Svadba október 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujete svadbu na oktober 2012? Je to este daleko, ale zacat premyslat treba, ak chceme mat vsetko tip top :-)
Odpovedať
tak to mate dobre..to aj ja by som si potom len tak odskakovala na viknedy domov :D akurat som volala s Markom, ze asi zacnem pomalicky nakupovat drobnosti na svadbu.....sa to nezda, ale ten rok tak rychlo ubehne, ze nakoniec zabudnem kde mi aj hlava stoji :) Ty uz mas nieco????
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zatial nemam vobec nic... ale uz mam vyhliadnute niektore veci, ktore planujem kupit ale su to len take drobnosti napr. manzetove gombiky, topanky... december budem cely doma tak potom na to budem mat cas, mozem objednat niektore veci aj cez net ked budem doma, lebo inak by mi to nemal kto prevzat.. ale uz sa to pomalicky rozbieha a treba zacat nakupovat, lebo rok prejde rychlo :) a kde chcete mat svadbu???
Odpovedať
hm, my sa rozhodujeme medzi 27.10 a 10.11. tak sa uvidi a tiez vsetko vybavujeme z daleka tak som zvedava ako to dopadne kedze na SK ideme az na Vianoce, tak potom sa definitivne dohodne termin..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky!tak my planujeme tiez datum 20.10.2012.zajednane nemame este nic a kedze pracujeme uz dlhsie v londyne tak je to tazsie.nemame nejaky prehlad.v pondelok chcem obvolat nejake saly tak uvidime ci maju este tento datum volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@hedka23 jéj aj ja mám tento termín 13. nám dúfam prinesie stastie :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss ahojkyyyyyy, tiez som si myslela, ze je to taky netradicny datum, ono to tak vyslo na 13steho, my sme svadbu museli prekladat kedze sme v zahranici z jula na oktober, tiez som ju sice chcela mat v lete, no nevadi, verim, ze vsetko vyjde tak ako maaaaa.
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss ja si myslim ze urcite ano co vsetko uz mas poriesene ked sa mozem opytat
Odpovedať
Profilova fotka
@nellie81 urcite, počkaj aké krásne počasie som objednala...:-) ani v lete také nebudu mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hedka23 Poriešené zatial len sála, tento týzden dávame dokopy dj , kameramana máme jedného vyhliadnutého, este si musíme pozriet jeho nejaké dvd zo svadieb a hladáme fotografa. saty este nie, len si robím ako takú predstavu :-) chystám sa vo februári na svadobnu výstavu - v inchebe . A vlastne uz som riesila aj knaza - chcem aby nás zosobásil jeden kamarát. uz o tom vie. takze aj toho mame uz.a ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss mame len to iste salu a riesime dj a kameru fotografa uz mame lebo nam bude fotit jeden kamarat taze to mame dobre len a samozrejme na saty nie je nikdy neskoro tak s robim prieskum :)
Odpovedať
Profilova fotka
marussss....no aj my mame termin na 13.10. a tesime sa moc moc velmi....zatial co mame tak salu, hudbu, a dnes som riesila fotografa a kameramana....zajtra mame sa ozvat....ta som zvedava ci maju volne na nas termin...saty chcem zo salonu Maggie z Ke, ale to ma cas tak cca vo februari by som tam zasla na skusku...Kadernicke som uz tiez dala echo. tak postupne si to davame takto do kopy....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky.Tak aj my uz mame definitivny termin svadby.Chceli sme 20.10 ale sala uz nebola volna tak sme to dali na 13.10.2012.a okrem saly a hudby tiez este nemame nic.obaja sme v zahranici uz dlhsi cas tak nemame ani moc prehlad co a ako.domov ideme v decembri tak pojdeme za fararom vybavit nauky a mam sa stretnut s jednou pani so svadobnej agentury.najprv som si chcela robit vyzdobu sama ale zda sa mi zbytocne sa tym zatazovat a stresovat ked mi to mozu urobit oni a s kazdym detailom.a ja sa tak kludne mozem venovat tej najkrajsej cinnosti a to vyberaniu svadobnych siat.uz sa neviem dockat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, no my sme chceli 27.10.2012, keďže má budúci svokor v ten deň 60-ku, že to vybavíme pri jedných zákuskoch. Svadba by bola v sobotu a oslava v nedelu, keď sa aj tak vtedy volá k obedu. Len ho zas nechceme ukrátiť o oslavu. Pýtali sme sa, ale zatiaľ sa nevyjadrili. Ak mu to bude vadiť tak asi začiatkom októbra. Skôr sa nechcem brať, keďže ma čakajú štátnice, a nechcem sa nahánať, a kým sa povolajú svadobčania (cca120 ludí) tak to chvíľu trvá. Zatiaľ veci nemáme žiadne zajednané. Akurát kameraman vie o nás, a jemu už len upresniť dátum, ponúkol sa nám, že nám spraví aj predsvadobné video (to asi splašíme v lete). Tiež som rozmýšlala, že začnem postupne kupovať nejaké drobnosti. Zdielam názor ako mojenko310586----teším sa na skúšanie svadobných šiat :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@hedka23 no uz sme zaplatli aj zálohu dj. takze zostáva nám este ten fotograf...mám jedného známeho, ktorý sa tomu venuje - hobby - ale moj priatel chce poriadneho fotografa - chce mat krásne fotky :-) tak uvidíme čo a koho nájdeme hehe. a tie šaty, to je pravda...treba si robit predstavu...aj ked sa nám to do svadby este párkrát zmení ako sa poznám :-) a odkial si ty? kde máte svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@elissei ahoj , jéj super, dobrý termín sme si vybrali, vsak? ;-) aj ja sa moc teším a hlavne ze sa nemám kam ponáhlat, mozem si to naplno vychutnat, myslím tie prípravy...uz sme aj my vyriesili dj - jeden skvelý chlapík , ktorý dost dlho pracoval ako redaktor v radiu, takze je aspon ukecaný, kedze ja nechcem ziadneho starejsieho...tento nám to pekne zorganizuje :-)a čo , vybavila si fotografa a kameramana? to je u nás dost znacný problém.uz más aj predstavu aké saty by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 neboj, aj tá 13.bude stastná :-) tak si na tom ako ja. neboj, máme casu dost. tá posledná veta je dobrá - suhlásim s tebou - aj ja sa to to vyberanie velmi tesím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z vychodu ale zijeme v londyne....Svadba bude na Slovensku.nad fotografom som este nepremyslala uvidime mozno sa nam nieco podari vybavit ked pojdeme domov na Vianoce
Odpovedať
ahojte kocky, tak ja sa pridavam k 13.10.2012 a som si ista ze to je dobry vyber kedze marusss zariadila skvele pocko 8-) teda u nas to uz bolo na maj, august a teraz nakoniec oktober, tak dufam ze sa nebudem uz premiestnovat, to by som uz tahala na 2013 ]-( A nemame este uplne nic a pravdu povedat nikto este ani netusi ze bude svadba kedze len vcera som dostala prstienok :-p Ale musela som sa niekde pochvalit xi
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss no kameramana aj fotografa uz mame, su to mladi fesaci a maju zmysel pre tvorivost v netradicnych exterieroch....tak sa moc tesime...sice nieje to lacna zalezitost, ale chceme mat zabavne aj romanticke fotky a taky taak aj video :-) Inac uz mam aj kadernicku rezervovanu, tak mam o povinnost menej. A za knazom kedy nam staci ist, nevies?ja si mylsim ze tak cca v marci???hm?Mamka aj buduci svokrovci uz vedia o termine a reakcie boli kladne, cize som spokojna. A inac my este nie sme zasnubeny, ixixxi..dobre ze? nejako s tym neponahlame ale tesim sa na ten moment ked si predomnou klakne a povie tie krasne 3 slova...hoc uz ich povedal, ked sme riesili terimin, ale aj tak sa tesim.... A ty co mas nove????pochval sa a inspiruj ma.... Vyzdobu by si chcela v akej farbe? a co saty? hm? Ja ako som spominala tak zo salonu maggie alebo aj angelo alebo princess....uvidime....
Odpovedať
@hedka23 my mame tiez 13.10. , nemame este hudbu :( ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi mi este tiez nemam hudbu ani kameramana ale dufam ze sa to cim skor poriesi
Odpovedať
Profilova fotka
@elissei no jaká si len šikovná :-))) to je super, aj ja hladám nieco také - tvorivých fotografov..mozem sa spýtat co vás vyjdu? kadernícku este nemám...- typy od kamarátok mám, len si musím na to nájst cas. Chcem sa tam osobne zastavit .Ja som o tom uz informovala knaza -je to bratov zo základky spoluziak - ale este musím behnut k nám do kostola, aby o tom vedel aj nás farar(toho zialbohu nechcem-ofrfle to, ale iné mu neostáva).myslím teda, ze v marci to uplne stací...My sme si uz zarezervovali aj zálohu poslali dj - robil redaktora v rádio-chcela som takého čo sa nebojí aj nieco povedat, pretoze nechcem starejsieho na svadbe a tento dj ho plne nahradí, aby to tam trosku organizoval :-) Neviem, či si videla u mna tu fotku sály - takze ja si tam viem predstavit taku hnedozlatu - aj ked zlatu farbu nemám rada, ale tá mi tam najviac pasuje...samozrejme nie moc - biela bude urcite preferovat :-))) Pozerala som aj ten maggie salon - velmi pekne saty...zatial len obkukávam, to zacnem riesit po novom roku :-) prídu nove kolekcie Juuuj no zelám ti to...mna moj priatel poziadal o ruku v auguste - chcel to urobit na dovolenke, ale prsten to nestihol hehe - tak mi ho dal na moje narodeniny . bolo to krásne ... a aj si klakol a povedal tie krásne slová :-))) vychutnuj si to, je to uzasný pocit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi super termín :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 jéééééééééééééééééj blahoželám!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 moja buduca svagrina sa vydávala pred 2 rokmi a tiez zije zatial v Londýne. Krásne svadobné šaty si tam kupila. Aj ty si tam nieco objavila? :-D
Odpovedať
@mirkatimi ziadna panika, ja okrem snubenca nemam na svadbu este nic...ale zaklad je kvalitny :-D A ked tak uvazujem v tomto roku skusime zajednat fotografa a vsetko ostatne az po novom roku. Akurat tiez neviem kedy za knazom, lebo moja polovicka je bez vsetkych sviatosti toz neviem ci sa nam to podari na prvy pokus. Neviete je tam nejaky predpisany cas kedy je potrebne oslovit knaza alebo to zalezi len na nom?
Odpovedať
@marussss dakujem pekne ;-) Akurat dnes sa to chystame oznamit draheho rodicom, tak mam mierne stiahnuty zaludok a este zvladnut nasich...teda skor moju mamu....vy ste to vasim oznamovali osobne? Lebo som rozmyslala ze jej to oznamim po telefone (byvaju 210 km od nas) ze nech sklidni hormon pokial sa osobne ukazeme :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 no kedže tvoj priateľ nemá žiadnu sviatosť, je najvyšší čas aby ste to zacali rieriť. Záleží to od knaza, niektorým to trvá pár mesiacov, niektorým aj rok a viac. Tu v BA chodí jeden kamarát na to...a bude to trvať po dohodne s farárom vyše pol roka...Takže ak chcete svadbu v kostole, dajte sa na to čo najskor. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 tak to Vám držím palce :-) Určite sa veľmi potešia :-) My sme im to povedali hned, pretože mna priatel požiadal o ruku na oslave mojich narodenin - v sukromí - a potom sme to povedali osobne hned rodicom.Ale tiez mi nebolo vsetko jedno hehe Určite to aj vy zvládnete !
Odpovedať
@marussss hmm dobre vediet, dakujem za radu...zastavime sa asi cez vianoce, kedze domov chodim velmi sporadicky. Aj som zvedava co povie na to ze pripravu by sme chceli absolvovat tu v BA najlepsie v UPC, kedze ku mne domov je dost casovo aj financne narocne. Tak ostava dufat ze bude mat pochopenie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?