Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
slunce, seno... je nuda oproti nasmu vztahu. fakt, my sme cisty priklad talianskej domacnosti. vieme sa pohadat za hocico!! ale to skor ja som taka vybusna a vsetko mi vadi. a pritom by to o mne nikto z kamaratov nepovedal :-N tak s talianskymi kadernikmi ja zatial dobre skusenosti nemam- prvykrat na silvestra som skoro zosalela, chcela som sa dat na blond, ale povedala som jej "nie strieborne, nie zlte"!!!ja som mala predtym take vyrastene blond, takze to az taky problem nemal byt. a chcela som aj ofinu. vlasy boli KRASNE zlte a ofinu nastastie zabudla, na konci sa ma spytala, tak spravime aj tu ofinu? tak som z tadial palila!!!!!! a z kadernictva rovno do obchodu kupit tmavu farbu :-D a druha skusenost bola o nieco lepsia, ale tiez nic moc-chcela som si dat prestrihat ofinu (tu som si nakoniec dala spravit na slovensku-ok), lebo bola velmi dlha a tak mi to smiesne ostrihala!!!!! ale to sa este dalo prezit. takze ja sa uz k talianskym kadernikom nechystam, po mojich dvoch negativnych skusenostiach nemam uz chut. ale teraz mi poradili jedneho gay-a, tak mozno skusim.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cauvte holky :-) .. konecne mam trocha casu..som mala rano trenazer apotom hned autoskolu - zabijak!!..ale pobavila som sa..sestra na trenazeri naburala do steny, bo nevytocila zakrutu..este, ze to bol len trenazer :-D * francy buduci tyzden sa chystam napisat tomu chlapikovi ohladne hafana, takze..dufam, ze mi ho "zarezervuje" :-) ..jaj, tesim sa, tesim :)))))* inak ja nechapem, preco kazdy hovori, ze taliani su strasne temperamentni..nie nie, to este nezazili slovenky :-D :-D * ja som sice kadernika v taliansku nestihla, ale ako tak pocuvam, tak to radsej postiham na slovensku../aj ked moje vlasy uz zazili aj moje "kadernicke" pokusy :-D /..* ale maco, co ma sestru, tak ta chodi kazde 2 tyzdne kadernicke a musim uznat, ze ma krasne vlasy..farba v pohode..strih tiez..vyzera to dobre ;-).. *aj ked ona je tak trochen na moj styl salena..kazdy tyzden chodi kozmeticke..na obocie..kazde 2 tyzdne kadernicke!!..to ja som lemrava, mne by sa nechcelo :-D * francy a preco je ten tvoj tak zasadne proti tomu videu a foteniu??to nechce mat spomienky a ukazovat potom detom a vnucatkam?? :-D *
Odpovedať
on sa hanbi!!!! a aj mne to pride take divne, aj ked by som mala byt naucena, ale ja sa neznasam fotit ani kamerovat!!! fotky nakoniec uznal, ze to treba, ale kameru zatial nie. aj mne fakt staci iba v kostole a na zaciatok svadby. nechcem, aby tam kameroval moje UZASNE tanecne kreacie :-D dneska sa mi krpec vyvracal na rifle, skoro som ho zabila. tak si ticho na mne sedi a vtom som zacitila nieco teple :-S :-S chudacik, neviem, co kde nasiel a pozral. ale uz je ok. :-S bolo to dost hnusne.. ja co vidim talianky, tak tie maju fakt pekne vlasy, ale oni si ich skoro vobec nefarbia. to by som aj mala krasne vlasy, ale ja uz som mala na hlave snad vsetko!!!! inak, u kozmeticky som tu este nebola, nejak mi prisla fobia, lebo na slovensku som naposledy bola u nejakej praktikantky urcite, ta mi tak trhala obocie- ;-( ;-( plakala som este dva dni po tom! tak sa mi velmi nechce.. ale uz budem musiet. a taliani fakt neviem, preco by mali byt temperamentni. tito tu su trosku taki primrznuti, ja som si o sebe vzdy myslela, ze som antitemperamentna, ale pri nich sa citim ja talianka. a to nerobim nic nenormalne :-| 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ja sa lubim fotit..ale len ked tie fotky potom upravi sestrin frajer na kompe..ten je na to macher..potom som pekna../vramci moznosti/ :-D * ja tu kameru neviem..ako urcite tam bude, len ja radsej pozeram fotky..naposledy som videla svoje video zo stuzkovej a stacilo mi =-) * chudacik maly..myslim, ze on mal vacsi sok ako ty..zrazu z neho nieco slo opacnym smerom ako ma :-D *este, ze je uz v pohode ;-) *ja som pocula, ze mozu psy vracat v aute..ze to pre nich nie je moc prijemne..dufam len, ze ten nas bude taky maly cestovatel a prezije to bez ujmy ;-) * co ti ja viem..kozmeticka..podla mna je to skoda prachov..ako keby mam nejaku problemovu plet, tak idem, ale kvoli trhaniu obocia alebo maske na face..to ja ee..sak to zvladnem aj sama :-) *aj macovi dokonca trham obocie /aj ked on sa nebrani, on sa rad necha rozmaznavat kremikmi..manikurou..a tak/ :-D * tak to ja som asi z tych vsetkych talianov, co som doteraz spoznala najviac temperamentna..aj ked ja, co na srdci, to na jazyku ]-( * inak francy , aj u vas su taki uvrieskani?? tu strasne!! ma kamosky vzdy musia upozornovat, ze mam hovorit potichsie :-D ..ale ked na to sa tak rychlo zvykne - blacat :-D
Odpovedať
nas ked cestoval so mnou vo vlaku, tak to bolo v pohode, ale potom autom asi mesiac-tak to pistal, knucal, strasne sa bal. liezol mi na plecia, potom dole pod nohy... zlaty, ale uz je ok. len teraz mame pokazene okno na mojej strane, tak nemoze vykukat von a plachtit do vetra 8-) frajer! ja tiez nemam problemovu plet, ale ked to je take upokojujuce tam sediet a nechat sa masirovat, atd. teda okrem toho obocia :-S a u kadernicky vlasy? to uz som parkrat skoro zaspala |-| u nas nie su ukricany, teda ked hovori jeden za druhym. ale ked zacnu vsetci naraz- s panom bohom :-p mna zatial nikto neupozornil, aby som rozpravala tichsie, ale jednu moju kamosku ano.. ale tito moji kamosi taliani su skor taki tichi-oni su povazovani za "smotanku" v tomto meste ( :-D :-D ), tak sa tak aj spravaju. vlastne ich rodicia su vsetci taki zazobanci, tak deticky sa musia spravat pekne (teda pokial su na verejnosti). aj mi to niekedy lezie na nervy-hlavne ked si vypijem-spravat sa tak veeeeelmi slusne :-S dneska musim pohladat fotografa a video. inak s drahym som este nehovorila o tom, ze svadba bude tak aj vyzerat, ked ju budem organizovat 3 mesiace pred. a ani nemam velmi chut, take to je medzi nami teraz. my mame take obdobia, 1 mesiac sa nemozme ani citit (trosku prehanam), potom 3 mesiace nalepeni na sebe, potom 3 mesiace normalne ako vsetci a potom znova 1mesiac nervozny a vsetko dookola :-|
Odpovedať
Profilova fotka
xixi..to ja by som sa bala ho nechat v okne..co ked sa prejavia nejake sebevrazedne sklony?! :-D *alebo by som mu kupila tie okuliare..nech mu nefuka do kukadiel :-) * ja som uz pobehala kaderniciek a nic..kazda dokafrala, co sa dalo..naposledy som nestihala, tak som bola v centre..moja penazenka utrpela stratu a moje vlasy ani nehovorim!!..farbu som mala na cele, usiach, krku..a strih??..sa ma pytala, co chcem a ja ze je mi to jedno /vzhladom na to, ze mam vlasy po zadok, som myslela, ze sa vysanti..v dobrom slova zmysle ]-( /, ale ona nieee..jedina podmienka bola, ze nechcem ofinu..odchadzala som s vlasmi po plecia a ofinou :-D *nikdy viac!! tak to tu nic take neni - ked sa pije, tak sa pije :-D ..sak naposledy sme sa tak sepalili, ze sme sli domov o pol piatej rano a to som rano o osmej sa este balila, bo som letela /doslova/ domov 8-) *
Odpovedať
ja by som tu kadernicku asi zabila!!!!!!!!!!!!!!!! ked ti ich zle zafarbi, to sa este da prekryt, ale ked ti ich ostriha tak, ako si ty nechcela, tak to je ..... ]-( ]-( tu sa inak strasne smiesne zabavaju!!! ja napriklad som v sobotu do polnoci doma, potom pride pre mna drahy ma vyzdvihnut, do 2.-3.00 sedime u neho v restike a potom do 6.-6.30 na diskoteke.. no a ked sme viaceri, tak sa potom este pokracuje u niekoho na byte (zvycajne tak do 8.00) alebo v nejakej kaviarni, ktora otvara rano o 6.00!! takze potmo tak vyzerame!! no a pre mna to bol na zaciatku hrozny sok! som vobec nevladala tak zavcasu, resp. enskoro sa este bavit.... :-( ale teraz som uz najvykonnejsia zo vsetkych, vydrzim najviac :-D .. a vy budete zo zaciatku byvat so svokrovcami? a to ked drahy bude v praci, ty budes sama s nimi doma? :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vtedy mala taku blbu naladu..tak som ju nechala tak..moja chyba..som poucena a uz nikdy viac!! ]-( * jj, presne ako pises ;-) , ale ja sa im ani nedivim..ked koncia o siedmej, osmej vecer v robote, tak do polnoci sa daju akurat dokopy :-D *ja si len neviem zvyknut, ze tam sa chodi zabavat prevazne v sobotu, pripadne v nedelu..ja tu permanentne zvyknuta na piatky..v sobotu uz len niekam na "kofolu" a v nedelu dospavacky :-D..mi kazia system..xixi* hej, vyzera to na "spolocnu" strechu.. :-N *to este neviem..mozno sa budem cely den valat na plazi :-D /len neviem, co s krpcom..sameho ho doma nenecham a na plaz nemoze :-| /* inak so svokrovcami pohoda - oni o siedmej rano vypadnu a domov pridu o osmej..takze sa skoro vobec ani nevidime..vacsinou pri jedle :-) * ved ked sa budem nudit, tak pojdem za macom, kuknut do roboty..behnem na net.. :-D *ved nejako bude ;-) ..len ta robota ma stve..netusim co by som tam mohla robit.. :-|..ja nie som typ domacej "putky"..to ja radsej do prace =-) *
Odpovedať
ja som robila asi 6 mesiacov (potom som spoznala draheho) a prace som mala dost. teraz robim iba tak u neho, aby sa nepovedalo, ze ma vydrziava (idioti), ale v podstate nic nerobim, resp. nie je to ziadna tazka praca. iba spravim ucty... a sedim alebo fajcim :-N no a ked niekto pride, tak sa usmejem... som rada, ze sa nemusim nikomu pchat do zadku, aby ma nedajboze nevyhodil- to si moj drahy dovolit nemoze ]-( . ale tiez viem, ze u draheho som iba tak-na okrasu a vobec ma tam nepotrebuje!! ja vzdy, ked som robila pre niekoho cudzieho, tak som bola taka utiahnuta, nic som nepovedala, aby ma nevyhodil. teraz by mi to uz bolo jedno.. no ale idem teraz kukat TV. davaju zamenu manzeliek (blbost), ale je tam jedna ceska, tak idem kukat, co sa tam bude diat :-D popiseme zajtra. maj sa krasne a dobru noc, papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciao ragazze :-) tak konecne posledny trenazer a ide sa do auta..buduci tyzden pozoor ]-( .xixi*som skoro spresovala psa..mi tam vyskocil..ale sikovna som - presne pred nim som zabrzila :-D * ja by som teoreticky tiez mohla robit u maca /ked si zlepsim taliancinu :-S /..ale to si nechavam len ako krajnu moznost.. :-| *ved snad sa pre mna nieco najde..aj ked ten prvy mesiac, mozno dva, by som najradsej sedela doma, behala s hafanom von a zdokonalovala taliancinu :-) ..*len zas nechcem moc vysedavat doma..nechcem aby si volakto otvaral papulku, ze sa prizivujem, ako si aj ty napisala ]-( *aj ked, to moze povedat len magor..robotu si hladat budem, no neznizim sa na umyvanie riadov a upratovanie!! ..len preto, aby som niekomu zavrela papulku.. 8-( * ach jaj, nech uz tento mesiac rychlo prejde..sa neviem dockat ked pride maco x-) * som dnes videla yorkshira..ale takeho divneho..bol nejaky velky..toho keby dam do kabelky, tak mi otrhne usi :-D *inak francy to co si pisala s tymi uskami..to im je naco?? len akoze esteticky, ci ako to je, ked im nestoja??
Odpovedať
Profilova fotka
cau kocky. jooooj, my sme mali krasny vecer a noc x-) milujem vyrocia! :-D co sa tyka pejsanka a auta, nasa prva neznasala auto (bola po mne, ja som stale bola zelena, ked sme isli niekde dalej na aute...). Tak sme mali vzdy 2 sacky, jeden pre mna a jeden pre nu. A tak isto hafanka mojej naj kamosky. Cize 3 sacky, ked sme niekde isli spolu :-N . Tato druha je ok, lezi, kuka a tesne predtym, nez dojdeme tam, kam cielime, zaspi |-| . Tak ak sa ti, Dashenka, postasti pystik sa takymto zaludkom, stale pred cestou mu daj trosku najest a hod mu do krku polku Kinedrylu a mas to vybavene. to vzdy zabralo. i na mna i na astu. co sa tyka kriku v dome, i u mojho to tak funguje a hlavne, ked hovoria jeden cez druheho. ja sa tam k slovu nikdy nedostanem, lebo som slusne vychovana a neskacem nikomu do reci :-D . a tiez musim gabika niekedy utisovat, ale uz si zvyka. ja som len rada, ze sa budeme stahovat na sever. total iny zivot ako dolu na juhu. teda, aspon sa na to spolieham. ale ved mesto vzdy bolo, je a bude rozdielne od dediny. ako doma tak v taliansku. je to proste iny zivot. viac rodiny, menej sukromia :-D vsetko ma vyhody i nevyhody... nuz, my ideme na vikend do cambridge hrat volejbalovy turnaj, tak vas pridem pozriet opat v pondelok 8-)
Odpovedať
caute baby, ja som prave doupratovala-uz si necitim nohy!!! a to som zdaleka este neskoncila :-( . hadam na buduci tyzden to dokoncim!! normalne mi chyba nas byt doma, kde bolo vsetko za den upratane. tu mame poschodovy dom-je to o zivot!!!! a to sa mam ist dneska este zabavat (aj ked drahy o tom este nevie :-N ) tie leukoplasty na usi su iba pre okrasu-aby mu tie usi stali, ako pravemu yorkshirovi. spravila som si z tej fotky, co mas v albume pozadie na obrazovku a drahy, ked to zbadal, tak prve, co povedal, bolo: kupime si este jedneho? :-D strasne su zlati!! ja by som asi tiez nemohla umyvat riady-hlavne preto, ze ja ked umyjem dva taniere, tak som znicena!! vobec nevladzem! a jedna polka, co robi u draheho-ta mi ukazuje prsty cele krvave, koza zodrata :-S :-S , to nie je ani pre mna!! ja sa stazujem aj na tu robotu, ktoru robim (nerobim) teraz :-N corlianos, a ake je v anglicku pocasie? som pocula, ze tam boli dazde a zaplavy, nie? a kde budete zit v taliansku? v milane? juuj, to by som si s tebou hned vymenila ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
corlianos, to s tym "skakanim do reci" ta velmi rychlo prejde..pretoze, ked nezvysis hlas alebo podobne, tak sa priprav na to, ze sa cely vecer nedostanes k slovu :-D *aj ked ja by som sa aj tak nedostala, kedze nase dorozumievanie celkovo bolo dost narocne :-N * jaj, ze vyrocia..ti normalne tisko zavidim ;-) ..my sme ich uz mali tolko..a vacsinu z nich sme boli kazdy vo "svojom" state..to sa tazko oslavuje :-D *ma to aj mrzi..ked som zmaturovala, tak nemohol prist..ked on zaas otvaral lokal, ja som nemohla..teraz, ked spravim vodicak, zas nebudeme spolu..dufam, ze aspon na svadbe sa uvidime :-D * jemine francy..upratujes?? v piatok..to nemyslis vazne?! to ja neupratujem /moja izba aj podla toho vypada =-) /..ale ked uz, tak zasadne v sobotu..sem-tam aj v nedelu, ale to fakt vynimocne..v nedelu mam zasadne pyzamove dni :-) * aj som si myslela s tymi leukoplastmi..ale radsej, ze sa opytam ;-) *dalsieho?? sak uz teraz mate dvoch /teda ak spravne chapem z toho, co si pisala :-) /..ale uuuplne chapem..oni su takiii krasnuckiii setci x-) * tak to nie, ziadne riady!! ]-( ..to ja ani doma neumyvam..to maco :-N *ja si na svoje rucicky nedam dopustit :-D *to radsej povysavam mrakodrap ako umyvat taniere :-D :-D *
Odpovedať
nemame dvoch! ja som jedneho kupila pred styrmi rokmi, ale nechala som ho doma nasim (ten prvy bol od mojho ex a tento od mojho terajsie :-D -novy vztah, novy yorkshire :-D ) no ja upratujem prevazne v utorok (neviem preco?), ale dneska sa to tu uz nedalo vydrzat, tak som sa chopila metly :-D . to ja v sobotu by som nemohla-po divokom piatku 8-) a v nedelu uz vobec nie!! u nas tiez nedela je postelovy den-to ja nemam sancu sa dostat z postele, drahy iba ked ide pre pizzu. to je den, kedy sa neexistujem!! momentalne mam strasne nervy, lebo jedna "kamaratka" prisla za mnou minulu sobotu a povedala mi, ze o mne pocula, ze sa stretavam s mojim ex (nie ten od yorkshira)!!! ze jej to povedal nejaky jeho kamarat. a potom ma nutila, aby som to povedala drahemu skor, ako mu to povie niekto iny. tak ja som ju ukludnila, ze to URCITE nie je pravda a ze moj drahy tomu URCITE nebude verit, lebo pozna moj den, vie, ze sme skoro cely den spolu. vecer som sice sama, ale zase do tohto bordelu by som nikoho pozvat nemohla :-N. a nemala by som sancu sa s nim vidat aj keby som chcela (CO URCITE NECHCEM!!!!) No ale ta "kamaratka" bola este asi pred troma mesiacmi zalubena do mojho a robila vsetko napriek, aby sme sa rozisli.. myslela si ale, ze ja o tom neviem. teraz sa robi kamoska. drahemu som to povedala, trosku mu to vrtalo v hlave, ale vedel, ze to je blbost!! ale teraz mi volal z restauracie, aby som mu dala cislo na toho ex!! tak sa bojim, co zas chce spravit. trrrpnem!! ]-( krava ta baba
Odpovedať
Profilova fotka
ciao francy..konecne mam trochen casu |-| * no to s tou holkou ma ako co znamenat?! sak by som jej taku facku strelila, ze by sa nespamatala!!..alebo nie..ja by som to povedala macovi, ten by si ju podal :-D *a ako?? nieco nove?? ten ex, prezil?? :-D * ja uz pomaly ratam dni, kedy zacnem balit kufre x-) .. juchuuuu :)*mi tento posledny mesiac pripada neskutocny - sa to taha!! ;-( si zachvilu zacnem spievat, ze "uz len 22 dni" :-D * som minule s macom hovorila o vianociach, ze kde budeme /samozrejme , ze na slovensku..by mi mama dala!! / a on , ze nevie a tak..*ma tak nastval!! ved 24.-teho rano sadneme na lietadlo a 25-teho vecer pojdeme domov..to bez neho ten den a pol v robote nevydrzia?! strasne s tymi chlapmi!! ]-( * vy kde planujete byt na vianoce?? aj ked pre teba je to uz troska ine, ty si tam dlhsie..su uz rodicia zvyknuti ;-)*
Odpovedať
Profilova fotka
caute, nuz, sme naspat. joj a jaaaaak kraaasne bolo! super vikend, skveli ludia, pocasie, jedlo (Bella Italia :-D ) a - VYHRALI SME! takze dusevne naplnajuci vikend :-) . francy, ano, boli tu zaplavy, prsalo, kosa (16C) ale chvalabohu, nas tie zaplavy minuly. mozno preto, ze sme blizko pri mori a voda stihne odtiect... ktovie. kazdopadne, som veelmi rada. nuz a tento vikend, ako vravim, pocasinko bolo uzasne, oba dni sme mali 27C, konecne leto, krasa, relax a bronz! :-D akurat som sa dnes zobudila so spodnou perou jak Bardottka, mam pocit, ze mi zhorela 8-( . No nevadi, nacapala som kopu balzamu a cakam. kde budeme zit v ita, to bude zalezat na tom, kde moja druha polka najde pracu. ale ciel je okolie torina or milana. niekde tam hore :-D . dashenka, neviem neviem, ci sa naucim skakat do reci (a na severe ita mi to hadam nebude treba...dufam). ja na to nie som, to som radsej ticho. a s tymi vyrociami, to mi je luto, ale neboj, vydrz a uzijes si ich do konca zivota az az :-) . a ja tu budem tisko drzat palce, aby ste sa na tu vasu svadbu mohli obaja dostavit :-D co sa tyka prace v ita, to som i ja velmi zvedava, ze ako to bude. ja by som rada ucit, prip robit v banke alebo inom financnictve (to mam vystudovane), alebo nieco ohladom pocitacov (na to teraz studujem). no mam pocit, ze zaklad bude vediet dobre taliansky a mat nejake znamosti, ktore mi pomozu robotku najst... takze toho roku sa plnou parou pustim do talianciny a zvysok je zatial vo hviezdach. a francy, vysledok s tym tvojim ex by i mna zaujimal - joj, jak to neznasam, ked ta okolie nenecha zit v klude a laske. ked nevedia co so sebou a kafraju sa inym do zivota. neznasam to!!!
Odpovedať
no tak drahy volal tomu mojmu ex a iba ze sa rozpravali a opytal sa ho (pred tou babou), ci je to pravda, ze sa so mnou stretava. policajt povedal, ze nie, tak ten moj potom ten sibnutej krave tak vynadal, preco si vymysla sprostosti, aj tak vie, ze nas nikdy nerozdeli!!! taka som rada!! potom sme si uzili krasny vikend. no, nasi su uz zvyknuti, ze nie som doma dlho. ale tiez minuly rok pred vianocami som sa bala, ako to poviem mame. ale nastastie mam aj tu fobiu z lietania a cez zimu, ked snezi by som ABSOLUTNE nesadla do lietadla, takze som to vysvetlila tak, ze nemam ako prist domov. ale mama v pohode-ze ved si uz musi zacat pomaly zvykat, ze budem mat svoju rodinu a vianoce uz nebudem travit doma :-( ale zase ja by som bola radsej doma, vianoce boli uplne ine nez tie slovenske (hlavne preto, ze teraz uz som nebola to decko, co dostava darceky, ale "len" priatelka). a neboli ani rozpravky :-( :-( ale uz mam vsetky dvd, tak si to tento rok vynahradim :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata ako sa mate po vikende? Ja este tento tyzden som tu a v sobotu ideme na slovensko... Uz sa tesim ako male decko!!! Idem povybavovat par veci ohladne svadby a pozriet nejake ubytko na sirave pre hosti, a potom si iba uzivat kupaliska, vodu a slnko.... Ja tiez ako vy uz nebudem chodit domov na vianoce. Moj drahy je kadernik, tak oni maju prave v tento cas najviac roboty, aj minuly rok som ostala tu, a nasi to vzali uplne v pohode. Ked som im povedala ze pridu niekedy na vianoce k nam, tak sa im to zda take divne jest na stedry den cestoviny, morske prisery atd.atd. Ale ked u nas boli minuly rok v lete tak som im dala ochutnat vsetko mozne, experimentovali s jedlom ale nakoniec som ich ukecala ochutnat vsetko :-) Ako pokracujete s pripravami? Francy aj ja mam chut vyskusat si uz nejake saty ked budem doma, ale s drahym chodime vsade spolu kvoli reci, tak to bude asi take blbe vziat ho do nejakeho salonu. Este uvidime!!!
Odpovedať
radka-ved ho posad niekde do kaviarne a ty chod skusat :-D aj tak su taliani kavickari, takze by asi nemal problem byt chvilu sam ;-) alebo nech si pozrie nejaky film, zober z talianska nejake (natale a miami, natale a new york a pod. :-S ) boze, jak ti zavidim, ze cestujes domov!! ja az v polovicke septembra!! ale tiez sa uz neviem dockat-to zas cely mesiac nebudem nict robit, iba doma polehovat a jest slovenske jedla :-D no dufam, ze bude na slovensku pekne pocasie, ked sa vratim! inak, mne nikto neveri, ze som v taliansku, lebo som biela jak stena!!! vsetci si myslia, ze som niekde vo finsku alebo ze tu nonstop prsi!!!! a to iba ja neznasam chodit k moru :-D ale uz zacnem, aby som znova neprisla domov taka biela... to zase my na vianoce sme ani nevarili, boli sme u draheho v restauracii!!!!!!! takze vianoce fakt antislovenske!!! a antitradicne!!!! ale uz som si dala zavazok, ze to tento rok zmenim. uvidime.. :-D corlianos-to si nevies ani predstavit, ako nas (cudzinky) tu neznasaju niektore talianky. ja mam jednu kamaratku cesku, ktoru tu pomaly povazuju za k..., lebo sibnute talianky ju poohovarali, kade sa dalo. a chudacik jej priatel-ale ten si uz zvykol a kasle na nich (jedna z tych talianok je jeho ex,tak pochopil, ze su to len vymysly). no a s podobnymi "zaujimavostami" o sebe sa tu stretavam dost casto-pomaly si uz zacinam zvykat na to, aka som k..., sibnuta, sprosta a skareda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brej vecir kočky :-) * ako tak citam, tak sa uz vsetky tesite domov..tak to ja presne naopak :-D * sa neviem uz dockat, kedy pride maco a pojdeme "a casa" :-) * francy my sa akurat minieme, to ja ten prvy septembrovy tyzden akurat budem odchadzat..xixi* inak to s tym, ze posadit priatela do kaviarne, to hej, ale TALIANSKEHO priatela do SLOVENSKEJ kaviarne?? no, ja osobne by som to nerobila..to s macom chodime na kavu len do jednej jedinej restiky v nitre, kde viem, ze bude mat po kave slastny vyraz na tvari :-D .. inde to vacsinou konci tak, ze si dame kavu a potom minimalne 20 minut pocuvam, aka je hnusna a co je na nej zle / tlak, voda, silno stlacena,.. hroza :-D /* jezis holky vy uz mate taketo vybavovacky?? to ja sa chystam az na buduci rok zhanat..teraz mam satovu maniu :-D * inak baby mate uz nejake predstavy o satach?? ja mam rada take trochen extravagantne, nieco netradicne..ja na biele korzety a princeznovkse sukne moc nie som..to som si uzila na stuzkovej - cukrikovo ruzove /neviem, co sa mi stalo?!..nejaky skrat :-D / a to s tymi taliankami/y..to nerieste..ja som ani nemusela nic povedat - som sa len na "cicu" pozrela a pochopila..nastastie..inak by som to asi musela riesit rucne-strucne :-D * to jeden macov "kamarat" mu raz zavolal, ze ma videl na diskoteke sa drzat s inym chalanom za ruku atd./samozrejme kvalitne oj****al/ .. no ale, maco ziarlivec uveril a bol ohen na streche..a na taketo situacie ja mam len jednu otazku - veris nejakej opici /je to tunisan/ alebo mne?!..a po tejto otazke to bolo vyriesene :-) *chlapi... corlianos, tak to ja som im po 2-3 miesanych drinkoch skakala do reci jedna radost :-D * vychova-nevychova..aj ked..moc som toho zo seba nedostala..takze nakoniec to bola klasika..ruky nohy..*sa pomaly naucim aj znakovu rec :-D *
Odpovedať
cau dashenka.. no ja sa strasne tesim domov, som tu od marca a neviem sa dockat, kedy si oddychnem od draheho :-N asi vyznie dost blbo, ale od marca som nevidela slovensko a fakt mi chyba. s drahym pojdeme na slovensko potom v novembri, tak sa aspon trochu pomotam.. ale fakt je to dlho-skoro 7 mesiacov!!! a s drahym tiez to nebude take zle, ked sa mesiac (alebo 3 tyzdne) neuvidime, aspon si to potom vynahradime. keby chodim domov castejsie, tak je to ine... ja uz pomaly ucim draheho pit "slovensku" kavu. minule si ju sam spravil spravil do tej salky na caj, tak som na neho kukala :-D uz ho vycvicujem :-D. inak to mi uz potvrdil jeden kamarat, ze pre neho bolo tiez nase presso nieco hrozne, rovnako ako je pre mna "nepitelna" ta talianska kava... saty som videla, ake chces. tie tvoje sa mi celkom pacia, ale ja zase extravagantne nemusim. ja som zase na tie princeznickovske- mozno preto, ze v zivotte som dost neromanticka, tak si to chcem vynahradit aspon na svadbe! to ja zase prave naopak na stuzkovej-vsetky spoluziacky mali princeznickovske, iba ja take kratke :-N ja by som tiez s vybavovackami najradsej pockala, ale co som tu citala, no neviem, neviem.. ja to sice zatial len na nete pozeram, ale ked sa vratim domov, tak si to vsetko pekne obeham. no a s tymi taliankami- v sobotu znova taka j....a baba na neho pozerala, vlastne (podla mna) ona ho uz nechce, ale neviem ani ako, zacali sme sa nenavidiet (a to sme sa spolu nikdy nerozpravali). a ta mi tak robi napriek!!! sa na neho usmieva, vykruca sa pred nim, fakt uplne otvorene s nim flirtuje!! predo mnou!!!!!! kebyze mam ineho priatela (mojmu strasne zalezi na tom, co o nom povedia ludia), tak jej taku tresknem!!! fakt som mala taku chut!! ale to by som sa iba zhodila pred drahym, tak musim hrat, ze nic!! ale potom doma, som mu to pekne natrela, ze preco na nu tak zazeral!!! jaj, ti chlapi!! a to stetka mi nesiaha ani po clenky!!! boze, jaka som nastvana, ked si na nu spomeniem ]-( ]-( ]-( !!! napiste nieco pekne na rozveselenie, napr. o trenazeri, dashenka :-D
Odpovedať
v zivotte :-D - uz sa taliancim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trenazer?? nie nie, ja ta pobavim viac - stvrtok mam prvu jazdu :-D *uz som vsetkym znamym povedala, nech sa zdrzuju o tom case mimo ciest..radsej ani na chodniky nech nejdu .. ktovie..ja sa nezdam :-D :-D * teraz sa mi uz nechce, ale zajtra skusim najst cd s fotkami zo stuzkovej ;-) .. cisty cukrik :-D * francy, tebe nechuti talianska kava?? to ja by som je dokazala pit hektolitre..len ked si spomeniem na tu dobrotku..mnamka x-) *aj ked ja tu krpatu salku dolievam mliekom /co sa musim odnaucit, bo po mne v restikach tak divne zazeraju..ako keby som si pytala spagety s kecupom!! :-D /* ako tak badam, tak to tam mas perne s tymi taliankami ]-( *to u maca som nic take nezazila..aj ked ako hovorim..stacil jej jeden pohlad a vedela, ze je zle :-D *som akurat vcera videla nejaku usa komediu, kde si to baby pekne "vysvetlovali" na wc..vazne sa mlatili..ma to tak pobavilo :-D *asi by som sa mala nejake tie chvaty naucit na tie talianky :-D :-D * ale ja sa nad nimi nejako uz netoto..my to mame s macom sa tak doberame /ale urcita davka pravdy v tom je/..ze ak by nieco s niekym, tak konec - zhanam zbran a strielam!! ]-( ..ono doslovne sa to tazko preklada..tak to skusim tym nasim gulaslanguage: "if you stay with other, i kill you"..xixi..tak takto si nejako nazivame :-D * inak francy, 27.-28.8. idem pre krpca ;-) ..som dnes volala s tym panom .. jaaaaj, tesim sa .. budeme "traja" :-D
Odpovedať
no super!!! potom pofot, chcem ho vidiet!!!! a to je jeden z tych, co je na fotkach? a je za 5.000? ale vies, s tymi kravami, ja jej ani nemozem nic povedat, lebo by som ja bola ta najhorsia, lebo on nic nespravila - viditelne. ale pritom sa otrca!!! na mna boli vsetci taki mili, ked ma spoznali. mozno preto, lebo si mysleli, ze nam to nevydrzi. vlastne mi to aj povedal drahy, ze jeho niektori kamarati si to mysleli ( ]-( ). no a teraz, ked kravy vidia, ze ma tak lahko z talianska nedostanu, tak ohovaraju!! ale kaslem uz na ne. inak, mne by ta trapna nevadila, ale ten moj ma tak provokuje, ked na nu kuka!!! a tolkokrat som mu uz povedala, ze mi to vadi a furt nic. niekedy na mna nakrici, ze si to vymyslam a ze som slepa, lebo ze on na nu vobec nepozera!!! jasne, ktory chlap sa nekukne na holu babu (lebo tak sa oblieka-a to doslova). no nastastie nie som na slovensku vo stvrtok, tak sa az tak nebojim, ale poviem mame, nech sa vyhyba nitre :-D neboj, to zvladnes!! ja som parkrat tak panikarila, ze som na semaforoch stala aj na tri cervene :-N . ale ja som mala taku o nicom autoskolu, ked si to tak teraz vezmem. lebo ja som ani na tej hodine nebola, kde sa uci prva pomoc a to myslim bolo povinne. a nikto to odo mna nevyzadoval!!?! a tri dni pred skuskami sme robili testy a bolo som hlllllboko pod pripustnym poctom bodov :-N ucila som sa iba posledny vecer, vlastne celu noc a stacilo mi to!! takze to nie je az take hrozne :-N len sa chod dat poistit :-D kavu nemusim taliansku, iba ked sa mi chce spat, tak si supnem. alebo s troma cukrami. inak :-S :-S inak, asi som uz nasla aj miesto, jedna topolcianka mi poradila, ale este to nie je dostavane, tak uvidim.. a ze vonku je priestor pre partystany, tak to by bol uplne uzasne!!! az na tie ceny ]-(
Odpovedať
nasla som si miesto na svadbu :-N , ak som sa ZNOVA zle vyjadrila
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to jeden z tych, to su ti starsi /12-13 tyzdnovi/..tych ma po 5 tis. .. ale ja chcem jedneho z tych , co boli z posledneho vrhu, takze ma krpec vyjde na 7 tisicok..ale nevadi..ja chcem aby mal max. 8 tyzdnov.. :-D * len sa budem musiet este na tie uska potom popytat :-) * jj, presne viem o com hovoris ]-( ..aj za macom prisla taka "polahka" a nieco mu zacala sepkat do ucha /si pytala cigu/..ale takto?! no to si mala vidiet!! vsetci pri stole len na mna a ani mi rozumiet nemuseli, vedeli, ze je zle :-D..uz som sa len oprela o stolicku a zalozila ruky.. *ale v tomto zas moj maco si uzna, ked mu poviem, ze to "co bolo?!"..pochopi, ze spravil blbost /on je taky moc dobrosdecny..az moc..jemu to nepride blbe..sak si len vypytala cigaretu 8-( /*to vis, to je jak z toho filmu ..ku**a hosi gutentag..je tam taka hlaska: "jaka pak herecka?! ku**a je to, ja ji znam!! /alebo tak nejak/ :-D ..si to vzdy poviem pri takych "slecnach" a je mi fajn :-D :-D * tak to ja chodim pravidelne..je to sranda..nas sem-tam ma majitel a ten "vyprava trnavstinou" :-D *minule mu zvonil telefon a on "no co stes??"..sme sa pobavili ;-) *jemu zmakcovanie nic nehovori :-D *to ja sa na jazdy tesim..ten trenazer ma dozieral..teda maju 2 - jeden ten stary s tymi kruhmy, co sa ti tocia /neviem, nezazila som..poznam z rozpravanie/ a potom uz ten novy digitalny.. :)*tak ale ten stary je uz "out", takze si predstav, ze ta tam posadil na 45 minut a cumela si do bielej steny a radila ryclosti hore-dole-hore-dole..som uz myslela, ze tam zosaliem =-) * uz sa neviem dockat skusok /teda dufam, ze spravim :-N /..bo uz len to a idem pa*pa* :-) *chcem aj kvoli tomu skoncit v robote skor..26.8. dat vypoved, kupit krpca, naucit sa na skusky a huraaaa..itaaalia :-D * francy, inak co tam oni jedia na vianoce?? ja bez kapra a zemiakoveho salatu zosaliem!! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
inak som nieco prebehla aj v tej teme, kde ti pisala holka ohladne toho noveho hotel, ci co to stavaju ;-) *tak dufam, ze ti to vyjde, nech mas o starost menej ;-)
Odpovedať
no dufam, ze to vyjde s tym hotelom... tak nemam ani ponatia, co jedia, my sme boli v restike minyly rok na vianoce, ako som uz pisala :-( . a to sme si objednali to, co jedavame stale (ja rizoto-na vianoce :-D ). ale drahy hovoril, ze jeho mama vzdy navari tolko jedla, ze to nema sancu zjest ani cela sardinia- ale ze to je taky zvyk!!! a mysleli sme si, ze pojdeme k nim na vianoce, tak ma upozornil, ze musim zo vsetkeho ochutnat!! ale nastastie sme nesli, tak som nemusela ochutnavat tie humusaciny, hlavne maso :-S no a tento rok na 100% spravim nieco talianske- salat urcite a namiesto kapra- no neviem, ale ved podobne ryby tu su, tak nejakeho kaprovho pribuzneho :-) jediny problem bude naucit sa varit ;-) ale uz sa to zlepsuje. chystam sa aj na nieco tazsie, mam aj 'Varime aj bez skusenosti', tak zacnem varit, hlavne pomazanky vselijake. sice raz som mu spravila taku vajickovu, ale som tam nakydala prilis vela cibule a horcice, tak som to nakoniec musela vyhodit, ako nakoniec skoro vsetky moje jedla :-N
Odpovedať
no dneska som fakt veeelmi zalubena!!! oprava- minuly rok oprava- a na 100% spravim nieco slovenske, nie talianske :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ciao kocky. no, co sa tyka Vianoc - jedne sme uz stravili tam (pred dvoma rokmi) a nebolo zle, ale dlho - ostali sme na 2 tyzdne a bola tam i moja mamca so segrou. Nie velmi dobry napad :-N . Minule vianoce sme ostali doma v UK, v meste mame 2 skvele obchody - Polska chata a Rasputin, kde sa daju nakupit "nase" potraviny a tak sme mali kapra so salatom :-D Nuz a tento rok sme chceli stravit Vianoce doma na Svk, ale letenka stoji nekrestanske peniaze, tak sme zvolili opat Ita (tento x bez mojej casti rodiny a len na tyzden). Silvester uz bude tu v UK. Na Svk potom pojdeme niekedy na novy rok, ved treba vybavovat svadbu, nie? Tak tam buduci rok budeme dost casto a dlho. Co sa tyka tych ohovaraciek a tak, nemam slov. Dzedzina. Ludia sa asi nudia. Niet tam dost chlapov, ze sa musia vystavovat zadanym? Pod uroven. Ale podla mna je to na nasich druhych polovickach - vyriesit taketo situacie. Z mojej strany by som urobila len to, co zvycajne a za normalnych okolnosti - sem-tam pusa, pekne usmevy a pri debatke pohlad z oci do oci. A tak - i keby sa tam snazil niekto vytrcat, tak ma smolu, lebo Gabik by na nu nemal cas ani mrknut. Vyhrazky, hadky alebo nebodaj bitka by pre mna znamenalo ponizenie na uroven takej... . Ja svojmu davam najavo kazdy den, co pre mna znamena a jeho to taaak pritahuje. Nema ani najmensi dovod pozerat za ostatnymi. A ked zacne, tak budem musiet rychlo nieco vymysliet, lebo to bude moment, ked si uvedomim, ze nieco asi nie je v poriadku. No ale filozofujem tu. Tot moj nazor. A na druhej strane, rychly kuk po niekom nikoho nezabil, na to mame zmysly, aby sme ich pouzivali. Ved i ja sa pozriem na pekne stavaneho bronzoveho fesaka :-D Ale nie viac ako raz. Len ho "zaregistrujem" hehe. francy, congratulations ku sale, to je velky krok vpred!! a co sa tyka varenia, nenut sa, mozno ta to raz pochyti tak ako mna. ja som v zivote nic neukuchtila a teraz, ked som len doma (uni prazdniny a nechala som pracu), tak varim skoro kazdy den a velmi ma to bavi. zo zaciatku som pridavala len sol a tak sme jedli velmi "naturalne chute" :-D No teraz viem uz vymixovat aj fajnove koreniace prisady a je to super. ono to pride, uvidis. dashenka, huraaa, bude maly pystik! a hura, cas sa krati! radka, nechaj svojho pomotat sa po meste. ja som tak urobila, ked som sla ku kadernicke. ostal doma a o hodku sa sam vybral na mhd do centra, tam trosku pochodil a uz som bola hotova. zavolali sme si, dohodli miesto stretka a bolo. a tak to bude i pocas honby za satami - ak tam bude so mnou. no mam pocit, ze raz pojdem sama - necham ho v uk - a vtedy vyberiem saty. ale ktovie... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?