Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate v pohode ;-) * no hej, ked robi len jeden a este k tomu takto..keby sa ten druhy chlapik na to nevybodol, tak uz by sme mohli davno byvat sami.. :-( *ono, urcite sa da nieco zohnat aj za tych cca 400, len teraz je to cele take o nicom..asi az ked si najdem tu robotu nejaku 8-( * vcera sme prisli domov nejako pred stvrtou..ale sme sa aspon trochu vyspali..sme vstavali okolo jednej, bo kedze je dneska ten sviatok, tak sme si to mohli dovolit :-D *dnes tu nikoho moc neni..ale sak ked je to ako u nas, tak sa ani nedivim..my sme chodili az vecer na cintorin a potom este sa sedelo a kecalo u niekoho.. :-N * draheho mas uz doma??dnes aj robil??
Odpovedať
no robi.. este je v praci, dufam :-D :-D ]-( dneska mi nechal 2 cigarety doma, ukradol mi krabicku, tak som taka nervozna, zabijem ho, ked sa vrati ]-( ]-( ale hlavne, ze mam pesto a syr (z ktoreho mi je na vracanie :-S ) zajtra uz konecne pojdeme na nakup, uz to aj mne lezie na nervy, ze kazdy musim cakat na neho, aby som sa poriadne najedla.. aj na tu jogu idem zajtra konecne, uz sa tesim :-D som zvedava, co to bude ozaj, a tvoj dodrziava ten novy zakon? dava pit aj po 2.00?
Odpovedať
Profilova fotka
to s tymi cigaretami poznam, ale maco sa uz naucil, ze on si zoberie len 2-3 a potom si kupi, takze krabicka zostane mne :-D * potom napis ako bolo na tej joge..ci si si bola kludna a meditovala.. :-D* no, my tu mame ten automat, takze to sa podla mna moc ustrazit neda..ale sak kto chce, si kupi..nejako to nesledujeme.. :-N * tak my uz ideme,bo rano musime vstavat uz okolo osmej.. :-S * ozvem sa zajtra ;-) *a nech ti uz drahy skoro dojde ;-)*papa*
Odpovedať
uz aj moj prave dosiel, tak dobru noc ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
ciao francy :-) no co, prekvapko uz mas, ci musis cakat az do vecera?? :-) my sme dnes asi hodinu vstavali..sme sa nevedeli vtrepat z postele :-D , ale nakoniec sa podarilo..tak maco behal, vybavoval a ja som cakala 8-( ..ale nastastie to nikdy netrvalo dlho, takze sa dalo * konecne mam zasa svoj chlebik..maco bol minule v lidli a normalne ho nemali !!tak som bola asi 3 dni bez chleba..prr :-S *ale dnes som si dopriala..len som trpla kedy dojde stara aby ma zas nesprdla, ze jem za pocitacom :-D :-D *inak dnes sa tu zastavila macova sestra a sa ma pytala, ze co som vcera tak vyletela z domu..a je len ze "tua mamma"..hned pochopila, len zagulala ocami :-D :-D * ty co si dnes porabala??
Odpovedať
my sme sa tiez dneska tak straaasne pomaly zobudzali, tiez sme asi 2 hodiny po zobudeni lehnili este v posteli a pozerali sme TV! prekvapko bude az vecer (dufam!!!), ale bola som ZNOVA upozornena, ze je to len nejaka drobnost + ze je to prekvapenie v prekvapeni :-D =-) =-) nemam ani ponatia no mala som ist dnes na tu jogu, ale dostala som menstruaciu, mam bolesti, tak nejdem.. ako bolesti sa daju vyriesit, ale nechcem cvicit hned v prvy den! asi by ma slahlo :-S ozaj, a kolko ma rokov svokra?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to radsej zostan doma..joga pocka ;-) *neviem ako ty, ale ja mam prve 2 dni take bolesti, ze nic nemozem robit..ani lezat, ani sediet a ked idem na wc, tak mi to trva pol hodinu kym sa tam dosuchcem.. 8-( * prekvapenie v prekvapeni??tak to dostanes kinderko :-D :-D * fuha..pockaj maco mi to minule hovoril..tuseim je o rok starsiaod mojej maminy..takze 54..fuchtla :-D :-D ja som prave dopapala vyprazane kuracie prsia s pyre a zavaranymi uhorkami..jedlo ktoreho mozem zjest na tony x-) *co si ty dnes jedla..dufam, ze milacik uz vyuziva ten podnos co ti dal a vari ranajky ]-(
Odpovedať
to je este celkom mlada, ta moja ma vyse 60! to uz je taka babicka :-) doniesol mi na tom podnose jogurt :-D :-D no a ja dneska som jedla salat a dam si ho aj na veceru, strasne mi chuti!!! mnam no tak tie kuracie prsia by som si dala aj ja!!! tu kura skoro nikde nemaju! a neni su tu ani take tie fastfoody... iba mcdonald :-( :-( no a dufam,ze to fakt kinderko nebude!!!!!!!! ]-( ale este je len v kupelni, tak neviem, ci to aj dneska stihne!! vsetko mu trva desat hodin!! a dneska ma znova necha bez cigariet, lebo teraz mam len 3 a on mi ich nepojde kupit ( ]-( ]-( ]-( ), tak ked pride vecer pre mna ale o 22.30, tak az potom budem fajcit :-( som zufala :-(
Odpovedať
videla si? je tu nove tema- Tchyne!!! :-D tak tam hod par prispevkov ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak je talian nie, tym to vzdy trva pol dna kym sa vychystaju..to ja uz volakedy vyfajcim 2 cigarety a cakam na maca..a on stale nic :-D * ale s tymi fastfoodmi mas total pravdu..ako ja viem, ze je to maximalne nezdrave a bla bla bla, ale ked mne to tak chutiiii x-) *co som ja robila v takom obch. centre, tak tam sme mali oriental food, nieco take ako mcdonald, cinanov a este nieco so zemiakmi..ale tam nikto nechodil :-D *pockaj, raz sa vyberieme do shopping centra v blave..tm je tych fastov asi 20 a vsade same dobrotky x-) x-) * inak aj toto mi moc nechutilo ako kura..skor ako ten ich blby tacchino, ci ako sa to pise..oni tu snad kura ani nejedia :-S * jeej, to bolo zlate s tym jogurtom :-D :-D * videla som, ale uz mi ju aj admin blokol..ale je tam link na taku istu :-D :-D :-D
Odpovedať
a uz si konecne dneska nieco poupratovala? :-S ]-( :-D dneska ti nic nehovorila stara?
Odpovedať
jaj, a dneska ma este moj nastval, ked som mu povedala, ze nejdem na jogu, lebo ma boli brucho, tak on mi povedal, aby som nebola leniva a pekne tam isla, ved to nemoze byt az taka bolest!!!! aby som si dala tabletku a ze to prejde!!!!!!1 ]-( ]-( ]-( keby tak vedel, ake su to bolesti!!!! ja tiez prve dva dni len zdochynam doma!! :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemala som kedy..o deviatej sme vypadli z domu a ledva sme mali cas behnut nieco nakupit..takze nie, nic som neupratovala..a ani nemienim..jemine, si mala kojo spomenut..akurat prisla 8-( :-S * prave mi dala moj obciansky..kua preco ma ona moj obcianksy?!neviem, ze by som jej ho davala =-) ]-( ..musim prebrat s macom ]-( * no, moj to celkom chape ked "mam svoje dni"..sa staci na mna pozriet a necha ma tak..akurat mi nakupi kopu sladkeho..ze aby ma to tak nebolelo..zlaty x-) * ale tym chlapom s ale zije..ziadne kramy..ziadne rodenie..sak oni vobec netrpia!! ]-( :-D a vecer ides za nim do restiky??
Odpovedať
no ideme vecer von, aj ked mne sa po tej strede velmi nechce.. ja by som isla radsej zajtra, no dneska musim ist,lebo tam bude taka krava, co furt na mojho pozera, uz som to tu tusim spominala!!!!! NENAVIDIM ju z celej duse! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( normalne mam taku vysoku hladinu adrenalinu, ked pride do restiky!!! jake su tie baby niektore je....té!!! hlavne tie, co kukaju na zadanych! tie by som vedela povrazdit! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to neni ta herecka, co chodi tak sporo odeta?? =-) takych je aj tu dost..ale ja sa nedam..mne sa staci len pozriet a pochopia..na MOJE "veci" nikto sahat nebude, co je moje, je moje!! ]-( * ale inak ja ich nechapem, ako sku take aj na slovensku, ale tieto sa surovo ponukaju a vobec ich netrapi, ze ma vedla seba priatelku!! :-o no, tak som sa dozvedela, ze ten obciansky dal maco staremu, aby ma dal nahlasit, ze mam u nich prechodne bydlisko..kua a takto povedat mi to?! keby ma zastavia fizli tak co..by som si myslela, ze som ho stratila!! :-S*som mu pekne vycistila zaludok ]-( ]-(
Odpovedať
???? =-) s tym obciansky su neni srandy!!!! moja kamoska (polka) ho stratila a musela ist do rima pre doklady, aj ked ty to mas blizko! ona sa musela trepat zo sardinie.. a ja som v den odchodu nemohla najst obciansky, vsetko som prehladala, uz som aj plakala, ze neodcestujem, listky v riti, mama nastvana!! ale potom ho nastastie drahy nasiel v aute :-N :-N uz teraz ho ani nenosim so sebou, mam ho doma.. a ked ma zastavia policajti??? :-N x-) uvidime :-D no ta herecka!!! ona sa ani nebavi s drahym, ale ohovara este s takou druhou kravou.. a postavi sa tak, aby ju drahy videl a mohol sa na nu pozerat a vie, ze to ma stve ]-( ]-( aj ked drahy uz vie, ze to robi narocky, tak sa na nu nepozera a vie, ze ja jeho pohlady kontrolujem :-D :-D inak ja som ziarliva, ale ked sa rozprava s nejakou, tak mi je to neprijemne, ale vobec nemam take pocity, ze jaka krava je to, atd.. ale s touto!!!!!!!! ty nemas taku, co by si ju najradsej zabila?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..zatial ma ziadna nejako extra nevtocila..len jedna, ked som tu bola prvy krat, ale tak to bolo len nahodne a ked sa na mna pozrela, tak sa rychlo spacifikovala..takze zatial mame klud :-) * ale to uz je jaka koza, ked toto robi..sa ti vobec nedivim, ze mas take nervy..by som taketo baby stavala k stene a strielala..sak ked si tak o sebe mysli, tak kde ma chlapa?! nech si najde svojho a nech nekuka po tvojom!! ]-( *ale sak ked ju ma drahy na haku, tak mozes byt v klude ;-) * ale chapes, ze on mi nic nepovedal?!by som ho vedela zabit..v cudzej krajine bez jedineho dokladu /bo pas nemam/..*inak ty tam mas nejake take veci, ze prechodne bydlisko..ich obciansky alebo tak??
Odpovedať
ja vobec nic!!!!! a to prechodne bydlisko je na co dobre? ja tu nie som zahlasena a ani mi to nejak nechyba, neviem, naco sa to robi?!
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja neviem, ale budem to mat :-D :-D * ale ze si budem musiet asi vybavit ich obciansky..aj ked nechapem ako mi ho mozu dat, ale nevadi 8-( * inak ti debilcekovia, co chodia v lete po plazi a ponukaju to barsjake blbosti ..teraz v zime zase chodia dalsi normalne do lokalu a ponukaju telefony :-D :-D *drahemu asi do restiky nechodia co??
Odpovedať
telefony??? nie, k nemu nechodia ziadny.. u nas na plazach chodievaju cernosi,ale cez zimu ich tu neni... a to su jake telefony? kradnute ci nove? a kolko asi tak stoja?
Odpovedať
Profilova fotka
nove..teraz cez zimu sem chodia taki barsjaki, co maju podla mna nejake percenta z toho..je to o tom, ze si vezmes telefon, ale musis si ho kazdy mesiac dobit o 10 euro..tusim po 2 roky..je to nieco take ako u nas pausal..akurat ta to vjde lacnejsie..teda mna urcite..ja nikam nevolam..s macom som kazdy den a domov volam cez skype..takze prevolam mozno tak 2 eura za mesiac :-D * ale inak tie telefony sa mi vobec nepacia..su to vacsinou take tie tenke..nieco ako je motorola razr co ako sa to presne vola/..ibaze su to neni vyklapacky..a tie ja rada x-) * hmm..cena..pockaj, spytam sa maca..no, zevraj nic..len si ho musis kazdy mesiac dobit aspon o tych 10 euro :-)
Odpovedať
???? to je nejake divne??? a aspon na zmluvu ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, zmluvu ti daju..to je jasne ;-) *som sa trochu odmlcala, som volala s maminou :-D * a co vecer, zvladas, ci este stale ti je blbo??
Odpovedať
nie je mi az tak blbo, cakala som vacsie bolesti, ale nemam nejak naladu :-| a ty volas kazdy den s mamou?? co maly, jak sa ma?
Odpovedať
Profilova fotka
no..akurat vera nie..ale to som zase volala so sestrou :-D *krpec je v pohode..az moc zivy..zacina normalne stekat :-D :-D *ale tak su radi ze ho maju..ked je ocino v nocnej, tak aspon mamina neni sama doma..a zevraj aj schudla, jak s nim chodi von :-D ..co nechapem..sak ja som s nim chodila kazdy den, 5x na pol hodinku-hodinku a ani deko som neschudla..pch!! ]-( inak ty s vasimi volavas, ci si pisete??
Odpovedať
no ja si s mamou pisem maily, ona tak raz za tyzden zavola, ale tak ja jej ani nemam co rozpravat-ved tu je taka nuda... nic sa tu nedeje :-D drahy volal, uhadni ??? darcek je este stale v obchode!!! ]-( ]-( ]-( no nezabila by si ho!!! ze zabudol!! mna z neho raz slahne, fakt!!! :-D inak nieco na zasmiatie: vies ako vyslovuju taliani colgate? nie kolgejt, ale kolgate... :-D a vlozky carefree, nie kerfri, ale karefre :-D :-D :-D a swarzkopf nie je schwarzkopf, ale testa nera :-D :-D oni su uuuplne na hlavu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten kolgate som pocula..dobre som sa pobavila :-D :-D *ako to, ze nevedia po anglicky dobre, ale v reklame?! inak oni nemaju moc velku slovnu zasobu ako si tak vsimam..dost prebratych slov z anglictiny alebo ked sa dvaja dohaduju, tak to trva pol hodinu..sak oni si ani sami nerozumeju chudacikovia :-D :-D :-D * a nenapina ta len??moj to tak zvykol robit ]-(
Odpovedať
nie, nenapina.. on zabuda.. stavim sa, ze este ten darcek ani vybraty nema!!! ]-( ale on zabuda dost, ked som s nim vonku, tak mu musim pripominat: zober si kluce, chcel si natankovat, nie? zavolaj tomu a tomu!! jak mi on hovori-pamata si iba to, co je dolezite :-D no, straasne moc maju slov z anglictiny, to som si uz aj ja vsimla... ale mozno to anglicania prebrali od nich, ci nie? ved ich jazyk je podobny latincine a to je stary jazyk.. ci jak to moze byt :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa vzdy najviac pobavim kde vyslovuju tie anglicke slovicka..strasne nieco..strasne tvrdy prizvuk a taky nejasny..ako keby mali zemiak v ustach :-D :-D * no, ja som sa naucila kontrolovat od mojho kamosa..to vzdy ked sme isli spolu von, tak klasika..mas:kluce, penazenku, kluce od auta, mobil, cigarety,.. :-D :-D *ti chlapi maju uplne derave hlavy ]-( * inak vsimla si si ako tu maju niektore baby v albumoch zasnubne prstene a ze "taky by som chcela"..jak moze planovat svadbu bez prstena?!
Odpovedať
pockaj, toto som nepochopila? s tymi prstenmi.. vysvetli este raz :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?