Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
caute, baby. ja sa asi zacnem pomaly balit na psychiatriu!!!! dneska sa mi znova snival taky sprosty sen o svadbe!!! najprv ze sme to mali v takej starej chatrci, potom prisla len polovica ludi, no a nakoniec moja mama neobjednala alkohol a vsetci sa tam nudili a polovica z tej polovice odisla domov!!! ja som cely cas plakala a nechcela som vo svojej svadbe pokracovat!! potom tam niekto pustal moje video, ktore malo byt dost trapne pre mna (ale nepamatam si co presne), tak som sa zbalila a isla som prec. a potom som sa dozvedela, ze po mojom odchode sa vsetci super zabavali ]-( :-D :-D no asi ma fakt do svadby slahne :-D ! sranda, tie moje sny! corlianos, tu salu este nemam, vlastne som ju este nevidela, ale podla opisu vyzera byt fajn, tak dufam, ze to vyjde. ked nie, tak si najdem nejaku ciernu chatrc :-S :-D inak, vy mate jake medzinarodne vianoce, raz v uk, raz v it + slovaci!!! zlate! mne jedine, co sa minuly rok pacilo na vianociach, bol nas stromcek!! a uz sa neviem dockat, kedy ho budeme robit tento rok :-) no a s tymi ohovarackami- mne tiez drahy da pusu, ked sa tamta pretrca a ja sa na neho skaredo pozriem, ale tak!! ja by som ju vedela aj zabit!! ale uz na to kaslem!!! ved ja sa idem za neho vydat, nie ona!!!!! dneska ideme na nejaku narodeninovu oslavu, urcite tam bude, tak jej pekne ukazem, kde je ona a kde ja 8-) a musim sa nahodit :-D ake je u vas pocasie?? u nas je konecne trochu zamracene a da sa dychat!!!! ale na dazd to nevyzera :-( , skoda. a poradte nejaky recept na salat, co by som mohla dneska spravit- ale nejaky lahky, lebo moje ruky su )(.. dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi by si si fakt mala dat pauzu, francy a nechodit ani tu na chat, neprospieva ti to :-D . ale vies ako sa vravi, ked sny vyrozpravas, nenaplnia sa. takze dobre, ze nam to tu pises ;-) . vasa svadba bude urcite skvela. tie medzinarodne vianoce teda boli zaujimave, i ked muka, bo oni nic po nasom a my nic po ich 8-( . ale prezili sme v zdravi a poucili sme sa, ze ak este chceme nieco take uskutocnit, tak urcite nie na tak dlho :-N . a party? skvely pristup! ukaz im vsetkym, ze si krajsia a ludia, co sa vam kafraju do vztahu, ti nesiahaju ani po clenky! a s tou krasou a nahodenim - urcite si ta bude i ten tvoj viac strazit namiesto pokukovania za inymi! :-D pocasie je tu uzasne, cely vikend sme mali 27, konecne som opalena! dnes sa uz ale zamracilo a vecer ma prsat 8-( . no esteze sme cely vikend stravili vonku na slnku, nabastila som sa ho :-D salat... hmmmm. nuz, tam na juhu maju dost radi sosovicu, tak? ak ano, tak si ju aspon na hodku namoc do studenej vody a ked sa napije a nafukne, uvar ju ( v novej vode). Nepamatam presne, kolko ju treba varit, ale to ochutnas pocas varenia a budes vediet, ci uz abo este nie :-D . nuz a potom tam hodis jemne oprazenu na malinke kocky nakrajanu cervenu cibulu, trosku horcice a dost majonezy, sol a peper (podla vasich chuti - no pamataj, ze neskor sa da pridat, ale nie odobrat!!!), poriadne to pomiesaj a hod do chladnicky az dokym to nechcete jest. a osviezujuci salatik jak lusk! :-D Dobru chut!
Odpovedať
no tak tento recept asi nie, lebo tu maju HROZNU majonezu!! alebo tatarsku alebo co to je! mne je z toho fakt na vracanie! jedina, ktoru dokazem zjest, je ta, co podavaju v restauraciach-tie malicke v sackoch alebo tie z mcdonaldu. tu "ich" majonezu nikdy v zivote! ale vyzera to zaujimavo, mozno to spravim na slovensku. mne chuti velmi sosovica, ale tu som ju teda zatial velmi nevidela (?). mne tu ta ich strava pripada taka monotonna- ryby, ryby, steak-y, steak-y!! a salaty (ale tie su skoro vsetky na jedno kopyto). s pocasim u nas naopak- naposledy prsalo hadam v maji, no aj napriek tomu ja som biela jak stena (bez makcenov) :-N a s mojasvadba.sk si asi fakt budem musiet dat pokoj.. ale tie sny nie su asi kvoli MS, ale kvoli drahemu, ze sa do toho vobec nestara, 'vsetko stihame', tak mam take predtuchy vo sne, ako bude nasa svadba vyzerat. no s panom bohom, radsej zrusim svadbu!! lebo tam boli aj nejake medvede :-S :-D
Odpovedať
tak, uz mam po vareni. prave nam doniesla svokra rizoto. s majonezou!!!!! no a musim to zjest, aby sa nahodou neurazila, teda dala som si dve lyzice, pochvalila a uz nastastie odisla!! :-S :-S :-S majoneza
Odpovedať
Profilova fotka
takze, si idem trocha oddychnut a pocitat co nove :-D * zacnem s tym pocasim..tu je mamrdne teplo /a ja teplo neznasam!!..v zime sa mozem naobliekat, ale v lete, ked uz nemas nic na sebe, co das dole?? kožu?! :-S ..nie nie, brrr teplo/.. dnes aj trochen sprchlo, ale nic svetoborne..5 minut a horucavy boli spat..som prave mala autoskolu a v tej triede sa daju otvorit akurat tak dvere..takze som uz pomaly odpadavala |-| * corlianos, to moj maco sa tiez nepozera..teda pozrie sa, ale neobzrie :-D a ja to tiez nerobim..zda sa mi to dost neuctive voci partnerovi :-N * tak ale maco vie, ze ja nemam problem..ja sa kedykolvek zdvihnem a idem prec, ked sa mi nieco nepaci ]-( ..aj ked je pravda, ze z 99% sa vzdy oduvam nepravom..ale tak, pomozem si?!..ta moja naladovost :-N * varenie?? :-D ..tak to mna zacalo bavit, az ked som sa dala dokopy s macom..predtym som sa v zivote hrnca nechytila /teda len take, ze prazenica, cestoviny s morcadellou..nie tou salamou, tou zmesou, co sa u nas predava :-) /*som sa ani za nic nedotkla kuracieho masa..sa mi to zdalo vrcholne nechutne :-S , ale teraz uz kuchtim jedna radost..ma to dokonca zacalo bavit :-) *ale ja som hlavne na ranajky..to sa pri mne maco ma - zeleninka, syry, toastiky s maslom, prazenica, parky,..proste vsetko ako ma byt .. alebo capuccino a nejaky croassant..podla toho, na co ma chut :-) .. a potom , ked to vsetko spapa a potom si tak spokojne odfukuje, tak to je vtedy taky dobry pocit..zboznujem rana x-) * francy, salatik?? tak si pis /tento je najsuper salat aky som jedla/: papriky, rajciny, uhorky, syr /najlepsia je nasa tehla..taky nie moc makky/..to vsetko sa pokraja na kocky asi 0,5x0,5x0,5 a to je vsetko..je to stavnate, osviezujuce a jednoduche :-) *popripade sa tam da dat aj kysla smotana a dietny salam..to je mnamka x-) *dochutis len trosku solou a korenim a je to ;-) * a s tou majonezou mas 100%-nu pravdu!! mne ked dal maco ochutnat tu ich akoze "tatarsku", tak som myslela, ze ..ehm..to chutilo ako nasa majolka..brr!!..a potom v mcdonalde!! cuduj sa svete - tatarska..prava, nefalsovana, tatarska!! som asi vyzerala ako keby som tyzden nejedla, ale ked ja som si nevedela pomoct..hranolky s TATARSKOU, normalnou..no proste som si chvilku uzivala raj :-) *
Odpovedať
moj sa tiez neobzera, ale pozera.. no keby sa obzrel, tak neviem, neviem ]-( ale zase to su chlapi!!! mne napriklad jedna ceska v sobotu povedala, ze jej frajer s dalsimi chalanmi sa bavili o tej, co ju tak neznasam a hovorili: to je telo!! povedali to pred tou ceskou hlavne preto, ze si myslia, ze nerozumie dobre taliansky!! nastastie moj tam nebol, takze ma stastie :-D . ale jaki su ti chlapi idioti! niektori... este aj pred priatelkou hovori o druhej, ake ma super telo... pritom ta ceska je chuda, chuda!! a ma velke prsia!! chlap sa proste musi otocit alebo aspon okomentovat. a ked uz nie nahlas, tak aspon v mysli ;-) ja som si prave teraz trochu dobla do toho rizota, no humus!! ale nevarila som, lebo sme mali ist na veceru, vlastne stale cakam, kedy drahy dojde pre mna. a som hladna, tak som to skusila jest, no neda sa! dashenka, ta nasa majolka sa da aspon v salate jest, ale toto!!!! :-S :-S asi radsej zostanem hladna ]-( ja som v zime (alebo na jar?) robievala taky salat zo vsetkeho :-) : brokolica, vajicka, cibula, rajciny, uhorky, hriby, tuniak, mrkva, paprika, kukurica a hrasok.. a mozno este nieco dalsie, ale uz si nepamatam. a chutilo veeelmi aj drahemu, co som bola velmi prekvapena.. ale teraz nikde nemozem najst brokolicu. to rastie iba na jar??? to som sa vtedy snazila jest vela zeleniny (aj teraz pokracujem), tak som vymyslala salaty, ale ziadny nebol nejako extra dobry, az na tento..
Odpovedať
Profilova fotka
cau kocky. no pozor, pozor. medzi majonezou a tatarskou je veeelky rozdiel! ja zase nemozem tatarsku. ani nasu ani nijaku inu. ale majonezu, to teda hej. no neviem, aka je v ita, ale urcite sa tam da kupit Hellmans, nie?? =-) dashenka, ty neznasas teplo? a stahujes sa na juh talianska??? budes trpiet!!! mam pocit, ze tu by sa ti velmi pacilo - kosa, ledva nejake slnko a dazda kolko len chces. mozno by si fakt mala prist na rocik, dva a az potom by si si uvedomila, co mas doma/v taliansku. tu som prisla na to, ze mentalita je taka divna prave kvoli pocasiu! chudata, nemozu za to. no nic sa tu neda robit. no proste, nebudem si tu srdce vylievat, ved uz nie dlho a paaadiiiiimeeee odtial! naladovost? to poznam! zvykla som taka byt, ale neviem, ci som z toho vyrastla, alebo mam chlapa, ktory sa tymto stavom vyhyba, ked moze, lebo uz si ani nepamatam, kedy som bola naposledy naduta :-N a s tym varenim je to i so mnou velmi podobne. gab je velmi do varenia, no nema cas (teda ja som ta, ktora je teraz cely den doma). a preliezlo to z neho na mna a mas velku pravdu - tie oci a slastny usmev, ked to jedlo vidi, potom kym ho je a este stale ked ho dojedol. to teda stoji za vsetky drobne a clovek vari s obrovskou radostou! francy, pribeh s tou ceskou. no poviem ti, keby mi RAZ moj nieco take urobil, tak by to olutoval. to je pod uroven. keby to potom urobil znovu, tak by som mu povedala, ze ked sa mu tak paci ONA, tak nech zije svoj zivot s nou. a uz by ma nebolo. ja by som nezniesla pocit, ze pre moju druhu polovicku nie som ta najkrajsia na svete a ze tuzi po inej. nikdy! co sa tyka komentovania, to skor ja. ale uz i to prestavam. kazdy sme nejaky a vonok je zvycajne velmi rozdielny od vnutra. kym cloveka nepoznas, nekomentuj - toho sa teraz snazim drzat. (i ked uznavam, obcasne obrovske tetovanie po celom tele mladej zeny teda neznasam a zvycajne svoj nazor dam najavo - samozrejme nie do oci dotycnej, ktoru som v zivote nevidela a ani uz asi neuvidim...) a ten tvoj VSETKO SALAT znie celkom chutne, musim skusit! :-D
Odpovedať
o naladovosti by som ja teda vedela rozpravat!!! a drahy tiez!! chudacik, kolko si so mnou vytrpi!! ale ved stoji mu to za to :-D oni tu maju tatarsku (salsa tartara), ale to je nieco uplne ine ako hellmans, myslim, ze su dochutene, je v nej aj nejaka zelenina. ale taku cistu, ako mame u nas, som tu teda este nevidela. ani hellmans vobec!! a restauracii k hranolkam jedia majonezu (tu v malych sackoch), ale ta sa teda viac podoba na nasu tatarsku. tak ja aj kradnem z restiky od mojho :-N inak, ja tiez neznasam teplo (neviem, co tu robim). ale ja sa zase dost schovavam. ked nemusim, nejdem von, ale mame otvorene dvere na terasu, takze tu pekne svieti. ale uprednostnujem jar!! jeeej, to je moje. po hnusnej zime, ked si mozes konecne sadnut von iba v nejakom svetriku 8-) corlianos, ale vsetci muzi pozeraju (hlavne, ked nie sme pri nich) a komentuju!!!! ale ten idiot si to teda mohol nechat pre seba alebo pre kamaratov a nie pred priatelkou!! ja by som svojho asi tiez zabila. moj si to tiez nedovoli. aj ked vidim, ze obcas mu ocko utiekne.. ale ved to je normalne (pokial to nie je ta, co ju nenavidim ]-( ). aj ja teda pozeram!!! a dost. ale to je vsetko. a nepozeram 10 minut na chlapa, ale premeriam od hlavy az po paty a koniec... inak, som pocula, ze brokolica a priatelia predlzuju zivot, preto som aj brokolicu pridavala do vsetkych jedal, ked rastla!!
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no tak to sa dam na brokolicu castejsie! tu ju mame stale - asi preto, ze tu toho vela nerastie, tak dovazaju a tym padom mame cely rok :-D A co sa tyka toho pozerania, presne ako vravis, francy, pozriem, v hlave si nieco pomyslim (ak je to nejaka uplna vynimka, mozno hodim poznamku) a hotovo. Ved naco ine mame oci??? 8-) btw, nasla som zaujimavu stranku, mrkni: http://kucharka.madness.sk/ :-D
Odpovedať
no SUPER!!!! tak zacnem uz aj ja varit!! na tie salaty sa tesim! ja som ale chcela zacat s bio potravinami. nemate s tym skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ee. bio je akoze organic? (vypestovane bez roznych postrekov?) lebo ak hej, tak ja kupujem i take i take. ktore sa mi pacia viac. lebo bio su len o dost drahsie! ;-) no chutia rovnako. i ked, ano, mali by byt zdravsie. ja som sa snazila vypestovat si vlastne kaleraby (lebo tu neexistuju), no roznym priserkam v nasej zahrade sa tiez pozdavali a cele ich zozrali este predtym, nez stihli vyrast... takze "domace bio" som vzdala...
Odpovedať
:-D :-D ja som o tom uz dost pocula a chcela by som to vyskusat, lebo moj organizmus uz dost trpi (moja vina), tak ze aspon nieco zdrave + zacnem chodit na jogu. ale tu nie su na to specializovane ziadne obchody a u tych malych predajcov tiez neviem, ci su to vsetko bio. najblizsi obchod je asi 40km, ale chodit tam na nakupy sa mi teda nechce!! hlavne zeleninu by som chcela. ale asi mi to nevyjde.. nevadi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nuz, ked zdravo tak zdravo. sadni na bicykel a hybaj 40km do obchodu a naspat! :-D to ti uz ani bio zeleninu nebude treba! :-D :-D
Odpovedať
:-D aj by som sla, ale je to po dialnici :-D a zase ja som aj dost nesportovy tip, asi by som daleko nedosla 8-) ale uz som obmedzila fajcenie, vela veeela zeleniny a zacnem aj s tou jogou, tak sa to hadam zlepsi, lebo teraz zdvihnem smietku zo zeme a uz nevladzem :-( najradsej by som chodila plavat, ale neznasam more, hlavne tie ryby a vselijake prisery, co by sa ma mohli dotknut!!!! vcera v restike som videla chobotnicu mrtvu, ale nie taku tu malinku, ale obrovsku, mala asi polmetra (mozno aj viac), no nikdy viac to nedam do ust!!! vidis, to je psychika, predtym mi to chutilo!! inak vyzeralo to ako z filmu, ten kraken, ci ako sa volal ten film :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko holky :-) takze zdrava vyziva?? tak to ma caka, ked pridem do talianska - tu sa to neda, 12 hodin v robote, tak do seba nabacham co sa da..zvacsa samozrejme bagety a nejaky ten salat :-N * ale to sa konecne zmeni, ked budem mat na seba viacej casu..zacne sapkne chudnut..nech sa zmestim do siat :-D * corlianos, ako ja teplo mam celkom rada, ale 40 ´c znesiem maximalne tak, ked sa chcem ist cvachtat do mora..inak mam najradsej taky 30´c .. to sa tak dobre sedi vonku pri nejakom drinku x-) *ale tie tepla mi zas prospievaju - mi nechuti fajcit, takze setrim pluca :-D * ty jo, ten chalan, co bol s tou ceskou..ten ma teda odvahy!! sa jej divim, ja by som odisla domov a potom nech sa tesi, taku scenu by som mu spravila!! to mu mohlo byt tak cuma-fuk , ci rozumie alebo nie!? to uz trapnejsiu vyhovorku si nevedel najst?! no normalne ma to dopalilo!!
Odpovedať
no on si mysli, ze ona dobre nerozumie, lebo ona este dobre nerozprava taliansky. ale taka obycajna veta, si mohol domysliet, ze to pochopi!! a domov nemohla odist, lebo byvaju 40km odtialto. ale zase on je taky ku...ik, ja som momentalne jeho najlepsia kamaratka a on mi rozprava take veci!!! ze asi zase zacne chodit za stetkami, tak ako to robil predtym, nez spoznal tu cesku; ked vidi nejaku babu, tak na mna zmurka (co znamena, ze je dobra...). lebo predtym, nez si nasiel cesku, tak som mu ja "vyberala" frajerky, to bolo ok, ale teraz, ked ma cesku, tak mi to pripada... a neviem,co mam robit. on je moj kamarat ovela dlhsie, mam sa len prizerat alebo jej (ako mojej skorokrajanke) povedat, nech si da na neho pozor. lebo v obidvoch pripadoch si pohnevam niekoho. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no panecku, ten chlap je horsi, nez som si myslela!!! ak si nechces nikoho pohnevat, hod debatku s nim. povedz mu, ze to voci ceske nie je fer, ze ked mu ona nie je dobra, nech jej to povie a nedodzubka jej cast zivota... drzim palce. vidim, ze teplo prospieva kazdemu, mne dobre robi na moje 25rocne sportove klby :-) a mas pravdu, dashenka, ze totalne palavy sa daju vydrzat iba do pol pasa vo vode. a francy, ta chobotnica :-. ja nemozem vidiet ani tie male. a ani grilovanu rybu s hlavou. ked mi to naservirovali, myslela som, ze tyknem. tak draheho mamma uz vie, ze ma hlavy odseknut. fuj. no co, ani my nejeme hlavy krav a sviniek a sliepok, no nie??? sme predsa trochu civilizovani! :-D i ked je pravda, ze taky kuraci mozocek a kravsky jazyk som uz jedla... :-N ale neboli tam oci!!! a k zdravej vyzive, vcera som uvarila karfiolovu polievocku a bola skvelaaa, mnam! a novinka, dnes mi doslo potvrdenie, ze som zaplatila a zacinam kurz talianciny 25/9 :-D
Odpovedať
drzim palce s kurzom! a to sa budes ucit taliansky po anglicky? ak ano, tak to mas celkom dobre, hlavne s tymi casmi je to trochu podobne (co ja som v anglictine nikdy nechapala, ale teraz, ked viem po taliansky, tak uz rozumiem aj tym anglickym casom). mne tie hlavy nevadia, odrezem (ale nepozeram na hlavu) a hodim na druhy tanier. zato ta ceska, ked sme raz boli na veceru, tak nam zacala vysvetlovat (talianom!!), ako sa je ryba. a ze aj z tej hlavy treba vycucnut maso, lebo v licach ho ta rybicka ma dost :-S :-S tak toto uz ani ja nemusim! tak na to nemam ani ja.. ale ja nemusim ani ten kuraci mozocek a kravsky jazyk!! ja som sa dneska chystala k moru, ale nejak som zaspala, lebo sme boli vcera dlllho vonku. tak som sa rozhodla, ze si kupim samoopalovaci krem. len sa trosku bojim, lebo raz som si ho davala a sem tam som mala flaky. no a zabudla som si umyt ruky :-N . a hlavne mi to pripada dost trapne ist si kupovat samoopalovaci krem v auguste pri mori!!!! :-D ale ked ja nemam trpezlivost!
Odpovedať
Profilova fotka
diky :-D ano, taliansky po anglicky. na casy som teda zvedava, no nemyslim, ze ziaden iny jazyk ma gramatiku tazsiu ako ten nas rodny! :-N ryba ma v licach maso??? to som teda ani nemusela vediet. cely svet si moze mysliet, ze plytvam jedlom, ale hlava na tanier nepatri!!! ty a more. ja ti tak zavidim. ja by som na plazi mohla zit, nic viac by mi k stastiu nechybalo. milujem teplo a slnko! ani nevies, co mas! my tu mame zas kosu, dnes som musela byt oblecena v dlhom a i tak mi bola trochu kosa. 8-( otras. a samoopalovaci krem?? ale zase na druhej strane, je to pre pokozku hadam zdravsie nez slnecne luce (vzhladom na rakovinu...) inac, prejdem na chvilu na svadobnu notu: kedy sa zvycajne odovzdavaju dary?
Odpovedať
Profilova fotka
corlianos drzim palce s tym kurzom ;-)*neviem ako tebe, ale mne zo zaciatku taliancina nedavala vobec ziadny zmysel..nie, ze by uz teraz hej :-D ..ale tak da sa..len si zvykni na to, ze oni sive maju urvite "vzorce" tvorenia viet a slov, ale potom dostanes dalsie 2 papiere vynimiek..to mna ide z toho porazit!! :-S * francy, to co ti poradila corlianos je asi najmensie zlo..hod rec s tym chalanom a ked to inak nepojde, tak to tej baebnke treba nejako jemne naznacit..ved lahsie sa rozidu ako rozvedu :-N * samoopalovaci krem??tak to ja nan nemam nervy..vsetko treba pekne rovnomerne ponatierat atd atd..*mne stacilo, ked som si /ja krava sprosta../dala spravit ten nastrek!! v zivote nikdy!! to ja radsej do solarka, cca 6x tych 10 minut a som krasne hneda..a nemusim sa bat, ze to uterakom zotriem :-D * inak musim este spracovat tatina na hafana a potom to bude ok ;-) *chcem ho mat nejaky ten tyzden doma predtym ako pojdeme..sak by mi tam maly chytil sok z tolkeho cestovania =-) * a 26.8. budem buchat sampanske - koncim v robote..zajtra posielam vypoved..jaaaj, sa tesim, konecne nejaka poitivna sprava :-D * jezis a a dnes som mala prvu jazdu..sice len na cvicisku, ale stacilo mi - normalne zacinam mat fobiu zo soferovania !! :-( *som si myslela, ze jakeho som schytala mileho instruktora..no prd!! uz potom zacal byt trochen nervozny, tak som znervoznela aj ja a samozrejme sa to odrazilo na soferovani .. :-N *uz v zivote s nim nechcem ist.. ]-( *ako dobre, nie som profik , ale na to on ma byt predsa pripraveny! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
diky dashenka, tesim sa na vsetky vynimky! ;-) so samoopalovacimi vecami mam len jednu prihodu, mala som take tie servitky, ktorymi sa ponatieras. nie je to ono... a ruky som mala 3 dni jak opica! :-S co sa tyka tvojho hafana, bude taky mini, ze tvoj otec si ho ani nevsimne a tyzden je malina. a 26teho budeme v duchu s tebou, strngneme si tiez :-D instruktor v autoskole nervozny??? to nevie, do coho ide?? ved mu za to platia! no hroza, ide to tam u nas dole vodou :-) No asi mam stastie, ze ja som bola do soferovania uplne zblaznena (asi preto, ze sme nikdy nemali auto - teda mali, no mamca ho tak naburala, ze bolo na poli a potom sme uz na dalsie nikdy nemali love. a ked mamca naburala, ja som mala 16 :-( ) Ja som si uzivala kazdu moznost a prilezitost v aute a i tu v uk som kazdeho fuuurt zobronila, nech mi daju soferovat...az doteraz, ked uz mame vlastne auto zopar rockov a mam nasoferovanych vela mil, uz je to take normalne :-N
Odpovedať
pekna otazka!! dufam,ze nam na nu niekto odpovie. ja nemam o zvykoch a inych veciach okolo svadby ani ponatia. ale ja som tusim mojej kamaratke davala dva dni pred svadbou.. no o tom, ze zijem v raji, viem.. keby si videla nas vyhlad z terasy!! a ten zapad slnka!! lenze to teplo! mna zabija. ale pri mori by som hadam aj vydrzala,ale nejako sa nemam k tomu sa tam vybrat!!! planujem uz dva roky sa tam vybrat :-D ale dneska tu bol aspon vietor, tak tie horucavy nie je az tak velmi citit, aj zajtra ma byt, tak si to uzijem!! a ta polievka, co si dneska robila, sa ako robi :-N . ja neviem totiz ani polievky varit :-N . a nevies ako sa robi cesnacka? ale taka cervena...
Odpovedať
Profilova fotka
corlianos a aky to je kurz, nejaky intenzivny alebo klasicka jazykovka?? :-) *jaj, toto 26.8. to bude pre mna uzasny pocit..som uz robila vselikde, ale to, co je toto za robotu..no proste, dal by sa o tom napisat roman..aj harry potter by bol oproti tomu nic :-D * ale tak o tatina sa nejako nebojim..to bude prva reakcia typu.. "si sa zblaznila??".."kto sa bude o neho starat??"..ale ved..je to len na tyzden a to uz nebudem robit, cize casu bude habadej :-D *oni najprv budu protestovat, ale potom si ho tak oblubia, ze ani nebudu chciet aby som ho brala do talianska :-D *ale ono by mal byt mrnus..ved otec ma 2,2 kg a mama 1,8..takze mini mini yorkshir :-D * to ja som sa tiez strasne tesila na soferovanie, som vzdy milovala jazdu v aute x-) *ale dnes..normalne mam odpor sadnut za volant..proste ani nie, ze by som sa netesila, ale vaznu fobiu som chytila..sa bojim aj sadnut zas do auta :-( *
Odpovedať
soferovat som mala aj ja fobiu, tiez hlavne kvoli nervoznemu instruktorovi!! mojej kamaratky mama robi tiez instruktorku a jedna baba mala dokonca s nou havarku a v pohode. ta baba ani nic nemusela platit!! dashenka, dneska som vazila nasho- ma 2,3 kg, ale zdal sa mi taky tazky, myslela som, ze ma viac. no 26.8 teda pekne oslavuj, opi sa niekde a pripi sa na zaciatok noveho zivota. v taliansku!! :-D. inak, to stihnem tu autoskolu za mesiac?? a preco ten samoopalovaci sprej nebol dobry?
Odpovedať
Profilova fotka
no to je hroza s tou autoskolou. takych instruktorov, co ti to zneprijemnia namiesto toho, aby ti splnili sen, to je otras. ja som mala stastie, moja instruktorka bola moja spoluziacka na jazykovke :-D co sa tyka talianciny, len raz tyzdenne na 2 hodky, takze taka jazykovka :-) Viac by som i tak nestihala, skola mi dava zabrat...ale dufam, ze buduci maj/jun uz budem hadzat tu ciapku do vzduchu, na to sa fest tesim :-D nuz a uz mas nejaky plan co sa tyka robotky v ita? lebo doma pohoda, ale kto sa o drobca bude starat tam? ci ho budes vsade pasovat so sebou? :-D vyhoda tychto mini psikov. moju setricu by som tazko niekde prepasovala :-D
Odpovedať
dneska znova par preklepov. TY stihneS tu autoskolu za mesiac??
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes mala na tych yourkov stasite - som videla asi 4 v priebehu hodiny .. tomu sa vravi znamenie :-D * a s robotou v taliansku netusim..zatial asi nic..ten prvy mesiac si budem len zvykat a ked sa nieco vyskytne, tak to vezmem..ale tak radsej by som si dala ten mesiac dva..nech si zvyknem an tu ich "hatlaninu" :-D *a to by som aj s krpcom mohla byt doma, takze by som spojila prijemne s uzitocnym :-) *len ma stve, ze sa so psami neda na plaz..by mohli vyhradit aspon nejaky usek!? ]-( * dufam, ze mi pride kamoska z viedne, takze to pridem domov asi az na druhy den poobede .. z baru rovno na kavu a hned aj na obed :-D a potom domov :-D * mam v sobotu a nedelu dalsie jazdy, tak dufam, ze prezijem..*sestra mala vcera prvu jazdu a jej povedal instruktor, ze na cesty pojde az po nejake j 2-3 na cvicisku..co mne povedal, ze uz v sobotu by som mala ist na cesty!! sak to je ciste sialenstvo..to neznamena, ze ked sa viem pohnut a zabrzdit, tak som pripravena na soferovanie v meste!! :-S * corlianos ja uz sa tej taliancine ani nejako nevenujem..ved kolko ludi ide len tak do sveta a za 6 mesiacov sa naucia plynule hovorit..takze aj ja to nechavam zatial tak..vednieco sa na mna "nalepi" :-D *len budem musiet maca dokopat k tomu, aby so mnou zacal hovorit len taliansky..a co nebudem rozumiet sa opytam..myslim, ze inak to nepojde..ved spravim svokrikovi radost, nech mozme "klebetit" :-D *
Odpovedať
dashenka, najdes si hocijaku robotu, ja som si prave dneska nasla, budem robit modelku vlasov, tak sa uz neviem dockat. ja milujem, ked ma niekto cese!! a este mi za to aj zaplatia!!! 8-) 8-) kup si tam noviny alebo na internete a lahko najdes hocijaku blbost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo..to si si dobre nasla :-D *to by sa aj mne pacilo..ja mam tiez rada, ked sa mi niekto "hrabe" vo vlasoch :-D *s mojimi by sa aj dalo..mam ich asi popas, takze by s mohli vysantit :-) * ale ved nieco sa snad najde..ja som takeho nazoru, ze ked clovek chce, tak roboty je habadej..aj ked..teraz to vidim, ze nie je vsetko zlato, co sa blysti :-D *
Odpovedať
no s tou robotou je to dobre, ale na zaciatku mi to pripadalo dost divne, ked som si citala inzerat. dievca s bledohnedymi alebo blond vlasmi, vyska nad 170cm, velkost 36-38. a poslat zivotopis!!! nechapem naco je modelke vlasov nejaky zivotopis!?!? sranda. tak bud sa pacim alebo nie :-| a nezabudni, ze yorkshirovi lopticka nepatri!! ja sa idem zblaznit!! asi dve hodiny som sa hrala s mojim a s jeho milovanou loptickou a stale nechce prestat!!!! a knuci, ked si ho nevsimam! niekedy je to na nevydrzanie.. ale najkrajsi je, ked sa zobudi, taka hlava strapata na teba kuka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?