom :-N :-D :-D budem ziarlit.. jak ta tvoja ]-( dneska co bolo na veceru? ja rozmyslam, co spravit, nejak nemam fantaziu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola taka ista s krpcom..som sa s nim stale rozpravala..aj ked sme boli vonku, tak ja ze "pod macko, ideme domov2..si mala vidiet ako sa na mna pozerali..raz som ho takto zavolala a pobliz bola taka skupinka chlapcov..na mna kukali ja na debila :-D :-D * ako ja budem tiez ziarliva, ale ked si ju preverim a bude mila, tak nemam problem..urcite ma nebude zaujimat, ci vie uvarit a ci ma doma 100% poriadok :-D * no, ja som mala predchvilou taky neskory obed..domaci hamburger..mnamka..mc donald moze ist do pr***e :-D :-D *a este su tam nejake polpette..takze to asi bude na veceru =-) * sak mas milacika doma, tak nech nieco ukuchti ;-)
Odpovedať
ten si uz spravil tie nechutne krokety, ci co to bolo.. co mne nechutilo :-S :-S a jemu naramne chutia :-D ja si asi spravim znova spagety, ale tak ma stve tato jednotvarna strava!! ]-( mam sice aj lasagne, ale tie mi velmi nechutia.. uz sa neviem dockat slovenska!!! ocula si, ze snezilo znova!!!! :-( :-( zavidim :-( :-( u vas je ako?
Odpovedať
Profilova fotka
inak toto hovorim aj ja..ti taliani jedia stale do iste dokola..mna to normalne zabija, ze v nedelu maju cestoviny..kde je maso, polievka..kolac?! ]-( *inak ja som polievku nemala odkedy som sem prisla..mi to tak chyba :-(*ty tam mavas sem-tam nejaku polievku?? mne nasi ukazovali cez web kameru sneh!!vsetko bolo krasne biele..asi 10cm vrstva snehu x-) x-) *sa im ani nechcelo do tej zimy..a ja ked som im povedala, ze tu mame cez den 20'C - 23'C, tak len hykali :-D :-D *ale v noci je uz celkom kosa..okolo 7-10 :-S * a ako u vas..ked som naposledy pozerala spravy, tak "dole" hlasili dazd =-)
Odpovedať
nie, neprsi, tu bolo dneska slnko, ale hlasi na noc a aj na zajtra, aj na stvrtok :-( :-( a od nedele slnko.. tak aspon nieco.. ale vzdy lepsie ako slovenske styri stupne.. u nas je tak do 20.. tak nakoniec si robim tie lasagne.. mnam :-) a nemame ani cigarety a ani sa nam nechce ist kupit ich.. tak pomaly prestavame.. konecne!! ty kolko vyfajcis denne?
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze to vam len tak sprchne ;-) * tak ze dobru chut :-D *ja nejako na tie polpette nemam dneska naladu..asi budu na zajtra 8-( * poslem ti?? my tu mame asi 4 baliky :-D , bo nam sa tiez nikdy nechce kupovat, tak sme sa naucili robit zasoby..keby sa nahodu minuli ;-) *no, neviem..ked som bola doma, tak som fajcila tak 4-6 denne ale tu je to asi viacej..to vies, nemusim pocuvat maminu :-D :-D * ty si fajcila aj doma..teda pred vasimi??
Odpovedať
fajcila som doma, ale nie pred nasimi.. teda vedia, ze fajcim, ale vzdy mi to bolo take blbe fajcit pred nimi.. aj ked pred mamou som sa uz naucila, ale pred ocom este nie.. a to tiez mi oco furt vycital, ze vela fajcim :-N inak, ked som tam bola naposledy, tak to bolo nieco hrozne.. jednu od druhej.. aj balik denne.. to asi kvoli tomu, ze som bola nervozna z toho odlucenia :-) ale tu vyfajcim tak 5-10max. cez vikendy aj 2 baliky za vecer- to je pre mna horor!!!!! ]-( a ty ako dlho uz fajcis?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez pred nasimi nefajcila..tiez to vedia, ale tiez mi to je take blbe :-S :-D *len raz ma videli, ked sme boli s macom s nimi v restike a my sme si sli zapalit a oni vysli..som zahodila skoro polku cigi :-D :-D * ja tiez..podla toho aky mam den..niekedy 3, ale niekedy aj balik :-N *a ked som vonku, tak to ide jedna od druhej..hlavne, ked sa este aj pije :-D :-D * no, ja som tak normalne zacala na strednej..potom som tak pol roka nefajcila /neviem ako som to dokazala =-) / a odvtedy normalne..takze vseho vsudy, asi 5 rokov..fuha, ked to tak vidim, ze 5 rokov..no dost..na to, ze mam este len 20 :-D :-D * a ty , kolko uz fajcis??
Odpovedať
no cau, vcera mi nejak blaznil pocitac, mala som nervy.. inak aj dneska mi ukazuje namiesto pismen s makcenom len vselijake stvorce a znaky, atd... tebe nie? mne to len odvcera, predtym mi to normalne islo... =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?