Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
margetakuska: blahozelam vam k prirastku :) a drzim vam palce, nech sa vam darí v kazdom smere... aj s bábom aj tými financiami... my sme mali pekne vianoce... neodlisovali sa nicim od minulych rokov a to sa nam najviac pacilo... dnes mame 99 dni po svadbe... bábo este necakáme... a ani na nom nepracujeme... ;-) tento rok sa bude vydavat moja sestra, tak ma poverila urcitymi vecami, takze som zas v tom istom kolotoci... hladam, zhanam, objednavam... :-) drzte sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
jej margetakuska gratulujem, neboj peniaze sa objavia :) hlavne nech ste zdravi aj s babom :) my sme akurat vcera rozpravali a babatku a tak sme si dali termin, ze asi koncom roka zacneme aktivne na tom pracovat :) a Vianoce sme mali skvele :) boli sme traja so sestrou a jej psikom a boli velmi pekne :) a cele svaitky sme s manzelom doma a mame vela spolocneho volna, tak sme vyletovali, odfukovali pri filmoch a len si uzivali sviatky spolu... tak zajtra vam prajem krasny zaciatok tyzdna :) uz poriadne pracovneho :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, my sme tiez travili Vianoce sami..."doma", mimo Slovenska :-) a bolo nam fajn. Chceli sme si uzit sami nase prve manzelske Vianoce :-) margetakuska: blahozelam a pripajam sa do klubu, my tiez cakame babatko :-) a velmi sa z toho tesime.
Odpovedať
nasim tehotnym "oktobrovkam" srdecne blahozelam... x-) nech ste hlavne zdrave... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme reklamka :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Caute baby, trochu som chytila sentiment ze uz je po svadbe a uz sem nechodime... gratulujem vsetkym tehotnym babenkam, hlavne nech sa dari, nech ste zdravucki vsetci!!! Ja finishujem skolu, manzelik poslucha, staviame dom, takze je toho vela, od leta idem do novej prace, v novembri asi pojdeme konecne na svadobnu cestu na hawaii a babatko planujeme tak koncom buduceho roka :-) tak nech sa dari a dajte sem-tam vediet co noveho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja tu sem tam nakuknem, ale nik tu uz nepise :-) dakujeme balli, my cakame prirastok 8.8., uz sa nam to krati. Balli, daj nejake fotecky zo svadby, nech sa pokochame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, este ste tu? gratulujem k babatkam! my este necakame, najskor skola, doriesit byvanie a az potom, tiez mame termin aktivneho popracovania koncom roka :-) v juli ideme na svadobnu cestu, tak s atesim, len nech su uz skusky za mnou
Odpovedať
ahojte, žienky, až teraz, 264 dní po svadbe som sem nakukla, a vidím, že z času na čas to tu ešte funguje..tak všetkým želám veľa šťastia v manželstve, veď už je to skoro rok ;-) my sme sa dočkali prírastku koncom februára (vydávala som sa v 20tt)..naša malá je naša radosť ;-) držte sa..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, tak aj ja sa poslusne hlasim :) babo zatial necakame :-( ale finisujeme s domom, tak aspon nieco, svadobna cesta bola na vianoce v cicmanoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme svadobnu cestu absolvovali hned po svadbe...Maledivy...bolo to uuuuzasneee. Kazdu chvilu cakame prirastok, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne. Majte sa krasne a drzte sa. Dufam, ze ste vsetky v manzelstvach spokojne a stastne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak so mna je uz Mgr., mame za sebou uz aj svadobnu cestu, prirastok este necakame, ale poriesili sme uz byvanie, takze verim, ze to nebude dlho trvat a pride aj potomok :-) v manzelstve nam to inak klape super, v podstate sa toho vela nezmenilo
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky, ako sa mate? co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...no my ideme asi konecne na poriadnu svadobnu cestu :) sme sa rozhodli, ze by bolo fajn ist aj k moru, tak asi pojdeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
bulharsko vyplatene :))) tesim tesim :)
Odpovedať
@cukrik580 no nech mate krasnucku dovolenku. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reklamka dakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
vydarilo sa :) bolo krasne pocasie :) ale traja sme neprisli...
Odpovedať
ahojte, pomaly sa nam blizi vyrocie. x-) leti to, ze? mate nejake romanticke tipy ako ho oslavit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co baby, ako???
Odpovedať
@cukrik580 - ahojky, v pohodicke, stale stastna, zalubena a spokojna. x-) uz len nam treti clen chyba . :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@reklamka ani nam sa nejak ten treti clen nedati, ale verim, ze pride, ked bude ten spravny cas ;-)
Odpovedať
ahojte baby :-) refreshujem temu :-D tak co mate nove? @cukrik580 @reklamka @katharrina @sveta4 @nelle @balli @kitta @margetakuska @nikinka1111 @kamila.k.
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska Ahojte, tak mi mame novy byt a cakame babo :) konecne! Tk sme happy!
Odpovedať
@katharrina - my presne to iste. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska do 2t čakáme bábatko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby tak gratulujem k babatkam.. my sa snazime uz dlhsie, ale zatial sa k nam nechce to babo pridat :) tak snad coskoro a tiez teraz kupujeme domcek, tak uz sa nevieme dockat :) ale inak manzelstvo uzasne :) velmi nas to spojilo a tento rok oslavime nasu prvu 10rocnicu vztahu, tak sa tesim.... :)
Odpovedať
@katharrina @reklamka @nikinka1111 jeeeej baby to je super, my budeme mat babo v decembri :-) inak vsetko postarom :-) @kitta Kituš prajem ti aby sa vam mimi coskoro zadarilo :-)
Odpovedať
nevestičky, ak ešte nemáte svadobné topánočky, rada odporučím tanečné robené na mieru...kto chce viac info pošlem do pošty..
Odpovedať
Profilova fotka
@nikinka1111, kedy v decembri? my 1.12. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?