Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
filmy!!! ale to pozerame kazdy vecer!! aj teraz mi volal, co robim a vsetko naj.. k vyrociu (zajtra!!!!! ]-( ), tak sa ma opytal, co by som chcela.. no a moja prva odpoved bola: panini!!! 3x!!!! :-D :-D :-D no uvidim, co vymysli on, ja asi len ranajky do postele alebo mu zbehnem zajtra rychlo nieco kupit :-N ved ani on este nic nema ]-( aj ked asi darcekom bude dovolenka na SR,viedni a v prahe... ale ja som nechcela ist, tak to sa nerata :-D prsi u vas? tu zacalo, aj ked dneska bolo cely den zamracene, dalo sa to ocakavat,ale zima az taka nebola.. dneska co bolo na obed/veceru?
Odpovedať
Profilova fotka
no, my tiez dost casto pozerame filmy, ale maco je do telky blazon :-D*my sme raz tak isli na 3 noci pri rajecke, ale sme sa tam nudili..vsade len hory a skoro ziadny bar..restika..tak sme sa po dvoch nociach zbalili :-D*mna lozenie po horach nebavi :-| * panini??ja ze volaky diamantovy prsten povies :-D..xixi*my by sme mali zajtra ist trochen nakupovat, tak dufam, ze volaco najdem..ja si totizto strasne tazko kupujem veci..ako aj ked sa mi nejake tricko paci, tak su tam napisy a ligotkz alebo podobne kraviny..zvacsa to je strasne gycove :-S *ale chcela by som nejaky tmavo zeleny sveter, tak dufam, ze najdem =-) * no, tie ranajky su dobre ;-)..ja som milovala macovi robit ranajky..mi ani nevadilo, ze som musela vstat o pol hodinku skor* tu neprsi..ale je trochu chladnejsie..a na kopcoch uz je sneeeeeeeh x-) x-) * hmm.take neskore ranajky, mi maco spravil kuracie prsia..a ja k tomu salatik..mnamka..konecne maso :-D*aj ty si taky masozravec?? :-D
Odpovedať
no som, ale iba doma :-( sneh??????? ja som sneh videla naposledy v roku 2005 :-( :-( !!!! tu nikdy nesnezi :-( ;-( :-( ;-( a ja sneh milujem!!!!!!! a nemozme ist cez zimu ani prec z tadialto (to kvoli mojmu strachu cestovat), tak dalsi rok neuvidim sneh :-( ... aj vianoce bez snehu :-( tu je to take smiesne na vianoce... to je ako byt na vianoce alebo na silvestra v karibiku!! s tym rozdielom, ze tu je zima :-D ale kuknem z okna a vidim more, ziadny sneh :-( plakat budem zase
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja ked kuknem z okna, tak vidim par kopcov a na vrcholoch maju sneh..mam taku chut sa tam ist vysplhat ]-( *ja tiez milujem sneh..je to uplne skvele..taka dobra nalada ma vzdy chyti :-)* ale inak aj na slovensku zvacsa nebyva vela snehu..este ako tak na silvestra, ale na vianoce len taka namraza :-( * inak ja som letela lietadlom ked bolo krasne slnecno a to som bola total vystrasena..za snezenia by som do lietadla teda nesadla :-x * ty mas vyhlad na more?? juu..ja mam more tak 20 minut cesty..
Odpovedať
pockaj, dam do albumu vyhlad ;-)
Odpovedať
no uz su tam
Odpovedať
aj ked tieto fotky su trochu rozmazane :-(
Odpovedať
ja som raz isla lietadlom z rima do ba v decembri a cakali sme v lietadle asi hodinu a pol, nakoniec sme leteli a v polceste sa zacali rychlo letusky prechadzat po lietadla, tak som sa vyplasila :-S , bolo aj malo ludi, taka dusna atmosfera bola v lietadle.. nakoniec zahlasili, ze musime pristat vo viedni, lebo v ba je na pristavacej drahe namraza, to uz som mala srdce az v krku :-S :-D ale prezila som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas na skok ;-D*to tam je kusok vasej zahrady?? ja by som ti odfotila sneh, ale nemam fotak..som si vzy zicala od brachu :-D* prave kuakme nejaku relaciu..distraction ci ako sa to vola,zabava :-D..najviac sa mi paci, ked su pri tom bazeniku..to je sranda :-D
Odpovedať
to ja pozeravam tiez, ale dneska som zabudla, mam tv v druhej izbe, teraz som v obyvacke pod dekou, v teple a nechce sa mi ist prepnut... tak na buduci tyzden to kuknem :-N mna to tiez bavi.. ale co tam niektori ti ludia robia, to je o zivot! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je to sranda..si rozbijaju vajicka o hlavu :-D..hadam jediny program, co ma ako tak bavi :-D *prave volali s erosom ramazzotim..mily chlapik..aspon cez telefon :-D * inak maco objednal na halloween 3 metrovu pizzu.. :-D to bude ]-( *bo mame turnaj v sipkach, tak nech sa chlapci najedia 8-)
Odpovedať
wow, trojmetrova pizza!!!!! ani mi o takych veciach nepis :-D ! ramazzottiho zboznujem- pre mna on je tak sexi!! aj v 45.tich rokoch, ci kolko ich ma... aj tu jeho ex-manzelku mam rada- Hunziker, ta je taka celkom vtipna :-) ja som si uz bola prepnut Tv, teraz pozeram Hot movie- poznas to? to je taka parodia na tie romanticke komedie: teraz ti ich prelozim, ale z talianciny do slovenciny (takze preklad o nicom :-D ), s Jennifer Lopez Wedding planner ta komedia, potom s Benom Stillerom a Robertom De Nirom : 'Predstavim ti nasich' a potom bola aj druha cast 'Predstavis mi vasich' -takto to bolo prelozene do talianciny, neviem, ako v slovencine... videla si to Hot movie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ee, nevidela, ale znie to dobre..kde to davaju??mne sa paci ta komedia s jennifer lopez..nespomeniem si tera ako sa to vola, ale ma tam nejake problemy so svokrou..aktualne :-D*u nas to ma nieco nieco so svokrom, ten film s de nirom, ale neviem presne..ale aj to je celkom fajn..taka oddychovka :-) * to hej, ten eros je bozsky..ma vazny sexepil.. x-) *akurat som minule pozerala nejaky casak a bol tam na troch strankach..fajnovo vpracovane telo..ale nie az moc..a ten jeho kukuc..no chlap ako sa patri :-D
Odpovedať
no uz je tu drahy, co sa mi zda dost zvlastne, tak musim ist... dobru noc.. idem oslavovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ju, tak nech to pekne roztocite ;-) :-D, uzi si vyrocie ;-)
Odpovedať
tak vyrocie bolo O NICOM!!!! dosiel domov, ale bol to vecer ako kazdy iny!! dneska som sa zobudila a nebol doma, tak som ho cela natesena cakala, myslela som, ze mi isiel nieco kupit, no on bol v praci :-( , tak som mala prve sklamanie... no a druhe prislo poobede, ked sme sa pohadali za to, kto ako umyva taniere.. mali sme tie problemy s vodou, teraz mame cisterny, tak musim setrit a on ich dneska tak smiesne umyval, kopu vody a vysledok ziadny, som mu povedala, ze nech to necha tak, ze ja to spravim, a uz bola hadka na svete... ale to som mohla cakat, lebo my sa na kazde vyrocie alebo sviatok hadame!!! myslim, ze iba moje posledne narodeniny boli bez hadky!!!!! inak meniny, narodeniny, vyrocia- HADKA! este mam nadej, ze sa to zmeni dnes vecer, ked sa vrati z prace, aj ked tomu davam iba 5%!!! je uplne neromanticky!!!!!!! ]-( :-( ale zase ani ja som mu nic nepripravila :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
juu, francy tak to ma mrzi =-) *a ja som ti chcela poradit nejaku masaz na to vyrocie..to chlai celkom radi :-N * za taniere..no to je teda..ale chapem ta, ze si mu to povedala..to chlapi vzdy vsetko vedia najlepsie..a vysledok ziadny :-D * to by ti mal praveze kupit nejaky megadarcek..si bola v prave!! ]-(
Odpovedať
bola, ale to tak nevnima ]-( :-D uz mi je to len na smiech... ale to vyrocie ma mrzi!!! aspon nejake sampanske mohol vcera doniest!!! kaslem uz na to!! ked nic nepodnikne, ked sa vrati z prace, tak mu to dam pekne pocitit!!!!!!! ]-( ]-( ]-( a vy, co mate noveho? co bolo na veceru ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
nejake cestoviny..dobre, no jedla som aj lepsie :-D*inak nic nove..mame stolny futbal ..xixi x-) * to vyrocie mrzi aj mna, ale mozno ste si len nejake nesadli...mozno dnes drahy pride a prekvapi ta ;-)*skus sa premoct a byt mila..ak ta odignoruje, tak mu to poriadne spocitaj!! ]-( pch, prave odisla stara..tak ja sa vyse 2 hodiny snazim a robim jej nieco take ako letak, kde su tie sluzby, co ma v obchode a ona dojde a ze "noo..dobree.."..ja ju asi prerazim..uz kaslem na nu..nech si robi co chce..nic jej nie je dobre..putana!! 8-( ]-(
Odpovedať
puttana- s dvoma tt :-D no to je skoda, ze ti az tak velmi nerozumiete, ze ti tak vadi!! hlavne preto, ze musis s nou byvat!! a aj sa vobec na teba usmeje alebo iba robi grimasy a je neprijemna? alebo pred synom sa pretvaruje, ze ta ma rada?
Odpovedať
Profilova fotka
som sa trochu odmlcala..som kukala ruzovu zahradu na markize :-D..kravina, ale tak co uz..vecer mam 7 s r.o. ..tak sa tesim, to je moja srdcovka x-) * no, ona je taka divna..volakedy sa aj usmeje a je mila, ale inak nic moc..mi maco vcera vysvetloval, ze je ziarliva a tak, ale to na mna neplati..ziarliva-neziarliva, zaklady slusneho spravania su kde?! 8-( inak uz to prislo aj k nas - rano bol dobry lejak..sa mi nechcelo z postele :-S :-D .. u vas sa to uz ukludnilo, ci stale prsi??
Odpovedať
u nas praveze nie je ani velky dazd, vcera vecer prsalo, dneska poprchalo cely den, bolo zamracene, ale nic velke... ale nemala som chvilu signal na TV, musel byt vietor a ohlo parabolu, lebo to sa stava, ked je vietor alebo burka... no ale mne sa nezdalo, ze by to bolo az take silne.. mozno nejaky zlodej :-S :-D vcera nam vyhodilo elektriku, tak som sa zlakla!!! a to bolo asi pat minut po tom, co dosiel drahy!!!!! keby mi to spravilo, ked som bola sama doma, tak ma asi slahne :-S :-S , by som sa asi posrala od strachu :-S zazila si uz burku v taliansku? su take ako na slovensku alebo silnejsie?
Odpovedať
Profilova fotka
este ze bol drahy doma, ked vyhodilo tu elektrinu ;-) *ja tiez moc nemusim taketo veci..sak ja som sa aj potme bala u nas doma ..a to som tam vyse 18 rokov :-D * no, mne stacilo ten prvy den ako som sem prisla..bol brutalny lejak..stierace vobec nestihali..sme islo ledva 30-tkou a aj tak sme nic nevideli..vsade pol metra vody :-| *ved co je to mesto pri mori..alba adriatica..tam boli skoro 3 metre vody..auta uplne pod vodou..vnutri blato..no nechcela by som..este ze stari byvaju na kopci :-D * som prave dovolala s maminou..mi dneska bracho leti do prahy, tak sa snazi zbalit do 20kg ..je horsi ako baba :-D :-D
Odpovedať
no tu su tiez hrozne burky!!! a hlavne hromy!!! mne to pripada, ako by nam to do zahrady udieralo!!!!! :-S normalne hocikedy iba sedim, pocuvaj a modlim sa!!!! a mam v ruke gumenu hracku psovu, keby ma nahodou trafil blesk!!! bojim sa, aj ked som vnutri! lebo ja som na dome hromozvod nevidela, zevraj to maju niekde na zemi, no ale moc neverim!!!! ja som sa raz zobudila ale o 6.00 na burku, drkotala som zubami a iba som pocula hrom uplne blizko, fakt ja v zahrade a vyhodilo nam poistky, TV sa zhasol, nebolo mi vsetko jedno :-S :-S hrozne to tu je pri vode!!! kolko ma brat rokov? ide pracovat do prahy?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim, ja mam dazd rada, ale ked som doma v teple :-D*inak taketo burky nemusim..to my ked sme boli u nas na slovensku v hoteli bola taka burka a vyrazilo poistky..samozrejme sviecky ziadne, baterka tiez nie, telefon na recepciu nefungoval, ani mobil..no zazila som aj prijemnejsie vecery :-N * bracho ma 26 a nasiel si robotu v prahe, tak sa stahuje..on je blazen..permanentne skoro kazdy rok meni robotu..uz si z neho robime srandu doma :-D * drahy je este v robote??
Odpovedať
zatial ano, vcera dosiel tak skoro, lebo ho bolel zub :-( aj mna boli :-( ale uz su neni turisti, tak to uz bude aj u neho v praci biednejsie az do decembra.. teraz sardincania lezia v postelach, pre nich je to sok z tepla do zimy, tak sa musia aklimatizovat a potom v decembri znova vystrcia rozky a budu chodit von :-) my by sme mali tiez vyrazit na slovensko okolo 20.11, no uvidim, co z toho bude... tesim sa, ale drahy chce byt v BA 3-4 dni, to ako neviem, co tam chce robit!!!!! ja bratislavu velmi nemusim! a v topolcanoch chce zostat 5 dni! lenze ja musim ist aspon 3-4x k zubarovi a on si naplanoval, ze v stredu prideme do TO a v nedelu odideme... on si asi mysli, ze pojdem v sobotu a nedelu k zubarovi?!!! x-) trafi ma z neho slak! a ked budeme v To,tak cez den budeme behat po okoli, lebo on by to v TO nevydrzal! ako je tam nuda, ale ja budem chciet byt s rodinou a nie sa trepat neviem kade.. boze, ja neuvidim rodinu polroka a tych 5dni mi nemoze venovat, aby som bola s nimi!!! chcela by som vidiet jeho, ako by sa spraval, keby 6mesiacov nevidel rodinu, nevie si to uvedomit!!! ]-( ]-( jaj, chlapi!!! ]-( niekedy ma ta zmyslanie, ze by som mu vedela dat dve zaucha!! ]-( ]-( aj dvadsat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som tu ;-)* tych talianov uplne chapem..ja sice nie som talianka, ale v poslednom case aj na slovensku je to take divne s tym pocasim..jeden den beham v tricku a na druhy den uz mam na sebe zomnu bundu :-| * no, to chcem vidiet, kde ta v sobotu, nedelu osetria..akurat tak na pohotovosti .. co by som neriskovala :-D *ju, ti zavidim ze ides domov..my ideme az na vianoce..aj to len tak narychlo..24 priletime a hned 25 ideme spat..len ako som pozerala tie letenky, tak 25-teho nic nelieta..teda aspon mi to ziadny let nevyhodilo..tak neviem..aj ked ja by som uvitala, keby ideme "az" 26-teho :-D* v blave..a to ti ani nepovedal naco??sak ty zostan v TO a on nech si ide do blavy 8-) *inak ja blavu tiez moc nemusim..v TO mam krsnu..a sem tam sme tam behali so sestrou na nakupy..a na bagetu x-)
Odpovedať
na bagetu :-D ? no do blavy by som ho teda v zivote nepustila sameho!!!!! tolko peknych bab je tam!!! ]-( ved by sa mi tam 'stratil' :-D on tam asi chce kupit byt, tak si chce pobehat a popozerat ich- tie novostavby.. ale nechce nijako pochopit, ze 1, max. 2 dni by mu na to uplne stacili!!! a to nejak narychlo priletite? 24.12 lietaju lietadla??? ved to budete taki otrepani z cesty, ci nie? a ked pridete 24.12 o 17.00 do BA z rima, to nestihnete veceru... nemali by ste letiet 23.12.? ty sa bojis lietat ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
byt v blave.sa tam chcete stahovat?? =-) *viem, ze este doma som pozerala na jojke taku relaciu, kde si taky hadam 22-rocny kupoval/!!/ byt v BA..novostavba..nic tam nebolo a dal zan vyse 5 melonov..dobra palka..to uz by som si radsej postavila domcek :-D * co som ja pozeral, tak lietaju, len sa bojim ake bude pocasie..ja tie lietadla moc nemusim :-N *by som chcela aby sme leteli prvym rannym letom a potom toho 25-teho nejako poobede, na vecer naspat..bo my vzdy 25-teho chodime starym rodicom..sa tam zideme z mamininej strany co su pribuzni na take povianocne posedenie :-D *lae to este budemem musiet dat dokopy..mozno keby tu mohla byt zatial macova sestra v locali, tak by sme mohli ist uz 23-tieho alebo byt naopak o den dlhsie..este neviem :-|
Odpovedať
ale z rima nelieta rano? ci ano???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?