Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
tak ja slaninu nemusim :-S :-S jedine s haluskami bryndzovymi ju zjem.. my mame mcdonald v centre mesta, no ale odo mna su to asi 3km, tak nemozem hocikedy vybehnut :-( vy to mate blizko? ja som si tiez dneska nasla v hranolkach jeden opeceny zemiak :-S a inak, ti hui,dui,lui sa tu volaju Qui,Quo,Qua!!! :-D :-D :-D dalsi krasny preklad!!!! :-D my ideme dneska von, je nejaka halloween party, uvidim, co to bude.. vy nemate tekvice v lokali??
Odpovedať
Profilova fotka
ja slaninu strasne lubim, ci uz s horcicou alebo taku osmahnutu :-D..a v tom hamburgeri to dodavalo taku dobru chut :-) *no, tak to mas v pohode..my mame najblizsi mcdonald asi 40km :-D :-D :-D * k tym trom som sa este nedostala, ale mna uputal len preklad stryka drzgrosa..ako to zio zostalo..ale ze paperoni..mi to znie ako feferonky :-D * no, tekvice nemame..aj ked ja som chcela ]-( ..ale mate take rozne dekoracie a super balony..cierne a oranzove s takymi strasidelnymi ksichtami..je to super :-D :-D * a kam sa chystate..niekam na disku??
Odpovedať
ideme do takeho restauracia-bar-minidiskoteka.. a uz mi volala kamoska, co tam robi, ze maju peknu vyzdobu, pofotim, zajtra dam fotky :-D ja som inak na halloween uplne zabudla (kvoli vyrociu), tak som ani tekvice nebola kupit, skoda... ja som to este nikdy nevyrezavala, ale asi by ma to bavilo.. ty si to uz niekedy robila?
Odpovedať
Profilova fotka
asi 5x a moc mi to neslo, ale je to riadna sranda :-D len najhorsie je na tom to, ze ked sa ti to moc nepodari, tak tu tekvicu mozes zahodit :-N * a kedy sa chystate, ked sa drahy vrati z prace?? jezisi, ti chalani su strasni, jak odtrhnuti z retaze :-D :-D
Odpovedať
nie, dojde pre mna o 22.00, cize o 23.00!!! ]-( pojdeme k nemu do restiky a z tadial do toho baru... a coze robia ti chalani? neni su v maskach?
Odpovedať
Profilova fotka
ale kde, aj ked ja som tie masky chcela ]-( *ti prcovia dosli nahodeni jak keby isli do divadla, neskutocne =-) *to by sa mali nasi slovenski naucit* spravne, pekne sa napapaj a potom podho oslavovat ;-) * ja som si akurat nakrajala reznik s uhorkami a chlebikom..mnamka..inak si mala vidiet ako sa po tej pizzi zaprasilo :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D a kde si zobrala rezen? sama si si spravila, ci kupila????
Odpovedať
Profilova fotka
maco kupil..je tu jeden taky obchod..sa to vola ze centro frutta /nechapem preco frutta, ked tam ziadne ovocie nemaju =-) / a tam maju uz hotove taketo veci..staci trochu prihriat..maju tam rezne, lasagne, vypr. syr..ten obchod mam rada :-) * ale ten rezen by sai mala vidiet..ma asi 10 cm na sirku a skoro 20 na dlzku..taky obor :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak kde sa nam stratila corlianos..sa po nej zlahla zem =-)
Odpovedať
jeeej, ten reznik by som si dala, aj ked som uz najedena :-D no corlianos- nemam ani ponatia, fakt sa uz straaaasne dlho neozvala... mozno je na slovensku alebo v taliansku =-) ale nic nespominala, ci ano?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja este rozmyslam, cim sa doraim..bo ja vzdy musim mat nieco sladke na zaver :-D *inak to pre mna nie je ukoncene jedlo :-D * praveze nic nespominala..iba ze toho teraz bude mat trochu vela ako zacala ten kurz, ale zeby az tak?? =-) inak ozaj, som dnes volala s maminou a mi povedala, ze idu krpcovi kupit nejaky ten kabatik..tak som zvedava, co kupia :-D :-D *
Odpovedať
aj nas ma, ale tak sa mi zda, ze to velmi nepomaha :-( ja som to aj videla niekde v TV, nejaky zverolekar hovoril, ze to je zbytocne kupovat tie svetriky, ze to je ako keby si ty isla v zime, ked je sneh, von s kozuchom a bez topanok =-) :-D tak neviem.. nas ma taky tmavomodry, ale chystame sa este na cerveny, nech na nom vynikne :-D to zas bude fesak, krpec :-D teraz je na mna urazeny, lebo sa s nim nechcem hrat a aj vie, ze za chvilu idem von, tak je skruteny v kute a iba pozera smutne :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to poznam, tie ich urazlive nalady..inak toto je moj prvy pes, ale nikdy so nechapala ako mozu ludia hovorit, ze "tera je urazeny, smutny,.." ale to je normalne pravda..tie psy maju svoje nalady :-D :-D * no, ja som videla aj topanocky pre nich, ale bolo to vacsinou na zips..moc sa mi to nepacilo..to vypadalo, ze by v tom mal strasne stiahnutu nozicku chudacik =-)
Odpovedať
moj ani v tom svetri sa nevie poriadne hybat, niekedy sa mu ten sveter z prednej labky zosmykne a iba kriva, jaky je vtedy zlaty :-D kuka stale, urazenec :-D no tak to maju svoje nalady, mne sa najviac paci, ked sa boji, to sa na mna stvera jak male decko na mamu. alebo ked sme na dvore, tak uteka pred branu, steka na vsetky strany, ale vzdy sa pozrie,ci som este tam, keby sa nahodou objavil nejaky pes!! ked ma vidi, tak robi najsilnejsie a steka o dusu!!!!! zozrala by som ho vtedy!! inak, ja sladke teda vobec nemusim, az do minuleho roku som asi 7 rokov nic sladkeho nejedla!!!! to fakt, jedine cukor do kavy a caju, ale to uz poriadne- aj 4-5lyziciek :-N ale inak nic.. no ale od minuleho roku som zacala, ale to iba tak raz za mesiac si dam kinder bueno alebo pod... NASTASTIE ze mi to nechuti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ja som na sladkosti zavislak..by som ich dokazala jest na kila..ale to hlavne takto ked je zimsie..v lete zas ovocie.. :-) *len ja moc nemozem pomarance a take citrusove plody..sa potom vyhadzem 8-( * to ja kavu sladim dost malo a caj vobec..ked je caj kvalitny, tak netreba :-D :-D *aj ked niektore "znackove" caje su riadny kentus..najlepsie su tie sypane priamo z cajovne x-) * to nas sa moc neboji..on vsetko skuma a hlavne velke psy ho facsinuju..cim vacsi, tym lepsie :-D *ale moj je zabity, bo doma nasiel plastovu flasku a strasne sa mu to lubi..takze mu ani nemusime kupovat ziadne hracky..tie uplne ignoruje :-D * fu, prave prisli dvaja "dospelaci"..ale vyzeraju ako bezdomovci..to je dnes vecer :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeej, aj nas sa hraval s plastovymi flasami, ale on ich iba zhadzoval na zem, ked videl nejaku na zemi a stala, tak ju musel zhodit, strasne mu to asi liezlo na nervy a potom na nu stekal :-D :-D ale uz ho to preslo, to iba ked bol maly, bol taky divny!! ani moj sa nebal velkych psov, ale po tom incidente, co mal, sa uz boji :-( , chudatko moje!! uz chrni :-D za chvilu by mali dojst pre mna, tak sa idem pripravit, dojde draheho kamos, tak musim byt presna!! maj sa zatial pekne, prajem pekny halloweensky vecer, papa a malo otravnych ludi a bezdomovcov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nas tiez rad steka na tie flase, ale je to fajn, ked si chces chvilu oddychnut..mu das flasku a on sa s nou hra aj 2 hodiny :-D *len potom vonku je to horsie, bo tam ked najde nejaku plastovu flasu, tak ho od nej neviem dostat :-D :-D * jj, jasne, musis byt pekna ;-) * no, ja asi moc krasny vecer mat nebudem, ale co..mam tu vinko a sprite..tak si ho spravim :-D :-D * a ty sa zabav a napis ako bolo ;-) *papa*
Odpovedať
no ja dneska trochu znicena, trosku som to prehnala vcera!!! :-N :-N bolo celkom dobre, len sme nemali kde ist, tu uz je skoro vsetko pozatvarane, boli sme v tom bare, tam to bolo celkom ok, az na jedneho "ctitela",ktory sa nevedel odo mna odtrhnut :-D :-D no a potom sme isli do druheho baru-diskoteku na plazi, tam to bolo dost o nicom, ta ceska neviem,ci bola opita alebo nastvana, v jednu chvilu sa zodvihla a odisla prec. a ked som jej volala, tak povedala, ze isla vyvencit psa!!!!! ale potom sa vratila... u vas aky bol vecer?? bol aj niekto v maske?
Odpovedať
Profilova fotka
xixi, tak ako pozeram, tak si sa celkom zabavila :-D *ale ta ceska ako odisla vyvencit psa..to uz co bolo :-D :-D *ja som sa tiez sice raz tak zdvihla a odisla bez slova, ale to bolo po tom, ako ma frajerka mojho kamoska obliala pivom 8-( * no, v maske nikto nebol, ale bolo to na nervy..ti chalanci boli vsade..fajcili jednu za druhou a bol tu jeden chlapec /cca 17/ a ten vypil 3 piva a bol z toho mimo..sa tak na mna pozeral a myslel si,z e na mna zaposobi ked bude pit pivo a spravat sa ako totalny kreten..som sa pobavila :-D * co dneska, chystate sa este niekam von, ci doma??
Odpovedať
dneska doma, odpocivam po divokej noci :-D :-D dneska ma drahy zase nastval, nemali sme nic na pitie a na jedenie, tak som ho poslala do obchodu... a cim sa vratil??? doniesol 2 fanty, 1 coca-colu, 6 flias vody a 1 syr a pesto!!! skoro som ho zabila!! ja som bola hladna a on mi donesie pesto a syr!! ]-( ]-( a potom sa mi stazuje, ze ho nutim chodit do mesta kazdy den, ked nema vodicak!!! tak raz si isiel, tak nakup poriadne!! ta muzska logika ]-( na zasmiatie :-D a potom este dosiel jeho kamarat pre drevo!! tak my si za to drevo zaplatime a nejaky idiot si pride z neho zobrat!! jake som mala nervy ]-( a to preco ta obliala pivom? naschval? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
prepac..som sa zadivala do ruzovej zahrady na markize.. :-D* to su chlapi..bud rada, ze sa nevratil s bagetou a pivom :-D *ja preto chodim vzdy nakupovat polu s macom alebo mu aspon napisem nejaky zoznam..pre istotu ;-) *ale my sme v tomto taki uchylaci..nas bavi behat medzi regalmi a nakupovat..cokolvek :-D * ale to s tym drevom by teda nastvalo aj mna..ale to je medzi chlapmi uplne bezny jav ako som si vsimla..ty mas, ja si zoberiem..nechapem 8-( * aaale, je to taka "lahsia" a vedla mna sedel napity kamarat, ktory na nu predtym vylial asi kvapku vodky, ci coho a ona zobrala PLNY polliter piva a bum nanho..akurat, ze polka skoncila na mne..na cisto novej satenovej bluzke, no co ti budem hovorit, som jej pekne precistila zaludok!! ]-( ..ale inak sa mi vyborne ulavilo..bo uz mi dlho zrala nervy :-D :-D * inak tu sa aj chodi po cintorinoch??som videla nejake stanky s kvetinami pred cintorinmi, ale co ma dostalo bol stanok s lizatkami a cukrikmi - pred cintorinom!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
:-S :-D s cukrikami pred cintorinom?? taliani!!! :-D ja ani neviem, my sme nikde neboli... nas tiez bavi nakupovat, to stravime aj vyse hodiny v supermercate vzdycky.. ale nas nebavi sa obliect, sadnut do auta a ist tam :-D :-D ja tiez neznasam poslat ho sameho, ale dneska som nemala sil sa obliekat, tak som sa musela spolahnut na neho... blba som :-D ]-( nevadi.. uz si robim penne s tym pestom! dneska by mi mal dat druhy darcek k vyrociu, ze vcera chcel ist pre to do obchodu, ale uz bolo zatvorene! no myslim, ze ani dnes ho nedonesie! nespolahlivy, nezodpovedny, nedochvilny ]-( ]-( ]-( !! a ta trapna!!!! inak mne to raz tusim tiez niekto spravil, ale to mala byt sranda.. chceli vyliat pivo na niekoho, ale bohuzial trafili mna :-D :-D no ale na diskoteke a od nejakej slapky by som si to asi nenechala ani ja!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja som za kazdu srandu, sak stat sa stane hocico, ibaze keby mala aspon kusocek sivej hmoty v tej blbej gebuli, tak bu jej doslo, ze ked vylejes pollitrak, tak to vysplechne min pol metra na obe strany..no co..sprostym ludom nepomozes :-D :-D * ja som aj chcela zastat a kupit si nejake cukriky..bo tam mali aj take tie cukrove farebne lizatka, co sa u nas predavaju na hodoch x-) , ale akurat sme s macom spolu nekomunikovali, tak som bola ticho :-x *sme sa rano /zase/ chytili za jeho blbu mamu..ja som bola este v posteli a oni obedovali a len som ju pocula ako na mna rozprava, ze nic neorbim, neupratujem..moc som toho nerozumela, ale aspon nieco predsa..som myslela, ze vyletim a strelim jej facku!!! ]-( ]-( ale aspon maco sa ma zastal, bo na nu zacal nieco vrieskat..aj ked z toho co na nu vrieskal som moc nerozumela :-N hura, darceky :-D ..inak co povedal na citron?? :-D
Odpovedať
smial sa.. :-D :-D no prave volal, ze obchod bol zatvoreny ]-( :-D :-D a to fakt mas take zle so svokrou? a ked ste same, aj sa s tebou rozprava?? a ked je pri vas tvoj, tak sa ako sprava?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja ju po dnesku uz uplne ignorujem..a drahemu som dala ultimatum - do konca januara nech sa ki zozenie nejaka normalnejsia robota a odchadzame..bars aj do garsonky,mne je to jedno, ja ziadny luxus nepotrebujem..a ked nie, tak odchadzam na slovensko..uvidime, kto vyhra..ja jej dam, so mnou sa hrat nebude.. ]-( * no, aj dnes tu boli..stari ani bu ani mu..aj tak by som im neodmukla..mam uz na haku..ako ja, ze nic nerobim..kazde rano prideme s macom do lokalu, musis vycistit automaty, popolniky, pozametat a neviem co vsetko este..a to kazdy den..ja si nesedim v nedelu doma na riti a chlipem kavicku..ona robi od cca osmej do siedmej vecer..my sme tu od dvanastej do tretej..a NIC nerobime..teda pardon, len ja 8-( * takze prekvapko bude az zajtra?? :-D
Odpovedať
az zajtra, ale uz necakam nic romanticke :-( a otec je jaky k tebe?
Odpovedať
Profilova fotka
a nevies do akeho obchodu isiel pre ten darcek??aspon by si vedela,co mozes ocakavat :-D * no, otec je podpapucnik..takze tiez nic moc..ale ja som rada..aspon mi daju obaja pokoj a nemusim sa s nimi bavit :-D *len dnes som zostala uplne mimo..som si aj poplakala..ako ked uz niekoho ohovoram, tak nie na plnu hubu, ked viem, ze je vo vedlajsej izbe..si urcite myslela, ze nebudem nic rozumiet..ale sak "lei..non pulire, non..fa niente" a neviem co este..ako uplne blba som neni 8-( * inak som zvedava ako sa bude tvarit pred mojou maminou..bo ja som to vsetko mojej mamine povedala, ze ako sa sprava a mamina mi dala za pravdu..ze je to obycajna chudera /co je dost zabavne, bo moja mamina si o kazdom mysli a hovori len to najlepsie :-D / inak vasi sa uz videli s draheho rodicmi??
Odpovedať
moja mama je taka ista!!! :-D :-D este sa nevideli a nedokazem si ich spolu ani predstavit :-D moja mama ked chce nieco povedat tomu mojmu, tak to hovori hlasno a poriadne otvara usta, no samozrejme po slovensky a asi si mysli, ze ked to bude tak vyslovovat, tak pochopi :-D :-D :-D ale zlati su, ked sa spolu "rozpravaju" :-D tvoja mama sa ako rozpravala s tvojim? hmm, to viem, ake je neprijemne, ked pocujes, ked ta ohovaraju!! ]-( ]-( mate to tazke, ked musite s nimi byvat!! a kolko tam stoja byty? nevies? na prenajom...
Odpovedať
Profilova fotka
este si tu?? som sa trochu zakecala so segrou :-D no, viem, ze maco mi hovoril, ze okolo 600 euro, ale to mas len najomne..este si pripocitaj elektrinu+plyn+vodu..no ako dost..za 3-izbovy byt.. :-S *ale nam by na zaciatok stacilo aj nieco malinke..nejaky mensi 2-izbovy, len nech odtial vypadneme..bo neviem ako dlho sa este udrzim aby som jej nevyhubovala..*som to akurat rozoberala so segrou..ako ja by som jej aj povedala, ale kedze byvame pod "jej strechou", tak si to nemozem dovolit :-S 8-( * moja mamina sa s macom tiez tak rozprava..sice neotvara takusta ako tvoja, ale tiez nanho krici :-D ..aj ked ja som jej uz viac krat povedala, ze on nie je hluchy, on len nerozumie..ale je to sranda ich sledovat :-D :-D * vy kolko platite mesacne za ten dom??
Odpovedať
no my nastastie nic!!!!! teda aspon ja neviem, ci nieco plati, ale asi nic... a jeho rodicia? neviem =-) nemam ani ponatia.. ale 600 euro je dost! tu napr. cez leto stoja byty od 1000 euro, tak priemerne 1500!!!!! to uz je sila!! ale myslim, ze sa da zohnat aj za 300-400, ked si ho prenajmes na cely rok.. je to hrozne, ked robi iba jeden!!! to oni tu robia iba na najomne!!!!! ]-( mate este ludi? dneska je rusno u vas? a vcera ste o kolkej zatvorili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?