Svadba október 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujete svadbu na oktober 2012? Je to este daleko, ale zacat premyslat treba, ak chceme mat vsetko tip top :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj my máme svadbu 20.10. :-) šaty si dávam šiť, tak uvidíme ako budú vyzerať...a ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@karakula to je aj nas datum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko22 a kde ju mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kosice - krasna....a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@karakula kosice - krasna... vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko22 my vo Svite a obrad v Kežmarku...a ako idú prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@karakula pripravy idu pomalicky :-) teraz u nas v ke je vystava svadieb tak ideme pozriet - tak a potom v marci uz chcem skusat saty... ako to ide tebe s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko22 A kedy mate vystavu? To by sme sa aj my došli pozrieť. A prípravy tiež tak postupne...šaty sa mi už šijú, tak som veľmi zvedavá ako budú vyzerať. A vôbec sa neviem rozhodnúť na nejakej výzdobe a čo všetko by som tak chcela. keby mám počúvať mamu, ta chce aj holubičky aj čokofontány a neviem čo....vy nad niečim takým rozmýšľate?
Odpovedať
baby, aj my mame termin 20.10. 2012 :-) a dokedy je ta vystava v ke? este som za hranicami, ale sla by som nieco okukat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka aj my máme svadbu 27.10.2012..... a velmi sa tesime,salu mame zapecpecenu...dnes potvrime objednavku hudbe...ale najvacsi problem mame s kameramanom a fotografom,...chceli sme jednych,manzelsky par.on kameruje a ona foti,ale maju obsadene.....takze zhaname dalej....a vase pripravy ako pokracuju?
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia52 no, my mame nakoniec svadbu 29.9.2012 :-) takze o mesiac skor. mame uz zajednanu restauraciu, hudbu, fotografa, kameru mat nebudeme :-) a teraz cakame na obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karakula ahoj vystava svadieb bude teraz v sobotu 4. Marca v hotely Hilton... Velmi sa tesime, lebo sme poculi, ze sa tam daju kupit zaujimave svadobne veci a aj za rozumne ceny... :-) Vyzdobu som este neriesila...vsetko by som chcela prisposobit do jedneho stylu...od oznameni az po vyzdobu v svadobnej sale.. Cokoladovu fontanu asi mat nebudeme...ja preferujem radsej krasne ovocne misy.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj my mame svadbu 27.10.2012............s pripravami este iba zaciname, aj ked salu, fotografa, kameramana, hudbu uz mame a od dnes mam dokonca aj saty :) len mam strach ci sa mi budu pacit aj v oktobri :)
Odpovedať
hladam oktobrovu partačku hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte ja mam 13.10 a zatial nemám zajednané nic okrem kostola, myslíte ze sa to este dá stihnut?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@divozienka26 ahojky...podla mna sa to da v pohodke stihnut, len ci budu mat salu alebo miestnost, kde svadbu chces mat volnu...tu by si mala rychlo zajednat.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripájam ... náš deň 20.10.2012 :))
Odpovedať
Profilova fotka
tak my mame termin 20.10.2012 a uz mame dve nauky za sebou, aby sme mali v lete pokoj a cas na pripravy svadby. Zatial ide vsetko ako po masle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to my sme ešte v kostole ani neboli.... ale už sa chystáme
Odpovedať
my máme 13.10. a máme základné veci - kostol, hostinu, kameramana, fotografa, dj, starejšieho
Odpovedať
ahojte, aj my to mame 13.10. a mame hostinu, ubytko, kamera, foto, hudobna skupina, kolace a to je vsetko, cim skor sa chystame na faru a potom postupne dalsie veci
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa zdá že som to nejako podcenila stále si myslím že máme kopec času ale vidím, že by som už asi mala pohnúť s tými vybavovačkami síce sálu už máme ale to je asi tak všetko.... ;-)
Odpovedať
@matulindaaa no tak závisí aj od časti slovenska lebo niekde je to všetko vybookované už rok a pol dopredu a niekde nie, my sme mali dosť veľký problém s miestom pre hostinu a to sme riešili v decembri, aj kamerameni niektorý už sa mi vysmiali že takto neskoro zháňam že oni sú už dávno obsadený na oktober
Odpovedať
Profilova fotka
@sofimaciatko no to máš pravdu, že to záleží aj od miesta....mám taký pocit že tu na liptove je to ešte celkom v pohode... Už sa začnem tomu venovať naplno ....len aby som na niečo nezabudla. Je toho toľko veľa že sa mi z toho točí hlava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss ahoj marusss, my mame termin 13.10. :), uz sa tesiime. bola si uz vyberat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame termin 13.10. :) sme z Liptova a uz mame zajednany hotel, obecny urad a aj saty som si uz vybrala :) my momentalne zijeme v zahranici, tak sme boli doma v januari, ina na tyzden, ale vybavili sme tie najdolezitejsie veci, lebo nevieme kedy zase prideme na svk :)
Odpovedať
@karakula Juj diky za podporu, aj ja dufam ze sa to stihne....prave hladam daku salu, a ty ako stojis s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@divozienka26 a tak ja celkom dobre...všetko také ako salu, kaplnku, matriku, dja, kameramana, fotografa už máme...teraz tak hľadám na nete čo by sa mi ešte páčilo, myslím, že na ostatok je ešte čas, len som si povedala, že keď budeme tak postupne objednávať veci, tak to nepôjde tak naraz do peňazí.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?