Svadba október 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujete svadbu na oktober 2012? Je to este daleko, ale zacat premyslat treba, ak chceme mat vsetko tip top :-)
Odpovedať
@novakova2000 10-15, len my dvaja, rodicia a surodenci to by bolo tych 10 ludi, no a este zvazujeme asi 5 dalsich zo zenichovej strany,ale este uvidime. A sikovny 8-) vdaka, aj ked skor to bolo stastie, lebo matriku a farara sa da vybavit za hodinku,miestnost na posedenie vybavis za minutu cez telefon, obrucky sme si vybrali cez net a v zlatnictve mame kamosku takze to tiez slo za 10 minut, a s fotografkou som sa dohodla tiez cez e-mail za hodinku :-D takze to slo vcelku rychlo, to najdolezitejsie mame zajednane, a ostatne sa postupne doriesi ako saty (uz priblizne vieme z kade a ake), kadrenicka ma cas, vyzdobu da hotel aku chceme, auto mame tiež, takze viac nic netreba zajednavat ani riesit. Asi by to tak rychlo neslo keby sme chceli velku svadbu,predsa len zohnat velku miestnost na hostinu a odvoz hostom a neviem co este asi by si vyzadovalo viac casu. vy kedy mate svadbu a aku mate predstavu?
Odpovedať
@novakova2000 10-15 viac nie :-D
Odpovedať
@pikolo85 poslala som ti privat správu:)
Odpovedať
Profilova fotka
No babenky aj my mame svadbu 13oktobra
Odpovedať
@mojenko310585 tak vitaj:)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 dakujem.pomaly ale isto sa nam to krati co?ja to mam trosku tazsie kedze som v zahranici a vybavujem si svadbu odtial.mame uz salu,kostol,hudbu,kameramana a fotografa a svadobne saty!a co vy?
Odpovedať
@mojenko310585 čo? tak to si aká šikovna nato, ze si v zahraniči:) ja len kostol sálu, hudbu a fotografa :) kameramana nechceme:) takze si o krok ešte so svadobnými šatami ale idem sa bud. tyzden dohodnúť tak snad sa dohodneme chcem si dat ušit :) a kde to budete mat na slovnesku?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si saty kupila v londyne.mali vypredaje a nahodne som sa bola pozriet.tak som si ich kupila.moja velkost,krasne lebo su len jedny lebo to je ich vlastna kolekcia a stali ma 350eur.no budeme to mat pri poprade a fotit sa budeme v tatrach.a co vy?ja si prave pozeram oznamenia kedze uz mame kostol vybaveni
Odpovedať
@mojenko310585 ja som z TT takze svadba bude tu ale to fotenie ti závidim - my miluejme tatry s priatelom určite tam pôjdeme na svadobnu cestu :) aj ja uz pozeram oznamenia:) chcem mať zeleno-bielu vyzdobu tak pozeram po takych oznamkach ale nie je toho vela:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ameera aj my máme vtedy svadbu..krásny dátum :-) už sa neviem dočkat ale ešte je časúúú
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 6.Oktobra.Zatial máme rezervovanú len sálu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale sa nas zu pekne nazbieralo a ja som si myslela ze tu budem sama mat svadbu v oktobri......podla coho ste si vyberali datum svadby???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mojenko310585 Obdobie sme si vyberali podľa počasia - jeseň je veľmi krásna a za posledné roky je v októbri veľmi nádherné slnečné počasie, no a deň tak sme sa dohodli že tento víkend bude určite krásne tak preto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha no my sme chceli 20 ale nemali volnu miestnost tak sme dali 13....a zhodou nahod svadba bude skoro do roka a do dna
Odpovedať
@mojenko310585 no takže ked aj vy máte 13 tak môžeš rátať "určite" s krásnym slnečným dňom ( no dúfam že sa nemýlime :-) xixi )
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda dufam.....moja sestra mala pred 2 rokmi svadbu 10.10 a straaaaaaasne prsalo a o tyzden na to neskutocne snezilo...takze clovek nikdy nevie co nam pan boh nadeli na tento den....ale ved je to vlastne jedno len nech je ten naj pre nas
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 6. októbra a to len preto, lebo F. Lipták mal vtedy voľný termín....pôvodne som sa chcela vydávať v úplne inom čase, tento rok vychádzajú moje naj naj dátumy, jeden v júni, ale ten by bol na prípravy úplne náročný, potom jeden septembrový, ale na ten dátum nie je nič z toho, čo som chcela mať, voľné...tak napokon najbližší možný termín bol až 6. október....hm....akože svadba na jar bola môj sen...resp. vydávať sa v čase, ktorý mi niečo pripomína, evokuje...ale 6. 10....totálne nič.....a jeseň....hm...momentálne sa upokojujem tým, že vtedy oslavujú Natálie....a že snáď bude krásne slnečno.... predstava holých konárov na strome mi akosi nerobí dobre, tak dúfam, že tie listy budú ešte držať.....a priateľ ma upokoje tým, že šiesteho októbra je výročie Dukly....SNP či niečo s tým....že pamätný deň.....takže tak...... :)))) Takže verím, že tohtoročná jeseň bude krásna, slnečná a teplá..... :)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa do klubu den 20,10,2012 alebo 29.9.2012 :-))) aj ked to este nie je na 100% zalezi to od fotografa a hudby,sala by aj bola
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo práve október? Preto, lebo je už krásna farebná jeseň. :) A náš dátum: 13.10.2012 :) takže sa tiež pripájam do klubu októbrových :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss ja ja jaa tedy myyy v TT:)))
Odpovedať
Októbrové nevestičky a ako to máte so šatami, už ste riešili, alebo je ešte čas?
Odpovedať
@sofimaciatko ahoojky. za seba mozem povedat, ze zatial saty neriesim..zacnem az tak okolo aprila, ked pride nova kolekcia ... cize zatial casu dost :)
Odpovedať
@sofimaciatko ja tiez saty neriesim...nevedela som ze okolo aprila su nove kolekcie ale diky za info peyla :) Hlavne sa mi este aj postava do oktobra moze hodne zmenit a celkovo mi to pride skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte oktobrove babenky, ako ste na tom? snazim sa riesit saty, ale nerozumiem sama sebe - neviem nic nájst, co by mi ulahodilo :-))) mala som vysnívanu predstavu, ale ked som si v diamonde skusala tie saty, nno hruuuza...vôbec....uplne otrasne... tak som bola z toho sklamaná, ze teraz neviem co chcem. máte aj vy takúto skusenost? prezívate aj vy takéto stavy, ze neviete co chcete....neviete to nájst, po com by vam srdce tuzilo? Vsak to este ne je takké strasne, ked nemam saty...
Odpovedať
Ahooojte kočky... MY máme: 13.10.2012 .. :-) :-) :-)
Odpovedať
@marusss Neboj svoje šaty určite nájdeš - chce to možno viac času a námahy, ale skús aj viac alternatív- napr. skús ísť aj do iných salónov ako v PO, alebo vyskúšaj ísť na Ukrajinu. Podľa mňa šiat je veeeľmi veľa a je niekedy ťažké si vybrať, ale ak vieš aké približne ti už sedia, tak skús popozerať aj na internete. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa pridavam do klubu 20.10.2012, mame salu, hudbu, chceme veterana na fotenie, nevieme zatial zohnat nieco v okoli PU...a chcem uzasneho fotografa, ktory vie zachytit momentky..tak ak by ste o nejakom vedeli, dajte vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tankavranka dakujem, más pravdu :-)
Odpovedať
@marussss Pre mňa sú šaty ešte len v čisto teoretickej rovine, zatiaľ som neskúšala, základné veci máme ako miesto hostiny, kostol, dj, fotografa, kameramana, starejšieho a hostí sme tiež oboznámili, ostatné začnem až po veľkej noci, teraz len snorím po internete a stále sa mi páči niečo iné, hľadám inšpiráciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze sa nemam kam ponáhlat.... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?