Svadba október 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujete svadbu na oktober 2012? Je to este daleko, ale zacat premyslat treba, ak chceme mat vsetko tip top :-)
Odpovedať
1
7
8
aka parada ;-) http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte babenky...tak ja sa tiez pridavam k mesiacu oktober.. my sme si to naplanovali na 6.10. S pripravami sme zacali uz v marci, teda lepsie povedane, ze v marci sme sa isli len informovat na nejaky ten volny termin na salu na jesen alebo jar a ked sme sa dozvedeli, ze skoro vsetko je obsadene, tak hned sme si to zarezervovali na toho 6.. U nas je tiez ten problem, ze obaja sme mimo SR, takze tie najhlavnejsie veci ako sala, menu, DJ, starejsi, kolace, fotograf a farar to sme stihli rezervovat za asi 3 dni no a ostatne sa snazim zohnat cez net. Obrucky sme si tiez uz vybrali, takze uz len za zlatnikom ist a hotovo.Oznamenia sa nam uz pripavuju, pohare su kupene, moja polovicka oblek tiez uz ma..Najhorsie na to je, ze ja este nemam saty a vsetko co k tomu patri :((
Odpovedať
@anjelik0209 Vitaj. My mame len tie hlavne veci. Ostatne sa nejako poriesi. Darceky pre hosti si vyrobim sama ;-)
Odpovedať
@anjelik0209 ahoj. podla mna mas toho celkom dost na to, ze si to vybavovala iba par dni ;-) este mas kopec casu, som si ista, ze stihas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky ale cim viac sa to blizi, tak tym mam pocit ze mi toho stale viac a viac chyba... najviac mam strach o moje saty.. kedze najblizsie prideme domov zaciatkom augusta tak sa bojim, ze nezozeniem saty, kedze moje cislo je trochu vascie..
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik0209 skus posondovat velkosti v salonoch cez meil :) neviem, odkial si, ale slusny salon odpovie, ake maju velkosti a pripadne aj kolko druhov v tej tvojej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 som z okolia BN.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme tiež termín 06.10. a plánovať sme začali koncom apríla...nerozumiem, ako môže niekto plánovať svadbu rok a viac dopredu...mne úplne postačí ten stres, ktorý budem mať ešte 4 mesiace :-| a máme to najdôležitejšie - reštiku, fotografa, kameramana, dj. Zvyšok sa vybaví za 2 mesiace a potom nemáme čo robiť 8-)
Odpovedať
teraz mam dilemu, koncom jula ideme kamoske na svadbu, ja sa bojim, ze to cele preplacem ;-( 2x som si pozerala svagrininu svadbu na cd, za kazdym som plakala....a co budem robit na tej mojej? ja sa budem musiet asi opit, inak to nevidim :-D @deniska_petko da sa to aj bez stresu ;-) ja to beriem tak isto. Vcera sme objednavali vinko s vlastnymi etiketami a nechali sme si potvrdit termin a kostol u fararky, takze teraz sa pomalicky pustame do tvorby oznameni :-D
Odpovedať
@zuzkicka aj my mame vtedy...:))
Odpovedať
@xstelinka - ja mam podobný problém:) vzdy na kazdej plačem sa bojim čo bude na mojej a potom ešte sa bojím ze sa tam zakokcem pred tým oltárom:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No vy a tu stazujete, ale to este neviete ze su ludia, ktori su od seba daleko cez ocean, v dalekej Amerike a odtialto organizuju svadbu na 20theo oktobra a este nic nemaju ! SKVELE! DOn't stress
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss Aj ja mam ten isty termin :D Spolieham sa na to, ze bude krasna teplucka jesen :D Kedze sa fotim pred sobasom, budem sa asi tyzden predtym modlit, aby fakt bola :D
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik0209 Neboj, saty urcite zozenies, aj ja som sa bala, vyskusala som si aj nejake v salone. Zalezi na tom, kolko si ochotna do toho vrazit, dobre salony maju aj velke cisla ale aj velke ceny :D Ja som si nakoniec objednala z Ciny velkost ktoru nosim a som nadmieru spokojna. Nosim velkost 44 a moje saty su krasne a zakryvaju vsetky nedostatky :D (nehovoriac o tom, ze som platila polovicu z ceny, ktoru by som zaplatila za pozicanie)
Odpovedať
Profilova fotka
@janocka84 tak ja osm sa tiez nakoniec rozhodla objednat saty z Ciny, tak teraz cakam ake pridu, kedze som pocula aj dobre ale aj zle ohlasy na tychto vyrobcov. A s tymi cenami to mas teda pravdu..bola som v jednom salone a tam chceli len za pozicanie siat, ziadne doplnky 400e...no hroza
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Baby, dajte echo, ako Vám dopadla svadba v októbri, hlavne tie, ktoré ste mali koncom októbra, keďže nám sa ušiel termín 26.10.2013 :)
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?